10 esmaklassilist WordPressi lisandmoodulit, mis teil peavad olema

WordPressi teemad annavad teile palju kohandamisjõudu ja pistikprogrammid viivad asja lõbusameele (ction) lisades asjad märksa kõrgemale. Seejärel astuvad WordPressi lisandmoodulid sisse ja vürtsitavad asju, pakkudes teile veelgi rohkem funktsioone, jõudu ja võimalust pakkuda olulisel määral punchit.


Tänane postitus koosneb kümnest (10) hämmastavast WordPressi lisandmoodulist, mis on teie jaoks suurepärased investeeringud. Oh, kui te ei teadnud, on lisandmoodulid lihtsalt pistikprogrammid, mis on teiste pistikprogrammide laiendid. Vaadake, kuidas lisate oma autole turboülelaaduri või lämmastikupaki? Sõidukiga sõidab ilma nende lisanditeta kõik korras, kuid turbolaaduri või dilämmastiku pakkumist ei saa nende elule viimisel tähelepanuta jätta! Lisandmoodulid.

UberMenu – kleepuv menüülaiend

UberMenu-kleepuv-menüü-pikendus-WPExplorer

See lisandmoodul on UberMenu – WordPressi megamenüü pistikprogrammi laiendus. See mängib ühte rolli ja mängib seda väga hästi. See annab teile võimaluse muuta menüüd kleepuvaks. Võite kleepida oma UberMenu mõne kindla koha juurde, hoides seda (menüüd) silmas pidades isegi siis, kui kasutaja kerib lehe lõpuni. Teie veebikülastajad armastavad teie leidlikkust, kuna pääsevad menüüsse (ja teie saidil navigeerima) ükskõik kust. Selle ilusa laiendusega on tehtud üle 2900 ostu, muljetavaldav ostja reiting on 4,65 / 5,00 ja see maksab kõigest 4 dollarit.

Hankige UberMenu – kleepuv menüülaiend

Koodiskanneri lisand Turvalisuse Ninja jaoks

CoreScanner-wordpress-addon-wpexplorer

Kas kasutate ja turvalist Ninja WordPressi pistikprogrammi? Kui jah, siis armastate lisandmoodulit Core Scanner. Nii nagu pealkiri vihjab, aitab see lisandmoodul WordPressi põhifaile ühe klõpsuga skannida. Teil on võimalik: leida vigaseid faile, taastada kahjustatud fail, parandada ärakasutamist ja failide õnnetusi, näiteks tahtmatuid kustutusi või muudatusi, parandada WordPressi automaatvärskendusi ja vaadata oma failide lähtekoodi.

Pistikprogrammil on sõbralik kasutajaliides, mida on lihtne kasutada, ja üksikasjalikud juhised teid juhendama. Core Scanneri ostja reiting on 4,39 / 5,00, enam kui 730 ostu ja jaemüügi hind on ainult 5 dollarit. Core-skanneri lisandmooduli abil hoidke oma WordPressi turvalisust tihedalt.

Hankige turvasüsteemi Ninja jaoks põhiskanneri lisandmoodul

Ninja hüpikute teemapakett

teemad-pack-for-ninja-pack-wpexplorer

Kui kasutate oma WordPressi saidil (üles) kasutajate kaasamiseks Ninja hüpikaknaid, meeldivad teile selle teemapaketi lisanduvad hüpikteemad. Pakk tarnitakse viie uue teemaga, mis on saadaval erinevates värvides. Muud peamised funktsioonid on: täielikult reageeriv ja mobiilisõbralik, väga hõlpsalt konfigureeritav ja kohandatav, tasuta värskendused, tõlkevalmis, jQuery, pühendunud tugitöötajad ja palju muud. See teemapakett on täpselt see, mida peate oma Ninja hüpikakende volitamiseks ja / või oma veebisaidi seotuse suurendamiseks. Selle WordPressi lisandmooduli ostja reiting on 4,50 / 5,00 ja selle hind on ainult 5 dollarit.

Hankige Ninja hüpikute teemapakett

ELU! MyMaili jaoks

mymail-live-wordpress-addon-wpexplorer

MyMaili uudiskirja pistikprogrammi austajatele näete nüüd “… kes avab teie uudiskirja kampaaniaid reaalajas!”. Te ei pea ootama meilisõnumeid, vaid kõik toimingud saate otseülekandes! See lisandmoodul töötab kõige paremini MyMaili uudiskirja pistikprogrammi versiooniga 1.5.3 või uuemaga ja tellijate asukoha nägemiseks peate seadete lehel lubama geo jälgimise. Ela! jaoks MyMail ühildub WordPress 3.8.1. Lisandmooduli ostja reiting on 4,64 / 5,00 ja müük on ainult 10 dollarit.

Saa elada! MyMaili jaoks

Sotsiaalküsitluste plugin WordPress

WordPress-Social-Polling-Plugin-wordpress-addon-wpexplorer

Ärge laske pealkirjal seda viimast tükki maha visata, see väike kallike on tõepoolest WordPressi lisandmoodul. WordPressi sotsiaalse küsitluse pistikprogramm loodi populaarse WordPressi hõlpsa küsitlusprogrammi jaoks, ilma milleta meie siinne väike kallike ei tööta. Kuid kui see tööle panna, on teil võimalus meelitada tuhandeid (tuhandeid tuhandeid) uusi kasutajaid, saada kümme korda rohkem meeldimisi, vaatamisi ja jagamisi ning koguda oma sihtrühmade arvamusi. Pistikprogramm maksab ainult 6 dollarit, nii et miks mitte seda saada?

Hankige WordPressi sotsiaalküsitluste plugin

Templatera – Visuaalse helilooja mallihaldur

templatera-template-manager-visuaalseks-heliloojaks-wordpress-addon-wpexplorer

Visual Composer on WordPressi jaoks enimmüüdud kasutajaliidese ja taustaprogrammi lohistamise ja languse ehitaja. Üle 19 000 ostuga ja ostja reitinguga 4.57 / 5.00 on Visual Composer paljude veebiarendajate lemmiklehe looja. Kirjutamise ajal on sellel pistikprogrammil üle viiekümne tuhande (50 000) veebisaiti. Mall võimaldab teil oma malle Visual Composeris hallata. Sõltuvalt lehe postitustüüpidest ja kasutajarollidest saate “… malle luua, hallata ja seada juhtimisjuurdepääsu …”. Samuti saate mõne minuti jooksul importida või eksportida teistele veebisaitidele ja / või nendelt veebisaitidelt. Templatera pakkib palju muid funktsioone, näiteks automaatne migratsioon, 15 kohandatud CSS-i teemat (boonusfunktsioon!), Sisuelement „Templatera”, et värskendada sisu kõigil lehtedel korraga, tühistada juurdepääsu juhtimine sisutüübi või kasutajarollide järgi jne. ostja hinne on 4,60 / 5,00 ja hind on 10 dollarit. Pikendatud litsents maksab 50 dollarit ja see on investeeringu väärt.

Hankige mall: Visuaalse helilooja mallihaldur

WordPressi kasutaja järjehoidjad UserPro jaoks

WordPress-kasutaja-järjehoidjad-kasutaja-kasutaja jaoks

Laiendus populaarsele kasutajaprofiilide pistikprogrammile – see lisandmoodul annab teie kasutajatele võimaluse järjehoidjate hulka lisada muu hulgas kõik, mida nad soovivad, alates postitustest kuni kohandatud postituste ja foorumiteemadeni. Lisaks võimaldab lisandmoodul teie kasutajatel neid järjehoidjaid tõhusalt hallata. WordPressi kasutaja järjehoidjaid UserPro jaoks on lihtne integreerida mis tahes WordPressi teemaga. Mis veel? Enne ostmist saate veekoguseid testida demokontoga �� Muud funktsioonid hõlmavad ühilduvust igat tüüpi sisuga, mis on loodud koos AJAX-iga, vidinaga (külgriba jaoks), lühikoodide funktsionaalsusega ja API-ga nutikatele kasutajatele. Lisandmooduli ostja reiting on 4,38 / 5,00 ja jaehind on 10 dollarit.

Hankige WordPressi kasutaja järjehoidjad UserPro jaoks

Ärikomplekt kihiliste hüpikute jaoks

äri-pakk-kihilistele-hüpikakendele-wordpress-addon-wpexplorer

Kui teil on ettevõtte veebisait, peate saama kõik korda. See tähendab, et peate ka hüpikaknad õigeks saama. Nüüd, kui olete kihiliste hüpikakende WordPressi pistikprogrammi (ja kihiliste hüpikute skripti) armastaja, on teie ettevõtte veebisaidil sellest Business Packi lisandmoodulist palju kasu. Kümne (10) mitmekihilise hüpikaknaga, mida on lihtne kasutada ja kohandada, ei tohiks miski takistada teie loovust. Selle WordPressi lisandmooduli ostja reiting on 4,80 / 5,00 ja maksab ainult 2 dollarit. Kaks taala et anda oma ettevõtte veebisaidile hüpikakende osakonnas professionaalne nägu.

Hankige Business Pack kihiliste hüpikute jaoks

Ultimate lisandmoodulid visuaalsele heliloojale

ülimad lisad-visuaalseks-helilooja-WordPress-addon-wpexplorer

See üks WordPressi lisandmoodul lisab Visual Composerile paar funktsiooni. Kuna me armastame numbreid nii palju, lisab see laiendus teie Visual heliloojale kuus (6) lisaelementi, mis – kui teil on huvi – on teie veebisaidile tohutult kasulik. Selle geniaalse pistikprogrammi autorid (salajases kirjas teile tõeliselt) lubasid lisada sellele laiendusele veelgi rohkem elemente :). Kas ma huvitasin teid? Hästi. See WordPressi lisandmoodul lisab Visual Composeri lehe ehitajale elemente ikoonide, infokastide, loendite, klappide, loendurite ja interaktiivsete ribareklaamide jaoks. See lisand on täielikult kohandatav, sellel on kasutajaliidese redigeerija ja see on reaalajasäästja. Selle ostja reiting on 4,97 / 5,00 ja see müüakse sarnaselt kuumade kookidega hinnaga 12 dollarit.

Hankige visuaalse helilooja jaoks lõplikud lisad

MÄRGE: Kui otsite isegi rohkem vinge Visual Composeri lisandmoodulid, kontrollige kindlasti meie esmaklassilist mitmeotstarbelist WordPressi teemat Kokku. Ehitasime omaenda WPExploreri visuaalse helilooja pikenduse kohandatud ikoonikastide, liugurite, karussellide, iseloomustuste ja palju muu jaoks..

Ajastatud skanneri lisand Turvalisuse Ninja jaoks

ajastatud skanner-lisand-turvalisuse tagamiseks-ninja-wordpress-lisand-wpexplorer

Võtame WordPressi turvalisust tõsiselt, nii et arvasin, et lisan turbe lisandmooduli, et hoida teid varvaste osas niipalju kui teie WordPressi saidi turvalisus on seotud. �� Ajastatud skanneri lisandmoodul teeb täpselt seda, mida mõtlete. See võimaldab teil ajastada automatiseeritud turbekontrolle. Nende skaneeringutega kaasnevad e-posti teated ja kiirteatised juhuks, kui mõni rämps häkker teie veebikodu tungib. See lisandmoodul mängib hästi ka turbe Ninja pistikprogrammi, Core Scanneri lisandmoodulit ja muid pistikprogramme. Seda on lihtne paigaldada ja sellel on sõbralik kasutajaliides. Selle ostja ahvatlev reiting on 4,39 / 5,00 ja see tagastab teile ainult 5 dollarit.

Hankige turva Ninja jaoks ajastatud skanneri lisandmoodul

Boonus: hõlpsad digitaalsete allalaadimiste laienduskimbud

lihtne-digitaalne-allalaadimine-laiendused

Viimase hetke täienduseks oleks Easy Digi allalaadimise e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammi erinevad lisandmoodulid ja pistikprogrammide laiendused. Selle võimsa e-poe pistikprogrammi abil saate lisada palju funktsioone. Üks võimalus on osta mega Core Extensions Bundle, mis pakub teile paindlikkust komisjonitasude, piiratud sisu, tingimuslike ümbersuunamiste, ülesmüükide, pdf-arvete esitamise, ülevaadete, saatmise, vidinate ja palju muu jaoks. Teine suurepärane võimalus on Marketplace’i kimp, mis muudab mitme müüjaga veebipoe loomise lihtsaks kui pirukas. Või võite alati valida, milliseid laiendusi soovite, ja lisada vajadusel rohkem.

Hankige lihtsaid digitaalsete allalaadimiste laiendusi

Järeldus

WordPressi lisandmoodulid pakuvad teile lisafunktsioone ja see on tõsi, kuid need ei saa iseseisvalt töötada. Peate installima nende vanemate pistikprogrammid. Sellegipoolest annavad lisandmoodulid teile terve rea funktsioone, mis sobivad teie veebisaidile suurepäraselt. Hankige oma vajadustele vastavad pistikprogrammid ja kasutage neid edasi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map