Parimad WordPressi ülevaatepluginad

Parimad WordPressi ülevaatepluginad

Enamik blogijaid armastab oma lemmiktooteid üle vaadata. Kui meile mõni toode või teenus tõesti meeldib ja usume, et sellest on tõesti abi, siis kas me ei soovita seda oma sõpradele ja perele? Muidugi tahaksime! See on inimloomus.


Oleme siin kõik WordPressi fanaatikud, kas pole? Ma võtan seda jah. Nii võib kindlalt öelda, et peame kasutama mingit WordPressi toodet – olgu see siis pistikprogramm või teema või teenus, mis meile väga, väga meeldib. Nii palju, et me ei saaks ilma selleta töötada. Loomulikult võiksime soovitada seda toodet oma kaaslastele. Või meie puhul meie lugejad ja ajaveebi jälgijad.

Seetõttu oleme välja pakkunud selle WordPressi plugina WordPressi parimate arvustuse pluginate ümardamise. Selles loendis nimetatud pistikprogramme kasutades saate võimalikult kiiresti luua pilkupüüdvaid ülevaateid!

Miks lisada arvustusi

Toote ülevaatamise idee on lihtne. See teavitab lugejat toote kasulikkusest. Põhimõtteliselt öeldakse tooteülevaates järgmist:

Kuule, ma armastan seda toodet ja arvan, et ka see on teile väga kasulik!

Ülevaated pakuvad ka sotsiaalse tõendi vormi. Tegelikult üle 90% inimestest Amazonist ostes ei ostaks alla kolme tärniga eset.

Kuid arvustuse lõppeesmärk on saada keegi, kes ostaks teie soovitatud toote. See on rangelt turunduse seisukohast. Ülevaade peab olema erapooletu. See peaks kaaluma toote plusse ja miinuseid.

Ükski toode pole täiuslik – iga uus on täienduseks oma eelkäijale

Nüüd, kui oleme läbi viinud lühikursuse toodete ülevaatamisel 101, uurime pistikprogrammide loendisse.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WP ülevaade

WP ülevaade Pro

Info ja allalaadimine

WP ülevaade on kohandatav ja kerge pistikprogramm arvustuse lisamiseks oma WordPressi saidile. See võib arvustuse lisada kolmel viisil: tärn, punkt ja protsent.

Pistikprogrammi seadete lehe seadeid muutes saate igal ajal ühelt teisele liikuda. Reitinguid saab kuvada enne sisu või pärast seda ning lühikoodi abil otse sisus. Värve saate muuta kogu saidil või postituse kaupa. Kui kasutaja klikib hindamiseks, arvutatakse keskmine automaatselt ja see kuvatakse koos häälte arvuga. Kasutajatel on võimalus jätta oma arvustused alles ja saate valida, kas kuvada need arvustused oma arvustuse all või mitte.

Lõpuks on pistikprogramm arendaja sõbralik, kasutades mitmeid filtreid, et sulanduda oma teemaga ekraanile. Toetamise korral on see pistikprogrammi registreeritud kasutajatele tasuta. Teised omadused:

 • Lihtne kohandamine (värvide, fontide jms muutmine) CSS-i otsese modifitseerimise kaudu
 • Vastuvõtlik disain
 • Toetus rikkalikele katkenditele
 • Mitu reitingusüsteemi

2. Taqyeem WordPress hinnangud ja ülevaated

Taqyeem WordPress hinnangud ja ülevaated

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

CodeCanyon Elite autori TieLabsi välja töötatud Taqyeem on üks parimatest arvustuse pluginatest, mille hind on 20 USA dollarit. See pistikprogramm lisab ülevaatuskasti kõigile postitustele, lehtedele ja isegi kohandatud postitustüüpidele. Saate ülevaatuskasti stiilida piiramatute värvide ja tüpograafiavalikutega (koos Google Web Fontsiga) – et kajastada oma WordPressi kujundust. Muud huvitavad omadused on järgmised:

 • Toetus rikkalikele katkenditele
 • 3 vidinat: parimad, hiljutised ja juhuslikud ülevaated
 • 3 ülevaatestiili: tähed, punktid ja protsent

3. WP toote ülevaade

WP toote ülevaade

WP Product Review on saadaval tasuta pistikprogrammina, mille saate haarata WordPressi hoidlast. Saate lühikoodide abil ülevaateboksi kuvada peaaegu kõikjal, kus soovite. Lisaks võite samal lehel lisada nii palju arvustusi, kui soovite. Ülevaatustabelit saab värvi, laiuse ja äärise jaoks kohandada nii, et see sobib teie teemaga. Hääletuse registreerimiseks on saadaval üle kümne erineva ikooni, näiteks tähed ja südamed. Kui soovite lisada toodete võrdlustabelit, on see ka võimalik. Pistikprogramm genereerib olemasolevate arvustuste põhjal automaatselt võrdlustabeleid.

Kui müüte veebisaidil Amazon, on teil hea meel pistikprogrammi integratsiooni üle platvormiga. See edastab tootenime, pildi, siduslingi ja hinna Amazonist automaatselt. Veelgi enam, kui olete arvustusi varem mujale loonud, saate need arvustused oma veebisaidile importida. Pistikprogramm portleb ka muljetavaldavat hulka funktsioone, sealhulgas:

 • Kuvari globaalne kohandamine ja kohandatud ikoonid
 • Eellaaduri funktsioonid täiustatud kasutuskogemuse saavutamiseks
 • Plusside ja miinuste võrdlusloend
 • Lühikoodi tugi
 • „Laadige kohe alla” või otsene CTA-nupp

4. Vaatame üle

Vaatame üle WordPressi pistikprogrammi

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Let’s Review on reageeriv lisatasu WordPressi ülevaateplugin, mis on loodud teie postitustele hinnatud arvustuste lisamiseks. Asutatud Envato Elite autori Cubelli käsitsi tehtud pistikprogramm on täis suurepäraseid funktsioone mis tahes ajaveebi jaoks. Let’s Review võimaldab teil lisada oma postitustesse ja kohandatud postitustesse ainulaadseid ja asjatundlikult kujundatud arvustuse kaste.

Mõned pistikprogrammi Let’s Review ainulaadsed omadused on võimalus valida mitme kaasaegse kujunduse hulgast, lisada igasse ülevaatuskasti piiramatud kriteeriumid, plussid, miinused ja sidusettevõtte nupud. Nende ja enamate funktsioonide abil saate luua kohandatud ilmega ülevaatuskastid, mis vastavad teie veebisaidi kujundusele.

Sidusettevõtte valik on eriti huvitav, kuna tänu läbimõeldud ja kaunilt kujundatud nuppudele, millel on ainulaadsed animatsiooniefektid, saate oma arvustusi raha teenida ilma rämpsposti otsimata. Nii saate oma lugejatega armastatud toodet või teenust jagades kasutada oma sidusettevõtete linki otse oma ülevaatuskasti.

Teie aja kokkuhoiuks saate seada ka globaalseid vaikesätteid ning puhas html-väljund sisaldab ka Rich Snippets-i märgistust, et parandada otsingumootori tulemuste klikkimise määra.

5. Rikkalikud arvustused

Rikkad arvustused

Rich Arvustused on täiesti tasuta WordPressi ülevaateplugin, millel on huvitav funktsioonide loetelu. Pistikprogramm on loodud toetama lühikoode – see tähendab, et saate praktiliselt kuvada ülevaate oma saidi mis tahes jaotises, mis toetab lühikoode nagu postitused, lehed, jalus või mis tahes vidisega ala. Pistikprogramm võimaldab teil modelleerida esildisi ja valida, milliseid arvustusi iga toote arvustuste lehel avaldada / näidata.

6. WP ULike

WP ULike'i pistikprogramm

Kui otsite ühte parimat ja kiiremat viisi oma WordPressi veebisaidile funktsioonide meeldimise ja mitte meeldimise lisamiseks, siis WP ULike’i pistikprogramm on teie jaoks! WP ULike on TASUTA WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teie veebisaidi külastajatel suhelda teie laia sisutüüpide valikuga, sealhulgas postituste, foorumiteemade ning vastuste, kommentaaride ja tegevuste värskendustega.

Ka WP ULike hämmastavad statistikavahendid aitavad teil oma sisu tõhusust jälgida reaalajas aruandesüsteemi ja üksikasjaliku statistika abil. Veelgi enam, WP ULike’il on pistikprogrammi kohandamiseks saadaval palju erinevaid võimalusi. See võimaldab teil kohandada oma nuppu nagu oma lemmikstiilis.

See pistikprogramm sobib neile, kellel on tutvustamissaidid, aga ka äri- ja isiklike portfellide jaoks, kus saate anda oma kasutajatele hääle oma töö ja toodete üle.

WP ULike pakub BuddyPressi, bbPressi ja paljude teiste pistikprogrammide kasutajatele hulga vingeid funktsioone, nii et saate seda pistikprogrammi kasutada kõikjal, muretsemata funktsioonide ühilduvuse pärast.

WP ULike on nüüd allalaadimiseks saadaval enam kui 35 keeles ja see on TASUTA!

7. Hindamisvidinate täheülevaate süsteem

Hinne-vidin: tärniülevaate süsteem

Hindamisvidin lisab kohapeal viietärnilise ülevaatussüsteemi. Kasutajad peavad lihtsalt klõpsama tärnidel, et teistele teada anda, mida nad arvavad iga postituse, lehe, kohandatud postituse tüübi, kommentaari või arvustuse kohta. Saate manustada pöidla- ja tärnireitinguid oma postitustesse, lehtedesse või kommentaaridesse ning kohandada ja hallata hinnanguid oma WordPressi juhtpaneelil.

Tärnireitingud on täielikult kohandatavad, toetavad peamisi brausereid ja paljusid keeli. Saate luua piiramatuid pöidla- ja tärnireitinguid ning koguda piiramatuid hääli. Pistikprogramm sisaldab vidinat, mille saate paigutada külgribale, et kuvada enim hinnatud postitusi, lehti ja kommentaare. Pistikud on saadaval säutsude ja jagamiste kuvamiseks

8. YASR veel ühe tärni hinnang

YASR veel üks tärnide hinnang

Veel üks tärnide hinnang (YASR) on uus süsteemi ülevaade, mis põhineb jquery pistikprogrammil RateIT. Pistikprogramm aitab teil hinnanguid lisada kahel erineval viisil – saate lisada nii oma hinnangu kui ka lubada külastajatel hääletada.

Võite isegi luua mitu komplekti, kui soovite, et külastajad hääletaksid toote eri aspektide üle eraldi. Ülevaatuse hinded või külastajate hinnangud indekseeritakse otsingumootorite poolt katkendite kaudu.

9. WP-PostRatings

WP-PostRatings

WP-PostRatings abil on häälte kuvamiseks palju võimalusi, näiteks tähed, pöidlad, puugid, südamed, numbrid ja palju muud. Pistikprogrammi seadistamine võib olla pisut tehniline.

Natuke koodi kasutades saate kuvada hinnangud kõigil postitustel või valitud postitustel. Suvand Halda reitinguid võimaldab teil hinnanguid vaadata. Pistikprogramm võib kuvada kõrgeima reitinguga postitusi, enim hinnatud postitusi, madalaimat reitingut ja kõrgeimat reitingut.

10. Saidi ülevaated

Saidi ülevaated

Saidi ülevaated võimaldavad lugejatel teie postitusi hinnata standardse 5-tärnise süsteemi abil. Pistikprogrammiga on kiire ja lihtne alustada – installite selle sõna otseses mõttes lihtsalt ja olete valmis minema. On olemas valikuid, mille kaudu saate lubada ülevaatuse kinnituse, blokeeringu kinnituse, nõuda sisselogimist või lisada teatisi. Lisaks arvustuste kuvamise (väljavõtted, avatarid jne), esildiste vormi, skeemi märgistuse (SEO jaoks) ja tõlgete kohandamisele.

Muud märkimisväärsed pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad rämpsposti filtreid, mitme saidi tuge (mis on suurepärane, kui hostite oma saidi ülevaateid eraldi alamdomeenis), ülevaatuste vastuseid, sisseehitatud malle, hõlpsasti kasutatavaid vidinaid ja lühikoode ning võimalust varundada ja taastada.

Boonus: kuvage oma ülevaateid kolmandate osapoolte saitidelt

Kas teadsite, et saate integreerida ka arvustusi kolmandate osapoolte arvustuste saitidelt? Pluginad nagu Google’i arvustuste vidin, Google Placesi arvustused või Yelp Widget Pro võimaldavad teil saada tegelikke klientide hinnanguid ja ülevaateid ning kuvada neid oma veebisaidil. Nende pistikprogrammide ja teenuste abi võib muutuda teie turundustegevuse oluliseks osaks.


Toote puhta ja organiseeritud ülevaate loomiseks on vaja järgida fikseeritud tellimust. Toote ülevaatamise viis – näiteks kasutatavate piltide ja funktsioonide võrdlusloendid – võib teie saidil ainulaadne olla. Lisage soovi korral isiklik puudutus. Kuid kõigis ülevaates peab teil olema ühtlane vorming. See mitte ainult ei hoia teie saiti korras, vaid räägib ka teie tähelepanust detailideni. Selle tulemusel suureneb teie lugejaskond.

Nagu alati, sooviksime teie panust. Mis on teie lemmik WordPressi ülevaateplugin? Kas me jätsime selle vahele? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map