Parimad pulmadeks olevad WordPressi teemad

Parimad pulmateemad WordPressi jaoks

Pulmad on sündmus, kus kaks partnerit ühendatakse nende vaimude kaudu paremaks ja halvemaks, kuni surm neid lahutab. Niisugune suursugusus väärib võrdselt suursugusust. Meie digimeedia ajastul pole isiklik puutumus täielikult kadunud. Oleme loetlenud mõned parimad WordPressi pulmade teemad, mis aitavad teil Interneti-ühenduse kaudu kõigi inimestega ühendust võtta, hoides samas isikliku kontakti puutumatuna.


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Meridiaanide pulmad

Meridiaanide pulmad - tundlik WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Meridiaanide pulm sisaldab kõike, mida vajate ühel elegantselt kujundatud lehel. Kaasa on võetud kõik olulised elemendid – ajakava, mille abil saate oma külalisi teavitada sündmustest, mis viivad teie suurele päevale ja sellele eelnenud päeval, RSVP moodulisse, et teie külalised saaksid teie kutsele koheselt reageerida ja võite ka teie külalised teavad, kus olete registreerunud, nii et neil on lihtne valida täiuslik kingitus.

Meridian Wedding sisaldab ka ajaveebi, nii et saate ootuse kujundamiseks jagada olulisi lugusid, nagu näiteks kihlumislugu, kogu oma külaliste nimekirjaga. Samuti saate jagada oma kihlusfotosid, videoid ja tutvustada oma pulmapidu. Ükski pulma sait poleks tõeliselt täiuslik, kui pole võimalust seda isikupärastada vastavalt teie erilise päeva teemale. Meridian Styleri abil on peaaegu iga element täielikult kohandatav, sealhulgas tüpograafia, värv, taust ja palju muud.

2. mesinädalad

Mesinädalad - pulmadele reageeriv teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Vastuvõtlik pulmateema on Honeymoonil väga stiilne ja vastupidav disain, mis on hoolikalt välja töötatud ilusa kujundusega, mis tõotab eristuda. Teema on väga hõlpsasti kohandatav ja hõlpsasti seadistatav. Teema sisaldab RSPV vormi, külalisteraamatut, taimerit, sündmuste kalendrit, paljude 3D-efektidega täisekraanil olevat Revolution Slider, ajaveebi ja Twitteri sfääri ning palju muud.

3. Everline pulmasündmus

Pulmasündmus - Everline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Puhas ja ilus reageeriv pulmateema Everline sisaldab viit avalehte, Revolution Slider, Visual Composer hõlpsaks kohandamiseks (9 eelnevalt määratletud värviskeemi), Mega menüü, mis sisaldab kõiki teie spetsiifika ühes kohas, sündmuste kalendrit, taimer, üksikasjalik dokumentatsioon. Kui teile meeldib kõik ideaalselt korraldatud, siis on Everline kindlasti kaalumist väärt.

4. Pulmapäev

PULMAPÄEV - PULMADE NÕUETE TEEMA

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pulmad julge ja stiilne reageeriv pulmateema. Sellel on vasakul ainulaadne navigeerimispaan ja see kasutab tänapäevaseid kujundusi ja kaunist paigutust, et komplimenteerida teema ainulaadse olemusega. See sisaldab sündmuste kalendrit, RSPV vormi, pildigaleriid, ajaveebi ja palju muud. Kui minimalism ja julgus on teie maitse, siis on see kindlasti vaatamist väärt.

5. Liit

Liit - pulmade ja ürituste WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lihtne, elegantne ja reageeriv üheleheline pulmateema pole Union mitte ainult puhas ja hõlpsasti kasutatav, vaid ka teie brauseris väga lihtne. Selle funktsioonide hulka kuuluvad – 4 ainulaadset päist, eraldatud sektsioonid erinevaks kasutamiseks, 2 RSPV vormi, reaalajas Instagrami galerii, kohandatud logod, võrkkesta jaoks valmis ikoonid, lapseteema, 600+ Google’i fonti ja palju muud.

6. WeddingEngine

WeddingEngine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WeddingEngine on esmaklassiline Wedding WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt muinasjutu veebisaidi loomiseks teie suure päeva kohta. See on teema, mida soovite kasutada pulmakoha üles ehitamiseks, et seda sõprade ja perega jagada.

Kasutage kaasasolevat liugurit ning teema video- ja pildivalikuid, et lisada pilte õnnelikust paarist, beebifotosid, ettepaneku videot ja palju muud. Seejärel lisage oma suhtele olulised kuupäevad, nagu näiteks siis, kui kohtusite, esimene suudlus, kui kolisite koos, kui kihlusite ja kõik muu ajagraafiku funktsiooni abil. Oh, ja WeddingEngine pakub ka suurepärast võimalust perekonnale ja sõpradele, et jätta teile soojad soovid otse oma pulmakohale.

Saate lisada ka kõik oma pulmasündmused, RSVP-mooduli, taimeri kuni suure päevani ja palju muud. Lisaks on valikuid teema kujunduse, värvide ja muude võimaluste kohandamiseks.

7. Teened

Merit - tundlik WordPressi pulmateema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hästi korraldatud, kaasaegne ja ilus reageeriv pulmateema Merit võimaldab teil värve ja tüpograafiat muuta otse nende teemavalikutest lähtudes – seda juhib võimas Reduxi raamistik. Täiustatud tüpograafiavalikute, RSPV-vormide, lapseteemade ja palju muu abil ei tohiks Meritit kahe silma vahele jätta, kuna see annab meile palju otsida.

8. Pulmapäev

Pulmapäeva tundlik teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pulmapäeval on kõik vajalik pulmaürituste korraldamiseks algusest peale. Oma saidi kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks kasutage kaasasolevat 4 eelmääratud värvikombinatsiooni, 15+ lehe malli, lühikoodide generaatorit, kohandatud vidinaid ja kohandatud postitusvorminguid. Lisage lugu sellest, kuidas te kaks kohtusite, video videost või isegi pildigalerii oma kihlusfotodest – pulmapäev muudab selle lihtsaks.

Mis teeb selle teema tõesti nii suurepäraseks, on see, kui täielik see on. Peagi on saadaval mall, mida saate oma veebisaidi seadistamisel kasutada. Teema sisaldab kasulikku RSVP-jaotist, nii et külaline võib teile teada anda, et ta on tulemas. Saate ka oma registrisse lisada, et nad saaksid varakult oma ostud teha. Päeva enda jaoks saate lisada kõik üksikasjad sündmuse, oma pulmapeo ja märkmete kohta kõige muu kohta. Kui külastajal on küsimusi, on olemas kasulik kaardil olevate asukohtadega kontaktide leht, et nad saaksid teid kätte. Lõpuks – nende hulgas on imeline galerii, kuhu saate lisada pilte oma poissmeeste / bahelorettide pidudest, pulmadest ja mesinädalast, et neid oma külalistega jagada.

Teemal on palju muid suurepäraseid pulmapäeva funktsioone, mida kindlasti armastate. Seal on armas ajaarvestus, mis näitab teie suure päevani jäänud aega, armas külalisteraamat, kuhu lähedased saavad jätta sooviavaldusi, kingituste registri integreerimine, mis teeb teie külastajatele ostmise lihtsaks, ja palju muud.

9. Lihtsalt abielus

Lihtsalt abielus teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Just abielus pulma WordPressi teema sobib suurepäraselt pulmadeks või isiklike ajaveebide veebisaitidele. See jumalik pulmateema on täis funktsioone ja magusaid detaile. Peamine sisuala on nagu kutse õmblemise üksikasjadega, sündmuse nimi ja kuupäev ees ja keskel. Teema sisaldab täielikku galeriid kaasamisfotode jaoks, poolläbipaistvaid rippmenüüde, ajaveebi jaotist ning pulmapeo ja majutuse lehti.

Kohandage teema välimust, et see sobiks paari isikliku stiiliga. Valige 4 eelseatud värviskeemi hulgast: beež / türkiissinine, roheline / punane, sinine / roosa või lilla / oranž. Seejärel kasutage ükskõik millist lisatud taustmustrit (filigraanne muster või lillemustriga teemantvõre) või laadige üles oma pilt.

Teema sisaldab ka pulmade eripära. Spetsiaalne RSVP-moodul võimaldab külastajatel kohe oma osalemist kinnitada. Registrileht hõlbustab siis külastajatel täiusliku kingituse leidmist, loetledes kõigi oma kinkeregistrite lingid ühes kohas.

10. Neeqah

Neeqah - tundlik pulm WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lihtsalt jahmatav, visuaalselt ilus, hämmastavalt hõlbus töötada. See kirjeldab suurepäraselt Neeqahi, reageerivat pulmateemat. Selliste hämmastavate funktsioonide abil nagu piiramatu värvipalad, täiustatud teema- ja tüpograafiavalikud, RSPV vormid, üksikasjalik dokumentatsioon ja palju muud on Neeqah kindlasti teema, mille üle pikka aega mõtiskleda, et esindada teie väga erilist päeva.

11. XOXO

XOXO - kaunilt elegantne pulmadega WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

XOXO sisaldab lihtsat, kuid elegantset üheleheliselt täielikult reageerivat pulmateemat, kus on palju kohandamisvõimalusi, sadu Google’i fonte, värvide redigeerimine, täislaiusega lehe paigutus või kasti paigutus, galerii, RSPV vorm, sündmuste kalender ja palju muud. Kui teie valik on elav ja avatud, on see teema, mida tuleks tõsiselt kaaluda.

12. Armas Dovey

Armas Dovey - tundlik WordPressi pulmateema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Puhas ja peen reageeriv pulmateema Lovey Dovey on hõlpsasti kasutatav, hõlpsasti kohandatav ja Bootstrap 3-le üles ehitatud, väga usaldusväärne. Selle funktsioonide hulka kuuluvad muutmisvõimalused, RSPV vormid, pildigalerii, külalisteraamat, sündmuste postituste tüübid ja palju muud. Selles on kõik, mida vajate, et luua oma väga eriliseks päevaks vinge pulmasaidi.

13. Abielu

Abielu - tundlik pulm WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Klassikaline, valget kraega reageeriv pulmateema Abielu on lihtne, hõlpsasti kasutatav mitmesuguste teemavalikute paneelil, mis pakub värvide ja fontide kohandamist ning lühikoodil põhinevat paigutusredaktorit. See teema ei pruugi olla nii väljamõeldud kui ülejäänud, kuid isegi siis meelitab klassika alati teatud tüüpi publikut.

14. Maya

Maya - nutikas ja võimas WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Originaalse MAYA teema nutikas ja uhke laps, mis on täielikult reageeriv ja pakub ühele ja mitmeleheküljelisi funktsioone. Selliste funktsioonidega nagu täisekraanil kuvatav ala maandumislehel, parallaksiafekt, ajaveebi paigutus, fotogalerii ja palju muud. Kui teie maitse on pisut luksuslik ja stiilne, võib see teile meeldida.

15. Igavik

Igavik - tundlik pulm WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Puhas, ilus ja stiilne üheleheline reageeriv pulmateema, Eternity uhkeldab ainulaadse kujundusega, vasakul navigatsioonisammas. Teemas on loendur taimer, fotogalerii, lugude lõigud, kinkeregistrid, RSPV vorm, ajaveeb ja palju muud. Kui otsite midagi silmade jaoks lihtsat ja samal ajal pidades silmas päeva olulisust, peaksite proovima seda proovida.

16. Pump

Pump - reageeriv pulm ja mitmeotstarbeline teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hästi klassifitseeritud ja kaasaegset mitmelehelist reageerivat pulmateemat on Pump hõlpsasti kohandatav, kuna see sisaldab endas valikuvõimalusi, piiramatut värvipaletti, esmaklassilist liugurit, lühikoode, Retina valmis, visuaalset heliloojat, galeriid ja palju, palju muud. Kui teile meeldib kõik absoluutselt korraldatud ja kõik, millel on oma koht, hoides seda samal ajal ilusana, siis vaadake seda enam.

See teema on valmis kõigi teie pulmapäeva pidustuste jaoks! Pump sisaldab suurepäraseid lehe moodustamise mooduleid tänu WPBakery vingele Visual Composeri pistikprogrammile. Veel üks Pump’i hea omadus on väliste pistikprogrammide tugi. Teema toetab bbPressi, kui soovite lisada osalejate foorumi, et suhelda veebis ja rääkida oma eelseisvatest nuputamistest. Või võite kasutada teemat WPML (mida see teema toetab ka), et see teemat täielikult mitmesse keelde tõlkida, nii et kõik teie sugulased saaksid teie pulma ajaveebi kursis hoidmiseks, olenemata nende päritolust, päritolu.

Muud fantastilised teemafunktsioonid hõlmavad iseloomustuslehte pereliikmete lugude jagamiseks õnneliku paari kohta, inimeste lehte, et lisada biosõnu pulmapidude kohta, galerii lehte, kus jagada kihlus- ja üritusfotosid ning palju muud. Pump on suurepärane pulmade teema, mis kindlasti meeldib kõigile bridezilladele.

17. käguLove

CuckooLove - WordPressi pulmateema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Üks CuckooLove’i parimaid külgi on taustpildi igal lehel – see on suurepärane! Kohandatud postitustüüpide hulka kuuluvad fotod (portfooliolehtede, video- / fotoalbumite jaoks), külalised, külalisteraamat ja sündmused. Mitme ajaveebi ja lehepaigutuse abil saate täpselt soovitud välimuse ja selle uhke teemaga on kaasas üle 14 lehe malli. Kasutage spetsiaalse paigutuse jaoks kodulehe ehitajat ja valige 4 erineva pildi / video liuguri seast kodulehel või mujal saidil! Teema tarnitakse kahe eelnevalt määratletud stiiliga, mis töötavad kohe välja, nii et saate sisu sisustamiseks kohe alustada!

18. Qaween

Qaween - tundlik WordPressi pulmateema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Qaweenil on kõik vajalik pulmadeks veebisaidi ja ajaveebi hõlpsaks loomiseks. Teema sisaldab vinge kodulehte täisekraanil kuvatava liuguriga, sektsiooni taustpildi tuge ja palju muud. Blogi abil saate seda jagada oma sõprade ja perega, et nad saaksid lugeda kogu teie kaasatust, asukohta või tulevikuplaane. Lisaks on sündmuste sektsioon ideaalne, et jagada üksikasju kihluspeo, bakalaureuse- ja bahetorettide peo, pulmapäeva ürituste ajakava kohta ning soovi korral võite isegi oma mesinädalate kohta üksikasju lisada. Lõpuks palub fantastiline galeriileht lihtsalt pilte oma rõngastest, pidudest ja muidugi teie pulmadest.

Qaweenisse on sisse ehitatud palju muid kasulikke funktsioone, mis muudavad selle üldiseks ajaveetmise teemaks ja mitte ainult pulmadeks. Teema sisaldab kohandatud postitustüüpe, et muuta oma kodulehe liuguri, galeriipiltide ja sündmuste lisamine ülilihtsaks. Lisaks lühikesed koodid muudavad kaunistuste lisamise postitustele ja lehtedele lihtsaks (sh loendid, jagajad, videod, jutumärgid, karussellid, nupud ja palju muud)

19. GeekLove

GeekLove - tundlik WordPressi pulmateema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Keerukas, minimalistlik ja ilus disain, Geek Love on täielikult reageeriv üheleheline pulmateema. See on väga kohandatav ja vidinatena on ka väga lihtne oma teema väljendus luua. Selle funktsioonide hulka kuulub sündmuste haldur, RSPV vorm, külalisteraamat, lühikoodid, võrkkesta ekraan ja palju muud. Kui teie maitseks on midagi tõeliselt ilusat ja minimalistlikku, olete oma ideaalse vaste kohanud.

20. kokku

abielus pulma WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kokku on vaieldamatult meie eristuv teema ja nagu me juba mitu korda oleme öelnud, enne kui saate selle abil midagi ehitada. See hõlmab pulmade teemasid ja oleme alustuseks loonud toreda pulmateema Total Wedding WordPressi teemademo koos kohaliku kerimisega. Kasutage tekstimooduleid, et lisada teavet oma sündmuse kohta, lisage pulmateemale vastavaid kohandatud fonte ja fondivärve, lisage oma sündmuse kohta galeriisid või hiljutisi ajaveebi postitusi ja lisage rsvp-vorm või isegi infolehe vidin (kui tunnete end oma väljamõeldisega koos pulmasündmused). Lisage mis tahes moodulid, mis teile meeldivad, Totalil on üle 90-aastaseid valida ja teema reageerib täielikult. Lehe lohistamise abil saate luua omamoodi veebisaidi, mis esindab teid tõeliselt paarina ja tulevasi sündmusi!

Sõlme sidumine (er, mähkimine)

Ja seal see teil on! Kogumik WordPressi kaunimatest, aukartust äratavatest ja liigutavatest teemadest. Abielu on see püha side, kus kaks hinge sisenevad ja lahkuvad ühena. Sellist intiimset sidet tuleks tähistada isikupäraga ja sellest tulenevalt ka noteerimisega! Kui tunnete, et oleme jätnud puudutamata teema, mis vääriks tunnustamist või sarnast, ärge kartke, teatades meile sellest!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map