Soovitatavad WordPressi teemad vabakutselistele

Pole midagi põnevat, kui lööme selle ise üles vabakutselisena. Omaenda ülemuseks olemine on täis riski ja kohustusi, kuid see on üks kõige täiuslikumaid ameteid, mida saate valida. Ja üks neist eelnimetatud kohustustest hõlmab ka oma veebisaidi loomist ja haldamist. Kui te pole vabakutseline veebidisainer, võib see tunduda hirmutav ülesanne, kuid see ei pea nii olema. Saadaval on palju vingeid premium WordPressi teemasid, mida saate oma veebisaidi loomiseks kasutada. Heitke pilk meie parimatele WordPressi teemadele vabakutselistele.


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Alona

alona-wp-teema

Alona on armas portfelliteema, mis sisaldab 4 uimastatavat portfooliot, mitut piltide esitlemist (ruudustik, liugur või video), FontAwesome’i ikoonide integreerimist, kohandatud Google’i fonte ja palju muud. See teema on suurepärane võimalus professionaalse ja muljetavaldava veebiportfelli loomiseks, et meelitada kliente ligi ja veenda teema teid palkama!

2. Flatiron

flatiron-minimaalne-äri-teema

Flatiron on WPExploreri loodud väga lihtne ja puhas äri WordPressi teema. Teema on müügil loomingulisel turul väga soodsa hinnaga ja sisaldab kõike, mida vajate väga puhta ja minimaalse ettevõtte / ettevõtte saidi loomiseks, mis sobib suurepäraselt vabakutselistele oma töö ja oskuste tutvustamiseks..

3. Teemant

teemant-wp-teema

Teemant on WordPressi mitmeotstarbeline teema, mida saate kasutada oma ettevõtte jaoks saidi loomiseks. Teema on täielikult integreeritud WooCommerce’iga, kui soovite oma saidil tooteid müüa, sisaldab mitut kodulehe malli, et muuta seadistamine imelihtsaks, ja seal on palju lisafunktsioone, mis muudavad teie veebisaidi teie tehtud tööga tõepäraseks (nt parallaks) liugurid, kohandatud kataloog ja palju muud).

4. kokku

kokku-wp-teema

Kokku on vabakutselise või agentuuri veebisaidil veel üks kindel valik. Meie koguraamistik sisaldab ülilihtsat pukseerimisprojekteerijat, mida saate kasutada kohandatud kodulehtede loomiseks, meie lehe kohta, portfelliobjektide, omamoodi ajaveebi, teenuste lehtede või muu jaoks, ilma et peaksite koodi tundma. Fondiikoonide, kohandatud värvide, täis- või kastipaigutuse ja muu variandi valikud muudavad selle oma veebisaidi loomisel tõeliselt piiramatuks teemaks.

5. jagu

sektsioon-wp-teema

Sektsioon on Themes Kingdomi uimastamise müüritise portfelliteema, mis oli praktiliselt loodud vabakutselistele. Müürikiviportfell, kohandatud ajaveeb, tundlik kujundus, hõlpsasti kasutatavad lehe mallid ja muud suurepärased omadused muudavad selle suurepäraseks teemaks vabakutseliste ajaveebide blogijatele, kujundajatele, fotograafidele või kellelegi teisele.

6. Oswald

oswald-wp-teema

Oswald on veel üks fantastiline teema oma ettevõtte loomiseks või veebisaidi jätkamiseks. Piiramatute värvide, Google’i fondide, FontAwesome’i ikoonide, kohandatud lühikoodide, parallaksi piltide ja videote, filtreeritavate portfellide ja isegi teemavalikute paneeli valikud on kõik sellesse armsasse minimaalsesse teemasse sisse seatud.

7. Keskne

keskne-wp-teema

Oleme Genesise raamistikust varem rääkinud ja Centric on Genesise lapseteema, mis sobib ideaalselt väikeettevõtete või toodete sihtlehtede loomiseks. See lapseteema lisab 7 värvikihti, kohandatud tausta, kohandatud päiseid ja palju muud, nii et saate mõne minutiga kujundada tähelepanu haarava lehe.

8. SinglePage

üheleheline-wp-teema

Kas vajate toodete või teenuste jaoks sihtlehe stiilis veebisaiti? Pole probleemi – üks leht on suurepärane võimalus oma ühele lehele reageeriva veebisaidi loomiseks. Installige lihtsalt teema ja kasutage omaenda veebisaidi loomiseks kohandatud logo, kohandatud värvide, tundlike liugurite ja kohandatud fondide valikuid..

9. Vabakutseline

vabakutseline-wp-teema

Me räägime vabakutseliste teemadest, nii et me ei saaks mööda lasta ka teemaFuse Freelancer teemadest. See teema on üles ehitatud sõna otseses mõttes vabakutselistele, kellel on ühe lehe kujundus, portfoolio, teenused, minu jaotis, armas ajaveeb ja muidugi ka kontaktvorm. See armas võrkkesta jaoks valmis teema on suurepärane võimalus reklaamida ennast ja oma ettevõtet.

10. niit

niit-wp-teema

Teema on julge ja elegantne teema, mis sobib suurepäraselt vabakutseliste veebisaitide jaoks. Installige teema ja kasutage kohandatud lehtede loomiseks ehitajat. Ajaxedi projektilehed, parallaksi pildiefektid ja ühe või mitme lehe paigutuse valikud on vaid mõned ainulaadsetest teemavalikust, mida saate kasutada teie jaoks vinge kohandatud saidi jaoks.

11. Kollektiivne

kollektiiv-wp-teema

Kollektiivne by ThemeFuse on veel üks vinge võimalus oma vabakutseliste või agentuuride veebisaidi loomiseks. Teemal on kõik vajalikud funktsioonid, ilma et oleksite ülespuhutud. Reklaamibännerite, külgribade, värvide, tausta, megamenüü ja paigutuste valikud on täiesti lihtsad viisid ettevõtte teema isikupärastamiseks.

12. CleanPort

cleanport-wp-teema

See stiilne teema on suurepärane viis näidata, kui hästi te oma tööd teete. CleanBold sisaldab sisseehitatud suvandeid Live WordPress Theme kohandajas, nii et saate värve, logo, liugureid, fonte ja palju muud ühe nupuvajutusega kiiresti ja hõlpsalt vahetada. Samuti toimub sotsiaalne integratsioon, nii et teie kliendid saavad teid hõlpsalt jälgida Twitteris, Facebookis jne.

13. StartingUp

käivitus-wp-teema

Teema StartingUp on suurepärane mall veebisaidi jaoks, eriti kui olete alles alustamas. Selle teema abil on uutel või väikestel ettevõtetel lihtne muljetavaldava veebisaidi ehitada ilma veebidisainerit palgata. StartingUp sisaldab portfelli valikuid, e-kaubanduse tuge (nii et saate oma tooteid müüa), mitut teemapilti, hõlpsaid värvi- ja kirjasuvandite võimalusi ning palju muud.

14. ROHKEM

ROHKEM-wp-teema

ROHKEM on armas WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt loovispetsialistidele. Sellel teemal on suurepäraseid funktsioone, mida iga vabakutseline või agentuur soovib oma veebisaidi üles ehitada. Funktsioonid nagu slaidiseanssid, kliendikarussellid, parallaksliugurid, piiramatud värvid ja palju muud on suurepärased, et luua kohandatud välimusega sait, et oma klientuurile muljet avaldada.

15. Divi

divi-wp-teema

Divi pidi selles nimekirjas olema. Funktsioone täis, Divi on paindlik teema, mida saate kasutada mitut tüüpi veebisaitide loomiseks. Pikslitega täiusliku veebisaidi loomiseks saate kasutada eelvalmis paigutusi, kohandatud Divi ehitajat, kohandatud postitustüüpe ja palju muud.

16. CleanBold

cleanbold-wp-teema

CleanBold on lihtne ja (arvasite seda) julge WordPressi teema, millel on palju tühja ruumi, mida saate kasutada oma töö või ettevõtte tutvustamiseks. Teema sisaldab hämmastavat kodulehte, armsat portfooliot ja muidugi uhket ajaveebi, mille abil saate oma värskeid uudiseid oma lugejate ja klientidega jagada.

17. korporatiivne

ettevõtte-wp-teema

Ettevõtte juurde asumine ja kassasse jõudmine on Themify puhas mitmeotstarbeline teema, mida saate kasutada mis tahes tüüpi professionaalse veebisaidi loomiseks. Themify Builder muudab kohandatud paigutuste loomise hõlpsaks. Fondide, menüüde, värvide, kohandatud vidinate, taustpiltide ja videoga kaasnevad valikud muudavad selle palju lihtsamaks..

18. Macho

macho-wp-teema

Macho on veel üks suurepärane teema, mille abil saate luua klanitud veebisaidi, et oma klientidele muljet avaldada. Funktsioonide hulka kuuluvad Google’i fondi valikud, hõlpsasti kasutatavad lehe mallid, sisseehitatud SEO valikud, valguskastide portfellid, 7 tasuta pistikprogrammi ja palju muud. Lisaks hõlmab see teema hõlpsat digitaalset allalaadimist, et saaksite müüa kõiki soovitud pilte, e-raamatuid, videoid või muid digitaalseid kaupu.

Pakkimine üles

Muidugi on tuhandeid teemasid, mille vahel valida, kuid need on vaid mõned meie lemmikutest. Loodame, et leiate midagi, mis teile meeldib! Ja kui arvate, et jätsime tõeliselt vinge teema, mis sobib ideaalselt vabakutselistele või väikeettevõtetele, jätke meile kommentaaride allpool märkus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map