Rände pluginad – teie WordPressi saidi Uber

Parimad WordPressi migreerumise pistikprogrammid

Kas kolite oma veebisaiti ühest hostist teise? Või kas olete valmis oma localhost saidi elama asuma? Kõlab nagu suur käik. Kuid see ei tohiks tegelikult olla ülesmäge jääv ülesanne, kui suudate järgida mõnda hästi dokumenteeritud sammu. Seda saate teha paljude populaarsete pistikprogrammide, mõne tasuta ja mõne lisatasu plugina abil, mis kõik nõuavad ekraanil kuvatavate juhiste lihtsalt järgimist, samal ajal kui kogu tegevus toimub kulisside taga. Nõuetekohase töö korral peaks teie veebisait toimima uuest serverist ja saama tundide jooksul tavalist liiklust ilma märgatavate seisakuid.


Migratsiooni võib olla vaja mitmel põhjusel – hostini nihutamine, veebisaidi kloonimine kohalikku arvutisse testide või modifikatsioonide tegemiseks või kohapeal välja töötatud saidi teisaldamine reaalajas serverisse.

Muidugi võite valida, kas anda migreerimisprotsess üle professionaalile, või võib teie uus hostimisteenuse pakkuja pakkuda migratsiooni lisandmoodulina. Ehkki need on teile saadaolevad valikud, saate ka teha ülesande ise pluginate abil, mis teevad töö lihtsamaks..

Põhilised rändetapid

Ehkki aluse nihutamise protseduur võib pistikprogrammilt pluginale erineda, järgib enamik WordPressi migratsioone siin kirjeldatud 8 toimingut:

 1. Varundage kõik oma veebisaidi failid kohe alguses. Selle jaoks on ka palju pistikprogramme. Tehke oma veebisaidi kataloogis olevate failide koopia kohalikku arvutisse.
 2. Eksportige oma andmebaas, avades andmebaasi, mis sisaldab teie WordPressi installimist cPaneli ja phpMyAdmini kaudu, ja klõpsates nuppu Ekspordi. Seejärel kopeeritakse andmebaas teie arvutisse.
 3. Looge andmebaas oma uue masina serverisse.
 4. Otsige alguses varundamise ajal loodud failide hulgast üles wp.config.php, avage see, muutke andmebaasi nime, andmebaasi kasutajanime ja andmebaasi parooli. Salvestage ja sulgege fail.
 5. Importige oma andmebaas uude serverisse, avades selle oma uue serveri administraatori paneeli kaudu ja klõpsates saidil phpMyAdmin impordi all. Teid teavitatakse, kui import on lõpule viidud.
 6. Nüüd saate kõik oma failid uude andmebaasi importida.
 7. Muutke saidi URL-i nii, et teid ei suunataks uuesti vanale saidile.
 8. Konfigureerige oma domeeni DNS-i sätted uuesti, et osutada uuele hostiserverile.

Vaatame lähemalt mõnda pistikprogrammi, mis aitab meil üle minna uutele serveritele!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Paljundusaparaat

Paljundusaparaat 2 - seaded
Paljundusaparaat on tasuta pistikprogramm, mis on allalaadimiseks saadaval WordPressi pistikprogrammide hoidlast. See on kasutajate, arendajate ja saidi administraatorite hulgas üks populaarsemaid. See pistikprogramm aitab teil saidi oma arvutisse alla tõmmata, seda testida, muuta ja seejärel uuesti serverisse tagasi lükata. Saate saidi teisaldada täiesti uude asukohta.

Selle eeliseks on teie saidi kloonimine ja see on ka lihtne varukoopia.

Häälestusviisard aitab teid migreerimisprotsessis. Seadistatakse ZIP-arhiivifail ja installija ning serverit kontrollitakse ühilduvuse osas. Seejärel ehitab pistikprogramm paketi, mille käigus saate välistada failid, andmebaasid ja kataloogid, mida te ei soovi enam säilitada.

Veel üks viisard aitab veebisaidi installimisel pakendist lahti võtta. Saate seadeid autoriseerida ja pluginaid aktiveerida. Installimise aruanne luuakse lõpuleviimisel.

Ehkki pistikprogramm hindab WordPress.org’is ilmatu 4,9 tärni, tunnistavad autorid, et kasutaja lõpus on vaja teatud tehnilisi teadmisi, nii et võib-olla tasuks omada professionaalset abi..

Kopeeri Pro on premium versioon. Sellega kaasnevad lisafunktsioonid, näiteks varukoopiate ajastamine, e-posti teated, mitme saidi funktsioonid, pilvesalvestus Dropboxi, Google Drive’i ja Amazon S3. Isikliku paketi ostuhind algab 39 dollarist, mida saab kasutada kolme saidiga, ja tõuseb 119 dollarini piiramatute saitide äripakettide jaoks.

2. Kõik-ühes WP migratsioon

Kõik-ühes-wp-migratsiooni import
Kõik-ühes WP migratsiooni pistikprogramm on ka tasuta ja kõrgelt hinnatud rände plugin. See on iseseisev, ei sõltu ühegi laiendiga ja seetõttu ühildub see kõigi PHP hostingu pakkujatega.

See pistikprogramm aitab teil andmebaasi ja meediumifaile, pistikprogramme ja teemasid üle kanda. See toetab MySQL-i draiverit ja populaarsetele pilveteenustele nagu Dropbox, Google Drive ja Amazon S3 on kasutusele võetud uued laiendused..

Andmete eksportimine toimub partiidena, et ületada üleslaadimispiirangud. Suuremate üleslaadimismahtude (kuni 5 GB) jaoks peate lisama premium-laiendid. Pistikprogrammi aegumise vältimiseks tehakse andmeedastus kahesuunaliselt 3-sekundiliste tükkidena.

See pistikprogramm saab lahendada serialiseerimisprobleemid ja võib laieneda mobiilseadmetele. Lisatasu laiendite abil saate lisada funktsioone, näiteks mitme saidi võimalused, täiendav salvestusvõimalus ja varukoopia ajakava. Kõiki laiendusi saab kasutada suvalisel arvul veebisaitidel ja nende juurde kuuluvad elukestvad värskendused.

3. Varusõber

Varusõber 1
Backup Buddy on esmaklassiline pistikprogramm, mis enamasti ostetakse ja installitakse varundamise ja taastamise utiliidi jaoks. Kuid see on ka rände jaoks äärmiselt mugav. Skript ImportBuddy aitab kõigi postituste ja konfiguratsioonifailide URL-ide ja failiteede migreerimisel.

Luues uue andmebaasi ja kinnitades selle impordiprotsessi ajal andmebaasi mandaatidega, saate oma WordPressi saidi otse armatuurlaualt üle viia. Backup Buddy saab hakkama ka jagatud suurusega / kodu URL-idega ja on väga tõhus serialiseeritud andmete edastamisel. See ei toeta mitme saidi seadistusi.

Tüüpiline blogija peab kahe saidi eest maksma 80 dollarit aastas, vabakutseline, kelle kasutamine võib laiendada kuni 10 saiti, tagastatakse aastas 100 dollarit, arendajapakett maksab piiramatute saitide eest aastas 150 dollarit ja kuldpakett tuleb korraga maksega $ 297 piiramatute saitide jaoks. Ainult esimest aastat on värskendused ja tugi tasuta. Jätkuvate värskenduste ja tugiteenuste saamiseks tuleb liikmemaksu tellimust uuendada.

4. WP migreerige DB

WP migreerimine DB 2 migreerimine
WP migreerib andmebaasi on veel üks tasuta ja populaarne pistikprogramm, mis rändab teie WordPressi saiti. See töötab teistest pistikprogrammidest pisut erinevalt, kuna leiab ja asendab migreerimiseks URL-id ja failiteede. Pistikprogramm töötab jadade otsimiseks ja asendamiseks stringide leidmiseks. Seejärel seeriab need andmed ja paneb need tagasi andmebaasi. See funktsioon teeb hea valiku arendajatele, kes peavad andmeid sageli installima kohalike installimis- ja reaalainete saitide vahel.

See haldab seerialiseeritud andmeid tõhusalt ja salvestab need teie kohalikku arvutisse SQL-failina. Pärast SQL-faili loomist peate faili oma andmebaasi importimiseks olemasoleva andmebaasi asemel kasutama phpMyAdminit.

Migratsiooniprotsessi ajal võite mittevajalikud failid ära jätta ja salvestamise muudatused saate salvestada ka nii, et tulevikus saaksite migratsiooni korrata ühe klõpsuga.

Saadaval on ka profiversioon, mis suudab lisaks e-posti toele teha ka täiendavaid toiminguid, nagu tõuke- ja tõmbamisandmebaas, luues varundamiste versioone, kuhu naasta tulevikus, peatada käimasolev migratsioon ja jätkata ning veel mõned funktsioonid. Paketi hind algab 90 dollarist 12 installi korral (isiklik pakett) kuni 1000 dollarini piiramatu installi korral (agentuur). Kõrgema hinnaga paketid on varustatud paljude lisandmoodulitega, mis saavad hakkama nii meediumifailidega kui ka rännata mitme saidi alamsaadet ühe saidi installimisele.

5. Updraft Plus

Migrator UpdraftPlus
Updraft Plus on tasuta ja täielik varundamise ja taastamise pistikprogramm, samas kui lisatasu lisandmoodul lisab kloonimis- ja migreerimisvõimalusi. See on kõrge asetusega ja palju alla laaditud pistikprogramm.

See pistikprogramm võib kopeerida terveid saite. Selle pistikprogrammi abil on käsitsi ja automaatne varundamise ajastamine lihtsustatud. Failide ja andmebaaside varundamiseks võib olla erinev ajakava.

Saiti saab salvestada Dropboxi, Google Drive’i, Rackspace Cloud, Google Cloud Storage, FTP ja e-posti aadressidesse. Kui te ei soovi kogu saiti teisaldada, saate suured saidid jagada väiksemateks arhiivideks ning saate oma saidi mis tahes komponenti, näiteks faile, andmebaase või teemasid, valikuliselt varundada ja taastada..

Lisatasu versioon võimaldab teil varundada Microsoft OneDrive’i, Microsoft Azure’i, Copy.com ja paljudesse teistesse asukohtadesse. See võib migreerida varukoopiaid ka mõnest teisest pluginast, näiteks BackWPup. Turvalisuse huvides on andmebaasi varukoopia krüptitud. Katkestatud migratsiooniprotsess jätkub automaatselt.

Lisatasu versioon võimaldab ka saidi kloonimist ja lisab garanteeritud tuge, 1 GB salvestusruumi Updraft Plus Vault ja mitme saidi ühilduvust. Ühe või kahe saidiga kasutamise eest maksaksite 70 dollarit ja mitme saidi eest 95 dollarit, arendajalt aga piiramatute saitide eest 145 dollarit.

6. WP kloon WP Akadeemia poolt

WP klooni finaal
WP kloon on suurepärane pistikprogramm saidi teise asukohta üleviimiseks või domeeninime muutmiseks. See on efektiivne ka teie WordPressi saidi varundamiseks ja kopeerimiseks. Ja kui soovite luua koopiaid ja teisaldada oma veebisaiti sageli kohaliku arvuti ja masina vahel (testimiseks või saidi arendamiseks), on see valitud pistikprogramm.

Sellel on eelis teiste pistikprogrammide ees, kuna see ei kasuta FTP-d uue või vana asukoha saitidele pääsemiseks. Peate uude kohta lihtsalt installima uue WordPressi, laadima sellesse kohta WP-klooni pistikprogrammi ja selle aktiveerima. Pärast seda peate lihtsalt järgima ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Migerimise ajal varundatakse ainult andmebaasi ja sisufailid, mitte WordPressi süsteemifailid. See tähendab kiiremat üleslaadimisaega ja paremat turvalisust. Lisaks sellele pääseb ta teie saidi varukoopiasse, kasutades teie hostina otsest http-ühendust, ja see tähendab, et te ei kuluta aega suurte failide üleslaadimiseks Internetti.

Autorid soovitavad enne varukoopiate loomist saidilt kustutada kõik mittevajalikud pistikprogrammid ja andmed. Pistikprogramm võib olla ka vastuolus hostitud süsteemiga, mis töötab koos patenteeritud opsüsteemiga.

See on tasuta pistikprogramm, mille autorid on üsna põhjalikult läbi mõelnud. Nad teevad kõik endast oleneva, et parandada kasutatavust ja käsitleda suuremate saitide rändeküsimusi, eriti varukoopiast taastamise probleeme. 2015. aasta detsembris tehti värskendus, mis lubab toimivust parandada. Pistikprogrammi tugi toimub WordPressi kasutajakogukonna kaudu.

7. Kloon

wpmudev Cloneri ränne WordPressi pistikprogramm

Cloner by wpmudev on niššide migreerumise plugin, mis sobib suurepäraselt teie saidi paljundamiseks või migreerimiseks WordPressi mitme saidi võrgus. Miks võiksite seda teha? Multiste on suurepärane nii mitmete sarnaste veebisaitide (näiteks sihtlehtede rühm või ajaveebide võrk) majutamiseks kui ka lavastamise eesmärkidel. Ja kloonimise abil on lihtne ühte oma saiti sõna otseses mõttes kloonida.

Pistikprogramm hõlbustab WordPressi saitide migreerimist, järjestamist ja varundamist mitme saidi installimisel ning sisaldab isegi lihtsaid võimalusi, mille abil saate otsustada, millist sisu soovite teisaldada. Kui ja millal soovite oma muudatused tagasi kloonitud algsele saidile, kasutage saidi ülekirjutamise funktsiooni, et muudatused ühe nupuvajutusega juurutada

8. WPBackItUp

Wp Backitupi armatuurlaud
Nagu nimigi ütleb, WPBackItUp on peamiselt varundusplugin. Selle pistikprogrammi abil oma veebisaidi migreerimiseks peate ostma professionaalse versiooni.

Pistikprogrammi on üsna lihtne kasutada ja see loob kogu teie veebisaidi ZIP-arhiivi ja muudab selle allalaadimiseks kättesaadavaks.

Koos lisatasu versioon, saate oma veebisaidi taastada ja migreerida uude asukohta. Seda saab teha ühe klõpsuga otse oma WordPressi juhtpaneelilt. Prioriteetsed tugiteenused on saadaval ka pistikprogrammi tasulise versiooni korral. Lisatasu versioon on saadaval 3 pakendis – hinnaga 79 dollarit, 99 dollarit ja 199 dollarit koos 30-päevase raha tagasi garantiiga.

9. WordPress Move

WP Seadete teisaldamine
WordPress Move on tasuta pistikprogramm, mis aitab teie veebisaidi teise serverisse teisaldada. See toimib varundamise ja taastamise pistikprogrammina. WordPress Move’i abil saate domeeninime muuta ilma ühtegi faili teisaldamata.

10. VaultPress

VaultPress
Rangelt öeldes on see rohkem varupistikprogramm, mis varundab hoolikalt kogu teie veebisaidi asju ja hoiab seda ajakohasena. Kuid see on ka saidi migreerimisel väga efektiivne.

See pistikprogramm pärineb Automatticult, kelle meeskond vastutab suuresti ka WordPressi arendamise eest CMS-platvormina. Pistikprogramm ühendab teie WordPressi saidi saidiga VaultPress serverite ja WordPressi konksude abil kontrollitakse saiti turvaprobleemide suhtes ja varundatakse automaatselt. FTP või SSH teabe esitamisel taastatakse ka sait automaatselt.

Saate sirvida varundusversioone ja valida, millise taastada või migreerida. See on tasuline tellimisteenus, mille lihtsa turvalisuse ja varundamise plaanid algavad 5 dollarist kuus. Kuid need on üks parimaid võimalusi!

11. BlogVault

BlaogVault
BlogVault on ka tasuline pistikprogramm, mis on mõeldud peamiselt veebisaitide varundamiseks. Varundamine toimub reaalajas ja selle käivitab iga uus tegevus WordPressi saidil. Varundamine on samuti kasvav, mis vähendab serveri koormust.

BlogVault sisaldab migreerimisfunktsiooni, millega saate oma veebisaiti vaid mõne klõpsuga teisaldada. Kuna varukoopiaid hoitakse BlogVault-serverites, toimub migratsioon nendest serveritest. Väga suured saidid tuleb üle viia, kuna andmed on migreerimisprotsessi ajal tükeldatud. Pistikprogramm saab hakkama ka mitme saidiga, muutes selle oma klassi tipptasemel.

Selle pistikprogrammi tõeline punch peitub selle varufunktsioonis ja puhta migratsiooni funktsiooni hind võib olla üsna järsk.

12. DesktopServer

Miks kasutada DesktopServerit?

Kui otsite pistikprogrammi, mis hõlbustab kohapeal töötamist ja veelgi hõlpsam on oma kujundust oma aktiivsele saidile suunata, oli DesktopServer teie jaoks kohandatud. Näete meie töölaua DesktopServeri ülevaadet meie ajaveebis, kuid kokkuvõtlikult võib öelda, et DesktopServer on rakendus, mis konfigureerib teie kohaliku WordPressi installimise teie jaoks (nii et saate kõik MAMP, XAMPP jmsga seotud keerulised toimingud vahele jätta) ja saate isegi elusaid saite kloonida. kasutad aktiivselt.

Kuid selle rakenduse üks tõelisi kalliskive on otsene juurutamise funktsioon (mis kuulub rakenduse esmaklassilise versiooni juurde). Selle abil saate hõlpsalt oma kohaliku masti saidi oma elavasse URL-i üle viia. Kõik, mis pakuvad isegi abistatava juurutamise reaalajas teenust, on ServerPressi fantastilised tehnikad abiks, kui te jänni jääte,.

13. WP GoLive migratsioon

WP GoLive'i migratsioon

WP GoLive on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis teeb teie demo saidi migreerimise teie localhostis reaalajas tootmissaiti lihtsaks. Nii saate oma veebisaiti täiustada suletud testimissaidil ja siis saate seda teha ühe klõpsuga, kui olete selleks valmis.

Ükskõik, kas loote uut teemat nullist, kohandate seda kliendi jaoks või kui olete otsustanud oma sisu mingil või teisel põhjusel kohapeal lisada, aitab teil teie veebisaiti ühe hetkega üle kanda. Pistikprogramm aitab teil kõik failid oma aktiivsele saidile teisaldada – peate vaid sisestama oma FTP ja andmebaasi üksikasjad ning klõpsama nuppu Start. Siis saate lihtsalt istuda ja vaadata edenemisriba, kui teie aktiivne sait imporditakse. See on nii lihtne.

WP Go Live toimib teie praeguse andmebaasi eksportimisel, uue serveri jaoks uue andmebaasi loomisega ja seejärel failide importimisega teie jaoks. Pistikprogramm värskendab ka kõiki andmebaasi URL-e, et need vastaksid teie uuele, ja värskendab ka teie wp-konfiguratsioonifaili. WP Go Live aitab teil kindlasti aega kokku hoida, vabastades teid veel mitmetest projektidest!

14. MigrateGuru

Guru WordPressi saidi migreerimise pistikprogrammi üleviimine

Guru migreerimine spetsiaalsele WordPressi migreerumise pistikprogrammile, mis on lihtsaim (lihtsalt üks samm), kiireim ja usaldusväärsem viis WordPressi saitide migreerimiseks mis tahes hostist mis tahes hostisse maailmas.

See on täiesti tasuta kasutatav pistikprogramm (igavesti tasuta). Sõltumata sellest, kas soovite rännata WordPressi saiti või teisaldada WordPressi mitme saidi võrku uude serverisse, on Migration Guru lihtsaim ja kiireim viis WordPressi migratsiooni teostamiseks.

Migrate Guru loodi pärast 500 000+ eduka migratsiooni teostamist. Selle toiteallikaks on BlogVault taga olev tehnoloogia (mõnede WordPressi tippmasinate, näiteks WP Engine, Flywheel ja Pantheon, usaldusväärne partner, kui nimetada vaid mõnda). Guru migreerimine on puhas, lihtne, kiire ja usaldusväärne viis oma WordPressi saidi teisaldamiseks.

Migration Guru lahendab kõik WordPressi migratsioonipäringud või probleemid, mis teil võivad olla. See käitleb suuri saite hästi ja kirjutab URL-id automaatselt ümber (st hüvasti WordPressi teisaldamise ja andmebaasilinkide parandamise õppimisega!) See on meister serialiseeritud andmete käitlemisel. Samuti saate WordPressi saidi teisaldamiseks täpselt teisaldada mitut saiti hõlmavaid võrke ilma lisandmoodulite, täiendavate tööriistade või ostudeta.

Kokkuvõtteks

Sel hetkel on teil võib-olla õiglane idee saidi migreerimise kohta ja millises ulatuses saavad migreerimispluginad teid migratsiooniprotsessis aidata. Enamik pistikprogramme on mõeldud kõigi kastide märkimisel. Lõpuks peaksite migratsiooniplugina otsima seda, et migratsioon peaks olema lõpule viidud ilma olulise seisakuta, kõik lingid peavad töötama täpselt ja kõik andmed puuduvad. Valitud pistikprogramm võib varieeruda sõltuvalt teie veebisaidi suurusest, olenemata sellest, kas tegemist on ühe saidi või mitme saidiga, migratsiooni sagedusest ja kasutaja tehnilistest võimalustest.

Täielikuks käepäraseks muretu migratsiooni jaoks on hea valik lisatasu pluginad BlogVault või VaultPress. WP BackItUp võib siin olla heaks varuvariandiks. Kui teil on teatud tasemel tehnilisi oskusi, võiksite proovida paljundusainet või isegi WP klooni. Kui soovite andmeid üksi teisaldada, oleks hea valik WP Migrate DB.

Kuna pluginaid on nii palju, pole teil põhjust kulutada aega ja vaeva veebisaidi käsitsi migreerimisele. Mulle meeldiks kuulda teie kogemustest saidi migreerumisega allolevates kommentaarides ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map