Teie ettevõtte jaoks 15 parimat kasutajatoe WordPressi teemat

Iga ettevõte sõltub klientidest, ilma eranditeta. Seega muutub küsimus, mis tüüpi kliendid aitavad teie ettevõttel õitseda? Vastus on üsna lihtne. Teie kliendibaasi võib jagada kahte suurde kategooriasse.


 • Need, kes teie toodet ostavad ainult üks kord edendamise all
 • Need, kes registreeruvad ja jäävad teie püsiklientideks

Enamik turundustegevusi (nagu WordPressi teemapoed) kaldub klienti ostma teema või liitumispaketi registreerumiseks – tavaliselt atraktiivsete igihaljaste „ainult ühekordsete“ müügipunktide abil. Ja nad saavad selle töö kindlasti korda. Õige turundusskeemiga on turundajad võimelised saavutama suurepäraseid ümberarvestuskursse.

Teie turundustegevused peaksid olema võrdselt suunatud ka tavaliste õnnelikuks pidamisele.

Miks? Sest kui teie kliendid teevad teiega hea meelega äri, tulevad nad kindlasti tagasi teie toodet rohkem ostma. Päeva lõpus, mida õnnelikum klient olete, seda tõenäolisem on, et ta jätkab teie toote ostmist ja suunab teid oma suhtlusringidesse.

Saate klassikalise suusõnalise saatekirja, mis laiendab teie kliendibaasi ja ajab teie ettevõtte järgmisele tasemele.

See on selline suhe, mida soovite oma klientidega luua.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Miks me vajame kliendituge??

Depositphotos_32817757

Eduka veebiettevõtte saladus on see, mida avalikkus nõuab. Teie toode peaks rääkima enda eest ja pakkuma klientidele suurt väärtust. Kuid isegi kui teie toode on kujundatud võimalikult inimlikult kasutajasõbralikul viisil, leidub inimesi, kes abi otsivad. Ja teie kui teenusepakkuja, peab toetama.

Vaatame üht tuttavat näidet. Oletame, et kujundate keeruka WordPressi teema, millel on palju kasulikke funktsioone. Isegi kui teil on videoõpetuste abil kaasas vinge dokumentatsioon, peate pakkuma õigeaegset klienditoega.

Inimesed ootavad toote eest makstes vastuseid. Kui nad ei saa äsja ostetud 60-dollarist teemat käitada (isegi kui viga on nende endil), jätavad nad negatiivsed arvustused.

Kaaluge alternatiivi. Kui suudate seda segaduses olevat klienti tema rahuloluks aidata, siis on tõenäoline, et ta soovitab teid hea meelega oma suhtlusringidesse.

Nende toode on tõesti hea, kuid nende klienditugi on veelgi parem!

See on kuldne joon, mille poole peaksite püüdma.

Klienditoe kanalid

naeratus-emotikon

Kuna tegemist on klienditoega, on mul olnud vabadus võtta kokku mõned kõige populaarsemad klienditoe vormid, mida täna Internetis näete. Kui olete kunagi ostnud veebitoote või -teenuse (nt domeen või hostimisteenus), olete kindlasti sattunud ühte neist. Kui soovite selle jaotise vahele jätta, liikuge palun jaotisele Teemade nimekiri.

1. Telefoni klienditugi

 • Telefoni teel pakutav klienditugi pakub reaalajas isiklikku abi, mis loob suurepärase kliendisuhte
 • Tavaküljest võib see osutuda üsna kulukaks, kuna selleks on vaja 24 × 7 pühendunud tugiteenistujat, kes tegutseksid rahvusvahelises äris erinevates ajavööndites
 • Näide: Enamik hostiettevõtteid nagu HostGator ja BlueHost pakuvad tasuta telefonitugi

2. Live Chat

 • Järgmine parim asi telefoniteeninduse klienditoe jaoks on otsevestlus, mis pakub teie klientidele reaalajas samasugust isiklikku abi.
 • Kuid seda on lihtsam hooldada ja see on laialdaselt saadaval.
 • Väiksema eelarvega ettevõtted võivad seda mudelit kasutada.

3. E-posti tugi

 • Klienditoe peamine eelis e-posti ees on see, et kliendil pole probleeme kasutajatoe tarkvaraga tegelemisega. Saate oma e-posti rakendusest lihtsalt vastata, ilma et peaksite sisse logima spetsialiseeritud kasutajatoe tarkvara.
 • Kuid vaadates on see üsna organiseerimata, kuna teie postkast sisaldab mitut sõnumit erinevatest allikatest.

4. Piletitoe süsteem

 • Piletitoe süsteem on kõige laialdasemalt kasutatav ja sagedamini kasutatav klienditoesüsteem. Peaaegu kõik hosting firmad tuginevad sellele.
 • Igale tugiteenuse taotlusele antakse ainulaadne piletinumber, mida saab kiireloomulisuse järgi järjestada ja liigitada vastavalt vajaliku tugiosakonna kategooriale.

4 viisi oma kliendi harimiseks

Sellel kiirel infoajastul osutub kliendi teavitamine teie tootest kõige lootustandvamaks viisiks oma lojaalsuse meelitamiseks.

Turustage oma toodet hästi

1. Funktsioonide leht

See on tüüpiline leht, mida kuvatakse peaaegu kõigis toodetes. Töö ülesanne on mõõdukate detailidega esile tuua teie toote olulised ja silmapaistvad omadused. Teie funktsioonide lehel peaks olema võimalikult väike koopiate arv. Ideaalis peaks see olema nimekiri, mis tõstab esile teie toote / teenuse parimad omadused.

2. Sissejuhatav video

Sõltuvalt müüdud toote tüübist saate luua ka video, mis kirjeldab toote funktsioone ja selle kasutatavust. See aitab teie kliendil toodet sügavuti mõista ja on ka juhiseks selle kasutamisel. Visuaalse interaktsiooni tõttu jõuab see kliendini isiklikult, mis omakorda aitab teie põhjusel.

4. Teadmiste baas

Teadmistebaas on teie toodete artiklite ja juhendite kataloog. See pakub klientidele selget teavet teie toote (toodete) kohta. See on väga kasulik, kui teil on sarnase tootega suur laoseis.

5. KKK jaotis

Korduma kippuvate küsimuste jaotis luuakse, nagu nimigi ütleb, esialgsete testijate tagasiside põhjal, millele järgnevad tulevased kliendid. See on väga tõhus tugiteenuste viis, kuna KKK on paigutatud vastavalt küsimuste sagedusele.

Protsess:

 • KKK-jaotise väljatöötamine algab esialgsete testijate tagasisidest. See moodustab testimisprotsessi alfa-etapi.
 • Seejärel lastakse toode turule suletud grupile inimesi, kes teevad sama tööd kui esialgsed testijad, kuid kellel pole toote kohta teadmisi. See moodustab testimisprotsessi beetaetapi.
 • Neid ühendades hakatakse toodet lõpuks üldsusele tutvustama.

KKK jaotist värskendatakse regulaarselt klientide kommentaaride ja tagasiside põhjal. See on muutumas üha enam kõige kasulikumaks ja paljutõotavamaks viisiks pakkuda oma klientidele väga suures mahus kiiret väärtuslikku tuge.

Teemade nimekiri (lõpuks)

Selleks, et saaksite teid pisut rohkem aidata, oleme valinud järgmised 15 kaasaegset, professionaalset ja tõhusat Kasutajatugi, teabebaas (KB), KKK ja Toetus WordPressi teemad. Nende teemade kasutamine aitab teil vältida kallite tugiteenuste tarkvara ostmise kulusid.

1. Reaalajas tugi

Tugi reaalajas - kasutajatoe tundlik WordPressi teema

Reaalajas tugi on reaalajas vestluse kasutajatugi ja toetab WordPressi teemat. BuddyPressi toe, WPML-ühilduvuse, tundliku kujunduse, 4 kodulehe paigutuse ja muu abil on see teema suurepärane võimalus klientidele veebitoe pakkumiseks.

2. DeskPress

DeskPress - vaevatu kasutajatoe tugi WordPressile

Toetage hõlpsalt oma WooCommerce, Easy Digital Downloads või Envato kliente teemaga DeskPress. Kasutage sisseehitatud KKK-sid, teadmistebaasi ja bbPressi foorumeid, et pakkuda tipptasemel tuge.

3. Ticketrama

Ticketrama - WordPressi kasutajatoe | Pilet | Toetus

Ticketrama sisaldab täielikult toimivat piletimüügisüsteemi, mis aitab teie klienditeenindust lihtsustada. Kasutajad saavad sisse logida Facebooki või Twitteriga ning seejärel saavad nad pileteid esitada, teadmiste andmebaasist otsida ja KKK-sid vaadata kõigi kasutaja armatuurlaual.

4. Klienditugi

Tugilaud - tundlik kasutajatoe teema

Toetugi on veel üks hea võimalus tugisaidi loomiseks. See tundlik kasutajatoe tüüpi teema sisaldab bbPressi tuge kliendifoorumite jaoks, ajax otseotsingut, et kasutajad leiaksid kiiresti vastuseid, ja KKK-lehe malli teie kõige sagedamini esitatud küsimustele ja vastustele.

5. KnowHow

KnowHow - teabebaasi WordPressi teema

Üks veebis enim müüdud teadmistebaasi WordPressi teemasid, KnowHow on suurepärane võimalus kasutajatoe saidi loomiseks mõne minutiga. Selle teema abil on kasutajatel KKK-de ja reaalajas otsingu kaudu kiirete vastuste leidmine lihtne, lisaks on teema tõlkimiseks valmis, nii et saate lisada dokumente kõigi oma klientide jaoks.

6. NüüdKnow

QAEngine-Knowledge-Base-WordPress-teema

Kui soovite luua ulatusliku küsimuste ja vastuste foorumi, kus saaksite kliente aidata (ja nad saavad üksteist aidata), on Q&A Engine suurepärane võimalus. Kasutajad postitavad küsimusi, otsivad eelmisi postitusi ja vaatavad vastuste saamiseks abi saamiseks üle.

7. Abistaja

Helper - teabebaas / WordPressi tugi

Helper on tundlik andmebaas ja tugiteenuste stiil WordPress, mis on täielikult reageeriv, ühildub bbPressi foorumitega ning sisaldab kohandatud postitustüüpe ja lehemalle, et hõlbustada teie tugisaidi loomist.

8. HelpGuru

HelpGuru - iseteeninduse teadmistebaasi WordPressi teema

Kliendid soovivad veebis leida kiireid vastuseid oma küsimustele, sellepärast on teile tähtis luua veebipõhine teadmistebaas ja abikeskus. Installige HelpGuru abil lihtsalt teema, lisage teile artikleid ja laske klientidel artiklitele abivalmidust hinnata. Pluss teematugi bbPress ka foorumitoe jaoks.

9. Altera

Altera - teabebaasi WordPressi teema

Kui proovite oma tugisaidil Altera, leiate suurepäraseid funktsioone, nagu piiramatu paigutus, kohandatud vidinad, otsene otsing, RTL-tugi, sotsiaalse jagamise integreerimine, täielikult reageeriv disain ja palju muud.

10. Teadmiste ajakirjandus

Teadmiste ajakirjandus | Wiki | KKK WordPressi teema

KnowledgePress on bbPressi foorumi integreerimisega iseteeninduslik teadmistebaas, kus teie kliendid saavad ennast aidata. Lisage oma toote dokumentatsioon, koostage oma KKK ja vastake foorumipostitustele, et saada paremat tuge ja kliendi õnne.

11. TechDesk

TechDesk - tundlik teadmistebaas / KKK teema

TechDesk on värvikas kasutajatoe lahendus, mis sisaldab reaalajas otsingut, KKK-süsteemi, kohandatud vidinaid ja lühikoode ning palju muud, mis aitavad teil oma ostjaid aidata. Lisaks on stiilimiseks palju võimalusi, nii et saate oma saidi ilmet kohandada.

12. iKnowledge

iKnowledge - teadmistebaas / Wiki WordPressi teema

iKnowldege on puhas ja kaasaegne WordPressi teadmistebaas. Lisage kasulikke artikleid, dokumentatsiooni ja KKK-sid, et juhendada kasutajaid teie toote kasutamisel või tõrkeotsingul kõndimisel.

13. Sentric

Sentric - tugifoorum ja teadmistebaas

Sentric on vinge tugi- ja teadmistebaasi teema, millel on täielik toetus bbPressi foorumite pistikprogrammile (pluss kohandatud moderaatori sildid ootel, lahendatud jne) ning sisseehitatud suvandid teadmistebaasi ja KKK jaotiste lisamiseks.

14. Lamebaas

Flatbase - tundlik teadmistebaas / Wiki teema

Flatbase on atraktiivselt minimaalne teadmistebaas või wiki teema. Selle abil saate luua oma veebipõhise teadmistebaasi klientidele ning lisada kiirete KKK-lehe tavaliste küsimuste jaoks ja foorumi suuremaks kaasamiseks.

15. Alus

Alus - esmaklassiline teadmistebaas / Wiki / KKK teema

Põhiteema WordPress on hõlpsasti kasutatav veebikliendi tugikeskus, kuhu saate lisada abidokumente, toote kasutamise juhendeid, KKK-sid, vikiartikleid ja palju muud. Puhas paigutus teeb klientidele selle kasutamise ja mõistmise lihtsaks.

Järeldus

Nüüd, kui olete veendunud, et teie klient on rahul nii teie toote kui ka klienditeenindusega, saate lõpuks puhata ja puhata, kuna olete loonud lojaalse kliendi.

Hoidke oma klienditoe tipptasemel ja te ei pea kunagi muretsema rahulolematute klientide pärast.

See on üks jõuka ettevõtte rajamise põhimõtteid. Loodame, et suutsime aidata teil otsinguil leida teema, mis teile meeldib, mis aitab teil luua isikupärastatud ja atraktiivse klienditoe. Andke meile oma mõtetest teada. Õnnelik müümine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map