WordPressi pluginad ilusate piltide lisamiseks oma veebisaidile

Sisu on kuningas. Olen kindel, et olete seda juba mitu korda kuulnud. Ja see on tõsi: sisu on eduka veebisaidi loomise jaoks tõesti suur mõistatuse tükk. Kuid see pole nii ainult tükk.


Alustuseks pakub parimat võimalikku esmamuljet ilusa ja hästi disainitud veebisaidi külastajate tervitamiseks. Just see esmamulje julgustab neid kauem saidil viibima, et lugeda seda säravat sisu, mille olete mitu tundi täiustanud.

Nüüd olen kindel, et me kõik soovime seda visuaalselt uimastatavat veebisaiti ja tõenäoliselt on meil kõigil erinevaid arvamusi selle kohta, mis teeb veebisaidi uimastamiseks. Siiski on üks asi, milles olen kindel, et me kõik oleme ühel meelel: pildid muudavad veebisaidi hea välimuse. Ja julged, ilusad, hästi valitud pildid muudavad veebisaidi ilmekaks tõesti hea. Kui külastaja saabub teie veebisaidile ainult suure tekstiploki nägemiseks, on tema esimene mõte: “Ma ei viitsi seda lugeda.” Enne kui neil oli olnud aega teie silmapaistvast sisust proovida, on nad juba tagasi nuppu vajutanud ja teine ​​potentsiaalne klient on kadunud.

Täna soovin aidata külastajatel kauem ringi liikuda, tutvustades teile seitset WordPressi pistikprogrammi, et oma veebisaidile ilusaid pilte lisada. Pidage meeles: mida kauem nad viibivad, seda rohkem nad loevad ja seda tõenäolisemalt nad konverteerivad. Seda silmas pidades on need pistikprogrammid kohustuslikud!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

GridFX-i tundlikud pildivõrgud

GridFX-i tundlikud pildivõrgud WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Stiilsete pildigaleriide lisamine on hea viis sisu sisustamiseks ja visuaalsemaks muutmiseks. Üks minu lemmik pildigalerii pistikprogramme on GridFX galerii pistikprogramm, mis on saadaval hinnaga 17 dollarit.

Kasutades GridFX-i, saate postitustele lisada kauneid, reageerivaid pildivõreteid – saadaval on ka uimastamise müüritise stiilis ruudustik. Võite tõmmata oma WordPressi meediateegist pilte võrkudesse või manustada videoid, WooCommerce tooteid ja WordPressi postitusi / lehti. Valimiseks on üle 80 erineva kohandamisvaliku, sealhulgas valguskastid, värvid ja pealkirjade animatsioonid. Minu isiklik lemmik on turske täisekraatvõrk, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

GridFX täislaiuse ekraanipilt

Image Elevator Easy Images

Image Elevator Easy Images WordPressi jaoks

Info ja allalaadimine

WordPress on alati hõlbustanud piltide lisamist oma sisule – see on sama lihtne, kui pildi üleslaadimiseks pildi lohistamine WordPressi meediagaleriisse ja seejärel klõpsamine postitusele lisamiseks. Image Elevator plugin muudab selle protsessi veelgi tõhusamaks!

Image Elevator võimaldab teil pilte otse WordPressi redigeerijasse kleepida – meediumigaleriid pole vaja isegi avada. See funktsioon laieneb ka ekraanipiltidele, mille te ise pildistate: lihtsalt lüüa Prindiekraan ja saate kleepida otse redaktorisse. Isiklikult leian, et piltide kärpimine on kõigi suurim häirimine ja Image Elevator lahendab selle probleemi suurepäraselt. Kasutades oma lemmikpilditöötlustarkvara, peate vaid märkima soovitud osa pildist, klõpsama selle kopeerimiseks ja seejärel kleepima redaktorisse. Kuna pole vaja käsitsi kärpida, on see pistikprogramm reaalajas säästja.

Piltide lifti ekraanipilt

Canva kujundusnupp

Canva kujundusnupp vaba WordPressi pistikprogramm

Teie postituse esiletõstetud pildid on teie veebisaidi üks sagedamini vaadatavaid elemente – need ilmuvad ju teie ajaveebi avalehel ja neid kajastatakse sageli postituste ülaosas. Kui saate oma esiletõstetud pilte köitvamaks muuta, saate oma sisule rohkem klikke. Lihtne, eks?

Isiklikult olen ma esiletõstetud piltide ehitamiseks mõeldud Freemium Canva Design Button pistikprogrammi suur fänn – teise võimalusena saate esiletoodud pilte luua otse Canva veebisait. Kasutades pukseerimisliidest, võimaldab Canva kaunite kaubamärgiga piltide loomiseks üle katta mitmesuguseid põhifotosid, fonte ja graafikat. Selle pildi tüübi näite, mida Canva suudab luua, leiate allolevast ekraanipildist.

Canva näide

Canval on saadaval üle miljoni aktsiafoto ja ka palju graafilisi elemente. Mõned neist on tasuta, kuid enamikul on lisatud mõistliku hinnaga silt. Kui olete kihilise pildi loomise lõpetanud, makske lihtsalt kasutatud lisatasu elementide eest ja saate seda oma veebisaidil kasutada.

Aesop lugu mootor

Aesop Story Engine Free WordPress Plugin

Kui soovite vinge, tasuta pistikprogrammi, mis muudaks teie sisu uhkeks, soovitan massiliselt alahinnatud Aesop Story Engine’i. Pistikprogramm on tegelikult erinevate moodulite komplekt, mis võimaldaks avaldada köitvat ja pika vorminguga sisu. Osa sellest funktsioonist on keskendunud teie sisu korraldamisele, näiteks ajakavad ja peatükkide pealkirjad. Kuid Aesop Story Engine suudab teie piltide jaoks ka palju lahedaid asju teha.

Alustuseks võite postituse ülaossa lisada kauneid täislehepilte. Seda funktsiooni toetavad mõned WordPressi teemad, kuid see on suurepärane alternatiiv kõigile, kes soovivad seda oma veebisaidile lisada. Pistikprogrammi abil saate oma pildile lisada ka lihtsaid pildigaleriisid või oma sisu täislaiusega pilte – saate oma täislaiusega piltidega kasutada isegi parallaksiafekti, mis näeb välja vapustav.

Kui soovite oma sõnumit edastada suurejoonelises ja tähelepanuväärses stiilis, võiks Aesop Story Engine olla just see, mida otsite.

Allground: täisekraani taustad

Allground: WordPressi täisekraani taustad

Info ja allalaadimine

Kaunite kujutiste paigutamisest eemaldumine sees sisu, aitab Allgroundi täisekraani taust lisada ilusa kujunduselemendi kogu oma veebisaidile. Allground võimaldab teil lisada oma täisekraanipilte, mis kuvatakse seejärel teie veebisaidi taustana. See on suurepärane viis külastajatele huvitava esmamulje loomiseks. Saate manustada YouTube’i videoid või kuvada taustana ka ise hostitud videoid.

Saate määrata oma tausta ilmuma kogu saidil või konfigureerida selle ilmuma konkreetsel postitusel / lehel. Taustad pole samuti fikseeritud ja te saate konfigureerida pildiseeriaid pöörlema ​​iga paari sekundi tagant.

WP Smush.it

WP Smush.it tasuta WordPressi pistikprogramm

Kahtlemata on tänapäeva loendis kõige vähem glamuurset pistikprogrammi, kuid võib-olla üks olulisemaid. WP Smush.it-i pildi optimeerimine võimaldab teil oma WordPressi veebisaiti kiiresti käitada, koondades pildid väiksemateks failisuurusteks ilma kvaliteeti kaotamata. Ja nagu me kõik teame, on veebisaidi kiirus Google’i järjestamisalgoritmi osa, nii et kõik, mida saate laadimisaegade parandamiseks teha, näevad teid SERP-delt üles ronimist..

WP Smush.it tihendab pildi faili suuruse, eemaldades ebavajalikud metaandmed – see on kadudeta tihendamise vorm. Saate seada pistikprogrammi uute piltide automaatseks varjamiseks pärast meediumiteeki üleslaadimist või võite tagasi minna ja olemasolevaid faile tihendada. Kui soovite Smush.iti pistikprogrammi premium-versiooni, on WPMU välja andnud WP Smush PRO.

Lõplik plaatide võregalerii

Lõplik plaatide ruudustiku galerii WordPressile

Info ja allalaadimine

Viimane pistikprogramm tänases loendis on Final Tiles Grid Gallery. Pistikprogramm võimaldab teil oma veebisaidile luua lihtsaid, stiilseid ja reageerivaid ruudustiku galeriisid.

Minu lemmikgalerii stiil, mida Final Tiles toetab, on ilus “nutikas” võre. Nutikad ruudud võimaldavad teil ruute ehitada ilma veergude ja ridade piiratuseta – valitud pildid lihtsalt pilu koos, luues kaunid, eristatavad galeriid. Toimimise nägemiseks vaadake allolevat ekraanipilti.

Lõplik plaatide ekraanipilt

Lisaks toetab pistikprogramm ka ühe klõpsuga ühiskondlikku jagamist, viit valguskasti stiili ja hõljumisefekte. Igale pildile saate lisada ka pealdisi ning külastajad saavad teie galeriisid sorteerida ja filtreerida. Sõltuvalt külastaja brauserist toetab Final Tiles ka uimastavaid CSS3 animatsioone, et muuta teie galeriid veelgi pilkupüüdvamaks.

ImageLinks

ImageLinks

ImageLinks on esmaklassiline WordPressi plugin, mis toob teie veebisaidile interaktiivse lahenduse. Kaardiinfo on juurdepääsetav kõigile, kes teie saiti külastavad, sõltumata seadmest või võimalustest. Kasutage seda infograafikute, kaartide, uudiste pildistamise, tooteturunduse ja e-kaubanduse lehtede, poes leitavate tootekataloogide ja lugematu hulga muude asjade loomiseks. Tehke mis tahes pilt, asetage levialad, linkige rippmeediumisisuga hüpikakende näpunäited ja avaldage see oma saidil. Pistikprogrammil on oma funktsioonirikas veebirakendus, mis võimaldab kasutajal kiiresti ja hõlpsalt luua oma interaktiivse pildikaardi ning selle kohe veebisaidile manustada..

Samuti toetab see WordPressi sisseehitatud sisuredaktorit hüpikakende näpunäidete jaoks, mis võimaldab teil interaktiivse pildikaardi näpunäidetele rikaste sisu lisada. Lisage teksti stiilide, meediumisisu abil, manustage sisu YouTube’i, vimeo, soundcloudi ja muudest veebiteenustest. Lisaks saate kasutada installitud pistikprogrammide WordPressi lühikoode. Pistikprogramm sobib suurepäraselt kõigis seadmetes, töötab suurepäraselt ka puutetundlikel ekraanidel.

Valige üks kolmest eelmääratud teemast või kasutage oma. Saame praegust teemat kohandada kohandatud css-reeglitega või luua uue, käivitada oma JavaScripti koodi, kui kasutaja klõpsab leviala või käivitada uue toimingu, et teha teie veebilehel midagi erilist. Minge nutma, olete teretulnud.


Vapustavate piltide lisamine oma veebisaidile loob usaldusväärse esmamulje, mis hoiab külastajaid kauem saidil. Mida kauem nad viibivad, seda rohkem nad loevad ja seda tõenäolisemalt saavad nad lojaalseteks fännideks – ning lojaalse vaatajaskonna olemasolu on jätkusuutliku kaubamärgi ja tervisliku aluse loomisel äärmiselt oluline..

Kui soovite oma veebisaidile ilusaid pilte lisada, on abi neist pistikprogrammidest. Minu nõuanne: vaadake, mida igaüks saaks teha, ja mõelge, kuidas pistikprogrammi funktsioonid võiksid kokku sobida teie sisu ja teie loodud veebisaidiga. Kui arvate, et see saab olema hea matš, siis laske sellel minna – jälgige kindlasti oma mängu põrkemäär ja aeg kohapeal mõõdikud enne ja pärast pistikprogrammi installimist, et näha, kuidas teie publik reageerib lisapiltidele!

Mis on teie lemmik WordPressi pistikprogramm piltide lisamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map