Parimad seotud postituste pluginad WordPressile

Parimad seotud postituste pluginad WordPressile

Püsiklientide eemaldamiseks oma lugejatest peate neid üha rohkem oma vinge sisuga jälgima. Lõppude lõpuks ei tee jumala taolise sisu loomine teie saidile midagi head, kui keegi ei leia seda kaua pärast seda, kui see teie avalehelt on kadunud. Seetõttu võib WordPressi jaoks ühe parima seotud postituse pistikprogrammi kasutamine olla teie ajaveebi jaoks hea otsus.


Lõpetage külastajate kaotamine vasakule, paremale ja keskele ning haarake neid aktiivselt suurema sisuga – rohkem seotud sisuga, mis hoiab lugejaid teie saidil ja vähendab teie põrkemäära. WordPressi ühe parimate seotud postituste pistikprogrammide abil saate suunata kasutajad suurema osa teie sisule ja hoida neid oma saidil kauem, mis – kui teil on huvi – võib teie müügivõimalusi suurendada.

Selles postituses tutvustame WordPressi parimate seotud postituste pistikprogrammide valikuid, et saaksite suurendada kasutajate seotust, suurendada oma lehe näitamisi ja loodetavasti nendida neid vaevalisi müüke. Nautige ja jagage oma lemmikteemaliste postituste pluginaid lõpus! Alustame …

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Bibblio tasuta pistikprogrammi WordPressiga seotud postitused

Bibblio parimad seotud postituste pistikprogrammid WordPressile

Kas soovite pakkuda oma lugejatele huvitavat ja väga asjakohast seotud sisu? Kas soovite ka oma põrkumiste määra vähendada? Või suurendate teie veebisaidi sirvimisel kasutajate lehti seansi kohta? Siis Bibblio võib olla lihtsalt teie jaoks ideaalne plugin. See võimas pistikprogramm kasutab masinõppe algoritme teie WordPressi parimate võimalike seotud postituste kureerimiseks, tuginedes teie sisust saadud näpunäidetele ja lugejate käitumisele. Lisaks värskendatakse seda automaatselt, kui lisate oma veebisaidile uusi postitusi, nii et seotud soovitused on alati värsked. Lihtsalt kasutage kaasasolevat vidinat või lühikoodi, et lisada oma seotud postitusi sinna, kus see on teie lugejate jaoks kõige mõistlikum, ja laske Bibblio-l teha kõik rasked raskused.

Mis kõige parem, plugin ei aeglusta teie veebisaiti – Bibblio haldab seotud postitusi vahemällu salvestamisega oma serverites, jättes teie lehe kiiruse muutumatuks. Samuti saate vaadata, mida teie lugejad Google Analyticsi integreerimisel klõpsavad, või kasutada sisseehitatud analüüsi juhtpaneeli populaarsete seotud postituste ja teie igakuise teenusekasutuse jälgimiseks. Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad 150 stiilikombinatsiooni, täielikult reageerivat moodulkujundust, mis sobib iga seadme jaoks, kohandatud postitüüpide tugi, esiletoodud piltide pisipildid ja kasulik tugi kõigil plaani tasanditel. Täna saate pistikprogrammi tasuta kasutama hakata ja Bibblio mooduliga saate kuni 25 000 lehekülje laadimist kuus. Kui saate rohkem liiklust, saate oma veebisaidi alati hõlpsalt uuendada Bibblio kava.

2. Veel üks seotud postituste plugin (YARPP) tasuta WordPressi plugin

YARPP parimad seotud postituste lisandmoodulid WordPressile

On paar tugevat põhjust, miks sajad tuhanded WordPressi kasutajad YARPP-i oma saitidel armastavad ja kasutavad. Kas sellepärast, et saate kuvada kohandatud postitustüüpe, postitusi ja praeguse postitusega seotud lehti? Või sellepärast, et YARPP toetab nii teksti- kui ka pisipiltide kuvamist?

Need on vaid mõned põhjused, miks järjekordne seotud postituste pistikprogramm on enamiku parimate seotud postituste pistikprogrammides WordPressi ümarlaudade jaoks. See pakub lahedaid funktsioone, sealhulgas mallisüsteem, mis aitab teil kontrollida, kuidas teie seotud postitused välja näevad, mitmekülgne algoritm, mis kuvab kõige asjakohasemat seotud sisu, ja RSS-kanalite tugi muu hulgas.

3. WordPress Infinite Related Post Manager Premium plugin

Infinite Related Post Manager Parimad seotud postituste lisandmoodulid WordPressile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seotud postituste lisamine oma sisule on suurepärane viis panna lugejad rohkem sisu vaatama, kuid nende postituste kuvamine atraktiivsel ja hõlpsasti valmiskujulisel paigutusel muudab need veelgi tõhusamaks. WordPress Infinite Related Post Manager abil saate seotud postitusi hõlpsalt oma sisu küljele lisada, kleepuvaks akna ülaservas või allosas või pärast teie postitust. Ja kuna postitusi laaditakse lõputult, on lugejatel ülilihtne sirvida kogu teie pakutavat sisu, mis on seotud nende huviga.

Pistikprogrammil on palju sisseehitatud ja võimsaid funktsioone postituse tüübi, seotud meetodi (sildid, kategooriad, autor, uusim jne), kuvatavate postituste arvu, värvide, fondi suuruse ja palju muu jaoks..

4. Jetpackiga seotud postituste moodul – tasuta WordPressi plugin

Jetpacki parimad seotud postituste pistikprogrammid WordPressile

Parimatest seotud WordPressi seotud postituste pluginatest, mida täna siin esile toome, on Jetpackiga seotud postitusi ilmselt kõige lihtsam paigaldada ja rakendada. Kõik, mida peate tegema, on aktiveerida Jetpack, liikuda moodulite loendisse ja aktiveerida funktsioon Seonduvad postitused.

Kaasas ilusad seotud postituste vidinad ja suurepärane algoritm, mis näitab kõige asjakohasemat sisu. Seda tean ma otse, kuna jetpakiga seotud postituste moodulit ajaveebin enda ajaveebis.

See kõik on punkti ja klõpsu küsimus ning saate oma seotud postituste vidinat isegi kohandada, klõpsates nupul Seadistamine. Te ei tohiks Jetpacki probleemidega kokku puutuda, kuid kui vajate abi, pidage alati meeles, et oleme teie jaoks olemas.

5. Erinevate postituste seotud postitused Premium WordPressi pistikprogramm

Seotud postitused eristatavate postituste jaoks Lisatasu WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite kuvada igal lehel erinevaid seotud postitusi (dubleeriva sisu vältimiseks), võiksite proovida pistikprogrammi RPDP (Erinevate postituste seotud postitused). See lisatasu plugin võimaldab teil luua kohandatud seotud postituste loendeid ja määrata need oma postitustele eraldi. Ja lühikoodi abil saate oma seotud postitusi oma artiklitesse sisestada sinna, kus need on teie arvates kõige mõistlikumad.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad pisipiltide kohandatud suurusi, metaandmete kuvamise suvandeid (autor, pealkiri, väljavõte jne), ühilduvaid kohandatud postitüüpe ja tõlkevalmidust.

6. AddThis seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

AddThis WordPressi parimate seotud postituste pistikprogrammid

Pistikprogrammiga AddThis seotud postitused saate oma ajaveebi postitustele kiiresti lisada populaarseid ja asjakohaseid seotud sisusoovitusi. Installige lihtsalt pistikprogramm, kohandage pealkirja, valige kuvateema (hele, tume, hall või läbipaistev) ja paigutage seotud postitused vasakule või paremale alumisele küljele.

Seejärel, kui lingite oma saidi oma AddThis kontoga, näete oma seotud pottide analüütikat. Uurige, millised postitused konverteerivad parimaid, populaarseimaid jagatud potte, ja vaadake isegi oma populaarsemaid sotsiaalseid soovitusi. Ühendage see pistikprogramm AddThis-i originaalse sotsiaalse jagamise pistikprogrammiga, et jõuda veelgi suurema vaatajaskonnani.

7. Käsitsi seotud postitused Premium WordPressi pistikprogramm

Käsitsi seotud postitused Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oleme automatiseerimisega nii harjunud, et salaja soovime, et masinad saaksid meie heaks kõik ära teha. Käsitsi seotud postituste pistikprogrammile meeldib hoida asju vanas koolis. See tähendab, et postituste otsimiseks ei tohiks kasutada algoritmi, võimaldab käsitsi seotud postitused käsitsi seotud postitusi seadistada.

Lisaks saate valida kohandatud postitustüüpe, postitusi ja isegi lehti. Muud funktsioonid hõlmavad lühikoodide tuge, mitme keele tuge ja filtrimist muu hulgas.

8. Kontekstiga seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

Kontekstiga seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

Kas otsite oma WordPressi saidi jaoks lõplikku seotud postituspluginat? Te ei pea kaugemale vaatama – siin on üks, mis viib teie seotud postimängu täiesti uuele tasemele. Ja te ei pea isegi sõrme tõstma, kontekstipõhiste seotud postituste pistikprogramm töötab automaatselt.

Omades hulga funktsioone, sealhulgas, kuid mitte ainult, pisipilte, voogesitustega seotud postitusi, kohandatud postitustüüpe, vahemällu salvestamist, väljajätmist, laiendatavat koodi, kauneid CSS-i stiile ja lühikoode, on kontekstipõhised postitused teie ajaveebis soovitud pistikprogramm.

9. WordPressiga seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

WordPressiga seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

Lisage WordPressi seotud postituste tasuta pistikprogrammi abil jalusesse seotud postitusi, et aidata oma WordPressi saidil hõlpsalt ja kiiresti seotust suurendada. Teil jääb üle vaid plugina installimine ja aktiveerimine.

WordPressiga seotud postitused on suurepärase toe, kiirema veebikogemuse vahemällu salvestamise ja Zemanta tippklassi semantilise teenuse pakutavate soovitustega. Saate erinevaid kuvamisstiile, pisipilte ja kui peaksite WordPressiga seotud postitusi kohandama, on see väga kohandatav. Lisaks saate täpsemate funktsioonide sisse lülitada, navigeerides Seadistused> Seotud postitused pärast pistikprogrammi installimist.

10. Shareaholic tasuta WordPressi pistikprogramm

Shareaholic tasuta WordPressi pistikprogramm

Shareaholic pole tavaline seotud postituste pistikprogramm. Pigem on see kogumik vingeid tööriistu, nagu seotud postitused, jagamisnupud, sotsiaalne analüüs ja palju muud. Shareaholic pakub ka raha teenimise funktsiooni, mis võimaldab teil oma sisuga raha teenimiseks kasutada sidusettevõtete linkimist..

Lihtsalt kasutatava armatuurlaua abil saate hõlpsalt olla kursis seotud sisusoovituste, sotsiaalse jagamise, teie järgneva, reklaamitud sisu ja palju muuga! Autorite sõnul on Shareaholic “sisu võimendamise ja monetiseerimise platvorm”, kuid ärge võtke minu sõna, proovige Shareaholicut ja tulge jagage, mida avastasite.

11. Seotud postitused Pro WordPressi pistikprogramm

Seotud postitused Pro WordPressi plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seotud postitused Pro WordPressi jaoks on ülim lahendus seotud sisu osas. See vahva pistikprogramm saab hakkama kõige sellega, mida sellele visata – alates kohandatud sisust, segatud sisust, kategooriatest, multisaitidest ja muust.

Sellel on kolm visuaalselt isuäratavat paigutust (valida libiseva ja slaidi, isotoobi või ülemineku kujunduse hulgast), 65 eelmääratletud malli, intuitiivne kasutajaliides, suurepärane dokumentatsioon ja tugi. Taustprogrammis on ka üle 200 kohandamisseade, nii et saate kujundada seotud postitused välja nii, nagu soovite, ilma et peaksite õppima koodima.

12. WordPressi tasuta WordPressi pistikprogrammi seotud postitused

WordPressi tasuta WordPressi pistikprogrammi seotud postitused

See on õhuke ja kerge seotud postituste pistikprogramm, mis võimaldab teil lugejaid ühe klõpsuga seotud postitustele suunata. Kaasas on installiviisard, mis hoolitseb teie eest raske töö eest, nii et peate vaid plugina aktiveerima ja tagasi istuma. Teil on seotud postituste vidin reaalajas oma postituste all, ilma et peaksite higi lööma.

WordPressiga seotud postitused ei ole ressursimahukad (see tähendab, et see loob oma vahemälu) ning lubab muude funktsioonide hulgas käsitsi lisada, redigeerida, eemaldada, lühikoode ja vidinaid luua. Selle pistikprogrammi lisatasuversioon sisaldab ka rohkem mahla.

13. Paremini seotud postituste vidin Premium WordPressi pistikprogramm

Paremini seotud postituste vidin Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas te ei soovi oma seotud postitusi teie sisu all näidata? Pole probleemi. Vidina Parem seotud postitused saate oma külgribale sisestada, et kuvada seotud potid teie sisu küljel. Vidin töötab kõigi kohandatud postitüüpidega, nii et seotud töötajate või portfellielementide lisamine on imelihtne.

Installige lihtsalt pistikprogramm ja minge aadressile Välimus> Vidinad ja lisage oma külgribale vidin „Seotud postitused”. Seejärel kasutage vidina sätteid, et valida kuvamisvalikud (pealkiri, autor, kuupäev, pisipilt jne), hõljumisvalikud, arv ja taksonoomia, millest valida seotud postitused. Klõpsake nuppu Salvesta ja olete valmis minema!

14. Content.ad tasuta WordPressi pistikprogramm

Content.ad tasuta WordPressi pistikprogramm

WordPress.org väidab, et “Content.ad on sisusoovitusplatvorm, mis aitab saidiomanikel saidil rohkem aega genereerida, [samuti] oma sisu hõlpsalt ja märkamatult raha teenida.”

Content.ad platvorm genereerib tuhandeid saite iga kuu miljardeid lehe kuvamisi. WordPressi sisu.ad seotud postituste pistikprogramm on see, kuidas saate sellest pirukast osa. Parim osa on see, et peate lihtsalt pistikprogrammi installima, kasutades 3-etapilist protsessi, ja teie töö on tehtud. Lihtsamalt on pistikprogrammi Content.ad hõlpsasti seadistatav ja kasutatav.

Lisaks on seda paindlik stiil ja vidina loomise viisard hõlpsasti kohandatav. Lisaks sellele on see seotud postitus plugin jõudlusele orienteeritud ja sisaldab rikkalikku aruandlust, võimsaid võimalusi ja isikupärast tuge. Mida kuradit sa ootad? Vaadake teist korda ja minge läbi sisu.ad, et saada lisateavet selle kohta, miks see on WordPressi jaoks üks parimate seotud postituste pluginaid.

15. Postitage kohandatud mallid Pro Premium WordPressi pistikprogramm

Postitage kohandatud mallid Pro Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Plugin Custom Custom Templates Pro ei ole mõeldud ainult seotud postituste jaoks – see on terve malli koostaja, mida saate kasutada oma postituse paigutuste kujundamiseks. Lihtsalt kasutage intuitiivset liidest või valige alustamiseks üks lisatud 18 ehituseelse paigutuse hulgast.

Paigutuse kohandamisel saate sisestada postituse elemente, nagu pealkiri, meedium, järgmised ja eelmised lingid, põhisisu, sotsiaalsed andmed, ülevaated, autori biograafia ja muidugi ka teie seotud kirjed (paljude teiste fantastiliste võimaluste hulgas). Samuti on olemas stiilid parallaksi, kallete, täislaiuse või kõrguse lõikude, animatsioonide ja isegi videote jaoks. Kui olete oma kujunduse täiustanud, määrake see kõigile postitustele, konkreetsele postituse kategooriale või ainult ühele postitusele korraga.

16. Inline seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

Inline seotud postitused Tasuta WordPressi plugin

See pistikprogramm määratleb täielikult, kuidas oma seotud postitusi kuvatakse. Selle asemel, et kuvada seotud postitusi postituse lõpus, saate neid nüüd oma sisus kuvada, et suurendada kasutajate osalust kümnekordselt..

Saate oma postitustes automaatselt kuvada mitu kasti ja kohandada neid umbes 20 ainulaadse stiiliga. Seda tehnoloogiat kasutavad teiste seas suured kaubamärgid, näiteks Wall Street Journal, Entrepreneur ja Financial Times.

17. Yuzo tasuta WordPressi pistikprogramm

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

Ka meie tänases nimekirjas on Yuzo, omamoodi tasuta seotud postituse plugin, mis näeb teie saidil välja uskumatult hea, sõltumata teie kasutatavatest stiilidest.

See seotud postituste pistikprogramm on kerge, kaasas teksti- ja pisipiltide kuvamine ning üle 50 kohandamisvaliku. Sellel on minimalistlik disain, vidinad, metaboksid, vahemälu, loendur, intuitiivne armatuurlaud, kohandatud vidina mõõtmed ja taustavariatsioonid.

18. Super Post Premium WordPressi pistikprogramm

Super Post Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Super Post pole lihtsalt veskiga seotud postituste pistikprogrammi käitamine, see on kõik-ühes lahendus, mis annab teile täieliku kontrolli postiküsimuste üle. Superposti abil saate kuvada konkreetseid postitusi kategooriate, siltide ja muude taksonoomiate järgi.

Võite teha mis tahes konkreetse postituse kleepuvaks, näidata muu hulgas hiljutisi või kõige kommenteeritumaid postitusi. Super Post ühildub nii WordPressi uusima versiooniga kui ka peamiste brauseritega.

19. Seotud postitused WordPressi tasuta pistikprogrammi pisipildid

Seotud postitused WordPressi tasuta pistikprogrammi pisipildid

Kas soovite oma sisule visuaalselt seotud postitusi lisada? Seotud postituste pisipiltide pistikprogramm muudab selle lihtsaks! See pistikprogramm sisaldab valikuid, kuidas seada seotud postitusi (vastavalt seosele), pisipiltide suurust (valida pisipilti või keskmist) ja kohandada kuvasätteid (pisipildi allikas, taustavärv, ääris, teksti suurus, katkendi pikkus ja palju muud).

Muud kasulikud valikud hõlmavad 7 kasutamisvalmis tõlget, lihtsa seotud postituste lühikoodi, mida saate kasutada postituste lisamiseks ükskõik kuhu, pisipiltide külgriba või jaluse vidina ning kõigi WordPressi taksonoomiate (kategooriad, sildid, mõlemad, juhuslikud või kohandatud) tugi. Ja plugina integreerimiseks on teema arendajatele isegi sisseehitatud php-sildid.

20. Seotud postitused: Taxonomy Free WordPress Plugin

Seotud postitused: Taxonomy Free WordPress Plugin

Lisage oma sisule või külgribale seotud postitusi, kasutades taksonoomia tasuta seotud postitusi. See tasuta pistikprogramm sisaldab hõlpsasti kasutatavat vidinat ja lühikoodi, et muuta seotud postituste lisamine kiireks ja lihtsaks. Valige seotud sisu link, väljavõte, pisipilt või postituse täielik paigutus. Lisaks on lihtsad võimalused konkreetsete postituste või terminite välistamiseks ja seotud tulemuste piiramiseks kuupäeva või loendamise järgi.

Kasutajate jaoks, kellel on natuke rohkem kodeerimise teadmisi, saate oma seotud postituste jaoks kasutada ka oma HTML-i malle, liituda REST-i API-ga, lisada vahemällu kihti või isegi luua oma sisseehitatud teemamalle koos oma seotud sisuga.

Boonus: RelaZone’iga seotud Amazoni tooted Premium WordPressi pistikprogramm

RelaZone'iga seotud Amazoni tooted Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kuigi see pole traditsiooniline seotud postituste pistikprogramm, kuvab RelaZone pistikprogramm seotud amazoni tooteid, nii et saate oma vinge sisuga kasu lõigata. Nii et kui kirjutate tee kohta suurepärase põhjaliku postituse, võite hõlpsalt sisestada vastava lahtri, et kuvada oma sisus mainitud soovitatud rooibos, chai, rohelised ja mustad teed..

Pistikprogramm töötab teie artiklis märksõnade abil Amazonist sobivate toodete leidmiseks. Lisaks sobib see suurepäraselt ka WooCommerceiga – nii et kui juba oma veebisaidil oma kohandatud teesegusid müüte, saate linkida seotud Amazoni veekeetjatega, teetassidega, suhkrutükkidega ja muuga. RelaZone on üks parimaid ja lihtsamaid viise, kuidas oma WordPressi ajaveebist või poest rohkem tulu voogu saada.

Veel parimaid seotud postituste pluginaid WordPressile

Lõpetage täna väärtuslike väljavaadete kaotamine, valides WordPressi jaoks ühe parimate seotud postituste pluginate. Kunagi ei või teada, kust teie järgmine müügivihje võib tulla, nii et ärge võtke seda iseenesestmõistetavana. Arvestades, kui lihtne on meie kõigi valik WordPressi parimate seotud postituste pistikprogrammide installimiseks, konfigureerimiseks ja kasutamiseks, pole teil mingit vabandust.

Loodame, et meie postitus aitab teil valida WordPressi saidi jaoks sobivaima seotud postituste pistikprogrammi. Tagasiside, küsimuste või WordPressi jaoks parimate seotud postituste lisandmoodulite soovitamiseks kasutage palun allpool olevat kommentaaride jaotist. Näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map