Parimad WordPress 2020 kaardistamise pistikprogrammid

Parimad WordPressi kaardistamise pluginad

Kontaktide leht on kaardiga palju kasulikum. Postitus hiina toidu lemmikpaikade kohta on näpunäidetega kaardi abil palju lihtsamini mõistetav. Reisiblogi on seda toredam, kui teie (ja teie lugejad) näete lühidalt kõiki kohti, kus olete viibinud. Kaartide lisamiseks oma WordPressi saidile on palju põhjuseid ja ükskõik, mis teie põhjuseks on, peaks teil olema lihtne ja tõhus viis seda teha.


Allpool on esitatud 30-st parimast saadaolevast kaardistamise pistikprogrammist koosnev ring. Lisasime hea segu tasuta ja esmaklassilistest pistikprogrammidest, mis aitavad teil kaardistada kõik, mida vajate. Haarake siis pistikprogramm ja alustage oma WordPressi postituste ja lehtede jaoks toredate kaartide loomist. Oma veebisaidile kaartide lisamine ei ole sugugi lihtsam!

Märge: Võib-olla peate looge oma Google API võti mõne allpool oleva kaardi valiku kasutamiseks.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Maps Marker Pro

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: MapsMarker Pro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Maps Marker Pro on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis töötab paljude kaardistamissüsteemidega – Google Maps, Google Earth, OpenStreetMap, MapQuest, OGD Vienna Maps ja Bing Maps on ühilduvad. Lisaks saate üles laadida oma kohandatud kaardid kasutamiseks (suurepärane võimalus, kui kasutate pistikprogrammi, et lisada kaubanduskeskuse kaart, hotelli kaart, teie pulmade istekaart või mõni muu eritüüpi kaart).

Teie käsutuses oleva Maps Marker Pro abil on hõlbus oma veebisaiti täiustada, kasutades komplekti kuuluvat Funktsioonid. Näiteks võite lisada blogi postitusse kaardi GPX Tracks abil, et kuvada marsruut, vahemaa ja tempo – see on suurepärane lisa jooksublogijatele või maastikurattahuvilistele. Või kasutage integreeritud polüliini tuge, et joonistada oma kaartidele geomeetrilisi kujundeid – mida saaks kasutada liiklustsoonide esiletõstmiseks või aiamaastiku kaardistamiseks. Teie kaarte on lihtne kujundada ja kohandada, kasutades rohkem kui 600 sisseehitatud esikülje ja tagaosa seadeid. Võimalusi on lõputult!

Muude suurepäraste funktsioonide hulka kuuluvad kohandatud kaardinõelad, markerikihid, integreeritud aadressiotsing, QR-kood, markerite hüpikkirjeldused, hõlpsasti kasutatav kaardi lühikood ja palju muud. Maps Marker Pro tarnitakse ka muljetavaldava 46 tõlkega, samuti ühilduvusega sellistele populaarsetele tõlkeprogrammidele nagu WPML ja Polylang. Ja arendajatele on teil hea meel teada saada, et pistikprogramm pakub täielikult funktsionaalseid API-sid, kui soovite luua kohandatud rakenduse või integreerida oma kolmanda osapoole teenused.

2. MapSVG interaktiivne vektor, Google ja piltide kaardid

Parimad kaardistamise pluginad: MapSVG

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MapSVG on üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest, mida saate valida. See interaktiivne kaardistamislahendus teeb teie jaoks lihtsaks vektor-, Google- või pildikaartide koostamise. Pistikprogramm sisaldab võimsaid funktsioone markerite, tööriistavihjete, laius- ja pikkuskraadi koordinaatide, kohandatud sündmuste käitlejate (klõps, hiirekursor, pärast laadimist jne), vormiehituse, kohandatud CSS-i ja muu jaoks. Choroplethi kaartide abil saate isegi oma statistikat lisada – see sobib suurepäraselt demograafiaks, ilmakaartide koostamiseks jne.

MapSVG sisaldab juhtpaneelil ka sisseehitatud reaalajas eelvaadet, nii et saate ehituse ajal hõlpsalt oma kaardil tehtud näpunäiteid teha ja neid vaadata. Muud märkimisväärsed pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad 100+ riigi / maailma kaarte, kohandatud värve, regioonilinke, kaardituru kataloogiloendit, kaardiobjekti kohandatud väljad (tekst, kuupäev, raadio, märkeruut, WordPressi postitus, pilt, olek, piirkonnad, marker) ja palju muud. Vaadake reaalajas esitlust, et näha veel, mida MapSVG pakub.

3. Interaktiivsed geograafilised kaardid

Interaktiivne geograafiliste kaartide WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimineVaadake demo

Kas soovite oma veebisaidile ehitada hämmastavaid kaarte – koos interaktiivsete funktsioonidega nagu suum, turuklastrid, värvilised legendid, soojuskaardid, tööriistavihjed, reaalajas filtrid ja palju muud? Koos Interaktiivsed geograafilised kaardid sa saad! See funktsioonirikas kaardipistik sisaldab rohkem kui 250 kaarti koos täiustatud funktsioonidega, et luua saidi jaoks kohandatud kaarte.

Ükskõik, kas olete reisiblogija, kes külastab kohti kogu maailmas, mitme asukohaga ettevõte või kinnisvaramaakler, kes tutvustab naabruskonna põhijooni – kaardid on suurepärane viis oma veebisaidi täiustamiseks. Interaktiivsed geograafilised kaardid on lihtsalt abiks. Selle pistikprogrammi profiversioon sisaldab kohandatavaid värvipiirkondi, turge, tööriistavihjeid, vähemalt 10 kaardiprojektsiooni, täpsemat suumi, markerite ühendavaid jooni, ülekatteid, tekstimärgiseid, puurkaarte ja palju muud. Pluss alustamine on lihtne. Installige lihtsalt pistikprogramm, kasutage kaardi kujundamiseks sisseehitatud suvandeid ja sisestage see siis lühikoodi või kohandatud Gutenbergi ploki abil.

Interaktiivne geograafiliste kaartide kupong

Ärge jätke kasutamata võimalust saada seda suurepäraseid pakkumisi interaktiivsetes geokaartides. Kasutage lihtsalt meie eksklusiivset koodi WPEIGM20 et säästa uue litsentsi ostmisel (või pikendamisel!) 20%.

Säästate 20%

4. Tööriistade kaardid

Tööriistakomplekti Maps

Järgmine meie loendis on Toolset Maps – lihtne viis kohandatud kaartide loomiseks oma WordPressi saidile. Kui nimi kõlab tuttavalt, oleksite võinud varem kasutada tööriistakomplekti, mis on üks populaarsemaid viise, kuidas WordPressile kohandatud postitustüüpe ja -välju lisada. Ja teil on hea meel teada saada, et Toolset Maps on sama võimas. Pistikprogramm võimaldab teil luua oma veebisaidile iseloomulikke kaarte ilma PHP või kodeerimiseta. Kas soovite kuvada konkreetsel sisutüübil põhinevat kaarti (nt kinnisvaraobjektide nimekirjad), lisada läheduses asuvate tulemuste kuvamiseks filtreid või geograafilist asukohta või kuvada kaarti mitmes keeles (Toolset Maps ühildub WPML-iga) kõik, mida vajate, on teie sõrmeotsad.

Tööriistakomplekti Maps sisaldab palju võimsaid sisseehitatud funktsioone, mis muudavad kaardi loomise lihtsaks. Kasutage kaardi kujundamiseks kohandatud väljade, kaardimarkeri kujunduse, suumi taseme, kaarditüübi, tänavavaate, tingimuslike filtrite (sh vahemaa) ja muu valikuid. Tööriistakomplekti Maps töötab suurepäraselt koos Google’i ja Azure’iga – nii et vali! Seal on veel tonni rohkem Tööriistakomplekti Maps saab hakkama (sealhulgas töötab suurepäraselt enamiku WordPressi populaarsemate teemadega), miks mitte proovida?

5. Interaktiivne maailmakaardi tasuta WordPressi pistikprogramm

Interaktiivne maailmakaardi tasuta WordPressi pistikprogramm

Interaktiivne maailmakaart on tasuta kaardistamise plugin, mille abil saate oma saidile lisada lõbusa ja klõpsatava maailmakaardi. Lisage kursoril linke, pilte ja teksti ning muutke visuaalse redigeerija abil kaardi värve. Kui olete lõpetanud, sisestage oma kaardi lisamiseks mis tahes postitusele või lehele lihtsalt lühinumber. Kõik kaardid on tundlikud ja laadivad kiiresti, nii et teie SEO-d ei tohiks mingil viisil teostada. Ja kui soovite luua kohaliku kaardi, vaadake välja arendaja esmaklassilisi kohandatavaid interaktiivseid kaarte USA, Euroopa, Aasia ja muu jaoks..

6. Hero Maps Premium

Parimad kaardistamise pluginad: Hero Maps Premium Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas soovite luua muljetavaldavaid täisekraanikaarte? Ära vaata kaugemale kui Hero Maps! See esmaklassiline WordPressi pistikprogramm toetab täisekraanil, kangelaskaarte ja hulgaliselt võimalusi kaardi hõlpsaks lohistamiseks, asukoha kaardistamiseks CSV-kaardil, kohandatavate kaardimarkerite, kaardifiltrite, fikseeritud või täispaigutuse, kohandatud kuju kihtide, värvikihtide ja muu jaoks. See täiustatud kaardistamise pistikprogramm on täis võimalusi!

7. Interaktiivsed maailmakaardid

Parimad kaardistamise pluginad: interaktiivsed maailmakaardid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Interaktiivne maailmakaardid on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mida saate kasutada suuremahuliste kaartide lisamiseks oma veebisaidile. See pistikprogramm sobib suurepäraselt tutvustamiseks kus olete maailmas käinud, dokumenteerides oma erinevat kontorikohta kogu maailmas või ülemaailmsete ajalooliste huvipunktide loetlemiseks (7 huvitab kedagi?). Looge oma kohandatavad kaardid, mis näitavad kogu maailma või lihtsalt konkreetset mandrit, riiki, osariiki või (kui see asub USA-s) pealinna. Lisaks saate iga asukoha jaoks lisada interaktiivseid näpunäiteid, et lisada lisateavet või isegi pilte.

8. MapPress Easy Google Maps

Parimad kaardistamise pluginad: MapPress

Map Press on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis kasutab uusimat ja parimat Google API-d, et saaksite oma postitustele ja lehtedele kaarte lisada. Pistikprogramm töötab suurepäraselt kohandatud postitustüüpide ja mitme saidi installimisega, lisaks sisaldab see selliseid kasulikke funktsioone nagu lühikoodid, tänavavaate tugi, kohandatud tekst, reaalajas liiklus ja palju muud. Lisaks, kui otsustate kunagi rohkem saada, on olemas mõni versioon, kuhu saate uue versioonina minna.

9. Edukaart

Parimad kaardistamise pluginad: ProgressMap

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Progress Map on lisatasu jaoks loodud WordPressi pistikprogramm, mis on loodud loendite koostamiseks. Idee on see, et saate oma veebisaidi põhjal lisada erinevaid asukohti. See võib olla teie lemmik burgeriühendus, teie kinnisvaraobjektid, hotelli asukohad – kõik läheb korda. Lisaks näidatakse kogu teie lisatud asukohta teie fantastilisel Google’i kaardil ja kohandatud karussellil täpselt kaardi all. Pistikprogrammi on lihtne seadistada, sellel on mitu kaardipaigutust, see toetab kohandatud markereid, töötab mobiilsel navigeerimisega puuteekraanil ja palju muud.

10. WP Google Maps

Parimad kaardistamise pluginad: WP Google Maps

WP Google Mapsi tasuta pistikprogramm on kiire ja lihtne viis Google Mapsi lisamiseks oma WordPressi saidile. Tippige markerite lisamiseks lihtsalt aadressid (võite isegi markeritele klõpsata ja lohistada), valige kaardi tüüp (nt teekaart, satelliit jne) ja kasutage seejärel oma kaasasoleva lühikoodi või vidina abil oma saidile kaardi lisamiseks.

11. 5sek Google Maps PRO

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: 5-sekundiline Google Maps PRO

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

5sek Google Maps PRO on suurepärase kaardistamise funktsioonidega esmaklassiline WordPressi plugin. Esiteks sisaldab pistikprogramm visuaalset kaardi koostajat, nii et näete oma nööpnõelaid nende lisamisel ja vajaduse korral muudatusi. Seejärel hõlmasid arendajad teie jaoks lihtsamaks 10 ainulaadset nahka, piiramatu värvide ülekatte tuge, 15 pin-ikooni (pluss kohandatud ikoonide lisamise võimalus), automaatse keele valimist ja hõlpsasti kasutatavaid lühikoode. Lisaks saate lisada näpunäidete sätteid, näiteks animatsioone, vihjeid, juhiseid ja palju muud.

12. Symple Shortcodes: Google Maps

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Symple Shortcodes

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ja kui kõik, mida soovite, on lihtne Google Map – vaadake meie tasuta pistikprogrammi Symple Shortcodes WordPress. Pistikprogrammi abil on kaartide sisestamine hõlpsaks Symple mapi lühikoodi abil (peate vaid lisama asukoha pealkirja, aadressi, kõrguse ja suumi) ning see ühildub enamiku WordPressi teemadega (soovitame seda kasutada koos kõigi meie tasuta WordPressi teemadest). See on suurepärane võimalus lisada oma WordPressi toetatud saidile tavaline Google Mapsi üksus ja palju muid kasulikke elemente (nupud, akordionid, suhtlusikoonid ja palju muud)..

13. Mapify.it

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Mapifyit

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mapify.it on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis on tõesti üks parimaid viise kohandatud kaardi lisamiseks oma veebisaidile. Selle paindliku kaardistamise pistikprogrammi abil on hõlbus Google Mapsi oma veebisaidile lisada, kuid ka kohandatud kaartide abil saate olla loominguline. Lisage grupipildile näpunäited koos näpunäidetega, lisage kunstiteose levialad – mõelge kastist väljapoole! Lisaks sisaldab pistikprogramm palju animatsioone, kohandatud markereid, videotugi, galerii valikuid, valguskaste, mitme saidi integreerimist ja palju muud. See sisaldab isegi PSD-faili, kui soovite enne alustamist luua kliendile kaardi maketi.

14. WP Google Maps (Lite)

Parimad kaardistamise pluginad: WP Google Maps (Lite)

WP Google Map’i tasuta WordPressi pistikprogramm on suurepärane viis piiramatute asukohtadega kaartide loomiseks, mida saate oma WordPressi postitustele või lehtedele lisada. Kasutage pistikprogrammi erinevaid funktsioone, et luua kohandatud markeritega tundlikke kaarte. Pistikprogramm hõlmab isegi liikluse, raja ja maastiku kihtide tuge veelgi kaardistamisvõimaluste jaoks. Lisaks on olemas versioon, kui soovite kunagi lisafunktsioone (nt kohandatud nahad, tabelid, kontaktvormid jne)..

15. Vastuvõtlik Google Maps

Parimad kaardistamise pluginad: tundlik Google Maps

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Vastuvõtlik Google Maps on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mida on testitud ja kujundatud, et luua oma WordPressi veebisaidile täiuslikke pikslitega kaarte. Koostage kaardid koordinaatide või aadresside põhjal ja kasutage siis käepärast lühikoodi, et lisada oma kaart mis tahes postitusele, lehele või muule tekstialale. Seal on ilmatu 40 eelnevalt määratletud värvilaiku, 10 markervärvi ja reaalajas kaardi eelvaade (nii et näete, mida olete loonud).

16. CP Google Maps

Parimad kaardistamise pluginad: CP Google Maps

CP Google maps on tasuta WordPressi pistikprogramm, mida saate kasutada oma sisuga seotud kohandatud Google Mapsi loomiseks. Saate reklaami lisada paljudes asukohtades, kui vaja, ja pistikprogramm kuvab teie postitusele isegi täiendavaid seotud kirjeid. Ja see pole veel kõik, saate lisada oma markerid, manustada kaardi mitmesse keelde ja kohandada selliseid valikuid nagu suum, kaardi tüüp, veerised, suurus ja palju muud.

17. Interaktiivse kaardi ehitaja pistikprogramm

Parimad kaardistamise pluginad: interaktiivne Map Builderi plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Interaktiivse kaardiehitaja pistikprogramm on kaardi koostamise lahendus, mis võimaldab teil oma veebisaidi jaoks luua ilusaid ja interaktiivseid kaarte. See pole teie keskmine pistikprogramm, Interactive Map Builder võtab selle liiga uuele tasemele, nii et saate luua kohandatud kaarte, mis sobivad teie konkreetsete vajadustega.

18. Maps Builder Google Mapsi pistikprogramm

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Maps Builder Google Mapsi pistikprogramm

WordImpressi Maps Builder on kiire ja intuitiivne viis oma veebisaidi jaoks oma kohandatavate Google’i kaartide loomiseks. Kasutage sisseehitatud funktsioone, nagu reaalajas kaardiehitaja, Google Placesi integratsioon, ainulaadsed kaardituru ikoonid ja muidugi üliintuitiivne liides, et oma kaarte kohe-kohe üles ehitada.

19. Mapplici kohandatud interaktiivne kaardi WordPressi pistikprogramm

Parimad kaardistamise pluginad: Mapplici kohandatud interaktiivsed kaardid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mapplic on esmaklassiline interaktiivne kaardi pistikprogramm koos täpsema võimalusega oma ettevõtte veebisaidile kaardi koostamiseks. Looge vektori- ja pildikaarte, lisage piiramatuid maamärke või põrandaid, kasutage sisseehitatud riigi- või maailmakaarte, lisage sügavat linkimist ja looge kõigele reageerivad puutetundlikud kaardid ükskõik mille jaoks!

20. Intergeo Google Mapsi pistikprogramm Themeisle poolt

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Themeisle'i loodud Intergeo Google Mapsi pistikprogramm

Intergeo Google Mapsi pistikprogramm on suurepärane viis kaartide loomiseks oma WordPressi veebisaidil. Pistikprogramm hoiab selle lihtsana, kasutades asukohta, suumi, juhtelemente, mitut asukohta, värvistiile ja markereid. Vajan veel? Nad pakuvad ka täielikku lisatasu versioon üle Themeisle.

21. WordPressi täpsem Google Mapsi pistikprogramm

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: täpsem Google Maps

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui viibite füüsiliselt väljaspool ühendust, sõltub teie juhitav ettevõtte arv inimeste arvust, kes teid leiavad. Ja kuidas teie potentsiaalsed kliendid teid leiavad? Muidugi kaardi kasutamine – see pole raketiteadus!

Google Maps’i täiustatud pistikprogramm on vaieldamatult üks keerukamaid Google Mapsi pistikprogramme turul. Pistikprogramm on funktsioonirikas ja toetab peaaegu kõiki kujuteldavaid kaarte. Saate oma kaartidel värvilisi kujundeid ja jooni üle katta, et edastada külastajatele konkreetseid sõnumeid. Pistikprogramm toetab kõiki Google Mapsis saadaolevaid nahad – sealhulgas tänavavaade, kaardivaade, maavaade, panoraamvaade ja 45° Piltvaade.

Saate kaardile lisada piiramatu arvu asukohti ja kaarte saab sisestada lühikese koodi abil suvalisele postitusele / lehele või spetsiaalse vidina abil mis tahes vidinaalale. Kõige muljetavaldavam funktsioon, mida laiendatud Google Mapsi pistikprogramm toetab, on võimalus lisada oma kaartidele kihte. See tähendab, et saate oma kaardile lisada juhiseid, jalgrattamarsruute, liikluse taset ja ilmakihte. Saate kaardile lisada mitu kihti, mis pakub teie veebisaidi külastajatele kõike, mida nad võivad teid proovides teada saada.

Kaardid reageerivad täielikult ja neid saab kohandada, kasutades ühte 500-st valmismarkerist, või saate kujundada oma kohandatud markeri. Või lisage kohandatud kujundid kaardi esiletõstmiseks, looge kohandatud kaardinahad, kuvage mitu marsruuti, lisage kohandatud kihte (liiklus, ühistransport, jalgratas jne), looge klastrid, lisage oma kohandatud juhised ja palju muud.

22. Põhilised Google Mapsi kohanähised

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: tavalised Google Mapsi kohanähised

Isegi kui arvata, et seda tasuta pistikprogrammi nimetatakse põhiliseks Google Maps Placemarks’i pistikprogrammiks, pole see tegelikult nii lihtne – selle kasutamine on lihtsalt ülilihtne. Pistikprogramm loob teie kaartidele kohandatud postitustüübi, mida saate kohandada ikoonide, kaarditüübi, suumi, kohamärkide, filtrite jms abil ja seejärel sisestada need lühikese koodiga hõlpsasti kuhu iganes..

23. Google Mapsi vidin

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Google Mapsi vidin

Google Mapsi vidina tasuta pistikprogramm WordPress võimaldab hõlpsalt oma veebisaidile mõttetuid kaarte lisada. Pistikprogramm toetab Google Mapsi pisipilte, valguskasti, üldisi kaardi suvandeid (suurus, tüüp, värviskeem, suum jne) ja muidugi vidina vidinavalikuid pealkirja ja aadressi jaoks. See on suurepärane kiire ja lihtne võimalus kaartide lisamiseks külgribadele, jalustele ja muudele vidinatega valmis olevatele aladele.

24. Google Maps Builder WordPressi jaoks

Parimad kaardistamise pluginad: Google Maps Builderi tasuta pistikprogramm

WordPressi jaoks mõeldud tasuta Huge-It Google Maps Builder on üles ehitatud freemium-mudelile, mis tähendab, et pistikprogrammist on olemas nii tasuta kui ka premium-versioon. Tasuta versioonis on aga nii palju ägedaid funktsioone, et see sobib suurepäraselt enamikule veebisaitidele, kes soovivad Google Mapsi lisada. Koostage piiramatu arv kaarte, sisestage piiramatuid markereid, lisage kujundeid või ringjoonte asukohti, lubage liikluse / transiidi kihid jne. Plusskaardid on kõik automaatselt reageerivad!

25. Image Map Pro WordPressi jaoks

Parimad kaardistamise pluginad: Image Map Pro Premium plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Image Map Pro on interaktiivne premium-kaardi koostaja. Miks piirata oma loomingut Google mapsiga? Image Map Pro abil saate luua kohandatud kaarte, kasutades teie valitud pilti (või kaarti). Seejärel lisage kohandatud kujundid, fondiikoonid, näpunäited, hiirekursori või klõpsuga toimingud, kohandatud suum, täisekraani paigutus ja palju muud. Lisaks toetab pistikprogramm hõlpsat kaardi importimist, ehitamise ajal taandumist / uuesti tegemist, kihtide dubleerimist, kohandatud stiile ja automaatvärskendusi.

26. Google Maps WD

Parimad kaardistamise pluginad: Google Maps WD tasuta pistikprogramm

Google Maps WD tasuta WordPressi pistikprogramm on sirge ja intuitiivne pistikprogramm Google Mapsi lisamiseks mis tahes WordPressi veebisaidile. Installige lihtsalt pistikprogramm ja hakake oma kaarte koostama. Pistikprogramm toetab mitut asukohta, seotud / kategoriseeritud asukohti, kaardikihte, markereid, kaardinõelte linke, juhiseid ja palju muud. Kui olete lõpetanud, kasutage oma kaardi lisamiseks postitusele või lehele lihtsalt lühinumbrit.

27. WP poodide register

Parimad kaardistamise pluginad: WP Store Locator Free Plugin

Kaardid on suurepärane viis reisisihtide ja vaba aja veetmise sihtkohtade tutvustamiseks, kuid need on ka äritegevuse jaoks väga kasulikud. WP Store Locatori tasuta pistikprogrammi abil saate lisada oma poe asukoha koos olulise teabe, näiteks töötundide, telefoninumbri, URL-i ja kirjeldusega. Seejärel lisage lisafunktsioone, nagu kohandatud stiilid, kaardimarkeriikoonid, kohandatud metaandmed, sõidukaugused ja isegi sõidusuunad. WP Store Locatori pistikprogramm ühildub ka mitmekeelsete pistikprogrammidega, nii et saate luua kaarte, mis on kasutatavad kõigil teie suurematel sihtturgudel.

28. WordPressi superpoe leidja

Parimad kaardistamise pluginad: Super Store Finder Premium Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kujundage klientidele täpsemaid kaarte, et WordPressi esmaklassilise Super Store Finderiga teie asukohti leida. Koostage oma WordPressi veebisaidile kohanemisvõimelised, mobiilselt valmis kaardid tänavavaate ja juhistega. Lisage piiramatu arv asukohti, valige kasti või täispaigutus, lubage geograafiline asukoht, kohandage stiile / värve, lohistage ja looge tegijaid, lisage kohandatud silte ja palju muud.

29. Google Maps Easy

Parimad kaardistamise pluginad: Google Mapsi lihtne tasuta WordPressi pistikprogramm

Google Maps Easy on just see – lihtne. See tasuta pistikprogramm sisaldab hõlpsasti kasutatavat reaalajas kaardi koostajat koos meediumikirjelduste toe, piiramatute markerite, kohandatavate võimaluste ja hõlpsasti kasutatava lühikoodiga oma kaartide sisestamiseks. Lisaks on pistikprogramm ühilduv enamiku teemade ja mobiilseadmetega.

30. Lihtne Google Mapsi lühikood

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: lihtne Google Mapsi lühikood

Google Maps’i lihtne lühikood on täpselt selline, nagu see kõlab – sirge edasi ja hõlpsasti kasutatav lühikood. Oma kaardi sätete kiireks kohandamiseks kasutage aadressi, kaardi laiuse ja kõrguse, ratta kerimise ja juhtnuppude lühikeste koodide parameetreid pw_map. Kaardid on vahemällu salvestatud WordPressi siirdepiirkonna API-ga ja pistikprogramm on juba seadistatud töötama koos Google API-ga.

31. iMapper – WordPress Image Mapper / Pinner

Parimad kaardistamise pluginad: iMapper Premium WordPress plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

IMapper premium WordPressi piltide kaardistaja / piner on täiustatud kohandatud kaardistamise pistikprogramm interaktiivsete ja animeeritud nööpnõelte lisamiseks oma piltidele (olenemata sellest, kas laadite üles kaubanduskeskuste kaardi, toote tavalise paigutuse või midagi muud). Lisage kohandatud nööpnõuandeid koos vihjete, slaidide, vahekaartide, linkide, mullide, filtrite ja muuga. Pistikprogramm toetab ka Google’i fonte, kohandatud stiile, valguskasti (pilt / galerii) ja toiminguid.

32. 360 ° panoraampildi vaataja

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: 360 Panoramic Premium WordPress plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ehkki see pole traditsiooniline stiilikaart, on 360 Panoramic Image Viewer esmaklassiline pistikprogramm, mille abil saate oma panoraampiltidele lisada kohandatud levialasid ja kerimist. Pistikprogramm võimaldab teil üles laadida oma 360 pilti, neid parendatud kasutajakogemuse saamiseks manipuleerida ja optimeerida, seejärel lisage levialades (kasutades kaardielementi). See on lõbus loominguline viis interaktiivsete ringkäikude lisamiseks oma linnas, restoranis või kontorites.

33. Map List Pro

Parimad kaardistamise pistikprogrammid: Map List Pro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Map List Pro on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis oleks suurepärane lisa igale WordPressi veebisaidile. Selle pistikprogrammiga saate lisada üksikasjalikke kaarte ja loendeid, mis on otsitavad ja sorteeritavad – nii saavad lugejad näha kogu teie kaarti või ainult neid huvitavaid bitti ja tükke. Plus Map List Pro on eelsalvestatud 25 erineva kaardistiiliga, tugi piltide jaoks, automaatne suum, kohandatud markerid, kategooriamarkerid ja filtrid (nagu eespool mainitud).

34. Jetpacki kontaktteabe ja kaardi vidin

Jetpacki kontaktteabe ja kaardi vidin

Kas kasutate juba Jetpacki pistikprogrammi? Noh, see ei tohiks olla üllatav, et see kõik-ühes WordPressi lahendus sisaldab lihtsat viisi oma saidile Google maps’i lisamiseks. Kasutage lihtsalt nuppu Kontaktteabe vidin – millel on lihtsad väljad teie aadressi jaoks, valikuline Google’i kaart, telefon ja tööaeg. Kui kasutate oma saidil juba Jetpacki, on see kiire ja lihtne valik.

Tõmba otsad kokku

Seal lähete – üle 30 vinge WordPressi kaardistamise plugina, mida saate kasutada oma kontorikohtade, lemmikkohtade, kohalike vaatamisväärsuste ja muu jagamiseks. Kas olete kasutanud mõnda ülaltoodud pistikprogrammidest? Andke meile teada, kuidas see teile välja töötas või kui teil on mingeid soovitusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map