Vaatajaskonna interaktsiooni ja seotuse suurendamiseks WordPressi pluginad

Enamik blogijaid on kinnisideeks oma vaatajaskonna suurendamise osas, kui nad peaksid keskenduma kaasamistasandi parandamisele. Pidage meeles, et kaasatud vaatajaskond on ostmine ja see on suurepärane uudis ainsale tegelikule tegelasele: teie lõpptulemus.


Selle kaasamise parandamine on järk-järguline protsess. Suurepärane sisu on põhimõtteliselt oluline, nagu alati, kuid ka see, kuidas suhelda ja oma publikuga suhelda – mida tihedamini oma publikuga suhelda, seda tugevamaks muutuvad blogija ja lugeja suhted..

Miks peaks? hooldus selle suhte tugevuse kohta? Noh, kuna suhete loomine on suurepärane viis püsiva edu saavutamiseks vajaliku lojaalse lugejaskonna loomiseks – olete kuulnud 1000 lojaalse fänni põhimõttest, eks? Need lojaalsed lugejad loevad kohe teie avaldatud uut materjali, jagavad teie artikleid entusiastlikumalt ja avavad oma rahakoti teie müüdavate asjade ostmiseks.

Täna tahan aidata teil suurendada oma vaatajaskonna kaasatuse taset, näidates teile viit võimalust oma publikuga suhtlemiseks ning lisandmoodulit iga strateegia rakendamiseks. Sukeldume otse sisse, kas peaksime?

Aktiivsete kommentaaride jaotis: Disqus (TASUTA)

Disqus

Suurepärane koht oma publikuga suhtlemise alustamiseks on artiklite all olev kommentaaride jaotis. WordPress sisaldab vaikimisi kommenteerimissüsteemi, mis töötab piisavalt hästi, kuid on saadavalolevate paljude funktsioonirikaste kommenteerimispluginitega võrreldes üsna piiratud – selle tulemusel paigaldab enamik ajaveebiomanikke kommenteerimisplugina.

See tuleneb isiklikest eelistustest, kuid ma olen nende fänn Disquse kommentaari süsteemi pistikprogramm, mida on praeguseks alla 1,5 miljoni allalaaditud faili. Miks ma olen nii suur Disquse fänn? Noh, see ei tundu mitte ainult lihtsa, vaid ka stiilse paigutusega suurepäraselt, kuid teeb külastajatele kommentaari märkimise uskumatult lihtsaks – nad saavad sisse logida Facebooki, Twitteri, Google+ või Disquse konto kaudu. Minimeerige hõõrdumine, maksimeerige jäänud kommentaaride arvu.

Disqus toetab ka keermestatud kommentaare, võimaldades vasakpoolsetele kommentaaridele otse vastata. Visake üles / alla hääletussüsteem, mis julgustab inimesi mõistlikke kommentaare jätma – kellelegi ei meeldi allapoole hääletamine, eks? – ja teil on täiuslik kommenteerimisplatvorm sisuka arutelu edendamiseks.

Julgustage küsitlustega arutelusid: reageeriv küsitlus (14 dollarit)

Vastuvõtlik küsitlus

Oma küsitlusega suhtlemise soodustamiseks võite küsitlusi kasutada mitmel viisil. Alustuseks saate neid kasutada külastajate otsese tagasiside saamiseks: võite korraldada küsitluse, et näha, millistel teemadel teie vaatajaskond näiteks rohkem lugeda soovib. See on ka suurepärane viis interaktiivsuse lisamiseks oma postitustele: kaaluge aktuaalse küsimuse esitamist, laske külastajatel arvamust avaldada ja jälgige siis kommentaaride ruumis tulist arutelu – kui soovite luua kiire postituse, mis ergutab arutelu, siis see on suurepärane lahendus.

Üks paremaid küsitlusprogrammide pluginaid, millega olen kokku puutunud, on Responsive Polli pistikprogramm, mis maksab CodeCanyonis 14 dollarit. Teie küsitluse tulemusi kuvatakse reageerivas, animeeritud graafikus, mille seast saab valida seitsme stiili vahel: tulpdiagramm, diagramm, sõõrikute skeem, joonediagramm, radari skeem, polaardiagramm ja alglaadimisriba edenemisriba – kõik stiilid näevad suurepärased välja . Küsitlused on täielikult kohandatavad ja saate valida nii palju võimalikke vastuseid kui vaja.

Saate lisada küsitluse otse oma sisu keskele lihtsa lühikoodi abil, lisaks saate sama lühikoodi abil lisada küsitlusi ükskõik millisele vidinaalale – kirjutamise ajal pole spetsiaalset vidinat, kuid selle kallal töötab arendajad.

Genereerige konkursside abil Buzz: ContestHopper (TASUTA)

ContestHopper

Inimestele meeldib asju tasuta hankida, nii et kasutage seda oma eeliseks: vinge auhinnaga konkursi korraldamine võib teie veebisaidile tekitada palju kõmu. Kui te pole aga varem konkurssi korraldanud, võib teadmine, kuidas seda korraldada, tunduda hirmutav. Ma soovitaksin tasuta installida ContestHopper pistikprogramm oma veebisaidil.

ContestHopper võimaldab teil oma veebisaidile lisada puhta ilmega võistlusvormi. Saate seda kuvada oma veebisaidi kõikjal, kasutades lühinumbrit või spetsiaalset vidinat. Teie võistlusvormi saab täielikult kohandada: saate seada pealkirja ja päise teksti, sealhulgas taustvärvi ja fonte – enam kui 600 Google’i fondi hulgast – ning ka võistluse ajakava. Samuti saate täpsustada sisenemisnõudeid – millised üksikasjad tuleb alles jätta, sisenemispiirangud inimese kohta ja kas sisenemise kinnitamiseks on vajalik kahekordne lubamine.

Pärast sisenemist võimaldab pistikprogramm kasutajal jagada konkurentsi ühel suuremal suhtluskanalil – selle eest saate neid premeerida rohkemate võistlustöödega. Lõpuks, kui võistluste ajakava on möödunud, valib pistikprogramm juhi juhuslikult.

Otsene suhtlus: võtke ühendust vormi generaatoriga (15 dollarit)

Võtke ühendust vormigeneraatoriga

Mõnikord soovib külastaja teiega ühendust võtta, kuid ei tunne end mugavalt, kui jätab oma päringu avalikku keskkonda, näiteks kommentaaride sektsiooni. Lihtsaim viis külastajatelt sõnumite vastuvõtmiseks on kontaktvormi pistikprogrammi installimine. Enamik meist on juba tuttav paljude kontaktvormi pistikprogrammidega – eriti tasuta Kontaktvorm 7, ja esmaklassilised Gravitatsiooni vormi pistikprogrammid – aga täna tahan pakkuda midagi teistsugust: kontaktvormi generaatori pistikprogramm, mis on saadaval kõigest 15 dollariga.

Kontaktvormi generaator on võimas vormide koostaja pistikprogramm, mis võimaldab teil intuitiivse pukseerimisliidese abil luua suurepäraseid kontaktvorme. Kõik vormid reageerivad täielikult ja nende kohandamisvõimalusi on peaaegu piiramatu arv. Saate vorme kiiresti ja hõlpsalt stiilida – saate valida soovitud fondi hulgast, mis sisaldab rohkem kui 600 Google’i veebifonti, ning teil on täielik kontroll fondi, tausta, ääre ja nupu värvi üle.

Saate oma vormi hõlpsalt konfigureerida, lihtsalt lohistades elemente, kui soovite – saate vormile lisada ruute, raadionuppe ja ripploendeid. Ka iga elemendi laiuse määramiseks on liugur. Samuti on olemas täpsemad elemendid, näiteks kellaaeg, kuupäev, URL ja captcha, kusjuures pistikprogramm valideerib enne sisestuse vastuvõtmist iga kirje vormingu. Lõpuks saate integreerida kõik peamised automaatvastaja teenused, sealhulgas MailChimp ja AWeber.

Lisakanalid: HelloBar (TASUTA)

TereBar

Interneti varasematest päevadest alates on veebimeistrid mõistnud e-kirjade loendi suurendamise olulisust – teie publikuga suhtlemise edendamiseks on vähe paremaid viise. E-posti loend võimaldab teil tellijatega otse postkasti kaudu suhelda, mis laiendab teie ulatust kaugemale oma veebisaidi ja teie avaldatud sisu piiridest.

Olemas on mitmeid meililisti pistikprogramme, millest paljud on hästi sirgjoonelised ja abonentide ligimeelitamiseks piisavalt tähelepanu ei tõmba.. TereBar on fantastiline lahendus sellele probleemile, meelitades piisavalt tähelepanu ilma, et tunneksite end liigselt.

HelloBar on lihtne opt-in vorm, mis langeb lehe ülaosast alla. Seda saab integreerida üheksa automaatvastaja teenusega – sealhulgas suured, AWeber ja MailChimp. Kui teil veel automaatvastaja tellimust pole, salvestab HelloBar teie hõivatud e-posti aadressid teie jaoks.

HelloBar ise on täielikult kohandatav – saate konversioonide maksimeerimiseks muuta oma sõnumit, fonte, fondi värvi ja nupu värvi. Kuvatakse riba riba demoversioon, mis võimaldab teil nende kohandamisvalikutega reaalajas ringi liikuda. Baarid ise näevad fantastiliselt välja ja kõigi saadaolevate värvidega saate luua midagi silmatorkavat, sobides siiski oma veebisaidi värvilahendusega. Võite isegi luua mitu HelloBarsi ja käivitada a / b-testid, et näha, milline neist kõige paremini töötab – HelloBari armatuurlaud võimaldab teil seadistada, kui sageli igaüks neist kuvatakse, ning ka tulemuste jälgimist.

Kui olete oma kujundusega rahul, saate HelloBari oma veebisaidile lisada lihtsa HTML-koodi abil, mis lisatakse vahetult enne sulgemissilti. Samuti on teil võimalus alla laadida oma eelkonfigureeritud WordPressi pistikprogramm, mis on alla laaditud HelloBari armatuurlaualt – laadige see plugin lihtsalt alla ja aktiveerige ning HelloBar aktiveerub koheselt.

Lõplikud mõtted

Nii et teil on see: viis lihtsat pistikprogrammi, et parandada oma vaatajaskonnaga suhtlemist. Kui kavatsete luua lojaalse kogukonna, et hoida külastajaid üleujutamas, on need kõik suurepärased strateegiad, mida saate kasutada – need võivad pakkuda isegi kaitset kõige halvema mõju eest, mida Google’i algoritmi värskendus teie veebisaidil võib olla..

Ja ärge unustage: vaatajaskonnaga suhtlemine on nii lõbus – võib-olla kõigi jaoks parim põhjus sagedamini oma publikuga kontakti luua!

Kas saate soovitada mõnda muud WordPressi interaktsiooni soodustavat pistikprogrammi? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map