Tutvumisveebisaitide 15+ WordPressi teemad

10+ WordPressi teemasid tutvumisveebisaitide jaoks

Kõik algab kuupäevast.


Meie, inimesed, oleme sotsiaalsed loomad. Mis me teiste seltskonnata oleme? Meie loomulikud suundumused sunnivad meid soovima peale sõpruse ka sõprust. Käime kohtingutel, sest tahame kohtuda kellegagi, kellega koos saaksime kasvada ja turgutada ning oodata enamat. Kuna kohtinguprotsess on üks inimlikest kalduvustest, ei kaota see tutvumisprotsessi. Nüüd, digiajastul, ootame paljude seal asuvate kaaslussaitide kaudu just seda erilist kedagi. Teades tõsiasja, et esmamulje on kõige olulisem mulje, antakse uusimate ja trendikamate WordPress Dating teemade loend, mis toob teie sees esile selle natuke!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Tutvumisleht

tundlik-tutvumisteema

Puhas ja lihtne võimalus – see online-kohtingute teema on mõeldud ettevõtmisele minimaalse kujundusega, mis jõuab otse asja juurde. Kasutajad saavad teie tutvumissaidiga liituda ja uusimad liikmed kuvatakse avalehel koos motiveeriva taustaliuguri, animeeritud leheelementide ja muuga. Lisaks on olemas täpsemad teemavalikud, mis aitavad teil teema oma maitse järgi stiilida.

2. LoveStory

LoveStory - tutvumine WordPressi teemaga

LoveStory on üks Themeforesti populaarseimaid tutvumisteemasid. Selle eesmärk oli aidata inimestel oma mängu leida. Laiendatud kasutajaprofiilide abil on lihtne leida inimene, kellega ühilduksite, vestluse tugi hõlbustab kasutajatel üksteisega tutvumist ning liikmemaksu toetus tähendab, et saate jätkuvalt aidata teistel ühendust luua.

Mõelge sellele teemale kui täielikuks kohtinguks või sotsiaalseks rakenduseks. LoveStory ehitati koos liikmete ja nende koostoimimise terviklike funktsioonidega. Kasutajad saavad registreeruda liikmeks astumiseks, tasuda liikmemaksu, osta ja saata teistele kasutajatele virtuaalseid kingitusi, lisada oma profiilile teavet (nimi, fotod, meeldimised jne) ning loomulikult kohtuda, sõnumeid ja vestelda teiste kasutajatega.

See teema on suurepärane viis oma kogukonna veebisaidi toimimiseks. LoveStory pakub tundlikku paigutust, nii et teie liikmed pääsevad oma lehtedele juurde igas seadmes, sõltumata sellest, kas nad kasutavad laua- või mobiiltelefoni. Samuti on Facebooki sisselogimise integreerimine, et teie liikmetel oleks teie veebisaidi kasutamine veelgi hõlpsam.

3. KLEO

KLEO - järgmise taseme WordPressi teema

Kui WordPressi ja BuddyPressi uusim versioon on täielikult toetatud, on Kleo teema, mida kontrollida, kui soovite WordPressi abil veebis sotsiaalset võrgustikku luua. Teema sisaldab lihtsat stiilimist reaalajas kohandaja abil, BuddyPressi täpsemat otsingut, hõlpsat hinnastabelit ja liikmelisuse haldamist, ühe klõpsuga demolehe installimist ja palju muud.

4. Magus kuupäev

Magus kuupäev - rohkem kui WordPressi tutvumisteema

Sweet Date on kogukonna WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt veebifoorumite, tutvumisportaalide ja liikmelisusel põhinevate veebisaitide jaoks. Ühendage kasutajad ja pange nad selle teemaga rääkima!

Sweet Date kasutab liikmesuspõhises kogukonnas bbPressi ja BuddyPressi. Kasutajad saavad luua profiile, üksteisega suhelda, foorumeid luua ja palju muud. Teemal on isegi funktsioone, mille saate lubada kasutajatel registreeruda oma Facebooki kontol. Veel üks lõbus funktsioon on sobivussüsteem, mida teema kasutab, et aidata kasutajatel leida sarnaste huvidega inimesi.

Teemal on ka hunnik suurepäraseid kohandamisvõimalusi. Saate valida kasti või täislaiuse paigutuse, paljude taustavärvide valikute vahel, lisada kohandatud sisselogimislehe ja kohandatud lehtede loomiseks kasutada lühikoode.

5. Raseerija

Razor: tipptasemel WordPressi teema

Razor on puhas ja professionaalne WordPressi teema, mida saaksite kasutada oma matšide tegemise saidil. Sellel teemal on kogukonna veebisaidi veebis ülesehitamiseks suurepäraseid funktsioone, näiteks tundlikud paigutused, võrkkestapildid, paigutuse koostaja, kontaktvormi koostaja, bbPressi ja BuddyPressi tugi, hüpikaknad sisselogimisvormid, lokaliseerimise ja tõlke tugi ning rohkem.

6. Armastuse südamed

Armastus südamete WordPress teema

Armastuse südamete teema on armas ja kena teema teie tutvumisteenuste reklaamimiseks. Teema sisaldab sorteeritavat profiiligaleriid, nii et kasutajad saavad näha, kes veel liige on, ja leida oma vaste. Sotsiaalmeedia integratsioon, tundlik paigutus ja tõlkefailid on kõik osa sellest, mis teeb sellest teemast vinge valiku.

7. Armastuse romantika

Armastuse romaani WordPressi teema

Armastus ja romantika on WordPressi jaoks ilus ja kaasaegne tutvumisteema. See teema on täis funktsioone, mis aitavad teil teistel leida oma ainsa. Võimalustega kuvada avalehel hiljuti lisatud profiile, avalehe täpsemat otsingut, õnnelike paaride iseloomustusi, tervet ajaveebi ja teenuste lehti – see on teie tutvumisettevõtte kindel teema,

8. Mingle

Mingle - mitmeotstarbeline WordPressi teema

Mingle on mitmeotstarbeline WordPressi teema, millel on täielik BuddyPressi tugi. See tähendab, et saate kasutada kõiki BuddyPressi fantastilisi sotsiaalseid võimalusi (nt kasutajaprofiile, rühmi, privaatsõnumeid jne), et luua inimestega võrgus koht. Lisaks ei muuda paigutuse ülesehitus ja stiilivalikud kohandamist üldse probleemideks.

9. WildCommunity

WildCommunity - BuddyPressi teema

Ühendage kasutajad WildCommunity WordPressi teemaga. See BuddyPressi ja bbPressi valmidusteema annab teie sõprade või klientide grupile võimaluse luua profiile ja suhelda teiste kasutajatega sõnumite, foorumite ja muu kaudu. Kui soovite üles ehitada yoru sotsiaalse võrgustiku, on see hea koht alustamiseks.

10. Tutvumisleht

Tutvumiskuulutuslik WordPressi teema

See tundlik tutvumisteema on olnud brauseriteülene ja mobiilselt testitud, nii et inimesed saavad registreeruda ja oma profiilidele juurde pääseda ükskõik kust. Ainulaadse kodulehe liuguri, rasvaste fondide ja värvide ning hõlpsalt navigeeritava paigutuse abil muudab see teema teie tutvumissaidi kindlasti ülejäänud osadest eristuvaks.

11. Tervitused

Tervitusele reageeriv WordPress + BuddyPress-teema

Tervitus on reageeriv BuddyPressi teema, mis sobib suurepäraselt kasutajatele veebis tutvumise sõlmpunkti loomiseks. Inimesed saavad foorumeid, vestlusi, privaatsõnumeid, rühmi ja palju muud kasutades registreeruda ja omavahel rääkida. Lisaks on puhas kujundus, paigutusvalikud ja kohandatud kontaktvormi koostaja kõik suurepärased lisad, mida oodata.

12. Sotsiaalne semu

Sotsiaalne sõber - WordPressi ja BuddyPressi teema

Social Buddy on just see – WordPressi teema, mis on loodud selleks, et kasutajad oleksid sotsiaalsed. Tänu sisseehitatud toele populaarsetele BuddyPressi ja bbPressi pistikprogrammidele on see teema reageeriv kogukonna teema, mida saate kasutada üksildaste üksikute ühendamiseks. Muude suurepäraste funktsioonide hulka kuuluvad uimastamise liugurid, lihtsad värvivalikud ja kaubamärgita teemavalikud.

13. Online tutvumine

Online Dating - WordPress tutvumisteema

Teenuse DatingPress tutvumine PremiumPressi WordPressiga pakub 6 eelvaliku paigutust, nii et saate teema installida ja oma tutvumissaidi üles töötada. Teema on täielikult kohandatav, SEO-sõbralik ja toetab tasulisi liikmelisusi, profiile, privaatsõnumeid ja isegi reaalajas videovestlusi.

14. Tutvumisagentuur

Tutvumiskuulutuslik WordPressi teema

See tundlik tutvumiskuulutuste WordPressi teema on armas viis oma tutvumisteenuse reklaamimiseks. Suurepäraste funktsioonidega, nagu täislaiusega pildid, viiktekstid, uusimad kasutajaprofiilid, täielik ajaveeb ja selle kujunduse stiilne kujundamine, on see suurepärane valik.

15. Cinematix

Cinematix - BuddyPressi teema

BbPressi ja BuddyPressi toega on Cinematixi teema sotsiaalne võrgustik, mis on kokku koondatud ühte teemasse. Kasutajad saavad registreeruda, luua profiile ja saata sõnumeid, kasutades teema toetatud sisseehitatud funktsioone. Oh, ja WooCommendi ühilduvusega saate ka premium-liikmelisusi müüa!

16. kokku

WordPress-teema kokku lohistamine

Nagu alati, on Total suurepärane valik igasuguse veebisaidi jaoks. Kui loote professionaalset matšiteenuste veebisaiti, saate tutvumispakettide müümiseks kasutada rakendust Total ja WooCommerce. Või kui alustate kiirkohtinguteenust või -klubi, kasutage kõigi oma eelseisvate kuupäevade ja koosolekute lisamiseks lihtsalt pistikprogrammi Total ja sündmuste kalendrit. Lisaks kõigile kaasatud moodulitele, ikoonidele, lisatasu pistikprogrammidele ja muule. Total sobib suurepäraselt iga veebisaidiga, mida võiksite luua.

Mähkimine üles

Pole tähtis, mida te vajate, on teie jaoks olemas WordPressi teema! Ja kui te ei leia midagi, mida armastate, on paindliku teema valimine nagu näiteks Total alati hea valik, kuna paigutusi ja lehti on oma vajadustele nii lihtne muuta. Me loodame siin, WPExploreris, et oleme suutnud teid aidata teie püüdlustes leida teema, mis teile meeldib! Andke meile oma mõtetest teada. Õnnelik surfamine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map