Saidi puhastamiseks WordPressi lähtestamise pistikprogrammid

Saidi puhastamiseks WordPressi lähtestamise pistikprogrammid

Kas testimisega pole lõppu vaja ja puhast kiltkivi? Lihtsalt õppisite WordPressi ja tekitasite jama? Kasutage oma saidi lähtestamiseks ühte neist pistikprogrammidest.


Me kõik teame seda – salapärane jama, mis vaikselt meie ellu kuhjub. Ei tohiks olla üllatus, et sama võib juhtuda ka WordPressi veebisaitidega. Võite öelda, et see kehtib iga kord, kui annate oma andmebaasile kiire pilgu.

Pidage meeles, et WordPress loob automaatselt andmebaasi kandeid. Kui te ei pööra tähelepanu, võib see muutuda laviiniks ja purustada teie saidi kiiruse tarbetute andmete all. Samuti pole WordPressil lähtestamisnuppu, nii et paljud inimesed kipuvad seda teemat üldse ignoreerima.

Või võite olla arendaja, luues WordPressi teemasid ja pistikprogramme. Nende testimine on tüütu, eriti kui peate WordPressi iga kord uuesti installima, kui soovite uut pistikprogrammi või teemat proovida. Nemad tunnevad kõige enam lähtestamisnupu puudumist.

Miks lähtestada?

Ehkki need on mõlemad head põhjused, et anda oma WordPressile aeg-ajalt lähtestamine, võiks olla veel üks, populaarsem versioon. WordPressi volitused 34% kõigist veebisaitidest ja on valmis veel mõnda võimu tooma. See on endiselt blogijate, e-kaubanduse ja DIY veebisaitide valitud platvorm.

Viimase populaarsus kasvab ja koos nendega on vaja pistikprogrammide lähtestamist. Tõsi on see, et arvukalt ajaveebe, mis pakuvad nõu veebisaidi kujundamise, saadaolevate pistikprogrammide või isegi WordPressi turvameetmete kohta.

Kuigi need on uskumatult kasulikud, kui teate, mida teete, on parim viis õppida siiski praktiline lähenemine. Otse sukeldumine ja toimuva nägemine on tõenäoliselt kiireim viis oma veebisaidi mõistmiseks. See on ka palju nalja!

Kui aga meisterdamiskatse on lõpule jõudnud, võib see lõpuks välja näha nagu kolmanda klassi õpilase käsitööprojekt, loodetavasti ilma särata. Ja siin kipuvad inimesed loobuma. Kui vaid oleks olnud viis, kuidas nad saidi lähtestada saavad, alustage uuesti ja tehke seda korralikult.

WordPressil pole lihtsaid võimalusi karbist lähtestamiseks. Kuid käepäraseid pistikprogramme on palju. Kõik järgmised pistikprogrammid viivad teid sinna. Vaatame kus ja kuidas.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

WP lähtestamine

WP lähtestage WordPressi pistikprogramm

WP lähtestamine oli algselt mõeldud arendajatele – kes peaksid veebisaidi mitu korda päevas lähtestama. Tänu kasutuslihtsusele läks see siiski peavooluks. Sellele pistikprogrammile hakkasid tuginema paljud inimesed, kes peavad värskelt alustama, kas oma veebisaidile üleandmiseks või juhusliku jama koristamiseks.

See mitte ainult ei lähtesta veebisaidi andmebaasi mitte kunagi algsesse olekusse, vaid aitab ka teil puhastada saidi segmente. Kas teie saidil on liiga palju pistikprogramme või teemasid? Nende tühjendamiseks on vaja ainult ühe nupuvajutusega.

Pistikprogrammil on mitu tõrkekindlat mehhanismi, mis tagavad, et te ei kustutaks kunagi seda, mida te ei soovi. Kõige tähtsam on see, et WP lähtestamisega saate valida lähtestamise järgse seadistuse. Nii et te ei pea kõike uuesti uuesti installima. See pistikprogramm, nagu paljud teised selles loendis, ei puuduta teie andmeid, seega pole vaja muretseda. see kustutab kõik kasutajad, kuid saidi lähtestav kasutaja saab uuesti sisse logida.

Selle pistikprogrammi teine ​​oluline funktsioon, mida te tõenäoliselt teistega ei leia, on võime luua andmebaasi hetktõmmiseid. Miks see on oluline? Kui olete andmebaasi hetktõmmise loonud, saate selle pistikprogrammi abil taastada selle konkreetse pildi. See tähendab, et peate veebisaidi lähtestama kindlale punktile, mille arendajad peavad üsna käepäraseks.

Selle pistikprogrammi ilmselt kõige tunnustatum omadus on erakordne tugi. Ettevõttesisene WP lähtestamise meeskond on kasutajate abistamiseks kõigis neis tekkivates probleemides.

See on üsna oluline, kuna kuigi WP lähtestamine oli algselt mõeldud arendajatele, saavad seda kasutada kõik. See on suurepärane lahendus nii jama koristamiseks, väiksemate probleemide avastamiseks ja parandamiseks kui ka arengu kiirendamiseks, kuna see pakub kiiret võimalust koodi uuesti testida.

WP lähtestage Webhooki integratsioon

WP Webhooks WP lähtestage WordPressi pistikprogramm

WPWH – WP Reset Webhook Integration plugin ei saa iseenesest palju ära teha, kuid see väärib märkimist, kuna see lisab WP lähtestamisele veel ühe kihi. Mida see tähendab? See pistikprogramm integreerub veebipõhja funktsioonide lisamiseks WP lähtestamisega.

Kui teil on mõnda muud teenust, millega kasutate oma saidil töötamiseks konksu, siis on see pistikprogramm kohustuslik. See võimaldab teil administraatori armatuurlaua kaudu teha kõike, mida tavaliselt teete WP Reset-plugina abil.

Alates kogu saidi lähtestamisest kuni üleslaaditavate kaustade puhastamiseni, selle integreerimisega saate seda teha oma eelistatud tarkvara kaudu.

Kuidas saidi WP lähtestamisega lähtestada??

Samm 1: Otsustage, mida soovite säilitada. Märkige vajalikud ruudud ja veenduge, et teie sait naaseb nende võimalike võimalustega.

WP lähtestamistoimingud

2. samm: Valige, mida soovite lähtestada. Kas peate kogu veebisaidi lähtestama või peate puhastama näiteks siirdekausta?

WP lähtestamisvalikud

3. samm: Klõpsake Kustuta! Ja kui soovite kogu saidi lähtestada, sisestage lihtsalt „lähtestamine” ja klõpsake nuppu.

WP lähtestamise kinnitus

WP andmebaasi lähtestamine

WP andmebaasi lähtestamise pistikprogramm

WP andmebaasi lähtestamine on sarnane lahendus esimesele mainitud pistikprogrammile. Mõnikord on teie saidil teatud aspekte, mida soovite säilitada, samal ajal teisi kustutades.

Nimelt räägime andmebaasidest ja andmebaasitabelitest. Selle pistikprogrammiga on kogu andmebaas peaaegu vaevata kustutatud ja algusesse tagasi jõudnud. Samuti pole konkreetse laua puhastamiseks midagi kõrval. Kas peate kõigist oma postitustest lahti saama? Seda ei saa ühe klõpsuga kiiresti teha.

Nii nagu eelmist pistikprogrammi, on peaaegu tahtmatult midagi kustutada. Sellel on captcha-ga sarnane kuulikindel süsteem, nii et peate enne midagi kustutama mõtlema kaks korda. Kui olete kindel, et soovite tabeli või andmebaasi kustutada, teeb ta seda teie jaoks kiiresti.

Ehkki funktsioone pole palju, leidub selles kõike, mida arendaja vajab arendusprotsessi kiirendamiseks. Neile, kes vajavad rohkem võimalusi, minge tagasi esimesse või lugege edasi.

Kuidas lähtestada andmebaasi WP andmebaasi lähtestamisega??

Samm 1: Valige andmebaas, mille soovite lähtestada.

WP andmebaasi lähtestamise valikud

2. samm: Tippige sisestatud turvakood ja klõpsake nuppu Lähtesta.

Täpsem WordPressi lähtestamine

Täpsem WordPressi lähtestamise pistikprogramm

Advanced WordPress Reset plugin on veel üks lahendus teie saidi lähtestamiseks. See võimaldab teil vabaneda katsesaidi segadusest kiiresti, ilma et peaksite uuesti installiprotsessi läbima. Veelkord – see sobib suurepäraselt kõigile, kes vajavad WordPressis aeg-ajalt puhast kiltkivi.

Selle pistikprogrammi abil, nagu ka eelmiste puhul, saate säilitada kõik oma failid. Kuid see kustutab kõik andmebaasi kohandamised, mille need pistikprogrammid ja teemad on teile loonud. See võib kustutada ka kõik postitused, mis sobib suurepäraselt kevadiste puhastushetkedega, mis võivad teil olla aasta ringi.

Samuti on teil võimalus kustutada kõik kasutajad, kuid pistikprogramm tuvastab automaatselt administraatori kasutaja. Lähtestamisel lubab pistikprogramm sellel kasutajal uuesti sama parooliga sisse logida, mis säästab hunnikut aega.

See ei kustuta aga pluginaid ja teemasid. Nii et kui otsite selles piirkonnas abi, võiksite otsida teisi meie loendis olevaid pistikprogramme. Sama kehtib mitme saidi kohta, mida ei toetata. Sellegipoolest hindavad arendajad nullist alustamise lihtsust, kuna mugavus ja aja kokkuhoid on alati ülimalt tähtis.

Kuidas saidi lähtestada täpsema WordPressi lähtestamise abil?

Samm 1: Tippige tekstiväljale lähtestamine.

Täpsemad WordPressi lähtestamisvalikud

2. samm: Klõpsake lähtesta!

Kohandaja lähtestamine

Kohandaja lähtestamine WPZoomi abil

Kohandaja lähtestamine on esimene plugin, mille peaksite installima, kui alles alustate WordPressiga. Miks? Nagu varem mainitud – meeldib paljudele inimestele uusi asju õppida, sukeldudes otse sellesse. Ja reaalajas kohandaja ei erine. Noh, kohandajaga haaramine võib tunduda väike vaev, kuni proovite. “Intuitiivne, lohistage ehitaja” tundub käkitegu. Kuid tulemus võib olla vähem kui silmale meeldiv.

Kas poleks fantastiline, kui teil oleks lihtsalt lähtestamise nupp? Täpselt see on kohandaja lähtestamine. See võimaldab teil õppimisel kasutada praktilist lähenemist, ilma et peaksite tegema täiendavaid samme, kui peate kõik käsitsi kustutama. Kas mäletate isegi seda, mida te kõigepealt keerutasite ja näpistasite?

Väidetavalt töötab see pistikprogramm kõigi teemade ja pistikprogrammidega, mis kasutavad nende modifikatsioonide salvestamiseks seadete tüüpi “theme_mod”. Kui see kehtib teie valitud teema kohta, siis pole tühjale kiltkivile jõudmiseks ja uuesti proovimiseks lihtsamat moodust..

Kuidas kohandajat lähtestada??

Samm 1: Installige ja aktiveerige pistikprogramm Customizer Reset.

Nupp Kohandaja lähtestamine

2. samm: Teie kohandajas ilmub nupp „Lähtesta“. Kui vajate, kasutage seda!

Kokkuvõtteks

Ehkki WordPressil pole sisseehitatud lähtestamisnuppu, on vajalike funktsioonide hõlpsus ühele neist võimsatest pistikprogrammidest hõlpsalt lisada. Funktsioonid võivad pistikprogrammi korral pisut muutuda – siiski jääb kasutusmugavus samaks. Teil on vaja vaid installida, valida kustutatav fail, sisestada turvakood ja klõpsata nuppu.

Kuna kõik need pakuvad ühel või teisel viisil puhast kiltkivi, on teie küsimus, milline on parim. Kõik sõltub sellest, mida soovite oma saidil kustutada või lähtestada.

Kumba te kasutate? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map