Parimad reaalajas vestluse pistikprogrammid ja WordPressi piletitoetus

Enamikule klientidele meeldib ostu tegemisel teatav abi. Neil võivad tekkida kahtlevad kahtlused isegi pärast toote üksikasjaliku kirjelduse, ülevaadete ja KKK-de lugemist. Kas poleks tore, kui keegi poest aitab teid teie ostmisel? Keegi, kelle juurde saate uuesti pöörduda, kuni olete oma ostus kindel ?


Parimad reaalajas vestluse pistikprogrammid võivad siin teid üles tõsta. Need pistikprogrammid astuvad nutikalt sisse, et teha tööd müügiassistendi või klienditoe inimesega. Nad saavad vastata kõikidele klientide küsimustele ja olla saadaval 24 x 7 x 365. Teie pood pole enam näota URL, vaid muudetakse kohe müügimeheks või poeomanikuks, kes saab pidada vestlust külastajatega ja muuta nad väärtuslikeks klientideks.

Ka telefonikõned ja e-kirjad võivad selle ülesande täita, kuid reaalajas vestluse süsteemil on mõned eelised:

 • See toimib tagasiside- ja kontaktisüsteemina. Tagasiside aitab teil oma turundusstrateegiat täpsustada.
 • Külastajad saavad kiiret ja reaalajas tuge, nad ei pea vastust ootama.
 • Kliendi kaasamine ja kontakti saamine muudab nad tõenäoliselt püsiklientideks.
 • See võib vähendada mahajäetud kärude arvu.
 • Vestluskirjeid saab kasutada tulevaste kampaaniate valmis alusena.
 • Sellest võib saada foorum või vestluse tugisüsteem.
 • Kui piletid väljastatakse, on reageerimine lihtsam, kuna see on jälgitav ja seda ei kaotata enne, kui need lahendatakse.
 • See võib parandada SEO järjestamist, kuna külastajad püsivad teie veebisaidil kauem.
 • Kui olete võrguühenduseta, teisendatakse see automatiseeritud e-posti süsteemiks, aidates teil luua väärtuslikke müügivihjeid.

Seal on palju reaalajas vestluse pistikprogramme, alates väga lihtsatest ja tasuta ja lõpetades igakülgsete premium-pistikprogrammidega. Ma loetlen siin mõned head.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WSChat – WordPress Live Chat

WSChat ELEX WordPress reaalajas vestluse pistikprogramm

Uuendage oma saiti tõhusa, AI-toega live-vestlusega, kasutades WSChat. See kerge pistikprogramm lisab teie saidile kasuliku vestluskasti hüpikakna, mis on mobiilivalmis ja sobib suurepäraselt igas seadmes.

WSChat WordPress Live Chat on täis funktsioone saidikülastajate küsimustele vastamiseks ja sellega on lihtne alustada. Pärast installimist kujundage oma vestluse-eelne vorm koos vajaliku teabega ja kujundage oma vestluskasti vidin sisseehitatud värvivalikute abil. Saate lisada ka piiramatu arvu esindajaid ja lubada agenditeatised, nii et neid teavitatakse kohe, kui külastaja hakkab vestlema.

WSChat Live Chat näide

Samuti on olemas võimalused online / offline oleku kuvamiseks, Google Dialoogi voo tugi vastuste määratlemiseks ja automatiseerimiseks ning täpsemad vestluse tööriistad manuste, ekraanisalvestuse jaoks (et kliendid saaksid probleeme paremini selgitada), vestluste ajaloo e-posti ja vestluste hinnangute saatmiseks. Lisaks WSChatile salvestatakse kõik teie andmed teie enda serverisse, parandades vestluste (ja andmete) privaatsust.

Kasutage aruandlusfunktsiooni, et vaadata klienditoe toimivust koos hinnangute, kvaliteediskooride ja piletite arvuga agendi kohta. Nii näete lühidalt, kas teie külastajad saavad neile vajalikku abi. Ja pistikprogramm on integreeritud ka populaarse versiooniga WSDeski pistikprogramm, nii et saate klienditoega seotud küsimusi sujuvalt oma abiteenuste osturedelile suunata. Muutes sellest kõikvõimaliku tugilahenduse!

2. Tugiamet

Tugiteenuste foorum - vestluse WordPressi pistikprogramm

Tugilaud on suurepärane võimalus reaalajas vestluse lisamiseks oma WordPressi saidile. See vestluse pistikprogramm, mis on loodud võimalustega Dialogflow kaudu integreeritud Slacki ja AI juhitud vestlusobotitega, on täis vestluse pistikprogrammi, mis aitab teil hallata külastajate küsimusi. Koos Tugilaua WordPressi vestlus saate kindlasti pakkuda oma saidi külastajatele paremaid kogemusi – installige lihtsalt pistikprogramm ja mõne minuti jooksul saate teie ja teie tugiteenuse pakkujad (või robotid) tööle asuda!

Tugiteenuste foorum - vestluse WordPressi pistikprogramm

Nagu mainitud, toetab Slack ja Dialogflow integreeritud tugiamet ning pakub palju rikkalikke sõnumitüüpe, mida teie esindajad või robotid saavad oma vastustes kasutada. Nende hulka kuuluvad nupud, ripploendid, tekstisisestuste loend, e-kirjade esitamise vorm, registreerimisvorm, ajakava, artiklid, staatiline tekstiloend (pealkirjadega või ilma), tabelid ja esindaja hindamise vorm. Või saate luua oma kohandatud (staatilisi) rikkalikke sõnumeid. Võite isegi määrata tööajad oma vestluskasti peitmiseks, oma vestlusboti keelamiseks ja / või ajakava kuvamiseks, kui külastaja kirjutab sõnumi väljaspool teie määratud tundi. Kõigile vestlustele pääseb hõlpsalt juurde administraatori alalt. Siit saate oma WordPressi juhtpaneelil hallata sõnumeid, salvestada vastuseid, hallata / korraldada kasutajaid ja vaadata külastaja teadmisi.

Muud fantastilised funktsioonid hõlmavad teatiste (e-post, töölaud ja välk), teadmistebaasi artikleid ning teie kasutajate ja struktureeritud andmete automaatset sünkroonimist. Tugiamet toetab ka RTL-i, pakub 19 erinevat keelt ja kui soovite lisada uue keele, on tõlge valmis. Seda kõike vaid 59 dollari eest!

3. Acobot Web Assistant Free AI Chatbot

Acobot Web Assistant Free AI Chatbot Plugin

Acobot on WordPressi vestlusbooti pistikprogramm, mis pakub teie saidi külastajatele viivitamatut abi, isegi kui teie klienditeeninduse meeskond pole kohal. Installige lihtsalt pistikprogramm ja konfigureerige sätted. See on nii lihtne. Sadade avataride vahel, mille hulgast saab valida, stiilsed vestlusvidinad (vali vaid see, mis sobib just sinu saidile) ja kohandatavate värvidega Acobot on suurepärane chatboti võimalus.

Acobot Web Assistant Free AI Chatbot Plugin

Kuid Acoboti teeb eriliseks see, et selle toiteallikaks on ai. See tähendab, et te ei pea vastuseid programmeerima – Acobot uurib teie veebisaiti ja õpetab ise kõike, mida ta abistamiseks vajab. Plus Acobot on piisavalt nutikas, et teada saada, millal oma saidil muudatusi teete, ja ta värskendab selle vastuseid vastavalt.

See pole kõik, mida Acobot saab teha – see vestlusbot on kasulik ka plii genereerimisel. Pärast seda, kui kasutaja on Acobotiga suhelnud, võib ta küsida teilt tema kontaktteavet. Võite valida kas otsese või viisaka viisi, kuid mõlemal juhul esitab Acobot teabe küsimise põhjuse (näiteks kutsuda keeruka taotluse korral „inimkaaslase” järelmeetmeid). Sõltuvalt teie veebisaidist võib Acobot paluda külalisel teie ettevõttele meeldida või seda sotsiaalmeedias jälgida, esitada tegevuskutse (näiteks demo), otsida külalisele mõeldud vorm ja seda automaatselt täita, kasutada tasuta prooviperioodi ja palju muud. Lisaks sisseehitatud väljumiskavatsuse tuvastamine tähendab, et Acobot annab endast parima, et te ei kaotaks müügivihjet.

Acobot on tasuta, kuid ainult väikestele veebisaitidele (kuni 25 lehekülge) ja kuni 250 kasutajale. Ettevõtetele või suurematele saitidele täiendatud versioon Acobot Chatboti plaan on kohustuslik. Alustades kõigest 29 dollarist kuus, on see suurepärane investeering teie ettevõttesse, kuna Acobot aitab teil kindlasti suurendada müügivihjeid ja konversioone.

4. WP-Chatbot by MobileMonkey

WP-Chatbot by MobileMonkey

Kas teile meeldib Facebooki Messenger? Koos WP-Chatbot saate oma saidile hõlpsalt lisada Facebooki Messengeri vidina. Armasta või vihka – Facebook Messengeri kasutab enam kui 1,3 miljardit inimest

Miks siis WP-Chatbot? Lihtsamalt öeldes – see on suurepärane (ja lihtne) viis ööpäevaringselt reaalajas vestluse lisamiseks oma WordPressi saidile. WP-Chatbot integreerub sujuvalt teie Facebooki ärilehega, nii et saate luua oma jälgimisvõimalused ja alustada kohe oma publikuga ühenduse loomist. Ja mis kõige parem – kuna see põhineb Facebooki Messengeri kaudu, saate igal ajal kliendiga vestelda. Uue teabe või pakkumistega ühenduse võtmiseks ei pea te lootma telefoninumbrite või e-kirjade kogumist (kuigi kui soovite – seda saate premium-paketi abil seadistada).

WP-Chatbot by MobileMonkey Widget

WP-Chatbot pakub ka lihtsaid valikuid kohandatud teemavärvi ja tervitustervituse jaoks. Samuti saate vestluse keele seada ja vidina peita kohandatud postituse tüübi põhjal. Tahad rohkem? Saate uuemale versioonile üle minna MobileMonkey lisatasu plaan kohandatud brändingu, reaalajas vestluse ja avalike kõnede, kasuliku vestlusboti, tilkade ajastamise, täpsema vestluse analüüsi, sisseehitatud reklaami ja muu lisamiseks.

5. Zendeski live-vestlus

Zendeski live-vestluse tasuta WordPressi pistikprogramm

Zendeski reaalajas vestlus on populaarne pistikprogramm, mis suhtleb teie klientidega reaalajas ja aitab neil ostu sooritada. Peate looma konto Zendeskis ja linkima selle konto pistikprogrammiga. Kui see on tehtud, avaneb ekraani paremas alanurgas teadete kast. Külastajad saavad teiega kohe rääkima hakata ja kui te pole võrgus, võite saata meilisõnumi. See töötab hästi kõigi peamiste brauseritega ja on lihtne viis reaalajas vestluse integreerimiseks oma saidile.

Zendeski live-vestluse tasuta WordPressi pistikprogramm

Vidin on lihtne ja seda saab kohandada nii, et see oleks sünkroonis teie kaubamärgiga. See on optimeeritud mobiiltelefonidele ja on saadaval 40 keeles. Tasuta versioon lubab korraga ainult ühte samaaegset vestlust ja 14-päevast vestluste ajalugu säilitatakse.

Ennetav vestlus võimaldab teil anda eelnevalt määratletud vastuseid. Päästikuid saab seada, nii et iga külastaja jõutakse automaatselt. Armatuurlaual saate kogu liiklust jälgida ja vestluse algatada, kui tunnete, et külastaja vajab abi. Armatuurlaual saate teha mitmeid toiminguid – kohandada sätteid, efekte värskendada, seadistuse otseteid keelata või mõne külastaja keelata.

6. WordPressi vestlus on lõpule viidud

WordPress Live Chat - täielik WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPress Live Chat plugin on avatud lähtekoodiga lisatasu plugin, mille saate installida vestluskasti kiireks lisamiseks. Saate luua oma operaatoreid, kohandada vestluskasti ja pidada vestluste logisid. Soovi korral saab kasutajale vastata rohkem kui üks agent.

WordPressi reaalajas vestluse pistikprogramm

Kui operaatorid pole ühenduseta, saavad külastajad täita kontaktvormi. Kui kõik agendid on ühenduseta, võetakse e-posti teel vastu teatisi. Kas soovite pistikprogrammi kasutada paljudel veebisaitidel? Peate kasutama Live Chat Unlimited’i.

7. WP reaalajas vestluse tugi

WP reaalajas vestluse toe tasuta WordPressi pistikprogramm

Proovige WP reaalajas vestluse tugiteenust, et saaksite oma klientidega korraga mitme vestluse ajal käia. Nii kasutaja kui ka külastaja jaoks on liidese kasutamine lihtne. Selle kasti kõiki välju saab redigeerida ja kasti ise saab lohistada üle kogu ekraani ja paigutada kuhu soovite. Kui otsevestlus on välja lülitatud, saab võrguühenduseta sõnumeid salvestada.

WP Live Chat toetab tasuta WordPressi pistikprogrammi sätteid

Võite valida 6 eelmääratud vestluskasti teema seast ja kohandada vestluse kogemust täielikult nii, et see sobiks teie veebisaidi ilmega. Vestlusboksis pole reklaame ega Powered By linke. Kiirvastuse kasti saab sisestada. Külastajad võivad jääda anonüümseteks, kui nime ja meilinõuded vestluse algatamise ajal on keelatud. Või võite piirata juurdepääsu ainult registreeritud kasutajatele. Animatsioone saab kasutada vestlusaknas ja vestluste kirjet saab säilitada. Kui olete leidnud, et IP-aadressil on häiriv väärtus, saate selle keelata.

Ekraanil kuvamiseks saab teha reaalajas vestluskasti. Uue vestluse alguses saab helisignaali lubada või keelata. Pistikprogramm ühildub kõigi vahemälupistikprogrammide ja tõlke pluginatega.

Selle pistikprogrammiga on kaasas palju tasulisi laiendusi, mida saate valida funktsioonide lisamiseks – vestluse laiendamise algatamine, mitme agendi laiendus, mobiili- ja töölauarakendus, pilveserveri laiendus, vestluse krüptimislaiend – ja saate neid vajadusel lisada..

8. Vinge tugi

Vinge toe WordPressi pistikprogramm

Vinge tugi on WordPressil põhinev kindel tugiteenus. See on kavandatud olema ühilduv kõigi WordPressi teemadega, nii tasuta kui ka premium-iga. Kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud, lülitatakse kõik funktsioonid sisse, nii et saate teenuse Help Desk avada ja klienditoe kohe üles seada..

Vinge toe WordPressi pistikprogrammi tasuta seaded

Külastajad saavad oma kaebuste jaoks pileteid avada kasutajaliideses ja seda saab klienditeeninduse meeskond jälgida taustast. Vanad piletid saab siltidega tuvastada. Enne piletite avamist võidakse klientidel paluda nõustuda tingimustega.

E-kirjad saadetakse kohe õigetele isikutele, et nad saaksid selle järgi tegutseda. Vestlus kliendi ja teie meeskonna vahel jääb privaatseks. Saate vestluskasti välju lisada ja toetada nii palju tooteid kui soovite.

Kui soovite oma vestlusvõimalusele laiendusi lisada, pakub Awesome’i tugi laiendusi WooCommendi integreerimiseks, konserveeritud vastuseid, e-posti torustikku (e-postiga vastamine) ja palju muud. Need laiendused on nii tasuta kui ka tasulised. Nii suured äriorganisatsioonid kui ka väikeettevõtted saavad seda pistikprogrammi eeliseks kasutada.

9. WP Support Plus tundlik piletisüsteem

WP Support Plus tundlik piletisüsteem

WP Support Plus tundlik piletisüsteem töötab hästi ettevõtte, kinnisvara- või teenindusesüsteemi, kohtumiste värbamissüsteemi, tehnilise tugisüsteemi ja muude sarnaste tugipiirkondade jaoks. See saab tõhusalt hakkama suurte organisatsioonide piletikorraldusega.

WP Support Plus'i seaded

Pileti saab avada kasutaja ees, administraatori kaudu või isegi kasutaja nimel. Saate piirata piletite esitamise kasutajaliideses konkreetse kasutajaga ja see on kasulik WooCommerce’i toega saitidel. Pileteid saab kategoriseerida, tähtsuse järjekorda seada, neile staatuse anda ja isegi kustutada. Külalised saavad pileteid esitada isegi Facebooki kaudu. Google No CAPTCHA, külalisvormide jaoks saab lubada reCAPTCHA.

Iga pileti kohta saadetakse kinnitus e-posti teel nii administraatorile kui ka külastajale, kes pileti tõstab. E-posti torustik on valik, sõltuvalt host ühilduvusest. Skype’i funktsioonid on sisse lülitatud ja saate ka Skype’i kaudu helistada või vestelda. Faile saab lisada piletitele, vastustele ja kirjadele.

Pileteid saab määrata agentidele (meeskonnaliikmetele) ja agentide tarka statistikat saab säilitada, nii et teate, kuidas teie meeskonna liikmetel läheb. Piletimüügi haldamiseks võib ühele esindajale anda ka järelevalverolli.

Vastuvõtvat tuginuppu saab lisada kõikjale ja ka kohandatud väljad. Kasutatakse AJAX-põhiseid filtreid, nii et piletite ja reageerimisaja vahetamine on kiire. KKK ja konserveeritud vastuste funktsioonid võivad aidata tõstatatud piletite arvu või kohandatud vastuseid vajavate piletite arvu vähendada.

Mitme kasutaja piletite esitamine, piletite oleku kontrollimine, tundlik paigutus, agentide kategoriseerimine ja failide manused annavad sellele pistikprogrammile eelise. Kuigi pistikprogramm on tasuta, on mõned funktsioonid saadaval ainult premium-versioonis. Leiate, et kõigi funktsioonide täielikuks kasutamiseks peate minema üle esmaklassilisele pistikprogrammile.

10. WP tasane visuaalne vestlus

WP lameda visuaalse vestluse lisatasu WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite lihtsat materjalikujundusega vestluse pistikprogrammi, mille saate kohe installida ja kasutama hakata, on WP Flat Visual Chat suurepärane võimalus. Sellel armsal pistikprogrammil on värvi kohandamise valikud ja hõlpsasti kasutatav liides, mis integreerub sujuvalt teie WordPressi installimisega.

WP lameda visuaalse vestluse WordPressi pistikprogramm

See lihtne pistikprogramm võimaldab teil oma saidi külastajatele pakkuda reaalajas reaalajas ajax-vestluse otsetoetusi. Operaatorid saavad vaadata, millisel lehel lugeja on, ja nad saavad alustada vestluse pakkumist. WP lameda visuaalse vestluse tugiteenused on ka konserveeritud vastuste, sõnumite helisignaalide, vestluste logimise, kliendi IP tuvastamise ja vestluse teise operaatori jaoks ülekandmise võimaluse jaoks..

11. Tidio Live Chat

Tidio Live Chat tasuta WordPressi pistikprogramm

Tidio Live Chat on loodud WordPressi jaoks ja integreerub sellega reaalajas kiiresti. See on 7 päeva tasuta ja selle kasutamiseks ei pea te sisse logima ega registreeruma. Pärast 7-päevast perioodi võite minna kas tasuta versioonile või minna madalamale versioonile. Tärnireitinguga 4,9 on see populaarne pistikprogramm, mida saate kasutada oma veebisaidile reaalajas vestluse lisamiseks.

Tidio Live Chat

Seda on lihtne paigaldada ja saate oma külastajaid jälgida ning pöörduda igaühe poole, kes teie veebisaidil piilub. Vestluskast ilmub kohe installimisel ja näete loendit külastajatest, kes on praegu teie veebisaidil. Võite jõuda kõigi valitud inimesteni.

See on kolme kujundusega ja saate valida värvid, mida soovite selle kuvamiseks. Kui olete võrguühenduseta, saavad külastajad teiega e-posti teel ühendust võtta. Selle pistikprogrammiga on integreeritud suuremad e-posti teenuse pakkujad.

Integreeritud vidin toetab ka 140 keelt, nii et saate oma klientidega vestelda võimalikult paljudes keeltes.

12. Uberi vestlus – ülim live-vestlus

Uberi vestlus - ülim live-vestluse WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui pakute paljude võimalustega vestlusplugina, vaadake muud kui Uber Chat. Olles nimetatud „ülima live-vestluse WordPressi pistikprogrammiks”, ei valmista see kindlasti pettumust.

Uberi vestluse WordPressi pistikprogramm

Komplektis funktsioone, sealhulgas WordPress ja Windowsi klienditugi, päringuvormi varukoopia, mitme operaatori tugi, heliteatise seaded ja kohandamised, täielik arutelude ja esituste ajalugu, vestluse oleku järjepidevus kogu saidil, eelsalvestatud värviskeemid ja palju muud.

Uber Chat toetab ka toetatud vastuseid, et kiirendada teie tugiteenuste reageerimisaega, mitmekeelse liidese ja WPML-i ühilduvust ning võite installida Uberi vestluse mis tahes WordPressi mitmele saidile (pidage meeles, et iga teie võrgu sait töötab eraldiseisva veebisaidi ja vestlusliidesena). . Ainus süsteeminõue on see, et kasutate pistikprogrammi serveris, millel on piisavalt võimsust vestluste arvu jaoks, mida plaanite samal ajal alustada (näiteks – tõenäoliselt ei saa te toetada 1000 klienti, kui teie sait majutab 1 dollarit kuus ).

13. Puhas vestlus – tasuta vestlus

Puhas vestlus - tasuta vestluse WordPressi pistikprogramm

Kui olete väikeettevõte, peaks Pure Chat teid huvitama. See tarkvara on loodud väikeettevõtteid silmas pidades. See on lihtne ja saate vestelda aknas vahekaarte korraldades korraga vestelda mitme klientiga. Saate vestelda teiste meeskonnaliikmetega ja mitu meeskonnaliiget saavad kliendiga vestlusesse liituda.

Puhas vestlus

Vestluskasti saab kohandada värvi või teksti muutmiseks või animatsiooni või piltide lisamiseks vastavalt teie kaubamärgile. Seadistage oma vestluskast mõneks sekundiks pärast seda, kui külastaja teie lehele maandub. Üksikasjade paneelilt saate külastaja kohta rohkem teada ja temaga sisukamat vestlust pidada. Konserveeritud vastused võivad tüütuse tavapärastest vastustest välja viia.

Külastajaid saab suunata paremasse osakonda, määrates osakonnad vidinatele. Liigitage külastajaid ja võimaldage neile erinev juurdepääsutase. See aitab teil oma meeskonda juhtida. Iga meeskonnaliikme sooritust ja reitingut saab jälgida, nii et saate paremini tuttavate meeskonnaliikmetega tuttavaks.

iOS-, Android- ja Kindle’i rakendused on saadaval, mis tähendab, et saate vestelda, ilma et peaksite piirduma ainult laua taga olemisega. Ühendage puhas vestlus Zapieri abil enam kui 500 rakendusega ja kasutage kohe laiendatud funktsioone. Isegi kui teil pole veebisaiti, saate Pure Chat’i hostitud lehtedel omada eraldi vestluskasti.

Puhas vestlus on nii tasuta kui ka tasuline tarkvara. Täiesti tasuta paketi korral on vestluste arv kuus piiratud 15-ga ja pärast seda peate minema üle stardi-, äri- või majanduskasvu plaanile. Brändimata vestluskastide jaoks peate valima kasvukava, mille suurus on 99 USD kuus ja mida makstakse igal aastal.

14. Formilla reaalajas reaalajas vestlus

Formilla reaalajas reaalajas vestluse tasuta WordPressi pistikprogramm

Formilla reaalajas vestlus võimaldab külastajaid reaalajas jälgida ja tuleb teile juurde nii tasuta kui ka paljude tasuliste pakettidena. Tasuta versiooni abil saate installida vestluse ühele veebisaidile, pidada ühte vestlust korraga ja teil on õigus 30 vestlusele / e-kirjale iga kuu. Samuti saate selle sättida nii, et vestluse algatab mõni sekund pärast seda, kui külastaja on teie veebisaidile jõudnud. Sõnumeid, mis kutsuvad külastajaid vestlusele, saab kohandada.

Vormel

Automaatvastaja saab sisse lülituda ja koguda kontaktandmeid, kui olete võrguühenduseta. Kui koputate klaviatuuril, saab külastaja teada, et teie vastus on teel. Sissetuleva vestluse jaoks saab seada laua- või helihoiatusi. Infolaud või postkast aitab teil vestlusi filtreerida, tähtsuse järjekorda seada ja kasutajaid piirata või keelata. Pileteid saab määrata vestlustele ja tähtsuse järjekorda panna.

Kui agent on hõivatud, pannakse vestlus järjekorda ja kasutaja teab alati oma asukohta järjekorras. Vestluse ärakirju säilitatakse. E-kirju saab kohandada ja e-posti andmeid eksportida. Armatuurlaud annab teile ülevaate vestlustegevusest ja kogutud andmete põhjal saab genereerida aruandeid. Vestluse aegu saab planeerida ja tööaegu fikseerida.

Paketid ulatuvad 11,99 dollarist kuus kuni 16,99 dollarini kuus. Nende pakettide abil saate suurendada esindajate, veebisaitide ja vestluste arvu. Saate vestelda mobiilseadmetest, teil on õigus saada versiooniuuendusi, jälgida külastajaid reaalajas, kohandada vestluskasti, kasutada tähelepanuhaarajat, eemaldada bränding ja olla õigus telefonitoele.

15. Flyzoo vestlus

Flyzoo vestluse tasuta WordPressi pistikprogramm

Flyzoo vestlus pole tegelikult ette nähtud ettevõtluse jaoks, see on loodud spetsiaalselt kogukonna vestluse jaoks. Olles oma olemuselt sotsiaalsem, on see hästi integreeritud enamiku liikmeksoleku ja suhtlusvõrgustike pistikprogrammidega. Veebiseminarid, tutvumissaidid, veebimüüjad või -mängijad, üritused, kohalikud ühendused ja muud sarnased rõivad saavad seda pistikprogrammi hästi kasutada.

flyzoo

Kasutajad saavad sõpru leida ja nendega vestelda, grupivestlustega liituda ja. Kasutajaprofiilid sünkroonitakse automaatselt vestlusega ja avatarid saab sisse tõmmata paljudest muudest pistikprogrammidest, nagu Gravatar, WP User Avatar, Ultimate Member ja Buddy Press. Kasutajad saavad vestelda enam kui 20 keeles ja võimalikud on mitmed privaatsed vestlused.

Vestlusi hostitakse pilves, nii et teie serveriressurssidele joonis puudub. Vestlusi saab modelleerida ka kohandatud filtritega, et välistada halb keel, keelata mõned külastajad, blokeerida IP-d või piirata vestluse pikkust või vestluste saatmise kiirust. Hüpikaknad lubavad vestluse eraldi brauseriakendes. SSL / HTTPS-põhiste veebisaitide puhul saab vestluse krüpteerida. Vestluste ajalugu säilitatakse ja eelmistele vestlustele pääseb juurde. Alamdomeenid on lubatud ja paljusid saite saab ühendada sama vestlusega.

Võite proovida vestlust Flyzoo kaudu 14 päeva jooksul tasuta ja soovi korral pikendatakse seda veel 14 päeva. Proversiooni abil on võimalik külastajate reaalajas jälgimine, failide jagamine, grupivestluste manustamine lehtedele ja juurdepääsu piiramine rollide alusel. Juurdepääsu piiramise viimane funktsioon sobib spetsiaalselt tellimuspõhiste teenuste eri tasemetele.

16. Casengo reaalajas vestluse vidin

Casengo reaalajas vestluse vidin tasuta WordPressi pistikprogramm

Casengo reaalajas vestluse tugi on hästi kavandatud, hõlpsasti kasutatav, rikkaliku live-vestluse toe pistikprogramm. Peate registreeruma Casengo konto ja saate mõne minuti jooksul oma veebisaidil vestluse akna üles seada. Võite külastajatele vastata otsevestluse või e-posti teel. Vestluskaste saab kohandada.

Pistikprogramm ühtlustab kõik WhatsAppist saabuvad vestlussõnumid, reaalajas vestluse või e-posti aadressid ühte postkasti, nii et te ei kaota kunagi ühe sõnumi jälgimist. Kogu meeskonnal on vestluste liiklusest selge ülevaade ja koordineerimine on tagatud. Kogu klientidega vestluste ajalugu säilitatakse, nii saavad teie meeskonna liikmed paremini reageerida.

Kasulik on teadmistebaas, mille meeskonnaliikmed saavad klientidelt vastuseid otsida. Meeskonnaliikmed võivad päringu edastada ka kõigile teistele, kes pole nende vestlusgrupist või otsida abi teistest grupi liikmetest.

Kuna pistikprogramm saab käsiseadmetes suurepäraselt töötada, võite olla kogu aeg kliendi päringute peal. Kombineerituna Facebooki ja Twitteri integreerimisega on vestlus liikvel võimalik. Samalt veebisaidilt saab hallata mitut postkasti ja kaubamärki.

Tasuta kontoga on kasutajate, vestluste ja vestluste arv piiratud. Seal on 2 tasulist plaani – Premium ja Enterprise, kusjuures kogu funktsioonide komplekt on saadaval ainult ettevõtluskavas (ja kohandatud funktsioonid on saadaval spetsiaalselt Eliidi plaanides).

17. Collect.chat Jutukas Chatbot

Collect.chat Chatbot

Collect.chat on maailma lihtsaim chatboti ehitaja. Saate luua WordPressi saidi jaoks vestlusbotid mõne minuti jooksul, kasutades pukseerimismalle. Nüüd saate nende automatiseeritud vestlusprogrammide abil muuta oma külastajad klientideks, kasvatada e-posti loendeid ja planeerida kohtumisi. Need töötavad 24 × 7 ja koguvad andmeid sujuvalt, pakkudes teie veebisaidi külastajatele veetlevat kogemust.

Klientide üha suurem kaasatus veebisaidil on iga ettevõtte edu võti. Traditsiooniliselt tuginesid veebisaidid selle jaoks staatilistele vormidele. Kuid need on osutunud tohutuks ärritumiseks.

Nii et sujuva kliendikogemuse loomine on veebipoodide ostmisel ülioluline. Brändi reaalmaailma edu peamine põhjus on emotsionaalne kiindumus, mille nad jätavad oma klientidele. Parim viis sama isiku võrgumaailmas paljundamiseks on interaktiivsed vestlused. Rääkige oma klientidega just nii, nagu teeksite seda päris jaemüügipoes.

Collect.chat’i vestlusbotid võivad esineda kolmel kujul:

 • Käivitusvorm – vestlusbot ilmub veebisaidile allosas
 • Manustatav vorm – vestlusboti saab manustada veebisaidi ükskõik kuhu. Seega saab veebisaidi mis tahes sektsiooni muuta jutukas.
 • Jagatav vorm – vestlusboti saab jagada URL-i kaudu. Seda saab kasutada uuringute läbiviimiseks.

Collect.chat võimaldab teil seda just teha. Ja parim osa on see, et vestlused on täielikult automatiseeritud. Kõik, mida peate tegema, on skriptida vestlus, mida soovite kliendiga pidada, ja paigutada ta oma saidile. Nende abil saate klientide tagasisidet, ülevaateid, potentsiaalsete klientide kontaktteavet ja palju muud. Kõige tähtsam on see, et saate võimaluse luua oma veebiklientidega emotsionaalne side.

Kokkuvõtteks…

Live Chat on mugav tööriist klienditeeninduse suurendamiseks mitme sälgu võrra. Siin käsitletavad pluginad sobivad iga organisatsiooni vajadustega üsna hästi. Kõik pistikprogrammid on WordPressi hoidlas populaarsed ja kõrgelt hinnatud, nii et peaksite tõesti vestluse alustama ja uurima, kuidas see mõjutab teie ettevõtet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map