Parimad WordPressi teemad ja mallid 2020. aastal

Parimad WordPressi teemad ja mallid

Uue WordPressi teema otsimine võib olla tohutu, kuid see ei pea nii olema. Seetõttu oleme teinud teile lihtsaks ja kogunud 2019. aasta parimad WordPressi teemad (meie tagasihoidliku arvamuse kohaselt), et aidata teil oma veebikujundust täiustada.


Oleme vaadanud kõrgeid ja madalaid, võrrelnud funktsioone ja lugenud tõelisi klientide ülevaateid, et olla kindel, et soovitame ainult parimaid WordPressi teemasid. Pidage ainult meeles, et kaks teemat pole sarnased – andsime endast parima, et kaasata mitmesuguseid kujundusstiile, funktsioone ja nišše. Nii et kui otsite uut blogimise teemat või täielikult funktsionaalset e-poe malli, oleme leidnud teie vajaduste jaoks parima WordPressi teema. Lugege kindlasti teema kirjeldust, et näha, kas teema sobib ideaalselt.

Niisiis, ilma et peaksite oma aega rohkem võtma, kaevakem meie isiklikku loendisse, mis on meie arvates 2019. aasta parimad WordPressi teemad!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPressi teema Total Drag and Drop on paindlik mitmeotstarbeline teema, mis on mõeldud igat tüüpi veebisaitidele. Nullist valmistatud veatu vedelikule reageerimise kogemus võimaldab teema kõiki elemente vaevata kohandada, et need näeksid mis tahes seadmes suurepärased välja. Lisaks saate enam kui 40-st demosest valida, et saaksite oma veebisaidi kiireks töötama.

Kokku on tegelikult kogu pakett. Teema sisaldab sisseehitatud valikuid portfellide, töötajate, iseloomustuste ja muu jaoks. Lisaks on saidi reaalajas stiili ja paigutuse kohandamiseks Live WordPress Customizeris sadu võimalusi. Valige sadade Google’i fondide, kohandatud saidilaiuse, teema esiletõstetud värvi, postitüüpide stiilide jms vahel. Teema komplekti kuuluvad ka liugurid Revolution ja Layer Slider – kaks parimat saadaolevat lisatasu liuguri pistikprogrammi..

Kuna teema loodi ka WPBakery Visual Page Builderi täieliku toega, saate kujundada mis tahes soovitud postituse või lehe paigutuse. Valige üle 100 lehekomplekti elemendi, sealhulgas ikoonid, nupud, portfelli ruudud, diagrammid, oskuste ribad, sotsiaalsed lingid, kontaktvormid, hiljutised rabapostid, animeeritud liugurid, parallaksi sektsioonid, pildigaleriid ja palju muud. Saate luua isegi kohandatud päise ja jaluse! Lisaks on see teema ühilduv selliste funktsioonirikaste pistikprogrammidega nagu e-kaubandus WooCommerce, bbPress-foorumid, WPML-tõlge, sündmuste kalender Pro, Flow Flow -voogud ja enamiku teiste populaarsemate pistikprogrammidega..

Kas soovite oma teemat tõesti kohandada? Total on äärmiselt arendajasõbralik, pakkudes hulgaliselt kasulikke konkse, filtreid ja kohandatud lõikeid, et muuta kohandatud kliendisaitide loomine veelgi lihtsamaks.

2. Divi

Parimad WordPressi teemad: Divi WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Divi on ElegantTheme’i lipulaev mitmeotstarbeline teema ja olete seda ilmselt juba varem näinud (see on olemas peaaegu kõigis veebis parimate WordPressi teemade loendis). See tõeliselt elegantne teema on kohandatav paljudele tööstusharudele, kuna seal on palju sisseehitatud funktsioone ning ka populaarsete pistikprogrammide tugi, mis muudavad Divi abil veebisaitide arendamise lihtsaks.

Divi Page Builderi abil loodud saate kujundada mis tahes soovitud küljenduse, kasutades kaasatud lehe elemente, nagu akordionid, nupud, galeriid, e-posti optilisi vorme, postituste liugureid, sotsiaalseid linke, iseloomustusi, videoid ja muud (valida on 46 elementi) pärit). Või võite isegi kiiremini alustamiseks valida vähemalt 20 eelvalmistatud lehepaigutuse hulgast. Näidissisu muutmiseks lihtsalt osutage ja klõpsake. Mis kõige parem, saate seda kõike teha reaalajas, kasutades reaalajas reaalajas redaktorit.

Teema on tõlkimine ja RTL-i valmis, sisaldab kohandatud müügivihjete jagatud testimise tööriista. Lisaks saate litsentsi ostmisel juurdepääsu ka ülejäänud ElegantThemes’i premium WordPressi teemadele ja pistikprogrammidele.

3. Villagio (puhkuse rent ja hotellindus)

Villagio puhkuse rent ja külalislahkus WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MotoPressi Villagio teema on vaieldamatult üks parimaid hotelli- ja külalislahkuse WordPressi teemasid, mida oma ettevõtte jaoks võite leida. Lisatasu koos võimsate funktsioonidega teie kinnisvara rentimiseks, asukohtade kaardistamiseks, muutuva hinnakujunduse ja muu jaoks. See teema on mõttetu, olenemata sellest, kas asute just ettevõttesse või olete asjatundlik kinnisvarahaldur, kes on aastaid teie vöö all.

Hotelli või kinnisvara rentimise veebisaidi ehitamisel on mõned peamised funktsioonid, mida peaksite WordPressi teemas otsima. Nende hulka kuulub hõlpsalt kasutatav broneerimissüsteem või hotellibroneerimise pistikprogramm, reaalajas ruumide või varade saadavuse otsing, reaalajas maksete töötlemine (ja väljaspool seda), muutuvhindade arv vastavalt hõivatusele, valikulised lisandmoodulid või toapaketid (ürituste jaoks, näiteks „nädalavahetus põgenemine ”või“ mesinädalad ”) ja muidugi meilisõnumite integreerimine, nii et saate teie (ja teie kliendid) broneerimiskinnitusi ja värskendusi. Juhul, kui te pole aimanud, on need kõik Villagio põhifunktsioonid!

Lõbus ei piirdu sellega, Villagio teema sisaldab ka paigutuste valikuid, uimastamist päise liugurit, administraatori kalendrihaldurit, stiilset ajaveebi ja WooCommerce’i täielikku tuge (nii et saate oma veebisaidilt hõlpsalt müüa puhkuse lisandeid või kaubamärgiga merchit) . Teemaga on kaasas ka elukestvad värskendused ja MotoPressi WordPressi ekspertide meeskonna täisaasta toetus, mis teeb sellest suurepärase investeeringu teie kasvavasse ettevõttesse.

4. Sild

Silla WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ehk meie nimekirjas üks tuntumaid teemasid, on Bridge kindlasti suurepärane valik teie veebisaidi jaoks. Kui teil on alustamiseks palju üle 350 demosid, siis on kindlasti teie nišis mitu proovi saiti, mille vahel valida. See koos intuitiivse lehelooja, e-kaubanduse toe ja kohandatud lisatud funktsioonidega kirjete, uudiste, restoranide ja kasutajatele sisselogimise jaoks on palju, mida saate Briddis luua.

Muidugi on hõlpsasti alustuseks ühega paljudest kaasasolevatest demodest, kuid saate ka teema järgi omaenda kohandatud saidi üles ehitada. Kohandage oma päist, koostage megamenüü (või valige vasak, täisekraan või kleepuv) ja kohandage paigutuse kujundust vastavalt leheküljele, kasutades WP Bakery Page Builderit. Valida on hulgaliselt elemente, näiteks stiilsed portfellid, parallaksilehed, interaktiivsed diagrammid ja ribad, täisekraanilõigud, vertikaalne lehejaotus, mitu külgriba ja palju muud. Lisaks saate suvandipaanil CSS-välja abil alati oma kohandatud stiile lisada.

Muud märkimisväärsed teemafunktsioonid: RTL-i tugi, tõlkevalmidus, WPML-iga ühilduv, 3 ikoonipakki, 600+ Google’i fonti, piiramatu värvivalik, võrkkesta kuva, sujuv kerimine ja muidugi professionaalne tugi.

5. Themify

Parimad WordPressi teemad: Themify Ultra WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ultra on Themify kõige võimsam teema veel, mistõttu arvame, et see väärib esikohta kui üht parimat veebis leiduvat WordPressi teemat. Teema kujunduse ja paigutuse muutmiseks on palju võimalusi – see on kiire viis oma WordPressi veebisaidile kauni ilme saamiseks.

Ultra teeb teie nahast veebisaidi loomise lihtsaks tänu nahadele ja demodele. Kasutage demosid, et alustada oma veebisaidi koheselt stiilseks vormistamiseks eelvalmis paigutustega. Või looge oma täiesti kohandatud paigutused, kasutades kaasasolevat ehitajat ning lisandmoodulid loenduritele, edenemisribadele, WooCommercei moodulitele, kirjutusmasinaga animeeritud teksti, hinnastabelid ja palju muud.

Ultra toetab ka megamenüüd, arhiivilehtede paigutusi, animeeritud nihutavaid taustavärve, kohandatud pildifiltreid, armsat portfooliot, kohandatud Google’i fonte ning WooCommerce’i ja WPML-i ühilduvust.

6. Zelle Pro

Parimad WordPressi teemad: Zerif Pro WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Zerif Lite on üks WordPress.org-st kõige vähem alla laaditud tasuta teemasid, nii et on mõistlik, et see on Zelle Pro vaste – üks meie parimatest WordPress-i teemadest. See modulaarne üheleheline teema on täis võimsaid lisatasu funktsioone, mis sobivad suurepäraselt isikliku veebisaidi loomiseks.

Zelle Pro pakub reaalajas kohandajat, millel on lihtsad võimalused kogu teema värvide ja kujundusfunktsioonide muutmiseks reaalajas. Lisaks sobib teema ühilduvaks kõige populaarsemate lehtede koostajatega, sealhulgas saidi päritolu ja Elementor, nii et saate valida endale kõige meeldivama lehe koostaja. Teema sisaldab ka megamenüü tuge täpsemaks navigeerimiseks ja tonni kohandatud vidinaid, mida kasutada külgribadel, jalustes ja muudel vidinaaladel.

Teemade lisafunktsioonide hulka kuulub demosisu, et muuta teema seadistamine kiireks, tõlkimine ja RTL-tugi, nii et saate oma veebisaidi luua oma keeles, puhta ja SEO-valmis koodi ning ühe klõpsuga värskendused. Zelle Pro-l on ka palju hõlpsasti mõistetavaid videoõpetusi, nii et saate teema sisulistest külgedest kiiresti aru saada.

7. Kataloog

Parimad WordPressi teemad: Directory WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui rääkida parimatest WordPressi teemadest kataloogide ja loendite stiilis veebisaitidel, ei saa te Templaticu teemaga Directory valesti minna. See megateema toimib raamistikuna, mis tähendab, et saate kasutada teemat Kataloog ja sellel on kõik fantastilised funktsioonid või võite kohandamiste lisamiseks installida alamteema. Praegu on Templaticil vähemalt 19 ainulaadset Directory alamatemaatikat (millele teil on juba juurdepääs, kui valite klubi liikmelisuse).

Looge oma kohaliku ettevõtte kataloog, lisage kataloogi teemaga hotelle, müügis olevaid autosid, vaadake restorane ja palju muud. Ehitatud koos võimsate funktsioonidega loendite, reklaami, kasutaja- ja äriprofiilide ning kohandatud kaartide jaoks on lihtne luua oma veebikataloog. Teema sisaldab ka värvide ja stiilide jaoks hõlpsasti kasutatavaid kohandamisvalikuid kasutajaliidese redigeerija ja nahageneraatori kaudu.

Kataloogi teema ühildub täielikult ka populaarsete pistikprogrammidega, mida saate kasutada oma veebisaidi funktsioonide laiendamiseks. Kas soovite lisada kontaktvorme, et kasutajad saaksid küsimustega ühendust võtta? Proovige kontaktvormi 7, raskuse või ninja vorme. Kas peate lisama lisatasude kirjete kassasse? Kasutage WooCommerce’i. Kas tunnete vajadust veebisaidi kiiruse järele? Teema töötab suurepäraselt koos W3 kogu vahemäluga, millele lisanduvad tonnid muud pistikprogrammid.

8. Poepidaja

Poepidaja WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui olete otsinud kiiret ja lihtsat viisi oma poeettevõtte veebisaidi loomiseks, siis tutvuge kindlasti poeomaniku e-poe WordPressi teemaga. See elegantne ja professionaalne teema sisaldab lihtsaid lehemalle ja stiiliseadeid, et saaksite oma WordPressi toega kaupluse kiiresti seadistada.

Mis teeb poepidaja nii suureks, on selle kasutusmugavus. Sisseehitatud kohandaja sätted päise loomiseks (värvid, taustad, päise tekst jne), WooCommerce’i poe loomine (tootepaigutused, YouTube’i videotugi tootegaleriides, galerii suum ja valguskast) ja ajaveebi loomine tähendab, et saate rohkem aega veeta äri ajamine ja vähem veebidisain. Poepidaja on suurema osa tööst teie heaks ära teinud. Seal on värvide kohandamise, lehe lohistamise ja lohistamise suvandite, leheküljekujunduse (või lõpmatu kerimise või laadimise) valikud. Lisaks on nad kõik ülilihtsad ja hõlpsasti kasutatavad.

Kas soovite toote eelvaateid lisada enne, kui need on ostmiseks saadaval? Pole probleemi. Lihtsalt lubage ShopKeeperi ainulaadne kataloogirežiim oma toodete kuvamiseks ilma ostukorvi lisamise nuppudeta. Kuid see pole veel kõik – poodnik ühildub ka kõige populaarsemate pistikprogrammidega, nii et on lihtne lisada lühikoode, tõlkijaid, kontaktvorme või midagi muud.

9. Vabakutseline mootor

Parimad WordPressi teemad: FreelanceEngine WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

FreelanceEngine on turuplatsi ja töölaua stiili teema ning kui teil pole töölaua jaoks kohandatud teema, on see parimatest parimatest WordPressi teemadest, mida sellel eesmärgil kasutada võiksite. See teema on loodud ainulaadselt teie jaoks ettevõtte loomiseks, aidates teistel kasvatada oma. Kujundage kohandatud töölaud, müüge lisatasu pakkumisi, ühendage vabakutselised agentuuridega ja palju muud.

FreelanceEngine sisaldab kohandatud tööriistu, mida te enamikus teistes teemades ei leia, et muuta töölaua haldamine lihtsaks. Laske vabakutselistel ja ettevõtetel luua profiile (nimi, biograafia, portfell jne), et saadaolevaid töökohti postitada ja neile kandideerida. Lisaks saate lubada projektide hinnakujunduse ja pakkumise tegemise, et tööandjad saaksid mitmesuguseid pakkumisi. Seejärel kasutage sisseehitatud sissetuleku tööriistu, et tasuda lisatasude või esiletõstetud reklaamide eest, lehekuulutustes ja isegi võtta komisjonitasusid lõpuleviidud tööde eest.

Lisaks nišifunktsioonidele sisaldab FreelanceEngine rohkesti funktsioone, mis muudavad iga veebimeistri õnnelikuks. Teema on reageeriv ja mobiilisõbralik, ühildub saidi täielikuks optimeerimiseks Yoast SEO-ga, sisaldab kasulikke aruandeid (tulud, projektid jne), funktsioone vidina jaoks valmis külgribadega ning pakub ühilduvust paljude teiste tasuta ja lisatasu pluginatega.

10. Kohalolek

Parimad WordPressi teemad: kohalolek WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Olemasolu on täisfunktsionaalne mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis on loodud teie veebisaidi jaoks suurepäraseks tööks. Ükskõik, kas teie sait on ajaveeb või veebipood. Teema sisaldab kõike, mida vajate oma veebisaidi loomiseks.

Kui rääkida stiilist, on täiusliku veebisaidi loomiseks palju võimalusi. Reaalajas teema kohandajas on sätted kasti või täispaigutuse jaoks, 6 värvikinnitust ja kohandatavad värvivalikud, pukseerimislehe koostaja, liugstiilid, Google’i fondid, päise kujundus, saidi identiteet / bränding, Jetpacki portfellid ja muud sätted.

Teema sisaldab isegi 10 eelnevalt kujundatud demo (pood, ajakiri, ajaveeb, muusika, kinnisvara, agentuur jne) koos näidisandmetega ja kohandatud funktsioonidega erinevatele nišidele. Kasutage oma kinnisvara veebisaidi kirjeid, agendilehti ja IDX-i tuge. Või lisage oma fotograafia veebisaidile oma portfoolio ja klientide iseloomustused. Kuna kohalolek ühildub WooCommerce’iga, saate toodete ja teenuste müümiseks luua isegi oma veebisaidi.

11. Loo 2.0

Parimad WordPressi teemad: loo WordPress Theme by ThemeTrust

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ThemeTrusti loov 2.0 teema on paindlik mitmeotstarbeline teema, mida saab kasutada mis tahes veebidisaini projekti jaoks. See armas teema on üles ehitatud saidi SiteOrigin ehitajale, nii et saate luua kohandatud paigutusi, lisaks sisaldab see esmaklassilist Slider Revolutioni pingutusteta animatsioonide jaoks igal lehel.

Nagu mainitud, on Create 2.0 mitmeotstarbeline. Sisseehitatud portfelli, videotausta, kohandatavate Google’i fondide, parallaksi, hinnatabelite, mitme ajaveebi paigutuse, piiramatute vidinaalade, kohandatud värvide, kontaktvormide, megamenüüde ja muu abil. Kas soovite muuta oma päist? Seal on neli päise paigutust. Kas vajate kaarti? Google Maps on integreeritud. Ja poe lisamine pole üldse probleem. Looge 2.0 ühildub WooCommerce’iga, et hõlbustada oma e-poe loomist.

Veel üks kasulik funktsioon on lisatud demosisu. Kui soovite, et teie veebisait näeks välja nagu teemademo, klõpsake lihtsalt importimiseks. Sealt saate redigeerida lehe paigutusi, värve näpistada ja mis kõige tähtsam – lisada oma sisu ja meediumid. Kui disain on tehtud, jääb üle vaid oma veebisaidi reklaamimiseks.

12. Genesise raamistik

Parimad WordPressi teemad: Genesis WordPress Theme Framework

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Genesis on WordPressi teema, kuid erineb pisut teistest, mida oleme maininud parimate WordPressi teemade ringis. Genesis on WordPressi teemaraamistik. Muidugi võite kasutada Genesist kõike iseseisvalt, kui otsite puhast ja minimaalset saidi kujundust. Uue stiili ja isegi uute funktsioonide lisamine on aga sama lihtne kui lapseteema installimine. Märkus. Te ei saa Genesise lapseteemasid kasutada iseseisvalt – peate olema installitud ka Genesise.

Genesis ise pakub sisseehitatud kohandamisvalikuid, 1–3 veergu, vasakut või paremat külgriba, kohandatud tausta, kohandatavat päist, menüüd, kogu laiuse kujundust, lehe malle (vaikimisi, arhiiv, ajaveeb) ja muidugi ka mobiilset / tundlikku tuge . Need on suurepärased omadused, mida võite leida paljudest teemadest. Kuid kus Genesis tõeliselt paistab, on laste jaoks mõeldud teemade paljusus, mis on raamistiku jaoks saadaval. Kui peate looma veebiportfelli, siis vaadake lapseteemat Ambiance Pro. Kas soovite jagada või müüa oma veebikursusi? Seal on Academy Pro lapse teema. Ja Outfitter Pro lapseteema on WooCommerce jaoks täielikult välja kahandatud. Sellega on lihtne töötada ja stiili teha.

Muidugi on need vaid mõned enam kui 60-aastasest ametlikust Genesise lapseteemast, mille leiate StudioPressist. Genesis on suurepärane vahend arendajatele, kuna raamistik hõlbustab klientidele oma lapseteemade loomist. Nii saavad kliendid oma Genesise põhiteema ajakohasena hoida, ilma et teie lapsteemas leiduvad muudatused toimuksid. See on päris vinge tööriist!

Millised on teie arvates parimad WordPressi teemad?

See on meie praegune loend WordPressi parimatest teemadest 2019. aastal, kuid tahame teada, mida te arvate. Kas olete mõnda neist teemadest proovinud? Või otsite midagi konkreetset, mida me ei lisanud? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada. Ja kui kasutate teemat, mida veel pole meie loendis, kuid arvate, et see on üks parimaid WordPressi teemasid 2019. aastal, tahaksime teada, mis see on. Võib-olla saame selle meie loendisse lisada, et seda teiste lugejatega jagada!

Külastage kindlasti ka meie ajaveebi, et saada lisateavet WordPressi SEO kohta, et suurendada oma veebisaidi liiklust, kuidas kiirendada WordPressi, et teie külastajad pidevalt tagasi tuleksid, lihtsaid WordPressi turvanõuandeid oma veebisaidi turvaliseks hoidmiseks ja rohkem WordPressi näpunäiteid meie ajaveebi kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map