Veel tasuta WordPressi pluginaid (mida te võib-olla pole veel kuulnud)

Märtsis avaldasin siin WPExploreris postituse, mis sisaldas minu seitset lemmikut tasuta WordPressi pistikprogrammi. See ei olnud igapäevane pistikprogrammide nimekiri; Püüdsin mainida vähemtuntud pistikprogramme, selle asemel, et minna tavapärasele teekonnale, milleks on nimetada selle maailma Akismetsa ja W3 kogu vahemälu.


Postitus osutus üsna edukaks (mis on ju endast lugupidav WordPressi kasutaja ei ole kas soovite vaadata lahedaid pistikprogramme?), nii et ma arvasin, et seda saab teha järjendiga. Ja nagu Ristiisa II osa ja muud selle ilmingud, mida on algselt täiustatud.

Allpool olen loetlenud veel seitse tasuta vinge WordPressi pistikprogrammi, mida kõik kasutan (või olen kasutanud) oma ajaveebides. Need pole kõik superstaari pistikprogrammid – mõnda neist on alla laaditud vaid korduvalt – kuid just see muudab need huvitavamaks kui need vanad pluginad, mida olete ikka ja jälle lugenud. Nautige!

N.B. Pistikprogramme pole loendis täpsustatud.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

TablePress

Seda pistikprogrammi on alla laaditud üle 80 000 korra ja selle kirjutamise ajal on see saanud 396 reitingut. Neist reitingutest on kõik peale kaheksa viietärni ja ülejäänud on kõik neli. Vaevalt on vaja midagi rohkemat öelda. Aga ma saan.

TablePressil pole eakaaslasi; see on WordPressi jaoks parim tabelite plugin vahemaa tagant. Olen seda laialdaselt kasutanud tööta jätmisest (vaata oma sissetulekuaruannete lehte) ja nähtavamale P90X Teatajas (vaata minu treeningupäevikuid):

TablePressiga loodud tabel.

TablePressiga loodud tabel.

See on laitmatult kodeeritud ja seda toetab üks kenamaid pistikprogrammide arendajaid.

Hankige TablePress

Veel üks seotud postituste pistikprogramm

Seotud postituste kuvamine oma ajaveebi postituste allosas on lihtne viis oma ajaveebi seotuse suurendamiseks. Kuid paljud inimesed saavad sellest valesti aru – nad kategoriseerivad ja sildistavad oma postitused halvasti, seejärel kasutavad halva kvaliteediga pistikprogrammi, et kuvada pistikprogrammid „seotud“ (mille kohta lugege „mitte nii seotud“).

Sellepärast soovitan ainult kunagi veel ühte seotud postituse pistikprogrammi (YARPP) – minu arvates on sellel kõige paremini sobiv algoritm ja see on ka väga hõlpsasti kohandatav:

YARPP minu blogis.

YARPP minu blogis näeb välja seksikas.

YARPP on tegelikult väga populaarne pistikprogramm, kuid minu arvates õigustas see siia lisamist kõigi nende inimeste jaoks, kes kasutavad alternatiivseid seotud postituste pistikprogrammi. Ma tõesti pean seda parimaks.

Hankige YARPP

Evergreen Post Tweeter

Minu meelest see on nii  pistikprogramm, mida kasutatakse teie saidile Twitteri liikluse suurendamiseks. Täieliku ekspositsiooni huvides olen kindlasti erapoolik, öeldes, et kuna ma arendasin pistikprogrammi, kuid see on siiski minu aus arvamus!

Mõiste on lihtne: Evergreen Post Tweeter sälitab vanad blogipostitused automaatselt perioodiliselt (nt kord kuue tunni jooksul). See võimaldab teil filtreerida need postitused, mis häälestatakse, valides sildi või sildid. Sel moel saate valida pistikprogrammi, et piiksutada ainult oma „igihaljas” sisu (s.o see, mis on veel lugemist väärt), mitte kõik, mis teie ajaveebis on.

Selle pistikprogrammi kasutamine võib teie saidile suunata palju liiklust:

Suurenenud Twitteri liiklus.

Kui olete Twitteri kasutaja, pole see midagi mõistlikku!

Lihtne digitaalne allalaadimine

Lühidalt – Easy Digital Downloads (EDD) võimaldab teil oma veebisaidi kaudu digitaalseid allalaadimisi müüa. Kasutan seda oma vabakutselise kirjutamisjuhendi müümiseks ega ole tagasi vaadanud, kuna vahetasin E-Junkie.

See on üks neist pistikprogrammidest, kus te ei saa päris uskuda, et see on tasuta. Tegelikult on selle arendaja (Pippin Williamson) loonud EDD-i Freemium-mudeli osana, mis võimaldab teil osta ainult neid lisamooduleid, mida vajate (väga mõistliku hinnaga). Siin on kiire video, mis näitab teile, mis on:

EDD käivitamine ja käitamine on tegelikult sama lihtne. Kui müüte oma saidil digitaalseid tooteid, siis soovitan teil seda kindlasti vaadata.

Hankige hõlpsat digitaalset allalaadimist

Lõpmatu kerimine

Lõpmatu kerimine on suurepärane võimalus suurepärasuse ja kasutatavuse jaoks.

Lühidalt – see muudab teie teemat nii, et kui külastajad jõuavad leheküljega ekraani alaossa, laaditakse täiendavad postitused reaalajas. See tähendab, et te ei pea enam järgmisel lehel klõpsama (rääkimata väga vahvast efektist, millest mul kunagi igav ei hakka).

Lõpmatu kerimise kasutamise ainus negatiivne külg on see, et see võib negatiivselt mõjutada teie põrkemäära ja vaadatud lehtede arvu (kuna külastajad kerivad nüüd samal lehel, mitte ei klõpsa uuele). Kuid see ei tähenda, et seotust oleks vähendatud – vastupidi. Vähem vaeva ja lehe laadimiseks vähem aega oodatakse, kui külastajad kleepuvad kauem.

Pistikprogrammi jõudluse profiil

Kuigi ma armastan pluginaid, võivad need vanade ressursside äravooluks osutuda vajalikuks. Liiga palju ülespuhutud pistikprogramme võib põhjustada aeglase laadimisega saidi ja õnnetud külastajad.

Seal saab pistikprogrammi jõudluse profiilija (P3) midagi muuta. See skannib teie saiti ja annab teile aruande selle kohta, millised pistikprogrammid panevad teie saidile kõige suuremat koormust:

Pistikprogrammi jõudluse profiil

Nagu ülaltoodud ekraanipildist näete, jagab P3 teile kõigi saidile installitud kõige ressursimahukamate pistikprogrammide suhtelise tööaja. Samuti saate vaadata, kuidas mõjutavad pistikprogrammid kollektiivselt saidi laadimisaega ja muid andmepunkte.

P3 on fantastiline tööriist teie saidi kiiruse optimeerimiseks. Ehkki selle pistikprogrammide käitusaja skannimismeetod pole veatu, on see piisavalt täpne, et anda teile teavet, mille abil teha teadlikke otsuseid.

Kommentaare ei ole vastatud

Blogikommentaarid tähistavad enamiku ajaveebide peksvat südant. Osaliselt määratlevad need ajaveebi kui ajaveebi – külastaja võimalus lisada veebisaidil toimuvat vestlust, mis muidu oleks ühesuunaline tehing.

Ja sellepärast (minu arvates) peaksite seda tegema alati veenduge, et vastate oma ajaveebi kommentaaridele (kui vastus on õigustatud). Inimeste kutsumine küsimuste esitamiseks ja siis vastusele mitte reageerimine on minu arvates üsna kriminaalne.

Kuid kui teie ajaveeb saab teatud suuruse, võib teie kommentaaride jälgimine olla üsna keeruline. Siit tulevad kommentaarid, millele pole vastatud: see lisab kommentaaride modereerimise ekraanile täiendava veeru, mis näitab, kas olete kommentaarile vastanud või mitte.

Kommentaaridele ei vasta ekraanipilti.

See on lihtne, kuid tõhus viis tagamaks, et inimesed, kes väärivad teie vastust, saavad ka selle.

Mis on Teie Lemmik tundmatud pistikprogrammid?

Olen nõus kihla vedama, et selles loendis on vähemalt üks plugin, millest te pole veel kuulnud. Enamikul neist on alla 100 000 allalaaditud faili (võrreldes populaarseimaga, millel on ~ 15) miljonit) ja mõnel on lihtsalt käputäis.

Seda öeldes olen kindel, et töötlemata teemante on palju, mida paljud meist pole veel avastanud. Kui teile meeldib suhteliselt tundmatu pistikprogramm, mida ei olnud selles postituses ega minu eelmises loendis mainitud, rääkige meile sellest allpool kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map