Teie saidi 15 parimat müüritise stiilis WordPressi teemat

15 parimat müüritise stiilis WordPressi teemat oma veebisaidi kaunistamiseks

Sisu kurareerimise ja koondamise stiilis saitide populaarsuse kasvuga on müüritise paigutused muutumas populaarseks kujundussuundumuseks. Need ruudustikplaadid pakuvad eeliseid, näiteks ühe sisu suurema korraga esitlemine ja puhta, korraldatud ilme loomine. Kuid mitte kõik müüritise teemad ei sobi igaks rakenduseks.


Õnneks on valida hulgaliselt müüritise stiilis WordPressi teemasid. Pole tähtis, kas loote veebiportfelli, e-kaubanduse veebisaiti või ajaveebi, seal on mõni teema, mis sobib teie vajadustega.

Selles tükis vaatame üle viisteist parimat müüritise WordPressi teemat turul ja lõpuks teate, milline neist teile sobib. Alustame!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Fashionista

Fashionista WordPressi teema

Fashionista lubab oma puhta müüritise paigutusega aidata teil rahva hulgast silma paista. See atraktiivne minimalistlik teema sobib ideaalselt moe ja fotograafiaga, kuid võiks töötada ka uudiste ja ajakirjade stiilis saitidel. Kohandatud saidilaiused ja lõpmatu kerimine koos paljude muude kohandamisvõimalustega muudavad selle teema suurepäraseks valikuks neile, kes otsivad paindlikku paigutust. Või võite kasutada Fashionista oma veebisaidi rahaks tegemiseks ja oma e-poe poe loomiseks, kasutades teema täielikku WooCommerce’i tuge – see on teie enda otsustada!

2. PinThis

PinThis teema.

Pinteresti inspireeritud PinThis paneb tavalise tellise paigutusele super stiilse keerutuse. See lihtsustatud moodne teema süstib stiili muidu tasase ilme juurde. Funktsioonid, nagu viis sisseehitatud nahavalikut, kohandatud postitusvormingud ja ühiskondlikud jagamisnupud, võimaldavad seda mitmeotstarbelist teemat kohandada paljude rakendustega. Samuti toetab see manustatavat meediat ja on AdSense’i jaoks valmis.

3. Virn

Pinu teema.

Stack on inspireeritud Windows 8-st ja sarnasusi on lihtne näha. See teema on loodud töötama koos Tile-lisandmooduliga, mis sisaldub teemapaketis. Sellised funktsioonid nagu lõpmatu kerimine ja WooCommendi tugi muudavad selle ideaalseks teemaks portfellide, e-kaubanduse saitide või ettevõtete üldiste veebisaitide jaoks.

4. Baskerville (tasuta)

Baskerville'i teema.

Selle teema on aednike teema, tasuta Baskerville teema ei reeda. Selle elegantne võrk sobib ajakirjade stiilis saitidele, portfellidele ja sisurikastele ajaveebidele. Funktsioonide hulka kuuluvad kaastöötajate mall ja tugi üheksale postitusvormingule. Baskerville’il on mõõdukas kohandamistase, sealhulgas päise pilt ja kaks vidina ala.

5. Puhta

Puhta teema.

Puhta on veel üks Pinterestist inspireeritud teema, millel on puhas minimalistlik välimus. See teema on uhke selle üle, et on tugevalt kohandatav – ja see pakub kindlasti palju värvi, paigutuse ja tüpograafia valikuid. See tarnitakse ka koos lühikoodide koguga, et teie saidile stiili ja funktsioone veelgi lisada.

6. Muuseum

Musei teema.

Muse on väga minimalistlik, kuid pakub välimust, mis on sügavamal kui paljud lamedad võre paigutused. Ühe klõpsuga demoinstalli abil on selle väga kohandatava teemaga alustamine kiire ja hõlbus ning The Muse sisaldab ka võimsat kontaktvormi ja peaaegu piiramatut külgriba kohandamist.

7. Ibuki

Ibuki teema.

Ibuki on ilus ja paindlik mitmeotstarbeline teema, mis on suunatud loomingulistele spetsialistidele ja agentuuridele. Kuigi see on mitmeotstarbeline teema, on ta spetsialiseerunud võrgu- ja müüritise paigutustele ning pakub igaühe jaoks arvukalt demosid. See teema sisaldab 12 erinevat päisevalikut ja see on komplekteeritud ka Visual Composeri ja Slider Revolutioni pistikprogrammidega.

8. Tetris (tasuta)

Tetrise teema.

See ülilihtne teema võimaldab kõigil kiiresti ja hõlpsalt ajaveebi või portfooliot üles seada – kuigi sel pole palju kellukesi ja vilepilli, pakub see siiski puhast tänapäevast ilmet ja piisavalt kohandamist, et rahuldada enamikku.

Tetris võiks olla suurepärane võimalus algajatele, kes tunnevad hämmingut muude teemade kõrge kohandatavuse taseme pärast.

9. Tellis + Müürsepp

Brick + Mason teema.

Brick + Masoni teemat turustatakse spetsiaalselt fotograafide ja disainistuudiode jaoks ning on selge, miks see nii on. Brick + Mason õnnestub lehele saada palju pilte, ilma et see tunneks end ülerahvastatuna. Väikesed kirjasuurused ja minimaalne segadus tagavad, et teie pildid on etenduse tähed.

10. KON / CEPT

KON / CEPT teema.

KON / CEPT teema kiirgab elegantsi ja lihtsust. KON / CEPT põhineb modulaarsel kujundusel ja pakub palju kohandamisvõimalusi, näiteks paindlikke veeruvõrke ja nelja navigatsioonipaigutust. Sellel teemal on ka WooCommerce’i tugi, nii et seda saab kasutada nii uimastatavate veebipoodide kui ka portfellide loomiseks.

11. Pinboard

Pinboardi teema.

Kõigist saadaolevatest Pinteresti inspireeritud teemadest on see ilmselt kõige tuttavam. See võib sõltuvalt teie vajadustest olla hea või halb asi. Pinboardi teema, mis toetab mitut meediumivormi, on automaatse virnastamise paigutusega ja kerib lõpmata. Kui sa teha soovite, et see näeks pisut vähem välja nagu Pinterest, on võimalusi muuta plaatide suurust ja vastavat veergude arvu.

12. Pluuto

Pluuto teema.

See puhta müüritise teema on väga suunatud blogijatele ja sellel on palju häid võimalusi, et rahuldada kirjanikku sinus. Pluutoga on päises, vidinaaladel ja postituste vahel reklaamide jaoks ette nähtud ruumi.

Teisest küljest, kui soovite pakkuda oma lugejatele tähelepanu kõrvale juhtimist, siis Pluto ainulaadne lugemisrežiim eemaldab ekraani, jättes ainult sisu ja jagamisnupud taha.

13. Stiil

Stiili teema.

Stiil pakub karget kaasaegset disaini, mis sobib suurepäraselt uudiste ja ajakirjade veebisaitidele. See teema on osa paketist Elegant Themes, mis tähendab, et sellel on hulgaliselt funktsioone ja fantastiline tugi. Funktsionaalsus sisaldab hõlpsasti kontrollitavat teemavalikute paneeli, suurt lühikoodide kollektsiooni ja hulgaliselt eelhäälestatud paigutusi.

14. Notio

Notio teema.

See keerukas ja elegantne teema Notio sobib ideaalselt portfellide ja e-kaubanduse veebisaitide jaoks. Notio on puhas ja minimalistlik ning selle eesmärk on näidata oma sisu stiilselt.

Kaasas on ka Visual Composeri pistikprogramm, nii et saate elemente projekteerimise ajal hõlpsalt lohistada. Selle väljatöötamisel on silmas peetud ka WooCommerce’i integreerimist, mis võimaldab teil hõlpsalt veebipoe luua.

15. Inspireeri

Inspireeri teema.

Lõpuks on Inspire tipptasemel teema, mis kutsub esile dünaamilise ja kunstilise isiksuse. Ükskõik, kas soovite kasutada meeleolu tumedamaks muutmiseks halli skaala või hoida asju värvilisena, on Inspire’il palju kohandamisvõimalusi, et saada vajaminev ilme ja tunne.

Teemaga on kaasas viis erinevat paigutust ja palju slaidiseadeid, mis aitavad teil luua täiuslikku kujundust.


Müürikivipaigutused on populaarseks saanud sisu kureerimise ja koondamise saitide tulekuga. Nad saavad pakkuda puhast ja korrastatud välimust, näidates samal ajal palju pilte ja sisu. Arvestades saadaolevate teemade paljusust, võib teie vajadustele vastava valiku valimine olla aga keeruline.

Selles tükis oleme pakkunud viisteist parimat võimalikku, mis hõlmab igasuguseid erinevaid kasutusviise – teie ideaalne teema võiks nende hulgas olla, nii et vali sobiv ja näi see proovisõidul!

Kas mõni neist müüritise stiilis teemadest erutab teid? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map