Parimad WordPressi pluginad eduka kliendikogemuse loomiseks

Veebipoodide püsiklient

Nagu te kõik teate, on WordPress eelistatud veebidisaini ja ajaveebiplatvorm, kuna see on paindlik. WordPressi abil saate hõlpsalt muuta oma saidi otsingumootori sõbralikuks, muuta see ilusaks ja meeldida otse klientidele.


Suur osa sellest on võimalik tänu pistikprogrammidele. WordPress teeb pistikprogrammid kättesaadavaks, nii et disaineritel on lõpmatu hulk võimalusi oma südame sisu kohandamiseks, näpistamiseks ja viilimiseks.

Iga veebisaiti või ajaveebit kujundava inimese kõige olulisem eesmärk on aga muuta see võimalikult kutsuvaks ja kaasahaaravaks, et külastajad püsiksid sellel saidil võimalikult kaua. Kui kaua nad viibivad, näitab, kui kihlatud nad on. Mida kauem nad kihlatud on, seda tõenäolisemalt saavad nad kliendiks.

Pistikprogrammid võivad aidata saidi funktsionaalseks ja kutsuvaks muuta, nii et pelgalt külastajatest saavad kliendid. Siin vaatlen mõningaid pistikprogramme, mis töötavad teie klientide jaoks kohapealse kogemuse maksimeerimise nimel kõige raskemalt.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Tarbijasõbraliku veebisaidi loomine

Millist veebisaiti või ajaveebi ehitada ja milliseid pistikprogramme disainiprotsessis kasutada, on vaja kindlasti kaaluda kes klient on. Vaadake, mida pakute.

Näiteks kui veebisait on mõeldud autoosade jaemüüjale, peab sait olema hõlpsalt navigeeritav veebipood, mis sisaldab palju üksikasju müüdavate osade kohta. Kujundus peab koosnema põhivärvidest, kuna autodel töötavad peamiselt mehed. Kui aga veebisait on mõeldud pulmapoele, peab kujundus olema elegantne ja viimistletum.

Mõlemad veebisaiditüübid peavad olema hõlpsasti mõistetavad, atraktiivsed ja funktsionaalsed. Pistikprogrammid võivad kliendi jaoks lihtsust suurendada. Mõned WordPressi pistikprogrammid, mis võivad parandada veebis tooteid müüvate saitide kasutatavust, on järgmised:

Cart66 Lite

cart66-lite-plugin

Kerge, kuid samas võimas Cart66 Lite WordPress Plugin muudab nii füüsiliste kui ka digitaalsete toodete müümise lihtsaks. E-raamatute müüjad saavad sellest palju kasu. See võimaldab ka teenuste müüki, riiklikke makse ja tutvustusi.

e-pood

eshop-plugin

EShop WordPressi pistikprogramm on hõlpsasti juurdepääsetav ja sobib ideaalselt kliendile, kes vajab mitut kaupmehe makseväravat, mitut ostuvõimalust ja saidil tehtud ostude statistikat. See on veel üks suurepärane viis oma klientidele mugavuse tagamiseks.

PayPali makseterminal

makse-makse-terminali plugin

Ettevõtetele, kes teevad selle maksesaidi kaudu palju oma veebipõhiseid finantstehinguid, on kasulik PayPali makseterminali WordPressi pistikprogramm. See tuleb küll tasuga 15 dollarit, kuid on paljude aruandlusvõimalustega usaldusväärne, muutes selle väärt investeeringuks suurtele ja väikestele ettevõtetele.

Lisage graafiline apellatsioon

Teine oluline WordPressi veebidisaini oluline element, mis võib kliendikogemust täiustada, on saidi graafilise atraktiivsuse tagamine – sensoorseid ülekoormusi põhjustamata. Kui külastaja suundub veebisaidile, kus on palju videoid ja fotosid ning kus peaaegu üldse pole teksti, mis selgitaks, milles nad on, siis lahkub külastaja enne, kui saab millelegi klõpsata. Tasakaal on väga oluline.

WP-Smush-It pistikprogramm

Samuti on oluline saidi laadimise aeg ja optimeerimata pildid võivad saiti märkimisväärselt aeglustada. Kasutades pistikprogrammi nagu Smush aitab vähendada piltide teie saidile laadimiseks kuluvat aega, parandades sellega kliendi kogemust.

Lisage sotsiaalne integratsioon

digg digg plugin

Ühiskondliku kaasatuse suurendamine on hea viis suurendada aega, mida külastaja veedab ka teie veebisaidil. See tähendab, et veebisaidi sisu jagamise lihtsustamiseks tuleb installida kõik asjakohased sotsiaalmeedia pistikprogrammid. Mõnede vajalike hulka kuulub Digg Digg või ujuv sotsiaalriba, Facebook Like Boxi vidin ja Avaldada ja Jagamine moodulid Jetpackis. Saidi haaratuse suurendamiseks võite arutelu käivitada ka iga postituse kommentaaride osas. Kui lugeja jõuab postituse või lehe lõppu (teatud tüüpi saitidel), peaks ta tundma end sunnitud avaldama oma arvamust antud teema kohta. Küsimuse esitamine teeb sageli trikki.

Lisage asjakohasus

Kliendi saidikogemuse parandamiseks tehke endast parima, et pakkuda asjakohast sisu. Näiteks võiksite pakkuda külastajatele võimalust näha oma veebisaidil konkreetse postitusega seotud sisu. Sel juhul saate lisada seotud postituste pistikprogrammi. Üks populaarsemaid võimalusi on Veel üks seotud postituste pistikprogramm. See pistikprogramm kuvab seotud sisu iga postituse ja isegi lehtede jaoks. Saadaval on tasuta versioon ja profiversioon. Professionaalsel versioonil on rohkem kohandamisvõimalusi.

Vähesed pistikprogrammid

Pistikute arv, mis on veebisaidi või ajaveebi põnevaks muutmiseks olemas, on uskumatu. Need väikesed mugavused suurendavad veebisaidi funktsionaalsust ja kasutatavust. Neid kõiki kasutada võib siiski olla ahvatlev. On väga lihtne muuta iga asjakohane pistikprogramm vajalikuks. Fakt on see, et paljude pistikprogrammide kasutamine pole ideaalne. Seetõttu:

 • Liiga palju pistikprogramme aeglustab ajaveebi või veebisaidi toimimist. Igaüks neist peab tegema eraldi HTML-i päringu, seega on oluline olla valiv.
 • Kui nende loojad pluginaid regulaarselt ei hoolda, võivad tulemuseks olla turvaprobleemid. Parem on teha väike uurimus, et teada saada, millised pistikprogrammid on usaldusväärsed ja turvalised.
 • Uue WordPressi või pistikprogrammi versiooni ilmumisel võib ilmneda suurem arv konflikte.

Sellegipoolest tagab teie valiku kitsendamine kõige olulisemate pistikprogrammideni saidi kõrgeima funktsionaalsuse. Lisaks ülalnimetatule võiksite kaaluda järgmist kolme. Need pistikprogrammid lihtsustavad saidi toiminguid või lisavad väärtuslikku funktsionaalsust, et parandada lõppkasutaja (teie kliendi) kogemusi:

W3 kogu vahemälu

w3-kogu vahemälu

Lehe laadimise aega kiirendatakse W3 kogu vahemälu. See on oluline, kuna kiirem laadimine tähendab paremat kasutajakogemust, paremat asetust ja suuremaid konversioone. Sellel on ka lihtne sisestusvõrgu integratsioon, mis võimaldab pilte salvestada teise võrku, vähendades sellega serveri koormust.

W3 kogu vahemälu ühildub pühendatud serverite, virtuaalserverite ja jagatud hostimisega. Samuti kasutab leht lehtede kokkutõmbamiseks HTTP-tihendamist, minimeerides samal ajal CSS-koodi ja Javascripti. Teisisõnu, võrrandist eemaldatakse palju ebavajalikku kraami, mis satub veebisaidi alla.

Pakkuge reaalajas vestlust

toetage vestluse pistikprogrammi

Kohapealne vestlus võimaldab külastajatel kohest juurdepääsu klienditeenindusele. Kui vajate abi või vastust lihtsale küsimusele, Live Chat WordPressi pistikprogramm on ainulaadse klienditeeninduse kogemuse pakkumise viis. See on oma parima hinnaga ehtne klienditugi. Pistikprogramm jälgib ka kogu veebisaiti, mis tähendab, et see hoiab silma peal isegi nendel lehtedel, millel pole sisseehitatud vestluse nuppu.

WPtouchi mobiilne pistikprogramm

WPtouch Mobile'i pistikprogramm

Suur hulk inimesi pääseb Internetti oma mobiilseadmete kaudu, mistõttu on oluline omada saidi mobiilset versiooni. Inimesed otsivad teel olles ettevõtteid, nii et mobiiliversioon võib olla erinevus uue kliendi kindlustamise ja noh, mitte. WPtouch Mobile muudab teie WordPressi saidi elegantse mobiiliversiooni loomise lihtsaks. Saadaval on tasuta ja Pro versioonid.


Kokkuvõttes on eduka kliendikogemuse loova veebisaidi olemasolu ettevõtte jaoks ülitähtis. Ligikaudu 80% tarbijatest pöördub ärilahenduste otsimiseks Interneti poole ja otsivad teavet ning hõlpsasti kasutatavaid veebisaite. Need kaks elementi loovad veebisaidil usaldusväärsuse aura, mis põhjustab konversioone. Kaaludes kliendi tüüpi, kellele soovite pöörduda, integreerides sotsiaalseid elemente ja tagades, et kasutatakse ainult vajalikke asjakohaseid pistikprogramme, saate luua võimsa veebisaidi, mis annab teile vajalikud tulemused.

Millised pistikprogrammid on teie WordPressi saidi kliendikogemust parandanud?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map