Teie WordPressi kommentaaride laadimiseks 15 pistikprogrammi

Laadige oma WordPressi kommentaarid nende 15 pistikprogrammi abil üle

WordPressi vaikimisi kommentaaride funktsionaalsus töötab hästi, eriti kui alles alustate. Kommenteerijad on aga tõenäoliselt teie kõige aktiivsemad lugejad, nii et võiksite kasutada nende juurdepääsu neile võimalustele.


WordPressi pistikprogrammide abil saate kommenteerimiskogemuse lugejate jaoks võimsamaks muuta – saate muuta oma ajaveebi kommentaarid kiiremaks ja hõlpsamaks kasutamiseks, nii et neil on teie ja teie sisuga suhelda veelgi lihtsam..

Selles artiklis vaadeldakse 15 suurepärase kommentaari pistikprogrammi, mille abil saate oma kommentaaride jaotise eest vastutada ja muuta see oma ajaveebi mootoriks. Lähme lõhenema!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Jetpack (tasuta)

Jetpacki pistikprogramm
Alustame oma nimekirja pluginaga, mida paljud saidid juba kasutavad (hiljemalt üle 1 000 000), isegi kui mitte kommentaaride funktsionaalsuse huvides.

Jetpack on WordPress.com-i tasuta pistikprogramm, mis pakub komplekti kasulikke teenuseid. Jetpacki kommentaarid asendavad vaikekommentaaride vormingud vorminguga, mis sisaldab integreeritud sotsiaalmeedia sisselogimisvalikuid (WordPress.com, Twitter, Google+ või Facebook) ja e-posti teateid.

2. Disqus (tasuta)

Disquse kommentaari süsteemi pistikprogramm
Rohkem kui 200 000 installi korral Kommentaaride süsteem Disqus on endiselt populaarne, kuigi seda pole umbes aasta jooksul uuendatud. Disquse ainulaadseks teeb arutelukogukond, mille ta loob, ühendades kommenteerijaid erinevate veebisaitide vahel.

Kahjuks on selle tasuta pistikprogrammi rahulolu reiting langenud 3,4-ni hiljutiste pistikprogrammide ja teema ühildumatuse ning värskenduste ja toe puudumise tõttu – nii et olge ettevaatlik.

3. Facebooki kommentaarid (tasuta)

Facebooki kommentaaride pistikprogramm
Kui teid huvitavad ainult oma vaatajaskonna jaoks mõeldud Facebooki kommentaarid, siis tasuta Facebooki kommentaarid plugin võib aidata. Selle on installinud üle 100 000 saidi, mis aitab neil Facebooki kommentaare seadistada, kohandada ja hallata.

Ehkki sellel pistikprogrammil on 4,2-tärnine rahulolureiting, on mõnede kasutajate seas probleeme kiiruseprobleemidega ja brauseri ühilduvusprobleemidega, nii et kontrollige seda kõigepealt.

4. Facebooki kommentaarid WordPressile (tasuta)

Kommentaarid Facebooki pistikprogrammist
Meie järgmine pistikprogramm on keskendunud ka Facebookile – Facebooki kommentaarid on tasuta plugin, mida kasutatakse Facebooki kommentaaride kasti lisamiseks WordPressi veebisaitidele. Pistikprogrammi profiversioon algab ühe saidi hinnaga 10 dollarit ja lisab märkimisväärset kohandamist ja lisatasu.

Üle 10 000 aktiivse installi korral on see pistikprogramm üsna populaarne, kuid sellel on vaid mõned viietärnihinnangud, nii et proovige seda kõigepealt ise.

5. Kommentaarid + ($ 49 kuus WPMU DEV tellimuse jaoks)

Plugin Kommentaarid pluss

Meie listi esimene lisatasu plugin, Comments +, võimaldab teie lugejatel postitusi kommenteerida Facebooki, Twitteri, Google+ või WordPress.com kontode kaudu ning jagab kommentaare Facebookis ja Twitteris. See sisaldab ka tosinat funktsionaalsuse lisandmoodulit, näiteks MailChimpi integreerimine, sealhulgas Twitteri käepidemed automaatsetes tweettides ja Facebooki postituste esiletõstetud pildid.

Kommentaarid + on saadaval WPMU DEV liikmelisuse osana ($ 49 kuus), mis sisaldab kõiki nende pistikprogramme ja teemasid.

6. Kommentaarid arenenud (tasuta)

Kommentaarid Evolveeritud plugin
Evolveeritud kommentaarid (varem WordPressi Google+ kommentaarid) lisab Google+, Facebooki, Disquse, WordPress.com ja Trackbacksi kommentaaride sektsiooni vahekaardid.

Üle 10 000 aktiivse installimise ja 4,5-tärnise rahulolureitingu abil võib see pistikprogramm olla teie jaoks hea valik. Kuid seda pole aasta jooksul värskendatud, samuti pole seda hiljutiste WordPressi väljaannetega korralikult testitud, nii et kasutage seda ettevaatlikult.

7. wpDiscuz (Freemium)

plugin wpDiscuz
Kui otsite alternatiivi Jetpackile ja Disqusele, wpDiscuz võiks olla see, üle 10 000 installi ja 4,5-tärnise hindega.

See freemium plugin kasutab Ajaxi reaalajas kommentaaride süsteemi loomiseks ja sellel on pikk funktsioonide loend, sealhulgas uute kommentaaride reaalajas värskendused ja sotsiaalmeedia sisselogimised. Saadaval on mitu lisatasu lisandmoodulit (alates 25 dollarist), et lisada veelgi rohkem funktsioone, näiteks meediumipildid.

8. Liituge uuesti laaditud kommentaaridega (tasuta)

Telli kommentaaride uuesti laaditud pistikprogramm
Tasuta Telli kommentaarid uuesti laaditud Pistikprogramm võimaldab kommentaatoritel edaspidiste kommentaaride saamiseks e-posti teatisi tellida. See pakub täisfunktsionaalset tellimuste haldurit ja võimaldab kommenteerijatel ka konkreetsete postituste või kõigi nende tellimused. Samuti on saadaval kahekordne funktsioon, mis aitab vähendada rämpsposti aruandeid.

Üle 30 000 installi ja 4,7-tärnise hindega on see kindel pistikprogramm.

9. kommentaarLuv (Freemium)

KommentaarLuv plugin
KommentaarLuv on kommentaaride ruumis ainulaadne, kuna külastab kommentaari autori saiti ja laseb neil lisada kommentaari alla lingi oma uusimale blogipostitusele. Üle 30 000 aktiivse installi ja 4,6-tärnise rahulolureitingu abil hoiab see pistikprogramm paljusid saidiomanikke väga õnnelikena.

Lisatasu versioon (67 dollarit ühe saidi kohta) lisab selliseid funktsioone nagu Twitteri käsitsemislingid, rämpsposti ennetamine ja funktsioonide sotsiaalse avamise funktsioon.

10. WP Ajaxify kommentaarid (tasuta)

WP Ajaxify Kommentaaride pistikprogramm
Kui soovite lihtsalt oma WordPressi kommentaaride vormi kasutamist kiirendada, WP Ajaxify kommentaarid kas olete katnud. Kommentaaride valideerimise, postitamise või värskendamise korral ei laadita enam lehte. See pistikprogramm on installitud üle 7000 saidi ja sellel on 4,7-tärnise rahulolu reiting.

11. Korralikud kommentaarid (tasuta)

Korralike kommentaaride pistikprogramm
Korralikud kommentaarid võimaldab kuvada vidina, kus pole mitte ainult tuttavaid postitusi koos hiljutiste kommentaaridega, vaid ka kommentaaride autorite avatarid ja väljavõte tegelikest kommentaaridest. Samuti saate kuvada konkreetse postituse, konkreetse postituse tüübi või konkreetse taksonoomia (kategooria või sildi) kommentaarid.

Üle 4000 installimise ja 4,5-tärnise reitingu abil on see hea valik märkuste tegemiseks.

12. WordPressi SEO kommentaarid (tasuta)

WordPressi SEO kommentaaride pistikprogramm
Vaikimisi ei tee WordPress kommentaaride otsimootori optimeerimiseks (SEO) midagi. WordPressi SEO kommentaarid parandavad seda, luues kommentaaride lehed, mis sisaldavad iga kommentaari täielikku sisu ja sama autori hiljutisi kommentaare Google’i indekseerimiseks.

Rohkem kui 4000 installi ja 4,3-tärnise hinnanguga on see väärt tutvumist.

13. Postmaatiline (Freemium)

Postmaatiline pistikprogramm
See, et laseme lugejatel kommentaare või postitusi e-posti teel tellida, ei ole uus, kuid siiski Postmaatiline läheb kaugemale ja võimaldab postitusele kommentaare lisada lihtsalt e-kirjale vastavate lugejate poolt. Postmatic on endiselt suhteliselt uus, enam kui 2000 aktiivse installimisega, kuid 4,8-tärnine hinnang näitab, et lugejate kaasamise tulemusi tasub ise proovida..

Pistikprogramm on tasuta, kuid arendajad võtavad kasutusele premium-versiooni (turuleviimise eelhinnaks kehtestatakse 9 USD kuus), mis sisaldab modereerimise, kohandamise ja monetiseerimise võimalusi.

14. WP täpsem kommentaar (Freemium)

WP täpsema kommentaari pistikprogramm
WP Advanced Comment pakub võimsat ja hõlpsasti kasutatavat kommentaaride süsteemi, mis võimaldab teil luua postituste, lehtede ja isegi toodete kohandatud kommentaarivorme. Muud funktsioonid hõlmavad märgistatud kommentaaride automaatse avaldamise tühistamist, kommentaaride meeldimist ja mitte meeldimist ning kommentaaride märguandeid.

Lisatasu versioon (20 dollarit) lisab selliseid funktsioone nagu piltide ja failide üleslaadimine, kleepuvad kommentaarid ja sõnafiltrid.

15. Kommenteerija (17 dollarit)

Kommenteerija pistikprogramm
Kommenteerija on veel üks lisatasu pakkumine. Commentator on täisfunktsionaalne Ajaxi toega kommenteerimissüsteem, mis pakub sotsiaalset sisselogimist LinkedIni, Twitteri, Facebooki või Google+ abil, piltide üleslaadimist, kommentaaride üles ja alla hääletamist, niitide meeldimist ja kommentaaride sortimist. Sellel on vaid paarsada müüki, kuid 4,49-tärnise hindega ja väga taskukohase hinnaga 18 dollarit võib see olla väärt vaatamist.

16. Pärmi kommentaar Hacks

yoast-comment-hacks-plugin

Yoast Comment Hacksi pistikprogramm on WordPress.org repos sisalduv tasuta pistikprogramm, mis lisab WordPressi kommentaaridele mõned näpunäited, mida Yoast meeskond tegelikult oma saidil kasutab! Mõned neist parandustest hõlmavad:

 • Puhtamad kommentaariteatise e-kirjad.
 • Võimalus keelata kommentaarid, mis jäävad alla teatud pikkuse.
 • Esmakordsete kommentaaride suunamise võimalus tänulehele.
 • Sisendväli kommentaari redigeerimisekraanil, et muuta kommentaari vanem ID.
 • Lingid administraatori kommentaaride jaotises üksikute kommentaatorite e-kirjadele.
 • Nupp WP tööriistaribal kõigi postitajate postitamiseks e-postiga.
 • Lisab kommentaari suunamise valiku. See lisab rippmenüü postituse aruteluseadetes, lubades kommentaaride e-kirjade suunamise teisele kasutajale.

17. Love It Pro

Armastage seda WordPressi jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Love It Pro on WordPressi plugin, mille on välja töötanud Pippin ja mis on müügil Mojo Themes’is. See on vahva pistikprogramm, mis võimaldab külastajatel teie postitusi ja lehti armastada. Pistikprogramm on ehitatud nii, et kasutajad saavad igat üksust armastada ainult üks kord ja külastajad saavad üksusi armastada, olenemata sellest, kas nad on sisse logitud. See pistikprogramm on suurepärane, et saada külastajatelt positiivseid kinnitusi ja tagasisidet, kuid see pakub ka väärtuslikku teavet selle kohta, milliseid aspekte teie veebisait meeldib teie publikule kõige rohkem. Pistikprogrammi Love It Pro on pistikprogrammi juhtpaneeli kaudu hõlpsasti seadistatav ja redigeeritav, millist tüüpi postitusi või lehti armastatakse.


Ehkki WordPressi vaikimisi kommentaaride funktsionaalsus võib alustuseks hea olla, saate WordPressi pistikprogrammide abil oma kommentaaride sektsiooni ümber kujundada ja oma lugejatega tõeliselt suhelda..

Meie loendist peaksite saama leida oma blogi kommentaaride laadimiseks täiusliku (d) plugina (d). Nii et lugege läbi ja valige kõik, mis teie vajadustele vastab, ning tõstke oma lugejatega tänapäeval rohkem kaasa.

Kuidas te oma WordPressi saitidel kommentaaride jaotist üle laadite? Jagage oma näpunäiteid allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map