Parimad teie e-poe WooCommerce’i saatmispluginad

Parimad teie e-poe WooCommerce'i saatmispluginad

Laevandus on e-poe üks aspekt, mis nõuab hoolikat strateegiat. Kuna ebakorrektne saatmisstrateegia võib teie kliente kergesti häirida, peate selle paremaks muutmiseks kogu aeg tähelepanu pöörama. Ja siin võib abiks olla saatmispistikprogramm.


Igal poeomanikul on erinevad kaalutlused, sõltuvalt klientide huvidest ja toodete laadist. Kuid üldiselt on oluline näidata täpsed saatmiskulud ette (kuna mis tahes ootamatud tasud võivad põhjustada ostukorvist loobumise) ja eeldatava tarnekuupäeva (ootuste haldamiseks).

Kui kasutate WooCommerce platvormi, on mitu huvitavat pistikprogrammi, mis aitavad teil oma saatmisstrateegiat sujuvalt täita. Nii nagu arvukalt WooCommerce’i maksevärava pistikprogramme, on ka mitmesuguseid, mis on loodud saatmise abistamiseks. Selles artiklis loetleme mõned teie veebipoe parimad WooCommerce saatmispluginad.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. ELEX USPS tarnimisplugin märgistusega printimisega

ELEX USPS tarnimisplugin etiketi printimisega

Selle tasuta pistikprogrammi abil saate kuvada reaalajas tariife USPS API-st oma ostukorvis ja kassas. Saate oma poes kasutada nii tavalisi kui ka diskontomäärasid. See pakub võimalust varunumbri määramiseks juhuks, kui API ei tagasta tariife. Lisaks leiate ka võimaluse kuvada kõik saadaolevad tariifid või ainult kõige odavamad tariifid. lisatasu versioon USEXi saatmispistikprogrammist pakub eV-de etikettide printimise ja saadetiste jälgimise võimalusi. Kui teie poe saatmismaht on väike, saate seda kasutada ELEX Stamps.com pistikprogramm USPS-i saatmise täielikuks integreerimiseks.

2. Täiustatud kindla hinnaga tarnimisviis WooCommerce

Täiustatud kindla hinnaga tarnimisviis WooCommerce

WooCommerce vaikimisi kindla tariifiga saatmisvalik pakub teile valikuid saatekulude määramiseks tellimuse, üksuse ja ka saatmisklasside alusel. Kui soovite aga saatmiskulude arvutamiseks täpsemaid võimalusi, aitab see pistikprogramm teid. Selle abil saate luua reeglid saatmishindade kohta, mis põhinevad tootel, kategoorial, ostukorvi kogusel, saatmiskohas jne. Lisaks pakub pistikprogramm ka saatekoguse määra arvutamist ostukorvi koguse ja ka konkreetsete kasutajate jaoks. . Kui soovite täpsemat valikut, siis vaadake lisatasu versioon WooCommerce’i laienduste poes täpsema kindla hinnaga tarnimise pistikprogrammi versioon.

3. WooCommerce tingimuslik saatmine ja maksed

WooCommerce tingimuslik saatmine ja maksed

Paljud parimatest saatmispistikprogrammidest võimaldavad teil lisada kasulikke kohaletoimetamisvalikuid – kuid te ei soovi, et kliendid kasutaksid operaatoreid, mida nende riigis pole saadaval. Tingimusliku saatmise ja maksete abil saate seadistada tingimuslikud reeglid, et täpsustada saadaolevad saatmisettevõtted asukoha järgi, lisada kohandatud saatmisvalikuid konkreetsete klientide (näiteks liikmete) jaoks, lisada tasuta saatmine kulutuste põhjal, piirata saatmisvõimalusi kaalu alusel ja palju muud. Lisaks töötab pistikprogramm funktsioonide lisamiseks paljude teiste WooCOmmerce’i laienditega.

4. ELEX WooCommerce DHL Express Shipping

ELEX WooCommerce DHL ekspressvedu

Selle pistikprogrammi abil saate integreerida populaarse saatmisettevõtte DHL teenused. Kui klient lisab toote ostukorvi, hangib pistikprogramm DHL-ilt reaalajas saatmishinnad, võttes arvesse toote kaalu ja kohaletoimetamise asukohti. Lisaks pakub pistikprogramm valikuid kuvatava tarneaja kuvamiseks ja erinevate kohaldatavate tasude jaotust saatekulus. DHL-i saatelehtede printimiseks ja klientidele jälgimisteabe pakkumiseks võite vaadata lisatasu versioon ELEX WooCommece DHL-i pistikprogrammist. Koos DHL Expressiga pakub pistikprogrammi esmaklassiline versioon ka DHL Paketi ja e-kaubanduse integreerimist.

5. WooCommerce tabeli tariif

WooCommerce tabel Hinnaga saatmine

Kui peate erinevatel tingimustel seadistama mitu saatmisreeglit, võite kasutada tabelihinnaga saatmispistikprogrammi. See on üks paremaid tasuta valikuid, mille leiate WordPressi hoidlast. Selle pistikprogrammi abil saate üles seada mitu tariifitabelit, mis põhinevad tellimuse kogumaksumusel ja toote kaalul. Pistikprogramm pakub intuitiivset kasutajaliidest ja sujuvat integreerimist WooCommerce saatetsoonidega.

6. WooCommendi tabelimäär paindliku saatmise abil

WooCommendi tabelimäär paindliku saatmise abil

See pistikprogramm aitab palju teie veebipoes tabelihinna saatmise seadistamisel. Postikulud saate kindlaks määrata ostukorvi kogumahu ja ostukorvi kaalu põhjal. Samuti saate seada ostukorvi minimaalse ja maksimaalse väärtuse ning kaalu. Lisaks aitab pistikprogramm lisada saatekuludele käitlemistasusid või luua lisatasudega isegi saatekulude valiku. Täpsemate funktsioonide saamiseks vaadake lisatasu versioon pistikprogrammist.

7. FedExi, UPS-i ja USPS-i saatmine EasyPosti kaudu

FedExi, UPS-i ja USPS-i saatmine EasyPosti kaudu

Mõnikord võib mitme veoettevõtja tariifide kuvamine aidata suurendada klientide rahulolu, kuna nad saavad valida erinevate võimaluste vahel. See pistikprogramm aitab kuvada FedExi, UPS-i ja USPS-i määrasid teie veebipoe ostukorvidel ja kassas. Hinnad arvutatakse automaatselt, võttes aluseks kliendi asukoha ja muud aspektid, näiteks toote mõõtmed. Kõigil vedajatel on teil võimalus valida elamu- ja kommertshindade vahel. Koos pistikprogrammi esmaklassiline versioon, saate printida saatelehti ja pakkuda klientidele jälgimisteavet.

8. WooCommerce saatmine

WooCommerce saatmine

See tasuta pistikprogramm aitab teil printida USPS saatelehed otse oma WooCommerce poe administraatorilt. Kui teil on oma USPS-i kontoga saadaval soodushindu, saate neid määrasid siltide printimiseks kasutada. Pistikprogramm säästab teid probleemidest, mis on seotud e-poe tellimuste üksikasjade teisaldamisega teisaldamisega. Samuti võite vältida postkontorijärjekordade seismist siltide printimiseks, kuna saate printida sildid otse kodust, kinnitada paki külge ja need maha visata. Kui soovite aga oma ostukorvi lehtedel kuvada USPS-i reaalajas tarnetariife, peate selle hankima esmaklassiline USPS saatemeetodi laiendus.

9. WooCommerce Advanced Free Shipping

WooCommerce Advanced Free Shipping

Klientidele tasuta saatmise pakkumine võib palju aidata teie konversioonimäära ja keskmise tellimuse väärtuse parandamisel. Selle valiku pakkumisel peate siiski olema ka ettevaatlik, kuna see võib mõjutada teie kasumlikkust. See pistikprogramm aitab teil luua hulga reegleid, mis võimaldavad teie poes tasuta saatmist. Mõned tingimused, mida saate selle pistikprogrammiga kasutada, on tellimuse vahesumma, kogus, asukoht, kasutajarollid, saatmisklassid jne. Samuti on pistikprogramm üsna paindlik, kuna see võimaldab koodilõikude abil hõlpsat kohandamist. Võite leida a profiversioon täpsema tasuta kohaletoimetamise pistikprogrammi, millel on rohkem funktsioone.

10. Aadressi kinnitamine ja aadressi automaatne täitmine

Aadressi kinnitamine ja aadressi automaatne täitmine

Vale aadressile saadetise saatmine võib olla nii kliendi kui ka poe omaniku õudusunenägu. See pistikprogramm aitab teil kontrollida aadressi, mille kliendid väljastamise ajal sisestavad. See pakub ka aadressi automaatse täitmise võimalust, mis aitab klientidel saada teie e-poes paremat kassakogemust. Pistikprogrammi tasuta versioon kasutab vastavalt aadressi valideerimiseks ja automaatseks täitmiseks EasyPosti ja Google’i API-sid. Ja lisatasu versioon aadressi valideerimise pistikprogrammi versioon kasutab UPS-i või USPS-i API-sid.

11. WooCommerce kaalupõhine saatmine

WooCommerce kaalupõhine saatmine

Kui soovite määratleda oma WooCommerce kaupluse saatmiskulud tellimuse kaalu alusel, võib see pistikprogramm teile tõesti kasulik olla. Lisaks tellimuse kaalule saate luua saatekulude reegleid, mis põhinevad vahesummavahemikel ja saatmissihtkohtadel. Võite kehtestada kindlatel tingimustel põhineva kindla määra või kasutada järkjärgulist määra, mis põhineb kaaluühikute suurendamisel. lisatasu versioon pistikprogrammi versioon annab teile suurema ulatuse, kuna see toetab ka saatmisklasse.

12. Peida WooCommerce saatmismeetodid

Peida WooCommerce saatmismeetodid

Kui soovite kuvada saatmismeetodeid tingimata ostukorvi ja väljamakse lehtedel saadaolevate valikute hulgast, aitab see pistikprogramm teid. Valitud saatmisviise saate peita, kui tasuta saatmine on saadaval, või sõltuvalt teatud muudest tingimustest. Tingimused hõlmavad teatavate saatmismeetodite olemasolu, kauba massi, saateklasse jne. Kui soovite lisada muid tingimusi, näiteks konkreetseid tooteid, kategooriaid, saatmisettevõtjate teenuseid, asukohta jms, on olemas ka tasuline versioon pistikprogrammi Hide Shipping Methods peitmine.

13. WooCommendi tellimuse kättetoimetamise kuupäev

WooCommendi tellimuste kohaletoimetamise kuupäev

Klientide saatmiskogemuse oluline aspekt on täpselt teada, millal saadetis neile jõuab. See pistikprogramm aitab teil seda teavet oma klientidele pakkuda ja aitab muuta teie konversioonimäära. Saate pakkuda klientidele võimalust valida tarnekuupäev, kui nad on kassas. Ja see võimaldab teil konfigureerida minimaalse tarnimiseks kuluva aja ning aitab kuvada ka neid päevi, mida te ei tarniks. Lisaks võite operatiivsete probleemide vältimiseks seada kindlale kuupäevale määratud tarnete arvu limiidi. Selle pistikprogrammi profiversioon pakub palju kohandamisvõimalusi.

14. Austraalia postimärgise printimine ja jälgimine

Austraalia postimärgise printimine ja jälgimine

Kui eelistate integreerida Austraalia Posti saatmisteenused oma e-poodi, peaksite seda selle pistikprogrammiga proovima. See aitab teil näidata Austraalia Posti teenuseid ostukorvi ja kassas. See võimaldab teil kasutada eParceli lepingulisi ja lepingulisi tariife Austraalia Post API-st. Samuti saate keelata konkreetsed alternatiivsed teenused, näiteks Satchel, Letter jne. Kaasa saab kasutada ka palju muid funktsioone, nagu siltide printimine, saadetiste jälgimine ja kasti pakkimine. selle pistikprogrammi täpsem versioon.

15. WooCommercei täiustatud saadetiste jälgimine

WooCommercei täiustatud saadetiste jälgimine

See pistikprogramm aitab teil pakkuda klientidele saadetiste jälgimise teavet, kui nad teevad teie e-poes tellimuse. Leiate selle pistikprogrammiga eelsalvestatud enam kui 100 erineva saatmisettevõtte jälgimislingid ja pildid. Lisaks saate lisada oma saatmisteenuse pakkujad ja kohandada kuvamise ja e-posti valikuid. Sujuvamate töövoogude loomiseks saate kasutada Jälituslaev API.

16. WooCommendi aadressiraamat

WooCommendi aadressiraamat

See on tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teie klientidel oma konto osana teie poodi mitu tarneaadressi salvestada. Sageli tarnivad kliendid eri aadressidele ja see pistikprogramm võib kliendikogemust tõhusamalt parendada. Kui otsite võimalust saata saated mitmelt aadressilt samalt tellimuselt, ei pruugi see pistikprogramm seda võimalust olla. Võite proovida Mitu aadressi saatmise pistikprogramm saadaval selle jaoks WooCommerce’i laienduste kaupluses.

17. WooCommercei kaubavedu OPMC poolt

WooCommercei kaubavedu OPMC poolt

Oleme hõlmanud tavapäraseid saatmispistikprogramme – kuid saate ka WooCommercei poe seadistada tilgaveo kasutamiseks. Lisatasu lisaseadmega WooCommerce Dropshipping saate automatiseerida varude importimise, tarnijatele toodete määramise ja tarnetest teatamise, kui olete müünud ​​ühe nende toote. Lisaks on tarnijatel hõlbus juurdepääs saateteabele ja pakkelehtedele – seega on teil vaid lubatud istuda ja vaadata, kuidas teie tellimused ise kohale toimetatakse!


Loodetavasti aitavad ülalpool arutatud WooCommerce’i saatmispistikprogrammid teil veebipoes suurepärast saatmisstrateegiat täita. Kui soovite oma arvamust jagada või teil on päringut, jätke meile kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map