Parimad WordPressi saidi optimeerimise pistikprogrammid

Parimad WordPressi saidi optimeerimise pistikprogrammid

Kas teadsite, et üle poole Ameerika Ühendriikide Interneti-liiklusest pärineb mobiiltelefonidest? Selle statistika järgi teevad enam kui pooled teie blogi külastanud inimesed seda oma nutitelefonist.


Üks peamisi ajaveebi reklaamimise viise on sotsiaalmeedia. Millal avasite viimati Facebooki oma töölaualt? Hea küll, et sa tegid seda täna ka tööl.

Kuid mõte on selles, et sellised saidid nagu Facebook ja Twitter on läinud mobiilseks – vähemalt meie jaoks sarnaste tarbijate jaoks. Võimalik, et loete seda ajaveebi postitust oma telefonist või tahvelarvutist. Rääkimata sellest, et olete selle ajaveebi postituse saanud infolehe, voo või sotsiaalmeedia kaudu.

Kas saate blogiomanikuna endale lubada, et oma mobiililugejatele tähelepanu ei pöörata? Võimalik, et nad on teie kõige lojaalsemad lugejad. Miks? Lihtsalt seetõttu, et nad valisid lugemise oma sisu, kasutades kõige kaootilisemat seadet planeedil.

Kui soovite oma ettevõtet luua ja oma saidilt raha teenida, peate omaks võtma mobiiltelefoni jõu.

Olgu, see tuli cheesy. Jätkame. Nii et olete valinud oma ajaveebiplatvormiks WordPressi. Suurepärane. Teil on fantastiliselt tasuta WordPressi teema, mis on reageeriv, mobiilseks kasutamiseks ja millel on isegi võrkkesta kuva toe.

Siin on saak. Paljud neist nn vingetest tundlikest teemadest pole alati nii vinge kui reklaamitakse. Teie saidi mobiiliversioonis võib ilmneda joondamisprobleeme ja vastuolusid (mida muide on arendaja abita võimatu lahendada). Ja mõned teemad ei kasuta esimest lähenemist mobiilile ja on laadimisel lihtsalt aeglased. Pidage meeles, et külastaja lahkub tõenäolisemalt teie veebisaidilt, kui see ei lae 3 sekundiga. Mobiili puhul väheneb see 3-sekundiline ajakava pidevalt. Tegelikult usun, et oleksite nõus, kui ütlen, et kaks ressurssi, mis päevaga ammenduvad, on aeg ja tähelepanu.

Nii et olen õnneliku mobiililugemise vaimus koostanud selle WordPressi hämmastavate mobiili optimeerimise pistikprogrammide loendi. Teisisõnu võimaldavad need pistikprogrammid teil oma WordPressi saidilt ehitada tõeliselt vinge mobiiliversiooni.

Enne alustamist kiire meeldetuletus, et te ei pea kasutama kõiki selles loendis olevaid pistikprogramme. Jagame sarnaseid pistikprogramme ja kuigi need võivad pakkuda pisut erinevaid funktsioone, valige kõige sobivam. Topeltfunktsionaalsusega pistikprogrammide installimine võib teie saidiga probleeme tekitada – nii et proovige oma installimist piirata. Alustuseks alustame sellega!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

WordPressi mobiilipakk

WordPressi mobiilipaketi pistikprogramm

See pistikprogramm sisaldab mobiiltelefoni veebisaidi loomisel mõnda tõsist relva. Tavaliselt muudab pistikprogramm olemasoleva veebisaidi mobiiliga ühilduva versiooni. See pistikprogramm läheb veelgi kaugemale ja loob uusima HTML5 tehnoloogia abil kogu veebirakenduse.

Kui olete ebaselge mobiilisaidi ja veebirakenduse osas, võib see aidata. Kui olete kasutanud Facebook Lite varude Android-brauseris, see on mobiilisait. Kui kasutate oma telefonis Chrome’i uusimat versiooni, pakutakse teile Facebooki veebirakendust.

Veebirakendused on kasutajaliidese ja UX-i osas palju sujuvamad, neil on võrguühenduseta sünkroonimine, salvestamisvõimalused ja need töötavad kõigil platvormidel, sealhulgas iOS, Windows Phone, BlackBerry OS ja Android.

WordPress Mobile Packi üks lahedamaid omadusi on see, et see võimaldab teil valikuliselt sünkroonida erinevaid postitusi, lehti ja kommentaare vastavalt sihtseadmele. See pakub ka esmaklassilist versiooni, millel on paremad kohandamis- ja menüüfunktsioonid, integreerimine Google Analyticsi ja reklaamivõrkudega nagu Google AdSense ja DoubleClicki, sünkroonimine võrguühenduseta ja palju muid vingeid funktsioone.

WPtouchi mobiilne pistikprogramm

WPTouchi tundlik WordPressi pistikprogramm

WordPressi originaalseks pistikprogrammiks muudetud WPtouch teisendab teie olemasoleva WordPressi teema ilusaks ja sujuvaks mobiilimalliks, säilitades Google’i soovitatud mobiilisaitide kujundamise juhised. Pistikprogrammi esmaklassiline versioon – WPtouch Pro pakub mitmesuguseid täiustatud teemasid ajaveebidele, ettevõtetele ja WooCommerce’i konkreetsetele teemadele.

Samuti saate osta täiendavaid laiendusi, mis lisavad rikkalikke reklaamimisvõimalusi, veebirakenduse režiimi (sarnaselt WordPressi mobiilipaketiga), „ainult mobiilile” sisu, täpsemat veebitüpograafiat, mobiilisaitide vahemällu salvestamist ja palju muud. Need laiendid ulatuvad 10–20 dollarini ja pakuvad teile paindlikkust, kui soovite neid vastavalt vajadusele eraldi osta – andes seeläbi eelarve parema kontrolli..

Ehkki mõned võivad väita, et seotud postituste pistikprogrammi hinnakujundus hinnaga 15 dollarit on natuke liiga palju, võib alternatiivne mõttekäik viidata sellele, et see parandab märkimisväärselt toodetud toodete kvaliteetset tööd.

AMP

AMP ametlik WordPressi pistikprogramm

Teise võimalusena võite mobiilteema kohandamise asemel veenduda, et teie sisu ühildub Google’i kiirendatud mobiililehtede projektiga. AMP-d reklaamitakse kui mobiilisõbralikke, kiirust suurendavaid funktsioone, näiteks asünkroonressursside laadimist, staatilist paigutussüsteemi, laiska laadimist, ressursside prioriseerimist, eelrenderdamist ja palju muud.

Põhimõtteliselt – AMP-pistikprogramm pakub sujuvat viisi teie saidi sisu vaatamiseks esipaneelil, järgides Google’i vormindamise juhiseid. Ja taustal kontrollib see automaatselt teie postitusi ja lehti puuduvate või kehtetute märgistuste osas, mis võivad tekitada AMP valideerimisprobleeme. Kaunite ja kasutajasõprade UX-i leidmine minimaalse vaevaga lihtsaks.

AMP WP jaoks

AMP WP tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

Ehkki see pole “ametlik” pistikprogramm, pakub AMP for WP lisaks tuuma AMP integreerimisele veel palju suurepäraseid funktsioone. Näiteks on lisatud sätted mobiilireklaamide aladele, kohandatud AMP-keele tõlked, tõukemärguanded, 3 eelehitatud AMP-lehe paigutust, struktureeritud andmevalikud, leheküljepausid, tegevusele kutsed, reitingute alustamine jne. Pluss AMP WP jaoks ühildub populaarsetega sellised pistikprogrammid nagu Yoast SEO, AddThis sotsiaalne jagamine, Elementori lehe koostaja, Gutenberg, Kontaktvorm 7, Gravitatsioonivormid ja veel palju muud.

Vastuvõtlik menüü

Vastuvõtva menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Vastuvõtvad menüüd on kiire viis oma saidile kiirete mobiilmenüüde lisamiseks. Rohkem kui 150 kohandamisvõimalusega on kohandatud menüü kujundamise võimalused peaaegu piiramatud. Kasutage värvide, fontide, taustapiltide, menüüanimatsioonide, integreeritud otsingu, RTL-i ja muu valikuid. Nagu nimest järeldada võib, on kõik menüüd reageerivad ja näevad enamikus seadmetes suurepärased välja.

WP mobiilimenüü

WP mobiilimenüü

Viimati mainitud pistikprogrammi alternatiivina võiksite kaaluda WP Mobile Menu. See pistikprogramm pakub ka palju funktsioone oma tundlike saidimenüüde kujundamiseks. Ehkki võimalusi on vähem, võib see hõlbustada ka stiilimist ja oma saidile mobiilimenüü lisamist.

EWWW pildi optimeerija

WordPress loob automaatselt teie piltide optimeeritud versioonid erineva suurusega. Oma WordPressi saidi uusi ja olemasolevaid pilte saate optimeerida populaarse EWWW Image Optimizer WordPressi pistikprogrammi abil. See toetab JPG- või PNG-vormingus piltide pakkimata või kadudeta pakkimist.

Smush

Smushi pildi tihendamine

Smush on veel üks WPMU meeskonna välja töötatud pildi optimeerimise pistikprogramm, mis lubab oma esmaklassilise versiooniga 2x paremat pakkimist. Tasuta versioon piirab maksimaalse sisendpildi suuruse 5 MB-ni. Lisaks pakub pistikprogramm lisafunktsioone laisa laadimise, pildi suuruse muutmise, automaatse optimeerimise, hulgimuusika (kuni 50 pilti korraga) ja muu jaoks..

a3 Laiska koormus

a3 Lazy Load WordPressi pistikprogramm

Optimeeritud piltide laadimine võtab veel aega. Andmeedastuse minimeerimiseks ja saidi laadimisaja parandamiseks võiksite kasutada pistikprogrammi a3 Lazy Load. Pistikprogrammi põhiolemus seisneb JavaScripti koodis Lazy-Load-xt, mis lükkab edasi piltide, videote, iframe-ide ja postituste manustamise. Määratlege oma laisa laadimine posti, lehe, postituse tüübi, vidina jms abil. Pluss a3 Lazy Load sisaldab valikulisi eellaadimise efekte, AMP ühilduvust, WebP piltide tuge ja ühilduvust kõige populaarsemate pistikprogrammidega (JetPack, Elementor, WooCommerce jne)..

Laisk laadur

Lazy Loader WordPressi pistikprogramm

Pilte, helifaile, videoid ja iframe-faile ei laadita enne, kui vaateaken on aktiivne, kui kasutate Lazy Loaderit. Juhul kui brauseril on JavaScript keelatud, laguneb see graatsiliselt, st lakkab töötamast ilma saiti rikkumata. Pildid laaditakse tavapärasel viisil. Teisisõnu laaditakse pildid ainult siis, kui kerite nende nägemiseks allapoole – st olete pildi vaateaknas.

Testige oma mobiilisaiti

Google'i mobiilisõbralik test

Google’i mobiilisõbralik test

Google’il on oma mobiilisõbralik saitide tester, mis annab teile isikupärastatud soovitusi vastavalt sellele, mis teie saidil puudu on.

Kui olete oma saidi mobiilivaatamiseks optimeerinud, on aeg see proovile panna. Kui tulemus on hea, on teil hea minna! Patsutage end selili. Kui tulemused on negatiivsed, töötage lihtsalt soovitatud muudatuste kallal ja teil on hea edasi minna.

Mähkimine üles

Mobiilsaidi loomine on lihtne. Mobiilsaidi loomine, mis konverteerib, ei ole.

Meie selle artikli eesmärk oli näidata teile, kuidas saate oma WordPressi veebisaiti optimeerida. Iga mobiilside suundumuste valdkonnas tehtud uuring järeldab ühehäälselt, et see kasvab ainult plahvatuslikult. Google on juba hakanud kasutama mobiili kasutatavust kui olulist edetabelitegurit.

Oleme pistikprogrammide loendist läbi käinud. Nüüd veendugem, et oleme võitjate poolel!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map