Tõhusalt oma meeskonda juhtida: WordPressi parimad projektihalduse pluginad

Enamik meist läheb veebisaidi avamisel minema, entusiasm, mis paneb meid uskuma, et saame kõigega ise hakkama – ja teatud määral ka teie saab esimestel päevadel.


Teie ajaveebi kasvades muutub kõige peal püsimine aga keerukamaks. Mingil hetkel soovite vastutuse mõne ülesande eest anda teistele inimestele. See võimaldab teil veeta aega keskendudes asjadele, milles osalete. Muidugi on sellel kaks peamist eelist:

  • See vabastab teie aja
  • Ülesandeid saavad täita spetsialistid

Kui õigesti teha, võib meeskonna olemasolu oma veebisaidil töötamiseks anda palju väärtust ja aidata teie saidil kiiremini kasvada. Kusjuures, see annab teile veel ühe asja, mida tuleks kaaluda: kuidas kavatsete oma meeskonda juhtida.

Õnneks on WordPressil saadaval palju pühendatud projektihalduse pistikprogramme, mis tähendab, et saate oma meeskonnaga minimaalse vaevaga korraldada, suhelda ja koostööd teha. Siin on mõned minu lemmik WordPressi projektihalduspluginad.

WP projektijuht WordPressi pistikprogramm

WP projektijuht

Kui otsite odavat projektihalduslahendust, tuum WP projektihalduri pistikprogramm saab tasuta alla laadida. Pistikprogrammi tasuta versioonil on üsna piiratud funktsionaalsus, kuid see pakub põhiviisi ülesannete loomiseks ja oma meeskonna liikmetega suhtlemiseks.

Pistikprogramm võimaldab teil luua uusi projekte ja seejärel määrata sellele projektile vastavad kasutajad. Pärast seda saavad meeskonnaliikmed suhelda WordPressi juhtpaneelil ja jagada faile üksteisega. Samuti saate projekti raames lisada ülesandeloendeid ja määrata igale ülesandele üksikud kasutajad – seal on isegi edenemisriba, mis näitab teile, kuidas asjad käivad.

Kui teile meeldib pistikprogrammi põhifunktsioonid, saate minna üle versioonile Pro. Seal on visuaalne kalender, mis näitab teile, millal tuleb teatud ülesandeid täita ja kes vastutab iga ülesande eest. Kui asjad muutuvad, saate tähtpäeva muutmiseks ülesannet lohistada. Teil on ka suurem kontroll kasutaja lubade taseme üle, lastes teil määrata, kes teatud asju näeb ja teha saab. Veelgi suurema funktsionaalsuse tagamiseks toetab WP projektijuht lisatasu lisandmooduleid, sealhulgas käepärast ajajälgijat, arvelduslahendust ja WooCommerce’i integreerimist.

Orbis WordPressi pistikprogramm

Orbis

Orbise pistikprogramm toetab mitmeid väikeettevõtte juhtimiseks sobivaid funktsioone, sealhulgas projektihaldusvõimalusi – pistikprogramm on kasulik ka kliendisuhete haldamiseks. Orbise põhiraamistiku saab tasuta alla laadida. See on ideaalne neile, kes töötavad mitme ettevõttega: saate inimesi lisada ja projekte luua, seejärel saate need kõik konkreetsele ettevõttele määrata. See võimaldab teil olla kursis sellega, mida iga kliendi jaoks teha tuleb ja mis kuupäevaks.

Orbis-raamistikule saate lisada keerukamaid funktsioone, kasutades ühte paljudest Orbis-laienditest. Praegu on saadaval kaheksa laiendit – neli tasuta pikendust ja neli lisatasu laiendit, mis maksavad 39 eurot. Projektijuhtimise vaatenurgast hõlmavad mõned Orbise kõige kasulikumad laiendused Orbise ülesanded (mis võimaldab teil luua ülesandeid, määrata meeskonna liikmeid ja täpsustada tähtaegu) ja Orbis Finance (see lisab Orbisele rahalist funktsionaalsust, aidates teil hoida projekti kulude peal).

CollabPress WordPressi pistikprogramm

CollabPress

Kui teie eelarve on piiratud, CollabPress on täiesti tasuta avatud lähtekoodiga projektihalduse pistikprogramm. See annab teile lihtsa viisi kõigi projektide haldamiseks ühes kohas, lubades WordPressi juhtpaneelil luua piiramatu arvu projekte. Igas projektis on teil võimalus jagada asjad väiksemateks ülesanneteks ja arutada üksikute ülesannete ja projekti üle kogu meeskonna liikmetega – kogu meeskonna ajakohastamiseks võite sisse lülitada ka e-posti teel saadetavad teatised kui tellitud projektile lisatakse uus ülesanne või kommentaar.

CollabPressi pistikprogramm toetab ka käepärast kalendrivaadet, mis võimaldab teil visualiseerida konkreetsete ülesannete täitmise tähtaega. Kui olete mures privaatsuse pärast, sisaldab pistikprogramm ikooni aktiivsus Logi nii et saate jälgida, millega teie meeskond tegeleb. Tasuta pistikprogrammi jaoks on CollabPress üllatavalt funktsioonirikas ja selle saab täielikult integreerida BuddyPressiga.

Projekti Panorama WordPressi pistikprogramm

Projekti panoraam

Projekti panoraam on ideaalne projektihalduse plugin neile, kellele meeldib projekti edenemist visualiseerida. Nagu enamiku projektihalduse pistikprogrammide puhul, saate põhifunktsioonid tasuta saada – allalaadimisega saada Projekt Panorama Lite. See pistikprogrammi tasuta versioon võimaldab teil luua projekte, seada algus- ja lõppkuupäevi, visandada peamised verstapostid ja jälgida edusamme. Samuti pakub see teile liidese üksikute projektide arutamiseks meeskonnaliikmetega.

Kuigi Project Panorama Lite võimaldab teil vaadata, kuidas projekt edeneb, kasutades erinevaid stiilseid diagramme ja graafikuid, kui soovite, et pistikprogrammi täielik valik funktsioone, Pro versioon – ühe saidi litsents maksab 50 dollarit, kuid kui soovite kasutada projekti Panoraami kõigil oma klientide veebisaitidel, maksab piiramatu saidilitsents 75 dollarit.

Projekti Panorama täielik plugin võimaldab teil iga projekti jagada väiksemateks ülesanneteks ja etappideks. See annab teile ka suurema privaatsuse, kuna saate projekte parooliga kaitsta, samuti piirab üksikutele meeskonnaliikmetele juurdepääsu projektidele. Lõpuks annab lisatasu plugin teile koha meeskonna liikmetele vajalike failide üleslaadimiseks ja salvestamiseks.

TaskFreak! WordPressi pistikprogramm

TaskFreak!

Kui soovite projektihalduspluginat, mis toetab ainult teie täielikku funktsionaalsust vaja, tasub vaadata läbi TaskFreak! sisse panema. Pistikprogramm on kasutajasõbralik ja võimaldab teil oma projekte otse WordPressi juhtpaneelilt hallata.

TaskFreak! võimaldab teil luua ülesandeid ja seejärel määrata meeskonnaliikmed nende WordPressi kasutajate rollide põhjal – ka sel viisil saate üksikuid ülesandeid juhtida. Samuti saate avalikke ülesandeid luues avada ülesandeid avalikkusele ja oma tellijatele. TaskFreak! liides hõlbustab meeskonnaliikmete vahelisi arutelusid ja pakub isegi lihtsat viisi dokumentide üleslaadimiseks ja jagamiseks. Parim asi selle pistikprogrammi puhul? TaskFreak! on täiesti tasuta.

Lõplikud mõtted

Kui soovite veenduda, et teie meeskond töötab võimalikult tõhusal viisil, on projektijuhtimise pistikprogramm tõesti kohustuslik. See mitte ainult ei hoia kõiki liikumas samas suunas, vaid muudab ka ülesannete määramise ja edusammude arutamise meeskonnaliikmetega palju lihtsamaks..

Kui te pole kindel, kui palju väärtust projektihaldusplugin teie ettevõttele lisab, on enamikul pistikprogrammidest saadaval piiratud versiooniga tasuta versioon. See sobib suurepäraselt eelarveteadlikele veebimeistritele ja soovitan teil tungivalt seda proovida, siis minge lisatasu versioonile, kui teile meeldib pistikprogrammi liides – ja muidugi, kui täiendav funktsionaalsus tundub vajalikuna.

Kas teil on lemmik projektihalduse pistikprogramm? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaariruumis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map