Parimad töölaua WordPressi teemad

Parimad töölaua WordPressi pistikprogrammid ja teemad

Ideaalses maailmas leiaksid tööotsijad ja rendiettevõtted võluväel üksteist veebist. Töölauad (nišš või ettevõttespetsiifilised) võivad selle lihtsamaks muuta, kuid veebisaidil selle üles seadmine võib olla keeruline.


Seal on palju töölaua WordPressi pluginaid, kui soovite kasutada pistikprogrammi oma olemasoleva teemaga töölaua loomiseks, kuid on ka palju teemasid, mis on spetsiaalselt loodud just seda niši silmas pidades. Kui teil pole palju oskusi ega aega pistikprogrammi kohandamiseks vastavalt teie praegusele teemale, võib-olla oleks parem mõte hankida teema selleks otstarbeks, millel on juba vinge disain töölaua loomiseks ja haldamiseks. Lisaks on kõik tööfunktsioonid täielikult integreeritud, mis tähendab, et te ei pea installima täiendavaid pistikprogramme ega tegema lapseteemalisi muudatusi, see tähendab, et teie jaoks on vaja vähem testimist ja seadistamist. Vaatame nüüd mõnda meie lemmiktöökohta WordPressi teemadest!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. JobRoller

JobRolleri WordPressi teema

Info ja allalaadimine

JobRolleri teema on esmaklassiline WordPressi teema, mis võimaldab teil kiiresti muuta oma WordPressi install kõikvõimalike töökohtade loenditeks – töölaua veebisait. See funktsioonirikas teema on üles ehitatud kasutajasõbralikuks ja WordPressiga nii hästi integreeritavaks, et saate olla võrgus ja müüa tööpakkumiste loetelu ruumi mõne minuti jooksul pärast installimist.

Töörull pole teie tavaline WordPressi teema. See mall on välja töötatud alt üles, et pakkuda teile kõike, mida vajate eduka tööpakkumiste veebisaidi loomiseks. Teema kasutab kohandatud postitustüüpe ja taksonoomiat, et hoida kõik teie töökuulutuste postitused teie ajaveebist eraldi, et pakkuda teile spetsiaalset töökuulutuste haldamise jaotist – see hõlbustab kõigi saidi kirjete jälgimist..

Selle töölaua teemaga on kaasas 3-astmeline töötamisviisard, mis võimaldab külastajatel / klientidel hõlpsalt teie veebisaidil uusi töökuulutusi lisada ja nende eest maksta. Teie kliendid saavad oma isikupärastatud armatuurlaua, kus nad saavad pärast töö lõppemist hõlpsalt oma töid vaadata ja uuesti loetleda. Andke oma klientidele võimalus lasta oma tööpakkumised välja tuua esiletõstetud kujul, nii et neid kuvatakse esiletõstetud taustaga avalehe ülaosas. Ja saate määrata selle valiku konkreetse maksumuse, mis on suurepärane võimalus mõne lisapala teenimiseks.

Nende töörulli abil pole teil vaja väliseid pistikprogramme, kuna kõik töötab kohe koos kõigi sisseehitatud funktsioonidega. Komplekti kuulub sisseehitatud maksevärav, nii et saate uute töökuulutuste jaoks makseid koguma hakata peaaegu kohe!

2. JobEngine

JobEngine WordPressi teema

Info ja allalaadimine

JobEngine on töölaua- ja kataloogitasu WordPressi teema, mille on välja töötanud EngineThemes. See võimas teema sobib suurepäraselt oma töölaua veebisaidi loomiseks või konkreetse ettevõtte värbamiseks mõeldud lehe loomiseks. Teema on täis funktsioone, mis teile (või teie personaliosakonnale) kindlasti meeldivad.

See teema võimaldab teil luua ja hostida oma töölaua veebisaiti. JobEngine sisaldab kasulikke funktsioone, mis lihtsustavad alustamist. Lihtsalt järgige koos häälestusviisardiga ja kasutage oma sisu lisamiseks sirgeid esiotsa redigeerimise tööriistu. Lisaks on hulgaliselt suurepäraseid kohandatud vidinaid ja töökuulutuste valikuid (nt asukohad, kategooria, täielik / osaline tööaeg jne), nii et saate lisada kvaliteetset sisu, mis on teie lugejatele kasulik.

Kui soovite, saate oma saidil ka raha teenida, pakkudes ettevõtetele noteerimishindu või pakette. Nii maksavad nad teile, kui soovite oma tööpakkumisi loetleda, lisaks lisavad nad kirjete sisu, et saaksite samal ajal oma veebisaiti ja hoiukontot laiendada. JobEngine toetab mitut turvalist makseväravat, seega tunnevad ettevõtted maksete töötlemist mugavalt.

3. Töökoha loomine

Pange WordPressi teema tööle

Jobify võimaldab teil luua enamat kui lihtsalt töökoha veebisaiti – saate luua tööandjate ja tööotsijate kogukonna. Täielikult kohandatav paigutus koos võimsa otsingu- ja filtreerimisfunktsionaalsusega muudab selle teema suurepäraseks võimaluseks. Ja koos sellega saate kiiresti luua moodsa ja julge töölaua ja nimekirjade veebisaidi.

Tööhõiveagentuurid ja tööpakkumisteenuseid pakkuvad ettevõtted arenevad jõudsalt, seetõttu on mõistlik luua just selle niši jaoks spetsiaalne WordPressi mall. Jobify teeb just seda. Selle teema ja peotäie pistikprogrammide abil saate asjatundlikult hallata töölauda ja reklaamipõhist veebisaiti. Lihtsate tasuliste nimekirjade abil saate hakata kohe tulu teenima, nõudes ettevõtetelt avamiste postitamist, mida te haldate ja heaks kiitate / eitate.

Kasutajate jaoks on lihtne leida täiuslik töö. Nad saavad reaalajas otsingut kasutada, kui neil on juba midagi meeles. Või saavad teie saidi külastajad sirvida kirjete kategooriaid, külastades ise kategooria lehti või kasutades töölaua peamisel lehel olevaid filtrivalikuid.

4. WorkScout

WorkScout - töölaua WordPressi teema

WorkScout on ilus premium-teema, mis on mõeldud WP tööhalduri pistikprogramm kaetud varem. See pakub täpsemaid filtreid tööotsimiseks, sealhulgas palga- või määrafiltrit. Saate WorkScouti funktsioone veelgi laiendada, kasutades muu hulgas tasulisi WP Job Manageri lisandmooduleid, muu hulgas rakenduste haldamiseks, halduse jätkamiseks ja tööalase hoiatusena..

5. JobSeek

Jobseek - töölaua WordPressi teema

JobSeek on veel üks lisatasu teema, mis on loodud tasuta pistikprogrammi WP Job Manager jaoks. Töölevõtjad ja ettevõtted saavad tööpakkumisi postitada, redigeerida ja hallata ning tööotsijad saavad hallata oma CV ja profiili. Saidi töökohti saab otsida ja filtreerida kategooria, töö tüübi, märksõnade ja asukoha järgi ning töid näidatakse kaardil.

6. Jobmonster

Jobmonster WordPressi teema

Jobmonster on esmaklassiline töökohtade tahvli teema, mis on loodud terviklikuks tööportaaliks. Töö funktsionaalsuse tagamiseks pole pistikprogramme vaja, kuna see hõlmab tööandjate, kandidaatide ja administraatorite esiotsa armatuurlaudu. Tööandjad saavad registreeruda tööpakkumiste pakettide eest ning hallata töökohti ja avaldusi, sealhulgas kandidaatide vastuvõtmist ja tagasilükkamist. Kandidaadid saavad kandideerida tööle veebipõhise resümee kaudu, CV üles laadides või oma Linkedini konto ühendades.

7. Vabakutseline mootor

vabakutseline-mootor-wp-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

FreelanceEngine on vabakutseliste jaoks mõeldud WordPressi teema. See teema võimaldab teil ja teie kolleegidel hõlpsalt profiile üles ehitada, projekte postitada, neile pakkumisi teha ja palju muud.

Tänapäeval töötab üha enam inimesi enda heaks. Tegelikult – olete tõenäoliselt üks neist inimestest. Miks mitte luua koht, kus sarnased mõtlevad inimesed saavad ühendust luua ja teised saavad postitada projekte, mille jaoks nad vajavad abi. FreelanceEngine on selle jaoks ideaalne teema – luua turg töökohtade ühendamiseks vabakutselistega.

Selle teema suur osa on paindlikkus. Visual Composeriga koos loodud lehe elemente saate lohistada ja lohistada. Lisaks sisaldab teema kasutajaprofiilide, projektimaksete ja isegi kasutajate arvustuste valikuid.

Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad piiramatu värvivalik vinge teemakohandaja kaudu, palju vidinaid, kasulik administraatoripaneel, lisatasu plugin Revolution Slider ja palju muud. Ja arvestades 12-kuulist suurt tuge, on FreelanceEngine suurepärane teema teie turul!

8. Vastuvõtlik töökoda

Vastuvõtlik töölaua teema

Info ja allalaadimine

Tööbüroo on premium-tundlik tööpakkumiste kataloog, WordPressi teema, mille on välja töötanud PremiumPress. See üksikasjalik teema oli mõeldud selliste töökuulutuste saitide loomiseks nagu Monster, CareerBuilder või Freelancer.

Turg põrkub tagasi, mis tähendab, et tööandjad otsivad uusi töötajaid. Uute ametikohtade loomisel peavad nad levima sõna oma tööpakkumiste kohta ja leidma kvaliteetsed töötajad. Miks mitte luua veebisait, kuhu tööandjad saavad töökuulutusi postitada? Tööbüroo abil saate luua oma töökohtade saidi, kus ettevõtted ja väikeettevõtted saavad loetleda oma avatud ametikohad ja kasutajad saavad esitada oma CV-d kandideerimiseks.

See teema hõlmab ka liitumispakettide tuge, nii et saate tööandjatelt lisateenuste lisamise eest tasu küsida. Samuti saate tellimuste noteerimise jaoks luua korduvaid makseid, et tööandjad saaksid säilitada oma praegused kirjed ja lisada iga kuu uusi. Tööbüroo sisaldab ka täielikke kasutajaprofiile. Nii saavad taotlejad luua kontosid oma kontaktteabe, profiilipildi ja asjakohase rakendusteabega (CV, CV jne). Kui profiil on valmis, saavad kasutajad sirvida teie töökohta saiti, kasutades täpsemat otsingut, et leida töökohti kategooria, asukoha või märksõna järgi. Siis on kandideerimine sama lihtne kui nupul klõpsamine.

Tööbüroo muude suurepäraste funktsioonide hulka kuulub sotsiaalne integratsioon, privaatsõnumid, liikmete nimekirjad, paketi lisandmoodulite tugi, täielik ajaveeb ja palju muud. Allpool olev loetelu hõlmab selle kõikehõlmava töökuulutuste teema rohkem funktsioone.

9. HireBee Crowdsource Job Board

HireBee Colddsource Job Board teema

Info ja allalaadimine

HireBee on ainulaadne rahvahulga hankitav turuplatvormi lisatasu WordPressi teema AppThemesilt. See armas nišiteema on suurepärane võimalus luua oma tööpakkumiste stiilisaidi, kuhu kasutajad saavad postitada projekte, kus ettevõtted ja vabakutselised pakuvad neile pakkumist.

Üha enam inimesi lahkub traditsioonilisest ärimaailmast, et töötada enda või väikeste agentuuride heaks. See on fantastiline, kuna nad saavad spetsialiseeruda erinevatele valdkondadele (veebidisain, graafiline disain, Ruby On Rails, WordPress jne) ja teha tööd paremini kui mõned nende suure nimega konkurendid. Miks mitte aidata väikeettevõtteid ja asutada oma veebisait, et siduda vabakutselised ettevõtetega, kellel on allhankeprojekte (nagu Elance ja Freelacer), võttes muidugi loomulikult kokku iga projekti nominaalse kärpe?.

HireBee ilu seisneb selles, et see võtab teie enda hulgast välja töötatud töölaua loomise raske osa. Kõik vajalikud funktsioonid on juba sisseehitatud. Teema sisaldab juba valikuid, mille alusel saate tööandjatelt tasu võtta nende kirjete postitamise eest või nende reklaamide üles toomiseks. Lisaks on võimsa vormiehitajaga hõlpsasti kohandatud projektivormide loomine mis tahes vajalike kohandatud väljadega, et vabakutselised saaksid aru projekti pärija pakkumisest. Ja kui projekt on määratud vabakutselisele, sisaldab HireBee kohandatud tööala, kuhu pääsevad juurde nii vabakutseline kui ka hte tööandja, et nad saaksid projektiga kursis olla.

Teiste suurepäraste teemafunktsioonide hulka kuuluvad kasutajaprofiilid, kohandatud armatuurlauad tööandjatele ja vabakutselistele, projektifiltrid, projektide sobitamine, tähtajalised läbirääkimised, lihtne failide üleslaadimine, hinnakujundusplaanid ja palju muud. HireBee on valmis rokkima ja aktiveerima, vaja on vaid domeeni ja WordPressi hostimisplaani ning teil on oma tööalane töölaud üles seatud ja töötav. Näete rohkem allpool loetletud teemafunktsioone.

10. Cariera

Cariera töölaua teema

Cariera on professionaalsetele teemadele orienteeritud WordPressi teema, mis on hoolikalt välja töötatud tööandjate ja tööotsijate jaoks. See on ekspert tööpakkumiste, statistika ja nimekirjade osas. Proovige seda erinevate kodulehtede ja ülilihtsa ühe klõpsuga demoimportija abil, mis seab teie veebisaidi tööle ja töötab mõne minuti jooksul.

Cariera on ehitatud integreeritud tonni esmaklassiliste pistikprogrammidega. Selle teemaga on kaasas Visual Composer – üks populaarseimaid lehtede koostajaid, millel on palju kohandatud Objektide elemente. Ja see pole veel kõik … Võimalus kohandada iga paigutuse aspekti on Cariera ainulaadne tugevus. Piiramatu hulga värve, google fonte, teisaldatavaid külgribasid, mitut päist ja jalust ning ühendades selle ühe populaarseima pistikprogrammiga Slider Revolution, et teha hämmastavaid galeriisid ja liugureid ning anda teie veebisaidile uimastav efekt.

Kiire jõudluse suurendamisega kerge kaaluga teema, mis on kohandatav kõigi võrkkesta jaoks valmis kvaliteediga ekraanide ja brauseritega, on kindlasti ideaalne koht ettevõtete ja töökoha pürgijate ühendamiseks. Kõigile külastajatele meeldib see, kui hõlbus on meie teema kaasaegsete tööotsimisfiltrite, CV esitamise protsesside ja kandidaatide / tööandjatega kontakti kaudu kontaktivormi 7 kaudu kontakti saamisega ning alati Mailchimpi tellimispistikprogrammi abil tellijana viimaste uudiste teadasaamisega.

Enda kauba müümine on kindlasti pluss ja koos Carieraga ning see on ainulaadse WooCommerce’i integreeritud disaini abil vaid mõne hiireklõpsu kaugusel. Ja kõige parem on see, et see teema toetab WPML-i, mis muudab selle mitmekeelseks ja valmis kasutamiseks kõigis keeltes, mida võiksite tõlkida.

11. Üheksast viieni

Üheksa kuni viis WordPressi teemat

Üheksast viieni on puhas ja võimas premium-töö teema, millel on täielik funktsionaalsus. Töökohtadele (nt palk ja hüvitised) saate lisada kohandatud teavet või luua oma tööfiltrid (nt täistööajaga, praktika), et tööotsijatel oleks võimalik leida oma täiuslik postitus.

12. Jobera

Jobera WordPressi teema

Jobera on ilus premium-töölauateema, mille toiteallikaks on sisseehitatud pukseerimislehe ehitaja. Tööandjatele, värbajatele ja tööotsijatele pakutakse portaale, kus nad saavad suhelda töökohtade leidmise ja jätkamisega. See ühildub WP Job Manageri pistikprogrammi ja paljude selle lisandmoodulitega, nii et saate luua kohandatud tööportaali soovitud funktsioonidega.

Järeldus

Ehkki saidile postitatud töö saamine ja tööotsijate liikluse meelitamine võib osutuda väljakutseks, ei pea töölaua üles seadmine ja WordPressis töötamine olema väljakutse.

Meie loendist peaksite saama leida ideaalse pistikprogrammi või teema, et luua teie vajadustele vastav töölaud. Kui olete mõelnud töölaua loomise üle, siis ei takista teid miski – lihtsalt vali üks ja alustage!

Kas olete varem töönõukogu moodustanud? Kas kasutasite mõnda neist pistikprogrammidest või teemadest? Meile meeldiks teie kogemustest kuulda allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map