WordPressi e-kaubanduse näpunäited teisendava liikluse ligimeelitamiseks

WordPressi e-kaubanduse näpunäited teisendava liikluse ligimeelitamiseks

E-kaubanduse veebisaitide loomine WordPressis on muutumas eriti populaarseks ja numbrid tõestavad seda: WooCommerce on juba 2019. aastal saavutanud 22% turuosa, positsioneerimine Interneti populaarseima miljoni saidi hulgas kõige populaarsemaks lahenduseks.


Sellepärast on WordPress teinud tööd e-kaubanduse veebisaitide funktsionaalsuse ja platvormis edukuse hõlbustamiseks. Kui teil on WooCommerce kauplus, teate, kui pettumust valmistav müük võib olla liiga halb. Eriti kui teil on hea liiklus. See võib juhtuda seetõttu, et teie toodud liiklus on madala kvaliteediga või peate jätkama oma poe optimeerimise tööd.

Selles artiklis vaatame läbi WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammid, mis aitavad luua hämmastavaid veebipoode, ja mõned näpunäited, mida saate rakendada liikluse meelitamiseks, mis tegelikult müüki konverteerib.

1. Optimeerige oma veebireklaamide strateegiat

Reklaami eest tasumine ei taga, et toate oma poodi kvaliteetset liiklust, mis konverteerib. See kehtib nii sotsiaalmeedia reklaamide kui ka Google’i reklaamide kohta. Tasuliste reklaamide kaudu teie liiklusel pole tingimata kõrge konversioonimäär, kuid sel viisil kõrgete konversioonimääradeni jõudmine sõltub sellest, kui hästi teie reklaame luuakse ja optimeeritakse.

Reklaam on aga üks edukamaid viise, kuidas hõlpsalt ja kiiresti jõuda tohutu hulga sihtklientideni. Ainult selleks, et teil oleks idee, on Google’is igakuiselt üle 100 miljardi otsingu. Kujutage ette kõiki inimesi, kelle juurde võiksite jõuda, ja võimalusi, kuidas kliendid teie reklaame näevad ja neil klõpsavad. Facebookil on miljoneid kasutajaid kogu maailmas, kellele saate ka oma reklaame näidata.

WooCommerce Nutikad Google'i reklaamid

WordPress aitab teil luua oma toodete ja teenuste jaoks reklaame koos mõne nende pistikprogrammiga: kui soovite oma tooteid Google’is kuvada, kuid teil pole piisavalt aega kõigi oma reklaamide, ribareklaamide loomiseks või pakkumisstrateegia konfigureerimiseks, on olemas selliseid pistikprogramme nagu WooCommerce Nutikad Google’i reklaamid mis loob ja konfigureerib teie Google’i reklaamid automaatselt tasuta 5 lihtsa sammu abil:

 • Esimene samm on rakendusele juurdepääsu lubamine teie Google’i reklaamide konfiguratsioonile. Nii saab see teie Google’i reklaamikampaaniaid üles laadida, avaldada ja optimeerida.
 • Pärast rakendusele juurdepääsu andmist palutakse teil konfigureerida üldised atribuudid: riigid, kus soovite oma tooteid reklaamida, kategooriad, kuhu teie pood kuulub, ja kollektsioonid, mida soovite reklaamida.
 • Siis on aeg anda rakendusele oma poe nimi ja paar lauset, mis seda kirjeldavad. Teil palutakse üles laadida ka pilt oma logost.
 • Sel hetkel palub rakendus teil kirjutada paar lühikest lauset, mida soovite oma reklaamides kuvada, ja valida teenused, mida pakute meile tasuta saatmiseks või hõlpsaks tagastamiseks. Samuti on teil võimalus lisada telefoninumber juhuks, kui soovite seda kuvada.
 • Viimases etapis peate valima ainult päevaeelarve, mille soovite Google’is reklaamimiseks kulutada.

Pärast selle sammu lõpetamist konfigureeritakse pistikprogramm täielikult ja teie Google’i reklaamid luuakse nelja tööpäeva jooksul! Kui teie reklaamid on loodud, saate juurdepääsu oma juhtpaneelile, kust saate kõike kontrollida.

Laadige WooCommercei jaoks alla Facebook

Muud pluginad meeldivad Facebooki jaoks WooCommerce ühendab teie veebisaidi Facebookiga. Pistikprogramm töötab, luues oma Facebooki lehele poe, mis võimaldab teil platvormil dünaamilisi reklaame esitada. WordPressi ja WooCommerce kaupluste reklaamimisvõimalused on lõputud, peate lihtsalt leidma oma vajadustele kõige paremini vastava meetodi.

2. Kadunud klientide päästmine

Hoolimata põhjusest, miks nad pidid teie kauplusest ilma ostu tegemata lahkuma, on teil vaja nende tagasitoomise kava. Selle tegemiseks on mitu võimalust:

 • Kasutage uuesti sihtimise kampaaniaid: tuletage neile meelde oma tooteid, jälgides eelmisi külastajaid Interneti kaudu reklaamidega. Kõige tõhusamad on dünaamilised uuesti sihtimisega reklaamid. Nendes näidatakse potentsiaalsetele klientidele täpselt sama toote reklaame, mida nad teie saidil vaatasid.
 • Lisage oma poodi WooCommercei sooviloend: Pluginad nagu TI WooCommerce soovinimekiri hõlbustage külastajatel neile meelepäraste toodete salvestamist ja hiljem ostmist. Kasutajad saavad jagada oma soovinimekirja ka perekonna sõpradega. Isegi kui nad ei osta praegu, võib keegi teine, keda nad teavad, sünnipäeva, puhkuse või muu sündmuse jaoks.
 • Järelmeetmed hüljatud kärudega: kasutage pistikprogrammi, näiteks Hüljatud Cart Lite, see pistikprogramm saadab nii teie külalistele kui ka sisse loginud klientidele automaatseid ja õigeaegselt saadetud e-posti teateid meeldetuletuste kohta nende hüljatud tellimuste kohta. Teie ülesandeks oleks piiramatu arvu e-posti mallide loomine, et neid soovitud intervallide järel saata. Reaalajas teave hüljatud tellimuste, sealhulgas hüljatud toodete ja nende väärtuse kohta.

3. Looge oma veebikogukond

Oma brändi ümber kogukonna loomine on teie saidi kasvu ja sellele rohkemate inimeste meelitamiseks hädavajalik. Selleks on väga oluline luua nii teie saidil kui ka sellega seotud sotsiaalmeedia kontodel nõuetekohane keskkond.

Esimene samm on luua oma ajaveeb. Kirjutage postitusi oma toodete ja teenuste, kliendi kohta, mida te vajate, ja oma sihtrühma elustiili ümbritsevaid teemasid. Keskenduge sellele, mis neil kõigil on ühist, ja pange lugejad tundma end teie brändi osalisena. Kui nad seda teevad, jagavad nad suurema tõenäosusega ka teie artikleid – see aitab teil tasuta kasvada. H&M ajakiri on suurepärane näide, kuidas ühendada oma e-poe pood kliendispetsiifilise ajaveebiga. Kui vaatate, hõlmab nende ajaveeb viiteid moe, ilu ja kultuuri kohta, mis on kooskõlas nende praeguse tootepakkumise ja kaubamärgiga.

Pärmi SEO pistikprogramm

Sisu genereerimine on ülimalt kasulik ka teie SEO strateegia parendamiseks. See loob teie saidil rohkem võimalusi Google’i tulemustes kuvada, kui inimesed otsivad seotud märksõnu. WooCommerce SEO täiustamiseks on palju võimalusi, kuid parim koht alustamiseks on hea SEO pistikprogramm. Kuigi olete sellest tõenäoliselt varem kuulnud, Pärm on kõigi WordPressi toega saitide parimad valikud. Sealhulgas WooCommerce kauplustes. Selle sisseehitatud suvandid aitavad teil oma postitusi enne oma blogis avaldamist optimeerida. Suureneb tõenäosus, et nad hakkavad otsingutulemustes järjestama.

Teine samm on kogu teie sisu jagamine sotsiaalmeedias, et jõuda võimalikult paljude inimesteni. See aitab teil oma saidile värsket liiklust tuua. Mis võib omakorda viia potentsiaalsete klientide navigeerimiseni teie poes, kui olete piisavalt veenev!

NextScripts: sotsiaalvõrgustike automaatpostitus

Üks võimalus on kasutada sellist pistikprogrammi nagu Suhtlusvõrgustiku automaatplakat. See pistikprogramm avaldab teie ajaveebi postitused automaatselt sotsiaalmeedia kontodele. Peate lihtsalt kirjutama uue postituse ja see avaldatakse kõigis teie konfigureeritud suhtlusvõrgustikes. See pistikprogramm töötab profiilide, ärilehtede, kogukonna lehtede ja gruppidega ning sõnumeid saab täielikult kohandada iga võrgunõude jaoks.

Vanad postitused taaselustada - automaatne postitamine sotsiaalmeediasse

Võite kasutada ka sotsiaalmeediat, et hoida oma sisu igihaljas ja isegi vanu postitusi taaselustada. Selle jaoks on spetsiaalne WordPressi pistikprogramm: Vana postitus taaselustada – automaatne postitus sotsiaalmeediasse. See pistikprogramm jagab automaatselt teie vanu postitusi ja suunab neile rohkem liiklust sotsiaalvõrgustikes. Nii aitate teil oma sisu reklaamida. Saate valida postituste vahelise aja, jagatavate postituste arvu ning lisada räsimärke ja lingid. See on integreeritud Google Analyticsiga, nii et saate kõike jälgida ja see sobib ka URL-i lühendajatega.

Sotsiaalmeedia pole oluline ainult teie artiklite jagamisel. See on ka koht, kus teil on võimalus suhelda oma publikuga, neid kaasata ja tagasisidet saada. Siin juhtub maagia, kus teil on võimalus minna viiruseks ja unistada. Oluline on oma sait korralikult oma sotsiaalsete võrgustikega ühendada. Enamik WordPressi teemasid sisaldab sisseehitatud sotsiaalmeedia võimalusi. Kuid kui teie oma seda ei tee, on sotsiaalmeedia WordPressi pluginate hulgast valida palju.

4. Tehke koostööd oma sektori mõjutajatega

Sotsiaalmeedias, ajaveebides või muudel veebilehtedel saate alati teha koostööd teiste ettevõtete või üksikisikutega. Partnerlus teistega oma valdkonnas või nišis on tõestatud viis asjakohase liikluse suurendamiseks. Kuna sihite inimesi, kes tunnevad huvi sarnaste toodete või teenuste vastu või kellel on konkreetne eluviis, millega teie tooted või teenused kokku sobivad, on liikluse konversioon tõenäolisem.

WordPressi külalise postitamine

Üks populaarsemaid koostööviise on külaliste postitamine. See on loomulik viis tutvustada ennast ja oma ettevõtet uuele vaatajaskonnale. Sisu vahetamine teiste mõjutajate ja ettevõtetega sotsiaalmeedias või ajaveebides pole hea mitte ainult SEO jaoks, vaid ka usalduse loomiseks.

Oleme sotsiaalsed loomad, meile meeldib oma otsuste tegemisel teada teiste inimeste kogemustest. Seda nimetatakse sotsiaalseks tõestuseks. Kui inimesed näevad, et teised mõjutajad või kogukonnad, kuhu nad kuuluvad, ja usaldavad teid soovitada, usaldavad nad tõenäolisemalt ka teid. Peaaegu 63% tarbijatest osutavad, et nad ostavad saidilt tõenäolisemalt, kui sellel on tootehinnangud ja ülevaated. See protsent on suurem, kui arvustuse on teinud nišis tegutseja või asjatundja.

Sotsiaalmeedias viibimise tõttu peetakse mõjutajaid nišis kuulsustena. Inimesed seostavad mõjutaja nähtavaid positiivseid omadusi sageli toodetega, mida ta reklaamib. Seetõttu võiks brändisaadikute omamine sotsiaalmeedias olla teie ettevõtte jaoks hea mõte. Kui mõjutaja kasutab tooteid oma sotsiaalmeedia piltidel, bios, hashtagidel ja kirjeldustel, võib sellel olla suur mõju brändi sotsiaalsele tõestusele. Võtke arvesse, et sotsiaalmeedia suursaadik ei pea olema sotsiaalmeedia mõjutaja. Nad võivad olla ka valdkonna asjatundjad või kirglikud kliendid. Kõik loeb!


WordPress SEO parimatele tavadele keskendub veel palju näpunäiteid, kuidas teie poodi asjakohast liiklust tuua. Selles artiklis tahtsime näidata teile taktikat, mis pole ainult SEOga seotud. Kuid sellel on ka suur potentsiaal aidata teil parandada oma WooCommerce poe toimivust. Loodame, et see aitab teid! Kas meil jäi millestki puudu? Mida teete oma veebisaidile kvaliteetsete külastajate meelitamiseks??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map