Parimad WordPressi pluginad mitme autoriga ajaveebidele

Veebisaidi haldamine on raske. Päevas on ainult 24 tundi ja ülesanded saavad kiiresti kokku panna; oma sisu kirjutamine, selle turundamine, reklaamimine sotsiaalmeedia kaudu, ja mis tahes küsimustele vastamine on kurnav, rääkimata aeganõudvast.


Enamik edukaid inimesi saab kiiresti aru, et nad saavad ainult ise palju ära teha ja ühemehe äri saab minna vaid nii kaugele. Mingil hetkel on ettevõtte omanikul mõistlik delegeerida mõni vastutus: see võimaldab töötajatel spetsialiseeruda ja tagada, et kõik ülesanded tehakse õigeaegselt. Suur, kõrge kvalifikatsiooniga meeskond suudab veebisaiti paremini laiendada kui üks blogija, kes töötab soolona.

Blogijatele, sisu on sinu äri. Mida kvaliteetset sisu avaldate, seda populaarsemaks muutute, seda rohkem liiklust teile meelitatakse ja seda kiiremini teie ettevõte kasvab. Kuna teie veebisait hakkab tulusid teenima, on mõistlik hakata kirjanikke palkama teie nimel sisu tootmiseks – pole üllatav, et enamikul suurematel veebisaitidel on mitu autorit, sealhulgas siin WP Explorer.

Ehkki kirjanikega töötamise eelised on selged, pole see probleemideta. Teil on täiendavaid suhtlemis- ja koostööprobleeme, vajate lahendust oma autori tööde ülevaatamiseks ja redigeerimiseks, et tagada kvaliteet püsivalt kõrge, ja peate veenduma, et autorid saavad krediiti, mida nad iga teose eest väärivad.

Nende probleemide lahendamiseks on välja töötatud mitmeid WordPressi pistikprogramme, mis aitavad teil mitme autoriga ajaveebi tõhusalt hallata. Täna tahan teile tutvustada kuut parimat.

Hea kirjanik Kontrollige tasuta WordPressi pistikprogrammi

Kui olete harjunud oma veebisaidil kõike ise tegema, võib sisutoodangu vastutuse üleandmine olla närvi ajav – lõppude lõpuks, kuidas keegi teine ​​suudab teie laitmatult kõrgeid standardeid täita?

Hea kirjanik Kontrollige pistikprogrammi on suurepärane lahendus sellele probleemile. Võite lisada kuni kümme autorite jälgitavat näpunäidet, mis kuvatakse iga postituse all olevas metaboksis. Seejärel saavad autorid seda kasutada kontrollnimekirjana, et veenduda, kas nad rakendavad teie ettepanekuid. Pistikprogramm võib toimida ka stiilijuhina: teie kontrollnimekiri võib sisaldada näpunäiteid SEO optimeerimiseks või parimate tavade vormindamiseks.

Kasutaja rolliredaktori tasuta plugin WordPress

Kasutaja rolliredaktor

WordPress võimaldab teil määrata kasutajatele viis erinevat rolli, sealhulgas administraator, redigeerija ja autor. Igal rollil on oma toimingute komplekt, mida selle grupi kasutajad saavad teha – muidu nimetatakse neid õigusteks. Administraator saab teha kõike, mis neile meeldib, kuid autorid seisavad silmitsi suuremate piirangutega – näiteks te ei soovi, et petturitest autor avaldaks sisu, mida administraator pole heaks kiitnud, ega oma juurdepääsu teie teema seadetele. Enamik kasutajapiiranguid on loogilised, kuid mõnikord soovite anda kasutajarühmale loa konkreetse toimingu tegemiseks, mida WordPress vaikimisi ei luba.

Kasutaja rolliredaktori pistikprogramm annab teile täieliku kontrolli selle üle, milliseid toiminguid iga kasutajarühm saab teha. Seal on nimekiri peamistest võimalustest, mille vahel saate valida – näiteks meediumide üleslaadimine, pistikprogrammide lisamine ja postituste avaldamine – ning saate ka ise oma kohandatud toiminguid seada. Pistikprogramm võimaldab teil lisada ka kohandatud kasutajarolle, kuna viis vaikekomplekti võivad olla kasutajate täielikuks eraldamiseks ebapiisavad.

Redigeerige voo tasuta WordPressi pistikprogrammi

Redigeeri voogu

Redigeeri voogu on toimetusliku töövoo haldamiseks fantastiline plugin. See on eriti kasulik, kui teil on tööjõud, mis koosneb rohkem kui lihtsalt autoritest – näiteks kui töötate ka toimetajaga. Pistikprogramm sisaldab visuaalset kalendrit postituste ajastamiseks, kuid võimaldab ka manustada mitmeid kohandatud vorminguid olekud artikli juurde. See muudab teie tööjõu koostöö lihtsaks: näiteks võib autor pärast esimest mustandit artiklite oleku muuta ‘Vajab redigeerimist’ et toimetaja saaks selle töö kiiresti kätte.

Lisaks hõlbustab plugina redigeerimine voog ka teie meeskonna vahelist paremat suhtlemist. Tekstiredaktori all saavad toimetajad ja autorid üksteisele privaatseid kommentaare jätta. Asjakohaseid kasutajaid teavitatakse ka oleku muutumisest või mõne artikli kommenteerimist.

Autori avatari nimekiri Free WordPress Plugin

Autori avataride nimekiri

Kui soovite oma veebisaidil töötamiseks meelitada parimaid autoreid, peate neile pingutusteks andma asjakohase krediidi. Üks viis selleks on lisada oma külgribale autori avatariide loend – see on mugav ka külastajatele, kes leiavad kiiresti oma lemmikautorite postitused.

Autori Avatari nimekiri on suurepärane pistikprogramm just sellel eesmärgil. Saate spetsiaalse vidina abil lisada külgribale avatariloendi või kasutada seda lihtsa lühikese koodiga, et lisada see kuhu tahes konkreetse postituse või lehe piires. See annab teile täieliku kontrolli autori avataride kuvamise üle, lubades teil valida paljude kohandamisvalikute hulgast. Alustuseks võite valida ala pealkirja (ainult vidina kasutamisel), valida kuvatavate autori avataride arvu ja pisipildi suuruse. Samuti on teil võimalus kuvada avatari kõrval lühike autori biograafia, samuti saate valida avataride tellimisviisi – võite minna ka juhusliku järjekorraga. Kui külastaja klõpsab ühel teie autori kujutisel, suunatakse nad otse selle inimese kirjutatud artiklite juurde.

Fantaasia autorikastis Themato Soup Free WordPress Plugin

Fännide autoriboks

Mitme autoriga ajaveebis meenutavad mõne autori kirjutatud postitused konkreetsete vaatajaskonna liikmetega rohkem kui teised. Kui soovite, et need külastajad püsiksid teie saidil kauem, peaksite tegema nende lemmikautorite artiklite leidmise ülilihtsaks. Fantaasia autorikast, autor Themato Soup võimaldab teil luua vahelehed autori biojaotis, kus üks sakk on pühendatud autori viimastele postitustele.

Teie autorid armastavad ka pistikprogrammi, kuna see võimaldab teil luua suurepärase välimusega autori biokasti, millele on garanteeritud, et saate rohkem tähelepanu. Saate kohandada äärise, tausta ja vahekaartide värvi, et veenduda, et see sobib teie veebisaidi stiiliga. Samuti saate linkida autori biokasti nende aktiivsete suhtluskanalitega, kuvades värvilise ikooni kõigil kümnel sotsiaalvõrgustikul, mida pistikprogramm toetab.

Kaasautor Plus tasuta WordPressi pistikprogramm

Kaasautorid pluss

Vaikimisi lubab WordPress iga postituse jaoks krediteerida vaid ühe autori – ja see tähendab ainult ühe autori biovälja. Kuna tänapäeval eelistavad sihtrühmad pika vorminguga sisu, pole haruldane, kui kaks või isegi kolm autorit töötavad koostöös ühe artikli kallal. Co-Author Plus pistikprogramm võimaldab teil krediteerida tähtaega kõik oma töökatele autoritele, lubades teil konkreetse artikli alla sisestada mitu rida. Seejärel saavad kaasautorid oma artikleid redigeerida.

Co-Author Plus on kasulik pistikprogramm kõigile, kes soovivad vastu võtta ka kaasautorite ühekordseid külalispostitusi. WordPress nõuab, et kasutajal oleks oma kasutajakonto, mida artikli kirjutamiseks krediteerida – vaid ühe postituse autorile liiga palju vaeva näha. Co-Author Plus võimaldab teil aga autoritele ritta lisada ilma oma saidi WordPressi konto – peate vaid looma külalise profiili ja teil on hea minna.

Lõplikud mõtted

Muidugi on seal veel palju pistikprogramme, mille vahel valida, kuid täna pakutavad pluginad on lahendused kuuele erinevale ja ainulaadsele probleemile, millega võite kokku puutuda.

Nende pistikprogrammide installimisega saate ületada enamiku mitme autoriga ajaveebi pidamisega seotud probleemidest. Tõhusalt oma tööjõudu juhtides saate kasutada teie käsutuses olevat täiendavat tööjõudu – see omakorda võimaldab teie ajaveebil palju kiiremini kasvada.

Kas saate soovitada veel mõnda pistikprogrammi mitme autoriga ajaveebide omanikele? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map