Tegeliku elu juhtumianalüüs oma ajaveebi digitaalsete allalaadimiste müümisel

Lihtne digitaalsete allalaadimiste juhtumianalüüs

2012. aasta oktoobris vaatasin läbi WPExploreri WordPressi pistikprogrammi Easy Digital Downloads. Omal ajal oli mul pistikprogrammiga hea nõuanne ja jõudsin järeldusele, et see oli parim lahendus digitaalsete allalaadimiste müümiseks otse teie ajaveebist, millest olin teadlik.


Neli kuud edasi ja olen valmis oma raha sinna, kus suu on. Andsin infotoode välja oktoobri lõpus ja kuni mõni päev tagasi müüsin seda E-Junkie abil. Kuid kõik see muutus hiljuti, kui otsustasin kasutada veebis vabakutseliste kirjutamisjuhendite müümist lihtsate digitaalsete allalaadimiste abil.

Selles postituses kavatsen pakkuda teile lihtsa digitaalse allalaadimise rakenduse reaalajas juhtumianalüüsi, et saaksite oma WordPressi ajaveebi kaudu näha täpselt, mis on seotud digitaaltoodete müümise protsessiga.

Miks ma vahetasin lihtsate digitaalsete allalaadimiste vastu?

Alustuseks peaksin ütlema, et mulle ei meeldinud eriti E-Junkie. Ausalt öeldes ei saa 5 dollari eest kuus kurta. See on korralik valik.

Siiski tundsin, et tahan paremat kui korralikku. Liides pole eriti kasutajasõbralik ja aruandlussüsteem on pisut põhiline. Lihtsad digitaalsed allalaadimised olid mul ajast aega olnud, pärast seda, kui olin selle üle vaadanud, kuid olin natuke liiga hõivatud, et hakkama saada sellega, mida arvasin, et see oleks pisut vildakas edastusprotsess. Mulle müüdi pistikprogramm – mul oli lihtsalt vaja aega leida.

Õnneks sain hakkama, mis viib mind selle juhtumianalüüsi juurde!

Lihtsa digitaalse allalaadimise pistikprogrammi seadistamine

Ma tundsin muret, et lihtsate digitaalsete allalaadimiste käivitamine ja käitamine läheb vaevaks, kuid miski ei saanud tõest kaugemal olla. Tegelikult on pistikprogrammil praktiliselt hea kohe pärast installimist minna – kindlasti oleks teile hea abi, kui teeksite natuke viimistlust, kuid pole midagi suurt.

Pärast installimist kuvatakse Easy Digital Downloads teie külgribal vastavalt nimega:

Lihtsate digitaalsete allalaadimiste menüüvalikud

Saadaolevate valikute arv võib esialgu tunduda tohutu, kuid liides on tegelikult väga kasutajasõbralik. Enne toodete lisamise alustamist ja lüliti käivitamist kontrollisin üle sätted, mis on jagatud kuueks vahekaardiks:

Digitaalse allalaadimise seadete vahekaartide ekraanipilt

Ainus, mida ma selles etapis tegin, oli testimisrežiimi lubamine, valige oma makseväravad ja sisestage oma PayPali e-posti aadress. Vaikimisi on Easy Digital Download koos PayPaliga ja valikuga „Test makse” (mille kasutamine on ilmne). See on kõik, mida praegu vajan, kuna E-Junkies käis kõik läbi PayPali, kuid seal on võimalus lisada laiendustega täiendavaid makseväravaid.

Seejärel lisasin oma toote, millel on tegelikult kolm versiooni (ja hinnapunkti). See oli käkitegu – ma lihtsalt sisestasin nime, laadisin faili üles ja määrasin hinna ja allalaadimislimiidi:

Lihtne digitaalne allalaadimine Uus allalaadimiskuva

See selleks! Kui ma oma allalaaditud faili salvestasin, oli mul päris hea käia – selleks oli mul vaja vaid lisada oma müügilehele nupu Ostu lühikood..

Lihtne digitaalne allalaadimine teeb selle lihtsaks, kui lisate oma uue postituse / lehe ekraanidele rikaste tekstiredaktori kohale nupu:

Nupp Sisesta allalaadimine

Nupul klõpsamisel on vaja täita vaid paar lihtsat teavet:

Sisestage allalaadimiskuva

See selleks! Kui olete lõpetanud, ilmub nupp müügi lehel teie määratud kujul:

Nupp Osta kohe ekraanil ekraanil

On õiglane öelda, et kogu protsess oli palju lihtsam kui ma arvasin.

Ostja teekond minu saidi kaudu

Kui päris aus olla, siis arvasin, et sellest on kõik vähe ka lihtne. Ma soovisin uurida teekonda, mille iga klient minu teabetoote ostmisel minu saidi kaudu teeks. Õnneks on seda tehes sisse lülitatud testmakse tegemine väga lihtne – saate seda protsessi testida nii mitu korda, kui soovite.

Varsti avastasin, et hõlpsad digitaalsed allalaadimised loovad installimisel mitu vaikimisi lehte, nii et ostu- / makseprotsess on kohe valmis minema. Pärast allalaadimis- ja maksenuppude lisamist ei pea te kassasüsteemi toimimiseks enam asja puudutama, kuid võib-olla on mõistlik kohandada neid lehti, et muuta asjad teie saidi jaoks pisut isikupärasemaks..

See on tükk kooki – need lisalehed leiate kõigi oma saidi muude lehtede kõrval ja neid saab redigeerida samal viisil nagu mis tahes muud:

Lihtsad digitaalsed allalaadimislehed

Igal lehel on lühike kood, mis loob lingi lehe ja dünaamiliselt loodud sisu vahel. Kõik, mis ma tegin, oli enne soovitud lühikese koodi lisamist natuke teksti, et saada soovitud tulemus, nii et see …

Checkouti lehe ekraanipilt

… Sai sellest:

Checkouti lehe ekraanipilt

Kui olin rahul protsessiga, mille käigus klient ostab minu saidilt eseme, pöördusin ostu kinnituse e-kirjaga, mille nad saavad. See on veel üks valdkond, milles Easy Digital Downloads paistab silma, kuna see võimaldab teil kohandada seda e-posti oma südame sisu järgi mitmete dünaamiliste väljadega. Lõpetasin järgmist:

Ostu kinnituse e-posti ekraanipilt

Mis tegelikkuses annab sellise meilisõnumi:

Ostu kinnituse e-posti ekraanipilt

Lihtne, kuid tõhus.

Aruanded ja statistika

Mul pole aruannete esitamisel teile midagi näidata (kuna mul on ekraanipilte ainult ühe päeva väärtusest müügist), kuid aruandlus on üks peamisi põhjuseid, miks otsustasin minna üle e-narkarilt lihtsatele digitaalsetele allalaadimistele. Kõigi oma aruannete kuvamine WordPressi juhtpaneelil on äärmiselt mugav ja aruanded ise on tõesti kenasti esitatud.

Andmeid saate vaadata nimekirja vormingus (ja lisateabe saamiseks klõpsake igal tootel):

Ostude ekraanipilt

Või jälgige aruannete abil aja jooksul suundumusi:

Aruande Easy Digital Download ekraanipilt

See on kõik üsna libe ja minu E-Junkie kogemuse tohutu parandamine. Ma ei jõua ära oodata, millal ma nendesse aruannetesse süveneksin, kui mul on veel natuke andmeid, millega mängida.

Stseenide taga on palju muud

See ümbritseb üsna palju lihtsaid digitaalse allalaadimise käivitamiseks ja käitamiseks tehtud samme – kogu protsess ei võtnud mind kauem kui 30 minutit (millest palju oli uudishimulik näpistamine). Kuid kuigi lihtsaid digitaalseid allalaadimisi on piisavalt lihtne üles seada, on teile pakutavates valikutes palju põhjalikkust, et saaksite asju oma maitse järgi näpistada. Ma pole kindel, et on palju viise (kui neid on), kuidas soovite oma WordPressi ajaveebi kaudu digitaalseid allalaadimisi pakkuda, mis hõlbustavad lihtsat digitaalset allalaadimist ei saa käepide – Pippin tundub, et tõesti on kõik läbi mõelnud.

Seal on hunnik asju, mida ma pole isegi maininud, näiteks allahindluskoodid, kategooriad ja sildid ning muud seaded, kuid see on kõik, mida saate ise avastada, kui laadite tasuta digitaalsed allalaadimised tasuta alla (jaa – see on tasuta!).

Lisaks uuendatakse pistikprogrammi regulaarselt ja nagu ma juba eespool mainisin, on olemas terve hulk laiendusi, mida saate kasutada selle funktsionaalsuse suurendamiseks. Olen juba installinud Affiliates Pro laienduse ja uurin lähemalt teisi laiendusi, et näha, kas neist võib ka mulle abi olla.

Kui olete installinud ja seadistanud lihtsad digitaalsed allalaadimised, ei suuda ma mõelda ühelegi põhjusele, miks võiksin valida mõne muu valiku. Ma ei julgeks seda soovitada kõigile, kes soovivad oma ajaveebi kaudu digitaalseid allalaadimisi müüa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map