Najlepsze firmy hostingowe w Wielkiej Brytanii (wsparcie i wydajność)


Wybór najlepszego hostingu witryny [Lista kontrolna]infografika listy kontrolnej hostingu

 • zrobić listę z godnymi zaufania firmami hostingowymi, które chcesz sprawdzić – możesz skorzystać z naszej z powyższej tabeli.
 • lokalizacja hostingu – chcesz mieć centrum danych z siedzibą w Wielkiej Brytanii / Europie (znacznie szybsze dostarczanie danych) oraz wewnętrzne wsparcie w języku angielskim / brytyjskim / europejskim (znajdują się one w Twojej strefie czasowej i mogą szybciej rozwiązać problemy)
 • prędkość hostingu witryny – prędkość jest wszystkim. Im szybsza witryna, większy ruch i konwersje oraz większy przychód dla Twojej firmy. Dlatego potrzebujesz lokalnego hostingu i przetestuj jego ping i szybkość ładowania strony, Google poleca czas odpowiedzi serwera poniżej 200ms. Stronie internetowej Szybkość jest czynnikiem decydującym także.
 • wsparcie – jedna z najważniejszych cech. Jeśli firma hostingowa ma dobry sprzęt, witryna albo działa dobrze, albo wcale. A jeśli zdarzy się druga chwila, chcesz dotrzeć do osoby z kompetencjami, która jest w stanie rozwiązać Twój problem. Wsparcie wewnętrzne w Wielkiej Brytanii przez sysadmins z czatem na żywo lub telefonem jest najlepsze. Czasy reakcji są również bardzo ważne, ponieważ z każdą minutą przestoju witryny tracisz pieniądze, ruch i potencjalnie pozycje wyszukiwania.
 • bezpieczeństwo hosta – czy zapewniają izolowane konta, zapory ogniowe i automatyczne aktualizacje CMS, takie jak WordPress i Joomla
 • Backup danych – wszystko się zdarza. Twoje dane są najważniejszą częścią Twojej firmy i możesz przypadkowo usunąć coś lub zostać zainfekowanym przez wirusa. Twoja usługa hostingowa musi mieć kopię zapasową!
 • czytaj recenzje hostingu przez ekspertów (możesz zapoznać się z opiniami osób z doświadczeniem, ale pamiętaj, że są one również powiązane z dostawcami usług hostingowych, więc nie bierz opinii w 100%)
 • czytać recenzje klientów – przeglądaj sieć i znajdź recenzje klientów dotyczące wybranej firmy hostingowej. Nie ufaj też w 100%, ponieważ są recenzje płatne i nienawiści.

Najlepsze recenzje hostingu w Wielkiej Brytanii

Nasi eksperci porównali najlepszy hosting dostawców w Wielkiej Brytanii na rok 2019. Czytaj najlepsze Recenzje hostingu w Wielkiej Brytanii i wybierz najbardziej niezawodną firmę hostingową.

Istnieją różne rodzaje usług hostingowych w zależności od potrzeb. Właśnie dlatego staramy się stale ulepszać nasze recenzje za pomocą nowych tabel porównawczych opartych na potrzebach. Ogólni dostawcy usług hostingowych w Wielkiej Brytanii są w powyższej tabeli.

Oto lista 5 najlepszych usług hostingowych WordPress. Bardziej szczegółowe recenzje będą dostępne wkrótce tanie firmy hostingowe, Dostawcy usług hostingowych Joomla i lista darmowe usługi hostingowe w Wielkiej Brytanii.

W naszej sekcji blogu mamy dla Ciebie kilka podstawowych porad, jak wybrać najlepszy hosting dla Twojej firmy, jakie rozwiązanie hostingowe będzie Ci odpowiadać, podstawy, które powinieneś wiedzieć, zarządzając swoim kontem hostingowym oraz więcej porad i wskazówek, więc upewnij się często sprawdzasz i bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata hostingu.

A dla tych, którzy są nowi w temacie, oto kilka dobrych linków na temat tego, co jest Usługa hostingowa a co to jest Nazwa domeny.

Odwiedź nasz Profil Google+ lub Strona na Facebooku zadawać pytania. Jeśli jesteś po prostu osobą nietechniczną, najtańszym i najszybszym sposobem na stworzenie własnej witryny jest wybór najlepszy kreator stron internetowych na rynku i zbuduj go. Od 2019 r. Stworzyliśmy własną listę najlepszych twórców stron internetowych w Wielkiej Brytanii.

Nasi eksperci porównali najlepszych dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii na rok 2019. Przeczytaj najlepsze recenzje hostingu w Wielkiej Brytanii i wybierz najbardziej niezawodną firmę hostingową.

Hosting e-commerce

Na nasz e-mail mamy wiele pytań, jeśli prowadzenie sklepu internetowego różni się od prowadzenia zwykłego bloga lub strony informacyjnej. Odpowiedź brzmi: tak.

Sklepy internetowe zazwyczaj mają wiele produktów, a niektóre ich strony nie są buforowane przez serwer. Dlatego zużywają znacznie więcej zasobów niż zwykła witryna.

Również szybkość odzwierciedla tutaj konwersje. Dlatego platformy e-commerce używają specjalnych funkcji, takich jak Redis (pamięć podręczna bazy danych) i Varnish (pamięć podręczna front-end).

Musisz upewnić się, że host witryny obsługuje je.

Magento jest obecnie najbardziej profesjonalnym i szeroko rozpowszechnionym systemem CMS e-commerce, dlatego stworzyliśmy specjalną stronę, która zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać najlepszy hosting Magento.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map