Topnotch Facebooki WordPressi pistikprogrammid teie veebisaidile

24. august 2015 oli Facebooki punase kirja päev. Esimest korda, Üks päev logis oma Facebooki kontodele sisse üks miljard inimest. Selle aasta alguses tegi Facebook väljakutseid kokku 1,59 miljardit kasutajat. Need on numbrid, mida ükski suur ega väike ettevõte ei saa endale lubada. Suur osa Facebooki kasutajatest moodustab ka enamiku ettevõtete sihtrühma. Kindlasti on nendele kasutajatele kontakti saamine neile tuttava platvormi kaudu kasulik igale ettevõttele.


WordPressiga on Facebookiga ühenduses püsimine lihtne. Nii lihtne, et paljudes riikides on see veebis kommenteerimise ja suhtlemise peamine vorm. Saate Facebooki oma WordPressi saidiga integreerida oma profiililt või lehelt või pannes oma saidile vidina, mida külastajad saavad lihtsalt teiega klõpsata ja teiega ühendust luua. Facebooki on palju erinevaid elemente, mida saab WordPressi hõlpsalt lisada.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Facebooki pluginad WordPressile

Facebooki lehe ühendamiseks WordPressi veebisaidiga võib aidata suur hulk pistikprogramme. Facebooki kasutajad saavad teie veebisaidilt teiega ühenduse luua, ilma et oleks vaja oma Facebooki kontole juurde pääseda.

Alates Facebooki värskenduste, fännide, sündmuste ja piltide jagamisest oma veebisaidil kuni värskenduste automatiseerimiseni ja käepärase pildi jagamise funktsiooni lisamiseni muudavad WordPressi pistikprogrammid selle kõik võimalikuks. Enamik pistikprogramme vajab Facebooki rakenduse ID-d ja rakenduse salajast võtit. Neid numbreid on vaja selleks, et Facebook saaks teie Facebooki teabele juurdepääsu saamiseks teie identiteedi kindlaks.

Olen paljudest pistikprogrammidest läbi seganud ja siin on minu parim valik WordPressi Facebooki pistikprogramme.

Facebooki lehe pistikprogramm

Facebooki lehe pistikprogramm manustab teie veebisaidile Facebooki ikooni. See võimaldab kasutajatel nuppe klõpsates teie lehte meeldida või jagada. Kui kasutajad on sisse logitud, näevad nad ka seda, kellele nende sõpradele see leht juba meeldis.

Facebooki lehe pistikprogramm

Veebisaidile #50 lisamiseks külastage Facebooki pistikprogrammi lehte. Kopeerige oma veebisaidi Facebooki lehe URL ja kleepige see siis ettenähtud kohta. Saate kohandada oma veebisaidi Facebooki manustamist, kohandades kõrgust ja laiust.

Kui manustatud suurus on soovitud viisil loodud, genereerige kood, klõpsates nuppu Hangi kood. Genereeritakse kaks koodilõiku. Kopeerige / kleepige oma teema või lapseteema esimene fragment vastavalt koodiga kaasnevates juhistes kirjeldatule. Kleepige teine ​​lõik otse kuhu soovite, et kuvataks #. Kõige tavalisem koht, kust leiate ikooni külgribal. Teise koodi saate paigutada teksti vidinasse ja lohistada selle külgribale. Nüüd saavad kasutajad teie veebisaidil olles hõlpsalt meeldida või jagada.

Ülim Facebook

WPMU DEV loodud ülim Facebook integreerib Facebooki lehed WordPressiga sujuvalt. Paljud mitmete pistikprogrammide tehtud ülesanded on kõik ühendatud sellesse toitepistikprogrammi. Sellel on võimsad integratsiooniriistad, mis tagavad külastajatele sujuva kogemuse oma identiteedi ühendamiseks teie veebisaidiga.

Facebooki kasutajad ei pea teie veebisaidil kontot looma. Nad saavad oma Facebooki andmeid kasutades hõlpsalt WordPressi veebisaitidele registreeruda või sisse logida. WordPressi liikme profiil luuakse automaatselt koos Facebooki võetud profiili üksikasjadega.

Ülim Facebook

Kasutajad leiavad teie lehe Facebookis hõlpsalt üles ja saavad kommenteerida tuttava Facebooki kommentaariliidese abil. Facebooki postitatud kommentaarid saab ühendada teie kommentaaride lõimega. Seega, kui sõber postitab kommentaari kasutaja Facebooki seinale, imporditakse see kommentaar automaatselt teie veebisaidi jaotisse Kommentaarid. Paljud Facebooki kasutajad tunnevad end Facebookis kommenteerides mugavamalt ja see pistikprogramm võimaldab neil hõlpsalt kommentaare jagada nii Facebookis kui ka teie veebisaidil.

Võib lisada tegevusvoo vidina, mis tutvustab kasutajale muud teie veebisaidi isikupärastatud sisu. Kasutajad saavad jagada albumeid ja automaatselt seinale, lehele, sündmustele või märkmetele postitada.

Pistikprogrammi saab osta WPMU DEV liikmeks saamise paketi osana ja pakutakse 14-päevast tasuta prooviversiooni. See on mitme saidiga valmis ja ühildub enamiku standardteemadega.

Kohandatud Facebooki voog

Kohandatud Facebooki voog on kõrgelt hinnatud, palju alla laaditud pistikprogramm (200 000+ aktiivset installi). See aitab teil kuvada oma veebisaidil kohandatavat Facebooki voogu. Teised Facebooki pistikprogrammid manustavad voo iframe-idesse ja seda ei saa otsimootorid indekseerida. Kohandatud Facebooki voog lisab aga sisu, mida otsimootorid saavad sisse hiilida – see on tõeline tõuge SEO-le.

Kohandatud Facebooki voog

Voo saab joonistada ühelt lehelt või mitmelt lehelt või grupilt. Lühikoodid aitavad teil manustada voo mis tahes lehele, postitusse või vidinasse. Seadistamine on lihtne. Osa poste saab peita ja vahemällu salvestamine tagab postide laadimise suure kiirusega. Kui postitate regulaarselt, saate sätteid kohandada, et kontrollida oma Facebooki lehtedel iga päev värsket voogu. Või saab seda kontrollida iga paari minuti või paari päeva tagant, sõltuvalt sellest, kui sageli postitate. Postitustes olev hashtag on automaatselt seotud Facebooki hashtagidega.

Seadistusi saab väga detailselt kohandada, et kohandada tüpograafiat, sisu, värve ja palju muud. Pistikprogramm sobib suurepäraselt tekstivoo kuvamiseks, kuid fotode, videote ning iga postituse meeldimiste, jagamiste ja kommentaaride arvu kuvamiseks peate üle minema versioonile lisatasu versioon.

Facebooki kommentaarid

Facebooki kommentaarid Plugina abil on lihtne lisada Facebooki kommentaari süsteem oma WordPressi saidile. Seejärel saab seda oma veebisaidilt kohandada ja hallata.

Facebook_kommentaarid

Pärast pistikprogrammi allalaadimist ja aktiveerimist peate pistikprogrammi seadete kaudu pääsema oma Facebooki lehele. Registreerige Facebookis oma veebisait, looge rakendus ja genereerige rakenduse ID. Kopeerige ID ja kleepige see oma veebisaidil selleks ette nähtud kohta. Seejärel jätkake ekraani ja muude sätete kohandamist. Oleme seadistamist üksikasjalikult selgitanud ühes varasemas artiklis.

Facebookil on lai kasutajaskond ja Facebooki kommentaaride toomine teie veebisaidile tähendab suuremat külastajate kaasatust. See julgustab külastajaid saidile naasma ning vähendab negatiivseid ja kuritahtlikke kommentaare. Pidage meeles, et Facebooki kommentaarid ei saa olla anonüümsed ja identiteetide paljastamine võib vähendada rämpsposti ja trollide arvu.

Facebooki kiired artiklid WordPressile

Facebooki kiirartiklid on äsjailmunud tasuta pistikprogramm, mille on välja töötanud Automattic ja Facebook. See on avatud lähtekoodiga ja edasiseks arendamiseks saadaval Github. Võib-olla olete oma Facebooki voo mõnedes artiklites näinud ikooni Pikselöök. See ikoon näitab, et loete kiiret artiklit.

FB kiirartiklid

Selle pistikprogrammi abil saate oma artikli WordPressis luua ja seejärel koheselt Facebookis avaldada. Enne avaldamist tuleb proovid Facebooki kinnitada. Artiklid kasutavad piltide ja videote kuvamiseks sama tehnoloogiat ning laadivad tavalistest artiklitest kümme korda kiiremini.

Artiklite kiire ja interaktiivne kuvamine julgustab kindlasti rohkem jagama ja suurendab lugejaskonda. Negatiivne külg on see, et Facebook suhtub vormindamisse rangelt ja külgribad ning tolliväljad ei pruugi olla lubatud. Lubatud on ainult piiratud arv pilte ja videoid. Reklaamimine ja rahaks tegemine peab toimuma vastavalt Facebooki eeskirjadele ja seega võib selle arve tulu väheneda.

Väljakujunenud pistikprogramm, mis suudab teha sama, on Facebooki automaatne avaldamine. Selle pistikprogrammi abil saate postitusi Facebooki otse oma ajaveebist avaldada. Postitusi saab filtreerida kategooria või kohandatud postitustüüpide järgi ning need võivad olla lihtsas tekstivormingus, piltidega või ilma.

Facebooki liikluse popp WordPressi jaoks

Lisatasu pistikprogrammi WordPress Facebooki liikluse popp genereerib teie ajaveebis hüpikakna, mis blokeerib ligipääsu sellele lehele, mida külastaja vaatab. Ainult klõpsates Meeldib või Jaga, taastatakse juurdepääs.

Facebooki liikluspop

Pistikprogramm järgib hiirt lehel ja jääb keskele. Kui külastaja on hüpikaknal klõpsanud, ei häiri ta enam.

Facebooki viirussisu kapp WordPressi jaoks

Facebooki viirussisu kapp WordPressi jaoks on veel üks CodeCanyonis saadaval olev lisatasu plugin, mis sobib suurepäraselt sisu lukustamiseks. Külastajad saavad sisu avada alles pärast ühenduse loomist oma Facebooki kontoga.

fb-sisu-kapp-WordPress

Kui nad seda teevad, salvestatakse külastaja e-posti aadressi andmed teie andmebaasi. Hiljem saab seda eksportida CSV-vormingus. Suurepärane pistikprogramm premium-sisule juurdepääsu piiramiseks ja kasutaja andmete kogumiseks.

Mõned populaarsemad pistikprogrammid

Enne kui valite endale sobivaima, võiksite vaadata veel mõnda pistikprogrammi. Seega lisan mõned, mis on populaarsed või mis võivad konkreetset ülesannet hästi täita.

 • WordPressi Facebooki lehtede integreerimine sobib hästi, kui soovite integreerida mis tahes Facebooki lehe oma WordPressi saidile. Saate kuvada oma lehe seina viimased paar postitust ja rohkemate postituste laadimiseks võite lisada nupu Veel. Lehed on optimeeritud otsimootorite jaoks ja vaadata saab ka postitusele lisatud kommentaare.
 • Facebooki näitamiseks näete valguskasti sees, mille laadimise tähtaeg saab olla, vaadake Facebooki lehe promootori valguskast.
 • Ujuv sotsiaalbaar lisab teie postitusele ja lehtedele kerge horisontaalse sotsiaalse riba. See toetab ainult suuremaid sotsiaalmeedia platvorme (sealhulgas Facebooki). Nupud ei laadita koos lehega, nii et saidi kiirust ei lohistata. Nupud laaditakse alles siis, kui külastaja hõljub riba kohal.
 • Usaldusväärne pistikprogramm oma postituste ringluses hoidmiseks, jagades sotsiaalmeedias vanu postitusi, on Taasta vana postitus.
 • Need pistikprogrammid lisavad kohandatud Facebooki voo: Sööda neid sotsiaalselt lisab sotsiaalmeedia, sealhulgas Facebooki lehtede kohandatud vooge. Lihtne Facebooki pistikprogramm lisab teie veebisaidile Facebooki lehelt lihtsa sisu sisu, mis lugejatele meeldib ja mida saab jagada. Samuti saavad nad lehelt lugeda hiljutisi postitusi
 • Facebooki pluginaid, kommentaare ja dialooge WordPressi jaoks saab kasutada lühikoodide abil Facebooki pistikprogrammide, kommentaaride ja dialoogide integreerimiseks teie ajaveebi mis tahes postitusse või lehele..
 • Fännilehtedena registreeritud ettevõtete või ettevõtete ja organisatsioonidena saab jQuery Facebooki galeriid kasutada oma WordPressi Facebooki albumite kuvamiseks. See pistikprogramm ei tööta isiklike või grupilehtede puhul.

Kokkuvõtteks

See on õiglane arv pistikprogramme, et jõuda WordPressi kaudu Facebooki kasutajateni. Lisage need oma ajaveebisse ja vaadake, kuidas meeldimised ja aktsiad korrutatakse.

Kui mõni neist pluginatest või mõni muu plugin, mida pole minu nimekirjas, on teie jaoks hästi välja töötanud, andke mulle allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector