WordPressi saidi sotsiaalmeedia kontode automatiseerimine – kõik korraga!

Sotsiaalmeedia automatiseerimine WordPress-saitide jaoks

Enamasti püüavad sotsiaalmeedia turundajad ja kõik teised seal olevad profid leida võimalusi korduvate toimingute automatiseerimiseks. See säästab tohutult aega! Ja aeg on raha – kulutage aega millelegi, mis muudab teid produktiivsemaks.


Samuti võisite aeg-ajalt tunda aeg-ajalt vajadust teha sotsiaalmeedias paus. Kuid te ei soovi, et teie publik märkaks teie puudumist. Mida sa sellises olukorras teed? Sotsiaalmeedia automatiseerimisel on peaaegu täiuslik lahendus, mis tagab, et te ei raiska oma aega korduvatele ülesannetele ja saate tõhusalt varjata oma eemaloleku sotsiaalmeediast.

Sotsiaalmeedia automatiseerimistööriistade abil saate oma postitusi ja kontosid ajakohastada eelnevalt planeeritud aegadel automaatselt. Kui olete postituse või kommentaari järjekorda pannud, saate arvuti sulgeda ja soovi korral isegi puhkuse võtta. Lugege edasi ja saate teada, kuidas.

Enne puhkuseplaanide koostamisele kiirustamist tuleb aga tähele panna järgmist:

 • Sotsiaalmeedia automatiseerimise tööriistad sobivad suurepäraselt nii üksikisikutele kui ka sotsiaalmeedia turundusettevõtetele, kes peavad haldama paljude klientide jaoks sotsiaalmeedia sisu, sattudes mõnikord sadadesse.
 • On väga oluline säilitada täiuslik tasakaal automatiseerimise ja klientidega suhtlemise vahel. Millal automatiseerida ja millal kaasa lüüa, peab olema selgelt välja töötatud. Sisu postitamist, eriti ajatundmatuid postitusi, saab suures osas automatiseerida, jättes teile aega suurepärase sisu loomiseks.
 • Enamiku ajaveebipostituste RSS-vooge saab automatiseerida, kuna enamus ajaveebi sisust leiab selle tee sotsiaalmeediasse. Siinkohal peaksite hoolitsema selle eest, et postitused oleksid sobivalt vormindatud ka sotsiaalmeedias. Automatiseerimine on eriti kasulik siis, kui soovite postitada mitu korda päevas.
 • Üks peamisi reegleid automatiseerimisel on mitte kunagi automatiseerida klientidega suhtlemist. Kliendid saavad enamasti öelda, kui tegemist on inimese asemel süsteemiga ja te ei soovi, et klienti segataks.
 • Ditto tõrkeotsinguks – automatiseerige ainult kliendi kaotamise ohu korral.
 • Enamikul sotsiaalmeedia kanalitel on võimalus teid teavitada kõigist teie kontol toimuvatest toimingutest. Ärge lülitage seda võimalust mehaaniliselt välja. Vaadake, milline neist on teie jaoks asjakohane, ja valige see sisse, et reageerimise aega ja kaasatust paremaks muuta.
 • Pange kogu tegevus jälgimiseks perioodiliselt kõrvale.
 • Veenduge, et te ei plaani liiga kaugele tulevikku ja pidage end kursis viimaste uudistega. Võite vastuseks mõnele uudisele või sündmusele peatada automatiseeritud voolu või isegi selle lühiajaliselt peatada.

Pidades silmas eespool öeldut, peaksite siis oma sotsiaalmeedia automatiseerimise tööriistad targalt valima. Turgu on käputäis ja peaksite valima oma vajadustele vastava. Olen selles artiklis mõnda tööriista pisut lähemalt arutanud.

Järgmisena peate oma postituse ajakava hoolikalt vormistama. Teie sotsiaalmeedia postituste ilmumise aeg tuleb valida vastavalt ajale, kui aktiivne jälgijate arv on maksimaalne. Ajavööndid on siin olulised, nii et ärge seda ignoreerige. Samuti tuleb kindlaks määrata teie reageerimise aeg, et tagada võimalikult suur kaasatus publikuga.

Hoidke sõrme vestluse voos. Tööriist nagu Mainida võib siin abiks olla. See jälgib teie nime nii sotsiaalmeedias kui ka ajaveebides ja veebisaitidel ning annab teile märku. Võite vastata otse mainimise juhtpaneelilt.

Automatiseerimisvõimalused on jagatud kahte rühma:

 1. Automaatikatööriistad, mis katavad terve hulga sotsiaalmeedia kanaleid
 2. Tööriistad, mis katavad piiratud arvu kanaleid – 5 kuni 10 või isegi ühe, nagu kanalipõhiste pistikprogrammide puhul.
Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Sotsiaalautomaatika tööriistad – mitme kanali valikud

Kui soovite kõiki oma sotsiaalmeediakontosid automatiseerida, võiksid teile kõige paremini sobida kõik hõlmavad tööriistad. Siin on WordPressi saidi jaoks mõned erinevad võimalused.

Kui see siis see

Esimene, mis pähe tuleb, pole plugin, vaid teenus nimega IFTTT, mis laieneb kuni Kui see siis see. Selle teenuse abil saate luua päästikute komplekti, mis välja lülitatud saab algatada vastuste komplekti.

ifttt2Logi veebisaidile sisse ja loo konto. Selle toimimise mõistmiseks vaadake allolevat ekraanipilti.

IFTTT3

Näitena võite valida WordPressi jaotise „See” altpoolt

ÜhendamineWp

Kui olete oma saidi üksikasjad täitnud, saate jaotises „See” valida sotsiaalmeedia kanali, mille soovite postitada. Mõned hõlmatud sotsiaalmeedia kanalid on,

IFTTT 7

Kui see on tehtud, olete loonud kanalid, kuhu soovite oma sisu automaatselt postitada. Selle teenuse toimimiseks peate oma WordPressi saidi konfigureerima ka automaatseks postitamiseks. See on üsna lihtne – peaasi Üldseaded> kirjutamine ja lubada XML-RPC. WordPress 3.5 ja uuemate versioonide korral lubatakse see funktsioon automaatselt.

Ja pidage meeles, et selle teenuse saab panna tööle ka vastupidiselt, vahetades valikuid See ja See. Tagurdades saate selle funktsiooni abil koguda kõik enda kohta käivaid sotsiaalmeediumipilte ja arhiivida ühte kohta.

Suhtlusvõrgustike automaatpostitaja (SNAP)

KLÕPS on Next Scriptsi pistikprogramm, mis ühendab paljusid sotsiaalmeedia kanaleid teie ajaveebiga, nii et värske sisu avaldamisel postitatakse see automaatselt sotsiaalsetesse kanalitesse.

SNAP 4

Saate sätteid oma mugavuse jaoks muuta ja saate automaatselt postitada Facebooki, Twitterisse, Tumblrisse, Redditi, LinkedInisse, Deliciousisse, Google+ ja paljudesse teistesse sotsiaalmeedia kanalitesse. Kui postitus on tehtud, avaldatakse kas kogu postitus või selle vormindatud teadaanne koos lingiga kõigis valitud võrkudes. Teateid saab iga võrgu jaoks kohandada.

Üksikute kanalite jaoks sobivate sätete loomine võtab natuke aega, nagu näete ka allolevas Twitteri konfiguratsiooni hetkepildist, kuid kui need seaded on tehtud, muudab see elu palju lihtsamaks.

SNAP 3

Samuti saab pilte ja vanu postitusi uuesti postitada. Sellel on 100 000+ aktiivset installi ja tärn 4,2. Saadaval on ka profiversioon.

Puhver

Puhver

Puhver on tööriist, mida saab kasutada paljude sotsiaalmeedia kanalite haldamiseks ühest armatuurlaualt. Sisu saab jagada kogu päeva jooksul kõige sobivamatel aegadel ja erinevatele kanalitele kohandamiseks saab lisada teksti. Samuti saab postitada pilte ja videoid.

Pakutakse kohustuseta 30-päevast tasuta prooviversiooni ja paketid algavad 10 sotsiaalkonto puhul 10 dollarist kuus ja 200 sotsiaalkonto puhul kuni 300 dollarini kuus.

Seal on vabalt saadaval plugin, mida nimetatakse WordPress puhvrisse mis aitab uusi postitusi automaatselt puhvrisse laadida. See pistikprogramm toetab ainult valitud kanaleid, nagu Facebook, Twitter, LinkedIn ja Google+. Sellel on rohkem kui 4000 aktiivset installi, mille tärn on 3,6. Selle pistikprogrammi profiversioon toetab isegi Pinteresti.

Ainult traat

Ainult traat

Ainult Wire pro versioon, võimaldab teil automaatselt 50 kanalile postitada, kaasa arvatud kõik peamised. Kanalite arv kanalil tasuta versioon on piiratud. Kommentaaridele saate vaadata ja neile reageerida jälgimiskonsooli kaudu. Komplekti kuuluvad sotsiaalsed analüüsi- ja aruandlusvahendid. Tasuta versioonis on 8000+ aktiivset installi ja tärn 4,8.

Zapier

Zapier

Zapier on pisut teistsuguse lähenemisviisiga. Sellel on populaarsete rakenduste rakenduste kogu, mida saate uurida. Seejärel saate rakendusi siduda vastavalt oma nõudele, mõnevõrra nagu näiteks If This then That. Üle 500 rakenduse hoidla abil leiate kindlasti soovitud rakendused. Nad pakuvad tasuta põhipaketti 100 ülesande täitmiseks kuus, kuni 125 000 dollarit 50 000 ülesande jaoks kuus.

Sotsiaalautomaatika tööriistad – ühe või piiratud kanali valikud

Kas soovite automatiseerida vaid paar oma sotsiaalmeedia kontot? Vaadake neid võimalusi, et lisada oma WordPressi saidile fokuseeritud sotsiaalse jagamise automatiseerimine.

Taasta vana postitus

Elustage vana post Lite

Revive Old Post abil saate automaatselt postitada Titterisse, Facebooki ja LinkedIni. Vanu ja uusi postitusi saab jagada ning postituste vahelise ajavahemiku saab seada. Saate oma saidile lingid seljataga jätta ning kindlad kategooriad ja postitused saab välistada. Sellel on 80 000+ aktiivset installi ja tärn 3,9. Saadaval on ka profiversioon.

WP Twitterisse

WP Twitterisse

WP Twitterisse on spetsiifiline Twitterisse postitamiseks. Piiksumise kohandamiseks pakutakse kohandatud mallisilte. URL-i saab lühendada. Sellel on 90 000+ aktiivset installi ja reiting 4,1.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule on pistikprogramm, mis võimaldab teil postitusi automaatselt avaldada Facebookis, Twitteris, Google+, LinkedInis, puhveris ja Tumblris. See on omamoodi toimetuskalender, mis aitab teil lohistamise abil hõlpsalt oma postitusi visuaalselt ajastada. Sellel on 10 000+ aktiivset installi ja tärn 4,7. See on premium tellimustepõhine teenus koos tasuta prooviversiooni pakkumisega 14 päevaks.

Hiljemgramm

latergramm 1

Hiljemgramm on loodud selleks, et ületada Instagrami piiranguid kolmanda osapoole postitamisele. Latergramme töötab selle piirangu ümber, esitades teatise kavandatud aegadel, et meelde tuletada, et peaksite Instagramis käsitsi postitama. Terve postitusgraafiku saab seadistada Latergrammes.

Viiruslik Woot

ViralWoot

Viiruslik Woot töötab täpselt nagu Latergramme, kuid see on Pinteresti plaanija. Viral Wooti abil saate ajastada nööpnõelad Pinterestisse.

Viirussilt

Viirussilt

Viirussilt töötab nii Instagrami kui ka Pinteresti plaanijana. See on suurepärane võimalus, kui tuginete fotopõhisele sotsiaalmeedia turundusele (või kui olete aktiivne oma teiste kontode suhtes ja vajate nende kahe jaoks lihtsalt pisut täiendavat abi).

Austatud märkused

Meie ümardamise käigus tuleks mainida ka mõnda muud automatiseerimistööriista:

 • Sotsiaalmeedia automaatne avaldamine– saab piltidega automaatselt Facebooki, Twitterisse ja LinkedInisse postitada. Selle pistikprogrammi abil saab kategooriaid ja postitusi filtreerida. Sellel on 10 000+ aktiivset installi ja tärn 4,2.
 • Mikroblogiplakat– Toetab umbes 10 sotsiaalset võrgustikku, sealhulgas peamisi. Sellel on 10 000+ aktiivset installi ja tärn 4,1.
 • Jetpack– kui kasutate WordPressi saiti, oleks teil tõenäoliselt see plugin installitud. Sellel on levitamisfunktsioon, mis aitab automaatselt postitada Twitterisse, LinkedIn, Facebook ja Tumblr. Sellel on üle miljoni aktiivse installi, mille tärnide arv on 4.
 • Sotsiaalne automaatne postitaja – see pistikprogramm võimaldab teil konfigureeritud suhtlusvõrgustikesse postituse täielikult automatiseerida. Toetatud on mitu Titteri kontot ja kõik lingitud Facebooki kontod. Kaasas hinnasilt 29 dollarit.

Lõplikud mõtted

Sotsiaalmeedia automatiseerimise tööriistad aitavad efektiivsust tõsta ja aega arukalt kasutada. See ei tähenda, et lõpetaksite oma sotsiaalmeedias tehtud jõupingutuste täieliku lõpetamise, vaid see, et muutute efektiivsemaks. Ülesanded, mida ei tehta, saavad ja peavad olema automatiseeritud. See võimaldab teil pühendada rohkem aega ülesannetele, mis nõuavad teie isiklikku tähelepanu.

Noh, see on meie nimekiri WordPressi sotsiaalse meedia automatiseerimise tööriistadest. Kas oleme millestki ilma jäänud? Sooviksite sinust kuulda allolevates kommentaarides ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map