Parimad sotsiaalse sisuga lukustuse pistikprogrammid WordPress 2020 jaoks

Oma sisu eest sotsiaalse veetluse saamine on raske. Oletame, et loote suurepärast sisu. Ja otsimootorite liiklus toob enamiku teie saidi külastajatest alguse. Inimesed, kes on otsustanud otsida konkreetset märksõna või märksõnade jada. Ja lugejad, kelle otsimootorid teie veebisaidile viivad, on teatud eelsoodumusega ja tunnevad huvi teie sisu vastu. Tõenäoliselt on neil eakaaslaste võrgustik ja sotsiaalne jälgija, kellel on ühised huvid. Ainult sel juhul võib teil isegi olla võimalus jagada oma sisu ühel nende isiklikul sotsiaalmeediakontol.


Ma loen liiga palju if-sid. Kui loote head sisu, eriti sellist, millest saate kasu oma lugejatele isiklikult või ametialaselt, siis on teil õigus oodata midagi vastutasuks. Paljud veebisaidid, sealhulgas WpExplorer, teenivad tulusid mitmest allikast.

Kuid kui teil on vaatamata suurepärase sisu tootmisele raskusi sotsiaalse meedia veojõu ja sisulise liikluse tekitamisega, peame võib-olla pakkuma inimestele stiimulit teie sisu sagedasemaks jagamiseks. Saame seda teha, seades juurdepääsu teie sisule sotsiaalsete jagamiste jaoks. Vaatame mõnda parimat sisu lukustamise pistikprogrammi, mis võimaldab külastajal maksta sotsiaalsete aktsiatega!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Sotsiaalne kapp WordPressi jaoks

Sotsiaalne kapp WordPressi jaoks on esmaklassiline pistikprogramm, mis aitab lukustada teie parima sisu jagamiseks, meeldimisteks, plussideks ja säutsudeks. Saate lukustada suvalise sisu, see võib olla tekst, heliraamat, video või prinditav pdf-dokument.

SocialContentLock1

Saate valida, kas lukustada sisu artikli lõpus või selle sisu tervikuna, kuid paljastada siiski ainult sissejuhatus, et ahvatleda kasutajat sisu jagama, kui ta soovib vaadata kogu artiklit. Sama sisu blokeerimist saate kasutada ka sooduskoodidele juurdepääsu lubamiseks. Selle pistikprogrammi seaded pakuvad valikuvõimaluste osas üsna palju ja võimaldavad valida, millal ja kus pistikprogramm lukustab sisu valikuliselt.

SocialLockeroptions1

Pistikprogramm pakub sisu lukustamist, mis põhineb jagamisvalikutel 8 erineva sotsiaalse võrgustikuga. Peagi lisavad nad oma valikutesse Pinterest ja Instagram. Samuti saate valida, kuidas sisu blokeeritakse, näiteks võite lukustatud sisu lihtsalt hägustada.

BlurrySocialLocker1

Pistikprogrammi integreerimine Google Analyticsiga võimaldab vaadata, kui paljud inimesed kappi kasutasid, mitu just lukustatud sisu vahele jättis, kui paljud lahkusid teie veebisaidilt pärast lukustatud sisu nägemist, millistes sotsiaalsetes võrgustikes nad teie sisu jagasid ja isegi kapp, mis võib aidata kaasa põrkemäära suurenemisele.

StatisticsSocialLocker

Seega on see pistikprogramm üsna muljetavaldav ja terviklik, kuna suudab sisu valikuliselt edukalt lukustada ja analüüsi juhtpaneeli eeliseid tõhusalt jälgida. Võite kasutada ka nuppu plugina tasuta versioon või esmaklassiline versioon. Tasuta versioon toetab Facebooki meeldimist, Google 1+ ja Tweetsi, premium-versioonil on veel 5 sotsiaalmeedia jagamisvõimalust, 5 lisateemat ja mitu sotsiaalse jälgimise nuppu. Lisatasu versiooni abil saate keelata registreeritud kasutajate sisuluku, lukustada ja taaslukustada, eksportida juhtnöörid CSV-vormingus ja saate ilmselgelt tuge.

Social Share & Locker Pro WordPressi pistikprogramm

Social Share & Locker Pro on põhimõtteliselt kaks-ühes pistikprogramm, mis tegeleb kõigi teie sotsiaalsete jagamisnõuetega, ja see kuulub ka sotsiaalse sisu kapi moodulisse.

SocialSharePro & ContentLocker

Selle pistikprogrammi sotsiaalsed jagamisfunktsioonid on suurepärased, kuid see pole selle kirjutamise keskmes. Oleme huvitatud selle sisu lukustusfunktsioonidest. Rakenduse Social Share & Locker abil saate oma lukkudele seada taimerid, mis väikese viivituse korral takistavad juurdepääsu sisule. Pistikprogrammil on 8 sisukapi teemat.

Sisu lukustamise funktsioon on lubatud ainult Twitterites, Google Plusis, Facebookis ja Linkedinis. Kuid kui saate suurema osa oma sotsiaalsetest aktsiatest eelnimetatud neljalt sotsiaalmeedia kanalilt, siis pole eriti vaja muretseda.

Automaatne sotsiaalne kapp

Lihtne tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil valida konkreetsed URL-id, konkreetsed / kõik lehed ja postitused ning seejärel lubada sisu lukustamist, mis kuvab sisu, kui seda on jagatud Twitteris, Facebookis või Google Plusis. Sulgemisnuppu ja taimerit saab peita või kuvada.

AutomaticContentLocker

Automaatne sotsiaalne kapp plugin on üsna tavaline ja ilma valikuvõimalusteta palju. Võite muuta oma sotsiaalse sisuga lukustuse sõnumit, kuid te ei saa tegelikult palju muud teha. Kuid kui otsite lihtsust, peaks see pistikprogramm töötama lihtsalt suurepäraselt.

Sotsiaalne kapp – suurendage liiklust

Kõigi sisutüüpide jaoks otsimootorisõbralik sisukapp koos nelja suure sotsiaalsete võrgustike toega. Sotsiaalse kapi liiklus pistikprogramm tunneb ära kasutajad, kes on sisu varem lahti teinud, ja soovi korral ka registreeritud kasutajad, see ei lukusta sisu sellistel juhtudel.

ContentLockerEditScreen

Tinymce abil saate luua suvalise arvu sisulukke ja neid vastavalt oma stiilile redigeerida ning muuta need teie veebisaidile sobivaks.

Vähesed asjad ja lõplikud mõtted

Nüüd oleksin teile tavaliselt tutvustanud Nagu värav ja veel kaks Facebooki sisulist WordPressi pistikprogrammi lukustavat pistikprogrammi (Facebooki viirussisu kapp WordPressi jaoks, nagu WordPressi 2 Unlock). Kuid kahjuks on Facebook otsustanud kaotada rakendused, mis stimuleerivad sotsiaalset jagamist. Nii nagu Gate, kasutab reeglist kõrvalehoidmiseks küpsiseid, mis võimaldavad lugejal teatud Facebooki lehte külastada ja sellele meeldib „sisu”. Pole just sama mis eelmistel sisulukustuspistikprogrammidel, mille juurdepääsuks on vaja sotsiaalseid jagamisi.

7. augustil 2014 teatas Facebook, et igasugune Facebooki kaudu motiveeritud jagamine on keelatud. Nad usuvad, et see ei anna nende võrku positiivset panust, kui väidetavalt kunstlikke stiimuleid stimuleerivad jagamist. Veenduge, et kõik sotsiaalsed võrgustikud, kus sisulukud lubate, lubaksid seda. Sisu juurdepääsu jagamisel olge täiesti kindel nende juhistes ja poliitikates.

Isiklikult arvan, et kui töötate saja lehekülje e-raamatu loomisega tõesti kõvasti vaeva ja te ei maksa selle eest isegi mingit tasu, siis peaksite kindlasti saama sellest vähemalt sotsiaalse osa näol kasu teenida. Sellegipoolest lubage spetsiaalse sisuga sisu lukustamine, mille loomiseks olete vaeva näinud. Kui lisate oma saidile lukustatud sisu, hõõrub see inimesi lihtsalt valesti. Kujutage ette, kas WPExploreri ajaveebi iga teine ​​postitus oleks lukus? … Täpselt! Kasutage sisu lukustamist väga minimaalselt ja tõhusalt.

Kas soovite lisada oma veebisaidile sotsiaalse jagamise muul viisil (mitte sisu lukustamisega)? Vaadake teiste WPExploreri autorite neid kasulikke postitusi:

 • Monarhi ülevaade: sotsiaalne jagamine WordPressi pistikprogramm elegantsetest teemadest
 • Kuidas lisada sotsiaalseid sisselogimisi oma WordPressi ajaveebisse või veebisaidile
 • 20 vinge sotsiaalmeedia pistikprogrammi WordPressi jaoks

Loodan, et postitus oli teile kasulik �� Minu arvates on parim pistikprogramm, mida sotsiaalsete aktsiate põhjal sisu lukustamiseks kasutada, sotsiaalne kapp WordPressi jaoks. Kui soovite näha, milline see on, proovige enne premium-versiooni ostmist tasuta versiooni. Või kui teil on parem sisu lukustamise pistikprogramm, andke meile sellest kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map