Parimad sisukapi WordPressi pistikprogrammid

Miks peaksite kasutama WordPressi sisukapi pistikprogrammi

Sisukapid võivad olla tõhus viis teie meililoendi suurendamiseks, sotsiaalmeedias rohkem jälgijaid saada ja teie sisu laiema vaatajaskonnaga jagada. Kuid mis täpselt on sisukapp ja kuidas saate neid oma WordPressi veebisaidil kasutada?


Selles artiklis arutleme, mis on sisukapp ja kuidas nad saavad aidata teie saidil selle eesmärkide saavutamiseks teisendada. Seejärel vaatame mõnda erinevat WordPressi sisukapi pistikprogrammi, nende pakutavaid funktsioone ja nende sobivust teie veebisaidile.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Mis on sisukapp?

optinmonster

Sisu kapp on väga lihtne idee. See lukustab sisu lihtsalt hüpikakna taha. Vaatajad saavad seejärel sisu lahti lukustada, tehes selleks eelnevalt määratletud toimingu. Sõltuvalt teie eesmärkidest võib see toiming hõlmata nende e-posti aadressi sisestamist või teie jälgimist sotsiaalmeedias. Sisukapi eesmärk on suurendada konversioonide arvu, nii et toiming peaks kajastama teie saidi eesmärke.

Lukustatud sisu võib olla teie enda valitud. Pidage siiski meeles, et see peaks olema kõrge väärtus, nii et külastajad soovivad selle avada (ja ei tunne end pärast seda petudes). Kaaluge oma uusimate postituste kasutamist, eriti kõige informatiivsemaid või meelelahutuslikumaid artikleid, vapustavaid pilte või esmaklassilisi videoid. Lukustatud kupongi, sooduskoodi või salajase lehe URL-i pakkumine võib teie vaatajaskonnale ka meeldida.

Pidage meeles, et palute vaatajatel sisestada oma e-posti aadress, suhelda teiega sotsiaalmeedias või võimalusel teha makse. Lukustatud sisu peab seda kajastama ja olema oma investeeringut väärt.

Miks kasutada sisu kappe??

Sisukappide kasutamisel on palju eeliseid. Teie saidil võivad juba igal lehel ja postituse all olla ühiskondlikud jagamisnupud ja müügivihjete hüpikaknad. Kuid külastajad ignoreerivad neid sageli, kuna puudub reaalne stiimul nendega suhelda. Sisukapid käituvad juhtimagnetina ja pakuvad vajalikku survet, et julgustada teie vaatajaskonda tegutsema.

Kasvatage oma meililisti

Oma kõrge väärtusega lukustatud sisu kuvamise eest võite paluda vaatajaskonnal sisestada oma e-posti aadress ja liituda teie loendi või uudiskirjaga. See on lukustatud sisuga tavaline tehing ja on osutunud tõhusaks viisiks e-posti tellijate loendi suurendamiseks.

Jagage oma sisu ja suurendage oma jälgimist sotsiaalmeedias

Teine võimalus on täpsustada, et teie vaatajad jälgivad teid nagu teie, või jagavad teie postitust sotsiaalmeedias. Pärast selle ülesande täitmist autasustatakse neid juurdepääsuga teie lisatasu eest lukustatud sisule. See mitte ainult ei suurenda teie jälgijate arvu sotsiaalmeedias, vaid jagab teie sisu ka laiema vaatajaskonnaga ja aitab suurendada bränditeadlikkust.

Muutke vaatajad maksvateks klientideks

Kui juhite e-kaubandust või liikmesuse saiti, võib kupongi lukustamine olla edukas strateegia. See on hea viis muuta vaatajad maksavateks klientideks, kogudes samal ajal ka e-posti või jälgijaid.

Proovige pakkuda allahindlust teatud tootevalikust või liikmekavast või tasuta saatmiskoodi, kui nad ostavad kindla aja jooksul. See võib olla viimane tõuge, mida teie külastajad peavad saama maksvaks kliendiks.

Rahaks oma lukustatud sisu

Teine võimalus on lukustatud sisu vaatamise eest oma publiku eest tasu võtta. See võib olla ühekordne makse või korduv tellimus. Pidage meeles, et kui lähete maksete teele, peate pakkuma äärmiselt kvaliteetset ja väärtuslikku sisu.

Nüüd oleme vaadanud, miks sisukapid on nii väärtuslikud, vaatame järgmiseks, kuidas neid üles seada. Seal on arvukalt tööriistu ja lahendusi, mida saate kasutada tõhusate sisukappide loomiseks. Siin on mõned parimad.

1. Läbiviivad juhtmed

ThriveLeads sisu lukk

Sisu lukustusvormid on Thrive Leads’i lubamise pistikprogrammi funktsioon. Thrive Leads on uhke, et pakub laia valikut visuaalselt uimastavaid ja optimeeritud optimisvõimalusi, mis on loodud teie konversioonide maksimeerimiseks. Nende sisukapi vormid pole erand.

Thrive Leads võimaldab teil luua sisukapi hüpikvormi, mis võimaldab teie vaatajaskonnal e-posti aadressi eest sisu vaadata. Sisuluku abil saate teksti, pilte või multimeediume peita. Saate hõlmata osa artiklist, linki salajasele lehele, kupongi, infograafikat, videot või palju muud. Pidage meeles, et mida põnevam on varjatud teave, seda rohkem teie vaatajaskond seda näha soovib. Nii saate e-posti nimekirja edukalt kasvatada.

Thrives Leads pakub ka jagatud testimist, täpset sihtimist ja analüütikat, võimaldades teil näidata õigel ajal õigeid liitumisvorme. See pistikprogramm on suurepärane võimalus müügivihjete eduka genereerimise jaoks ja see on väärt hinnasilti 19 dollarit kuus.

2. OnePressi sotsiaalne kapp (tasuta)

OnePressi sotsiaalne kapp

OnePress Social Locker on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil oma sotsiaalmeediat jälgida ja oma sisu jagada. See pistikprogramm lukustab teie valitud sisu sotsiaalse meedia nuppude komplekti taha. Sisu saavad teie külastajad näha ainult siis, kui neile meeldib, piiksub, annab +1 või jagab teie lehte sotsiaalmeedias.

Lihtne seadistada, lihtsalt lisage lukukoodile lühinumber. Seejärel kinnitate sotsiaalmeedia URL-id ja plugina eest hoolitseb ülejäänu. OnePress Social Locker pakub ka analüütilisi andmeid, et saaksite jälgida, millist sisu eriti otsitakse, ning toota palju meeldimisi ja jagamisi.

3. Sotsiaalse kapi lisatasu

Sotsiaalne kapp WordPressi jaoks

Üks parimaid viise suur numbrid on selleks, et kasutada oma premium-sisu kaitsmiseks sotsiaalset kappi. Kasutajad saavad teie sisu vaadata ainult pärast lihtsat suhtlusringis jagamist. Kvaliteetse sisu eest tuleb maksta väikese hinnaga ja enamik kasutajaid toetab teie veebisaiti sel moel rõõmuga.

Parim pistikprogramm minu arvates on WordPress Premiumi sotsiaalne kapp. Kuna teie sisu võib märkimisväärselt suurendada nende sotsiaalsete aktsiate arvu, mis on teie investeeringut väärt, on see investeering väärt.

Sotsiaalne kapp WordPressi jaoks

Pistikprogramm toetab kaheksat sotsiaalmeedia võrku, sealhulgas suur 4 (Facebook, Twitter, Google+ ja LinkedIn). Samuti peidab see registreeritud kasutajate kappe, aidates luua külastajatele sõbraliku kogemuse teie tavavaatajatele. Kapp ise näeb hea välja, kaasas fantastilisi 3D-efekte ning sisaldab ka suurel hulgal kohandamisvõimalusi. Alustuseks saate valida eelistatud äärise stiili, suhtlusikoonid ja teksti. See aitab teil kapis oma veebisaidi kujundusega sobituda ja kapi erinevate aspektidega ringi liikuda, kuni saavutate parimate tulemuste. Pistikprogramm võimaldab teil valida ka lukustatud sisu efekti, valides peidetud, läbipaistva ja häguse vahel. Eriti hägune efekt näib suurepärane ja hõlpsasti näete, miks külastaja soovib juurdepääsematule sisule juurdepääsu saamiseks jagada,.

Sotsiaalne kapp WordPressi jaoks

Oma lehele sotsiaalse kappi lisamiseks peate lisama vaid lühikese koodi. Kõik lühikoodist kõrgemal on täielikult loetav – postituse sissejuhatus – kõik, mis on lühikoodi all, lukustatud, kuni kasutaja sisu jagab. See lähenemisviis tähendab, et lukustatud sisu on otsingumootorite robotitele endiselt nähtav ega mõjuta negatiivselt teie SEO jõudlust.

4. Õitsema

õitsema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elegantsetest teemadest pärit õitseng on veel üks suurepärane võimalus, kui teie eesmärk on meilide kogumine. Bloom pakub müügivihje genereerimiseks kuut erinevat tüüpi opt-in-vorme, millest üks on lukustatud sisu opt-in.

Bloomi lukustatud sisu vidinat saab kasutada teie premium-sisu peitmiseks ja kuvamiseks ainult neile, kes sisestavad e-posti aadressi. Lihtne seadistada, mähkige oma valitud sisu lihtsalt lukustatud sisuga lühikesesse koodi. Ka Bloomi hüpikaknad on kõik visuaalselt ilusad, täielikult kohandatavad ja SEO-sõbralikud.

Bloomi pistikprogrammi kasutamise alustamiseks peate liituma arendaja plaanis olevate Elegantsete Teemadega, mis maksab 89 dollarit aastas. Selleks pääsete juurde kõigile nende teemadele ja pistikprogrammidele, sealhulgas populaarsele Divi-teemale.

5. OptinMonster

optinmonster

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

OptinMonster käivitas hiljuti sisukapi valimise vormi valiku. OptinMonsteri sisulukk võimaldab teil e-posti aadressi eest teatavad postitused blokeerida. Kasutajad, kes on juba teie e-posti loendis, saavad sisu vaadata nagu tavaliselt.

OptionMonsteri sisukapi valimisvormide eeliste kasutamiseks peate registreeruma Plussi või kõrgema taseme plaanides. See maksab teile 19 dollarit kuus (või rohkem Pro või majanduskasvu plaanide jaoks). Need litsentsid hõlmavad juurdepääsu piiramatule osalemisvormile, jagatud testimist, lehetasandi sihtimist ja palju muud. Kõik, mis on vajalik müügivihjete genereerimiseks ja vaatajate teisendamiseks tellijateks ja klientideks.

Lõplikud mõtted

Sisukapid võivad olla kõik tõhusad tööriistad, mis aitavad teie saidil selle eesmärkide saavutamiseks vastu astuda. Valige oma saidi vajadustele sobiv lahendus ja hakake lukustama sisu, millele teie vaatajaskond reageerib ja mida soovite avada. Kõige tähtsam on jälgida oma analüütilisi andmeid, et näha, kas teie sisu kapp avaldab mõju.

Millist WordPressi sisukapi pistikprogrammi kasutate? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map