Tasuta ja pidulikud ressursid teie WordPressi ajaveebi jaoks

See on pühapäevane lõbustuspäev (nagu ka mõne jaoks teie jaoks Hanukkah esimene õhtu) ja meil on teie jaoks vingeid maiuspalasid! WordPressi puhkusemeeleolu tähistamiseks soovisime jagada mõnda oma lemmikut TASUTA puhkuseressurssi, mida saate kasutada oma veebisaidi pidulikumaks muutmiseks. Vaadake allolevaid tasuta tutvustusi ja haarake mõni neist, et oma lugejatele ja jälgijatele puhkusemeeleolu anda!


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Laske lund, laske lund, laske lund!

Midagi ei ütle teie WordPressi ajaveebis pühade ajal nagu lumesadu! Lume lisamiseks oma saidile on palju võimalusi, kuid mulle meeldib asja lihtsana hoida, nii et siin on lihtsaim viis oma saidile lume lisamiseks pistikprogrammidega (muidugi)!

Jetpacki pühade lumi

puhkus-cheer-freebies

Jah, megapistikprogrammil Jetpack on lumi juba sisse ehitatud. Kui teil on Jetpack juba installitud, logige lihtsalt sisse oma WordPressi installimisse, klõpsake Seaded> Üldine ja märkige ruut „Kuva minu blogis sademeid lund kuni 4. jaanuarini”. See selleks! Ja sellel on ka lisaboonus, kui ta eemaldab end mõistliku aja möödudes.

jetpack-puhkus-lumi

Jetpack Holiday Snow’i saab virnastada ka tasuta pistikprogrammi Snow Opt-in abil. See väike pistikprogramm lisab väikese lumehelbe ikooni, mida kasutajad peavad puhkuse lume valimiseks klõpsama (sest olgem ausad, mõned inimesed irvitavad ega taha lund näha igal teie ajaveebi lehel)..

Hankige JetPack

WP superlumi

WP superlumevaba WordPressi pistikprogramm

Kas soovite, et kohandatud lumi teie postitusi triiviks? Proovige tasuta pistikprogrammi WP Super Snow WordPress. Mis teeb selle pistikprogrammi paremaks kui ülejäänud? Kõik suurepärased võimalused! Kaasasoleva virtuaalse lumepuhuri abil saate lumemahuti jaoks kohandatud muutujaid seada (saate sihtida kogu keha või ainult päist või mõnda muud lehe elementi), z-indeksit (z-indeksit saab kasutada lumehelveste jaoks) mis tahes leheelemendi ette või taha langemine – ülaservas kuvatakse kõrgeim z-indeks) ja isegi pilte (jaa – võite lumehelveste jaoks lisada mis tahes pildi). Jaotises Prognoosimine / seisund saate määrata, millistel lehtedel teie lumi kuvatakse, ja kui soovite, et seda kuvataks mobiilseadmetes.

Hankige WP superlumi

3… 2… 1… puhkus!

Üks võimalus oma põnevust kontrolli all hoida on jälgida suure päevani jäänud päevi! Need käsitsi tasuta pistikprogrammid on lihtsad viisid, kuidas lisada puhkuse, pidustuste või millegi muu jaoks loenduri jälgijaid. Vaata!

POWr pühade loendus

Puhkuste loenduse tasuta WordPressi pistikprogramm

Kasutage oma saidil kohandatud taimeri loomiseks POWr Holiday Countdownit. Parim osa selle pistikprogrammi kohta? Kaasas tõlgete sisseehitatud tugi! Lisaks on loenduril lisavõimalusi tausta, värvide ja fontide jaoks.

Hankige POWr-i puhkusetaimer

Jõulude loenduse vidin

Jõuluvana tagasilükkamise tasuta WordPressi pistikprogramm

Christmas Countdown Widget on armas väike pistikprogramm, mis lisab teie saidile jõuluvana lugemise vidina. Teil on vaja ainult lisada see vidinaalale. Loendur nullitakse automaatselt pärast jõule ja algab selle loendamine igal aastal uuesti.

Hankige jõuluajastuse vidin

Jagage armastust

Andke oma lugejatele teada, kui palju te neid kaardiga hindate! Järgmiste tasuta pistikprogrammide abil on hüpikteadete lugejatele lisamine lihtne. Lisage värve, teksti ja isegi pilte!

DW PopUp kaart

dw-hüpikaart

DW PopUpi pistikprogramm muudab lugejate jaoks kohandatud kaardi lisamise lihtsaks. Lubage lihtsalt pistikprogramm, lisage oma kaardi tekst ja valige oma seaded. See pistikprogramm sisaldab lumeefekti, fondi suuruse, värvide ja muu valikuid. See on lõbus ja lihtne viis tänusõnu öelda või puhkusesoodustust jagada.

Hankige DW PopUp-kaart

Pühadeteade

Puhkuseteate tasuta WordPressi pistikprogramm

Oma veebisaidile pühade jaoks hüpikteate lisamiseks võiksite proovida ka tasuta puhkusõnumi pistikprogrammi. Selles lahedas pistikprogrammis on võimalused graafika, loenduri, kohandatud sõnumi ja värvide lisamiseks. See on lõbus viis uudiste jagamiseks ja rõõmustamiseks kogu talve jooksul!

Hanki pühadeteade

Muud saidi lõbusad jõulupistikud

Kas soovite tõesti veel ühe miili läbida? Vaadake neid lõbusaid jõulupistikaid, mis viivad teie puhkuse rõõmsameelsuse järgmisele tasemele.

Jõulumuusika

jõulumuusika

Jagage oma rõõmsat meeleolu, lisades oma veebisaidile pidulikke lugusid. Tasuta jõulumuusika pistikprogramm mängib teie veebisaidil Jingle Bells. Teil on võimalus esitada muusikat igal lehel või ainult konkreetsel lehel, postituses või kohandatud postituse tüübil.

Hankige jõulumuusikat

Juhuslik jõuluteemaline vidin

Juhuslike jõulude faktide vidin

Laste pistikprogramm, mida me tahtsime jagada, on juhusliku jõuluteabe vidin. See teenib tõesti muud eesmärki kui jagada oma lugejatega rõõmu. Vidin kuvab oma lugejate jaoks juhuslikult ühe 40 jõuluteemalisest faktist (näiteks kas teadsite, et kaubamaja Montgomery Ward lõi „Rudolfi” 1930ndate reklaamikampaaniaks – noh nüüd teete ka).

Hankige juhuslike jõulude faktide vidin

Mähkimine üles

See on täna! Loodetavasti proovite proovida ühte meie puhkuse lemmikutest, et sel pühadeperioodil oma veebisaidile natuke lisa lisada. Ja kui teil on WordPressi jaoks mõnda muud tasuta puhkuse tööriista või ressurssi, siis jagage neid meiega allpool olevates kommentaarides! Meile meeldiks neist kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map