Populaarsemad WordPress Link varjamise ja haldamise pistikprogrammid

Kui ühendate oma WordPressi saidi või ajaveebi kaudu väliseid veebisaite, võiksite kaaluda tööriista kasutamist, mis aitab neid linke tõhusamalt hallata. Need tööriistad aitavad mitte ainult hallata oma väliseid linke administraatori armatuurlaua ühes keskses asukohas, vaid neid saab kasutada ka linkide tegeliku sihtkoha varjamiseks või varjamiseks..


Ehkki veebisaidil olevate linkide varjamine või varjamine võib alguses tunduda pisut varjatud, on selleks mõned tõelised põhjused, aga ka mõned pisut kahtlasemad.

Selles postituses vaatleme mõningaid eeliseid ja põhjuseid, miks peaksite kasutama lingihaldust ja varjatud pistikprogrammi, ning soovitame valida mõne tasuta ja lisatasu valiku vahel..

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Lingihalduse WordPressi pistikprogrammi kasutamise eelised

Lingihalduse ja varjatud pistikprogrammi kasutamisel oma WordPressi veebisaidil on mitmeid eeliseid. Mõned neist eelistest hõlmavad: linkide hõlpsat värskendamist, klikkide statistikat, võimalust säilitada oma saidi PageRank ja geoasukohapõhist linkide ümbersuunamist. Vaatame lähemalt mõnda neist eelistest:

Lingi parandamine ja värskendused

Nende pistikprogrammide kasutamise peamine eelis, mida täna vaatame, on see, et nende abil on lihtne oma postitustes ja lehtedel sisalduvaid linke kiiresti värskendada.

Kui lingite regulaarselt näiteks oma ajaveebi postitustest oma lemmikveebimajutaja juurde, siis saate selle saidi jaoks lühikese lingi loomiseks pistikprogrammi abil lingi kiiresti oma postitustesse ja lehtedele sisestada, aidates säästa teie aega.

Selle asemel, et leida selle veebisaidi aadress, kuhu soovite linkida, siis lingi kopeerimise ja kleepimise asemel saate selle lingi üks kord plugina juhtpaneeli salvestada ja seejärel mitu korda kiiresti oma sisusse sisestada..

Selle tegelik kasu on aga see, et kui seda linki on vaja tulevikus muuta, saate seda lihtsalt plugina armatuurlaual üks kord muuta. Pärast seda osutavad kõik teie varem avaldatud postituste ja lehtede vastava lüli juhtumid uuele aadressile.

Kui teie linkitav toode, teenus või muu sihtkoht lõpetab tegevuse, lõpetatakse tegevus või kui soovite lihtsalt mõnda muud võimalust soovitada või heaks kiita, on teil hea meel, et saate seda linki ühes kohas muuta ilma pidades kontrollima ja seejärel lugematuid postitusi redigeerima.

Muutke oma lingid loetavamaks

loetavad-lingid

Nende linkide haldamise ja varjamise tööriistade teine ​​eripära on see, et need võivad muuta varem kohmatud ja ebaotstarbekad pikad lingid loetavamaks ja usaldusväärsemaks URL-ideks.

Kui lingite mõnda toodet Amazonis, lisage oma sidusettevõtte ID, see link võib olla mitu rida pikk. Kuid kasutades ühte allolevatest pistikprogrammidest saate selle muuta:

Sellesse:

http://www.oma oma domeen.com/WordPress-book

Nüüd on teil korduvkasutatav lühilink, mille saate oma sisusse lisada ja mujal kasutada. Uut linki saavad originaaliga võrreldes ka külastajad lugeda. Nagu varem mainitud, kui see raamat on otsas või soovite linkida mõne muu üksusega, saate lihtsalt lüli värskendada ühes kohas ja siis värskendatakse kõiki selle lühikese lingi eksemplare.

Seda nimetatakse ka lüli varjamiseks või varjamiseks, mida mainiti selle postituse sissejuhatuses. Kui soovite, et teie lingid näeksid vähem välja nagu toodete lingid ja pigem nagu sisesed lingid, on see üks viis selleks. See võib suurendada teie linkidel klõpsavate külastajate arvu, ehkki sõltuvalt sellest, kuidas te oma lühilinke nimetate, võib see tagasilöögi minna, kuna külastajad suunatakse lehele, mida nad ei oodanud.

Kui kasutate seda funktsiooni eetiliselt, saate oma välised lingid ikkagi loetavamaks muuta, ilma et peaksite lugejaid meelitama seda lehte külastama, mida nad ei oodanud.

Lingi klõpsude jälgimine

rada-lingi-klõpsud

Pistikprogrammide ühine omadus, mis aitab teil väliseid linke hallata, on see, et need saavad jälgida ka teie lühilinke ja öelda, mitu korda külastajad neile klõpsanud on. Need andmed aitavad teil oma kasutajaanalüüsi teha ja annavad teile ülevaate sellest, kui edukad on teie linkide paigutamise tehnikad olnud.

Samuti, kui reklaamite tooteid sidusettevõttena, võib olla kasulik omada oma jälgimisandmeid. See võib aidata, kui teil on mingeid vaidlusi sidusettevõtte võrgustikuga, kellega töötate.

SEO eelised

Arvatakse, et väliste saitidega linkimine põhjustab Google PageRanki kaotamise või teie veebisaidi linkimahla lahjendamise. Veebimeistrite abistamiseks tulid välja Google, Yahoo ja Microsoft nofollow silt.

Selle märgendi saab linkidele lisada, et takistada otsimootoritel neid linke järgimast ja mõnda teie veebisaidi PageRank-i sihtkoha veebisaidile edastada.

Ehkki on vaieldav, kui asjakohane see tava tänapäeval on, kui soovite lihtsat viisi oma väliste linkide märgistamiseks nofollow-na, võivad need linkide haldamise pistikprogrammid, mida me vaatame, aidata teid selles.

Parim lingihaldus ja sidusettevõtte lingi varjamise pistikprogrammid

See hõlmab nende linkide varjamise ja halduse pistikprogrammi peamisi eeliseid, nii et vaatame lähemalt WordPressi kasutajate parimaid valikuid:

Päris Link Lite

Päris Link Lite

Päris Link Lite on a tasuta URL-i lühendav pistikprogramm mis võimaldab teil hõlpsalt hallata oma sidusettevõtteid ja muid väliseid linke. Pretty Link’i abil kasutavad lühendatud lingid nende puhastamiseks teie domeeninime. See võib muuta teie lingid usaldusväärsemaks, varjates samal ajal ka seda, millisele saidile te tegelikult linketate.

Lisaks linkide varjamisele saate neid ka tõhusamalt jälgida ja hallata – kõik ühest administraatorialast. Kui soovite asju täpsustada, saate minna üle „Pro” versioonile. See hõlmab seitset uut ümbersuunamise tüüpi ja veel mõnda muud funktsiooni.

Janu tütarfirmad

Janu tütarfirmad

Janu sidusettevõtted on veel üks tasuta linkide haldamise ja varjamise tööriist. Kuigi see pistikprogramm sisaldab kasutajasõbralikku armatuurlauda ja kasulikke funktsioone, saab seda täiendada, ostes ühe või mitu lisatasu lisandmoodulit.

Üks januste sidusettevõtete silmapaistvatest funktsioonidest, mida Pretty Link Lite’is ei leidu, on see, et see lisab nupu postituse redigeerija, et kiiresti uusi linke lisada ja olemasolevaid linke oma sisusse lisada. See aitab teil linkide leidmiseks ekraanide vahetamist vahetada ja on reaalajas säästja.

Võimalus valida lisatasu lisandmoodulite hulgast ja lisada selliseid funktsioone nagu automaatne linkimine, geograafilise asukoha ümbersuunamised ja jagatud testimine, teeb sellest hea valiku neile, kellel on edasijõudnumad vajadused, või neile, kes arvavad, et nende vajadused kasvavad tulevik.

WP võluri varjatud vorm

WP võluri varjatud vorm

WP Wizard Cloak on tasuta kasutamiseks ja sisaldab kasulikku funktsiooni, mis võimaldab teil saata külastajaid nende geograafilise asukoha põhjal kindlale URL-ile.

Samuti saate luua märksõnu, mis muudetakse automaatselt linkideks, kui neid kuvatakse teie veebisaidi postituses või lehel. Lisaks saate juurdepääsu ka mõnele kasulikule statistikale, et teada saada, mitu korda teie linkidele klõpsatakse. Pistikprogramm lisab postituse redigeerijasse nupu, mis muudab nende linkide postitustesse ja lehtedele lisamise väga lihtsaks.

Kuigi see pistikprogramm on suhteliselt uus, pakub see suurt hulka konkurentsivõimelisi funktsioone ja intuitiivset kasutajaliidest.

Link Trackr

Link Trackr

Link Trackr on premium, hostitud lahendus suurematele veebisaitidele, mis on valmis kõigi selle teenuse pakutavate professionaalsete linkide haldamise tööriistade jaoks.

See teenus ei hõlma mitte ainult linkide haldamist ja varjamist, vaid ka linkide testimist, konversioonide jälgimist, sotsiaalseid ja viirusturunduse tööriistu ning üksikasjalikke turundusaruandeid.

Põhipakett algab 9 dollarist kuus ja seal pakutakse 30-päevast raha tagasi garantii, mis aitab teil otsustada, kas see on teie jaoks tööriist

Järeldus

Nagu näete, on WordPressi saidil lingihalduse ja varjamise pistikprogrammi kasutamiseks palju häid põhjuseid ning sama palju tööriistu, mille vahel valida.

Ükskõik, kas soovite tasuta valikut, mis sisaldab elementaarset linkide haldamist, või täielikult funktsionaalset premium-hostitud teenust või midagi selle vahel, on teie vajadustele ja eelarvele pistikprogramm.

Mida arvate linkide katmisest? Kas soovite, kui saidid varjavad oma linke? Milliseid funktsioone sooviksite lingihalduse pistikprogrammis näha? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map