Parimad Podcasti pluginad ja teenused WordPressile

Parimad Podcasti pluginad ja lahendused WordPressile

Kuulate seda oma igapäevaselt tööle tagasi sõites. Teel jõusaali. Võiksite seda isegi oma koeraga jalutades kuulata. Muidugi, mõnikord (või noh, enamasti) on see Taylor Swift Tere tulemast New Yorki või Oasis ” Wonderwall, kuid aeg-ajalt kipume kuulama väikeseid tükke audiosisu, mida pakutakse Interneti kaudu. See on minu sõber, mida me kutsume a taskuhääling. Kuid kas teadsite, et on olemas kasulikke taskuhäälingu pluginaid, mida saate kasutada oma saidil heli hostimiseks?


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Mida peaksite Podcastingust teadma?

Oleme varem kajastanud mõnda oma lemmik WordPressi taskuhäälingut, kuid lubage mul täna jagada huvitavat statistikat taskuhäälingutööstuse kohta.

1. Seal on näljane publik.

Edison Researchi tehtud uuringu kohaselt on 21% USA noortest kuulanud viimase kuu jooksul taskuhäälingusaateid.

Allikas: Edison Research – “Uudistemeedia olukord 2016”

Mõne konteksti saamiseks selle kohta, mida 21% kogu riigist moodustab, kuulab Spotify igakuiselt 13% USA-st ja 21% riigist kasutab Twitterit. Lühidalt:

Sama palju ameeriklasi kuulab netisaateid ja kasutab Twitterit.

2. On tõestatud kasv.

Ja arv kasvab aasta-aastalt pidevalt. Näiteks taskuhääli kuulavate üle 12-aastaste USA kodanike arv on viimase kümnendi jooksul kasvanud 133%, st aastatel 2008 kuni 2016. Ja just vahemikus 2015 kuni 2016 on taskuhäälingutööstus kasvanud 23%.

Taskuhäälingusaadete kuulajate arv kasvas USA-s viimase kümnendi jooksul 133%.

PS: Kui teil tekkis küsimus, kust me numbrid saime, tegime Edison Researchi diagrammis jagatud andmete osas lihtsa matemaatika.!

3. Tarbimine on lihtne.

Kas mäletate, kuidas me tavatsesime lauaarvutis vestelda? Ei? 90ndate lapsed teevad!

Internetil on uus kodu ja see on teie taskus. Nii nagu mobiiliotsingud ületasid Google’i töölaua, nägi taskuhäälingutööstus sarnast trendi. 2014. aastal tarbiti suurem osa taskuhäälingust lauaarvutis. Praegu kuuleb 64% netisaadetest nutitelefonis või tahvelarvutis. (Järelikult selle artikli imelik sissejuhatus!)

Mis teeb netisaadetest fantastilise

Nüüd, kui oleme mõnest sellest statistikast teadlik, lubage mul öelda teile, miks taskuhääling on uus lahe blokk.

See on suurepärane meediaväljaanne. Miks? Sest see säästab aega!

Ma ütleksin, et taskuhäälingu eeliseks number üks on see, et see salvestab terve osa meie ajast. Olgem ausad – me oleme hõivatud inimesed. Taskuhäälingusaated on kiirteavet pakkuvatele tarbijatele, kes soovivad öelda trendide tipptasemel ja jälgida oma lemmik inimesi – liikvel olles.

Te ei pea lugema!

Ärge saage minust valesti aru, kuid mõne jaoks (* tõstab kätt *) võtab lugemine vaeva. Kui te ütleksite mulle, et on olemas viis, kuidas ma saan sama palju teavet tarbida mitte kui ma peaksin lugema, oleksin elevil. Ja just seda teeb podcasting! Kurat, ma lugesin isegi raamatute kokkuvõtete audiotekste!

Vaevatu meediatarbimine.

Taskuhäälingusaateid saate kuulata oma tööle sõitmise või treeningsaali kaudu. Androidi ja iOS-i jaoks on hulgaliselt hämmastavaid taskuhäälingu rakendusi, mis laadivad teie tellitud taskuhäälingusaateid WiFi kaudu automaatselt alla. Mõned pakuvad teile ka suurepäraseid podcasti avastusi ja soovitusi, mis põhinevad teie huvidel.

See on suurepärane vahend, et jõuda inimesteni.

Sisu loojate jaoks, kes on häälekad ja soovivad jõuda oma vaatajaskonnani kaugemale kui ekraanil kuvatav tekst, on taskuhääling suurepärane kanal. Taskuhääling ei tähenda alati heli. Saate teha ka videoid, kuid enamik meist eelistab säästa oma telefoni ruumi ja mobiilseid andmeid.

Kõik teevad seda.

Ja lõpuks, kõik (ja ma mõtlen seda tõesti igaüks) otse enimmüüdud autoritelt kuni kuuekohalise sissetulekuga blogijateni, peaesinejateni, mõjukate turundajate ja digitaalkirjastajateni – on oma taskuhäälingumängu edendanud.

Nad on investeerinud tõsist aega, vaeva ja raha, et oma publikule taskuhäälingusaateid luua, avaldada ja turustada. Järgneb tonn lojaalset tellijat, kes muutuvad lõpuks teie toodete suusõnaliseks turundamiseks ja kõrgeimate toodete evangelistideks.

Seetõttu, kui 2018. aasta on aasta, mil olete otsustanud hakata taskuhäälingu, kudosid. See saab olema keeruline, kuid samas tasuv teekond. Kuna WordPress kasutab ligi 30% Interneti-veebisaitidest, on ülioluline, et teie taskuhäälingu seadistamine oleks teie WordPressi saidile juhtmega ühendatud. See mitte ainult ei reklaamita teie sisu oma vaatajaskonna jaoks, vaid suurendab ka teie otsingumootori paremusjärjestust.

Seda silmas pidades on järgmised WordPressi peamised taskuhäälinguteenused ja pluginad. Ühe sellise podcasti pistikprogrammi või teenuse (ja palju rasket tööd) abiga saate oma enda Podcast-kanali seadistada otse oma WordPressi saidilt.

Kuidas alustada WordPressis Podcastinguga?

Minu nägemuseks on alustamiseks kaks peamist viisi – tasuta tööriistad ja esmaklassilised lahendused. Neile, kes alles alustavad taskuhäälingu pakkumisega (meil on teile hiljem mõni suurepärane “alustamise” sisu), soovitaksin kasutada tasuta tööriistu. Kui olete selle üles riputanud, saate liikuda tasulise lahenduse juurde.

Neile, kes tunnevad taskuhäälinguäri ja soovivad alustada oma teekonnast, oleks tasulised lahendused heaks alguseks. Enne pistikprogrammide ja teenuste loetlemist alustame eesmärkide seadmist.

1. eesmärk – taskuhäälingusaate sisu hostimine

Esimene eesmärk on: peremees taskuhäälingu (enamasti heli) failid. See nõuab salvestust ja võtab muude serveriressursside hulgas ribalaiust. Saate oma netisaadete faile hostida samas serveris, kus WordPressit hostitakse. Siin saab helifaile üles laadida vaikeprogrammi WordPress meedia üleslaadija kaudu. Seda valikut toetavad paljud tasuta pistikprogrammid (nagu näete allpool). Samuti saate oma podcast-faile hostida veebisalvestuslahenduses, näiteks Amazon S3.

Pange tähele, et te ei saa kasutada tasuta salvestuslahendusi, näiteks Dropbox või Google Drive, kuna tavaliselt vajavad need enne faili allalaadimist palju autentimist. Teisest küljest annab Amazon S3 teile failide otsese juurdepääsu, kui olete salvestusruumi konfigureerinud.

Objective # 2 – Podcast Player

Vajame taskuhäälingusaadet mängija mis kuvaks meie taskuhäälingusaate faile elegantses liideses ja jälgiks failide kordusmängude või allalaadimiste arvu.

Lahendused on lihtsad:

 • Premium taskuhäälingu hostimise lahendused WordPressi jaoks hoolitsege oma WordPressi saidil netisaadete majutamise ja kuvamise eest. Maksate teenuse eest kuutasu (või aastamaksu) ja serveri ressursse ei kulutata teie jaoks.
 • Tasuta taskuhäälingu pluginad WordPressi jaoks kuvage (ja isegi jälgige) oma taskuhäälingusaate heliriba oma WordPressi saidi elegantses pleieris. Taskuhäälingusaate helifailide majutamine on teie vastutusel.
 • Premium taskuhäälingu pluginad jaoks WordPress on põhiliselt tasuta pluginate funktsioonirikkad versioonid, mis kuvavad teie Podcast’i helifaile erinevatest allikatest. Jällegi on helifailide hostimine teie kohustus.

Allpool on segu taskuhäälingusaadete pistikprogrammidest ja muudest võimalustest, mida peate oma saate hostimiseks. Oleme hõlmanud erinevaid hinnapunkte erinevate funktsioonidega, et hõlmata meie arvates parimaid võimalusi oma Podcasti hostimiseks koos WordPressiga.

1. WordPressi vaikevorming ja esitusloendi lühikood

WordPressi vaikevorming ja esitusloendi lühikood

Vaikimisi toetab WordPress helifaile ja esitusloendeid. Enda taskuhäälingusaate hostimiseks pole tehniliselt vaja täiendavaid pistikprogramme ega teenuseid. Kõik, mida peate tegema, on helifailide (mp3, ogg, wma, m4a, wav) üleslaadimine oma meediumikogu.

Podcastide lisamiseks oma saidile saatke meile postituse loomisel nupp „Lisa meedia” heli lühikood postituses üksikute netisaadete lisamiseks:

[heli mp3 = "source.mp3" ogg = "source.ogg" wav = "source.wav"]

Või kasutage esitusloendi lühikood Kõigi oma taskuhäälingusaate helifailide loendi lisamiseks:

[esitusloend]

Lihtsalt teadke, et nendel on vaikimisi kasutatavad stiilid (vaikimisi või tumedate mängijatega), mis on üsna tavaline, välja arvatud juhul, kui teie WordPressi teema sisaldab kohandatud suvandeid (näiteks nišimuusika WordPressi teemad).

Hinnakujundus: Tasuta – see on WordPressi vaikefunktsioon ja peaks töötama mis tahes teemaga.

2. Buzzsprouti Podcasting

Buzzsprouti Podcasting

Buzzsprout annab teile lihtsa taskuhäälinguplatvormi, kus saate oma taskuhäälingusaateid üles laadida, korraldada ja reklaamida taskuhäälinguplatvormide (nt iTunes), sotsiaalmeedia või WordPressi saidi kaudu. See annab teile üksikasjaliku statistika oma taskuhäälingusaadete episoodide kohta, näiteks näidendite arv, keskmine esituse kestus ja kuulajate demograafiline teave.

Buzzsprouti Podcasting WordPressi pistikprogramm mängib teie taskuhäälingusaate sisu HTML5-pleieris. Pistikprogramm tõmbab uusimad jaod ja kuvab need esitusloendis. Kasutage lihtsalt lühikoodi, et kuvada oma taskuhäälingusaate sisu mis tahes postituses või lehel.

Hinnakujundus: Tasuta plaan võimaldab teil üles laadida 2 tundi sisu kuus ja faile hostitakse 90 päeva. Pakkumised algavad 12 dollarist kuus, mis võimaldab teil kuni 250 tunni pikkuse ülekandega iga kuu üles laadida kuni 3 tundi sisu.

3. PowerPressi taskuhääling Blubrry poolt

PowerPressi Podcastingu pistikprogramm, mille on koostanud Blubrry

Blubrry pakub kahte teenust – üks on tasuta pistikprogramm ja teine ​​on hostimisteenus. Blubrry PowerPress WordPressi pistikprogrammil on unikaalsed funktsioonid, näiteks tellimisnupu kuvamine, integreeritud HTML5-mängija ja kohandatud taksonoomia, mis on pühendatud taskuhäälingule. Kõigi taskuhäälingusaate episoodide loetlemiseks lehel või postituses on ka lühikood.

Lisaks podcast-failide hostimisele pakub Blubrry lisafunktsioone, näiteks taskuhäälingusaate SEO, mis sisuliselt võimaldab teil lisada iga episoodi (või pala) jaoks mitu kirjeldust, et parandada oma kanali avastust iTunesis ja Google Play muusikas. Lisaks saate importida taskuhäälingusaateid SoundCloudist, Libsynist, Podbeanist, Squarespace’ist või muust podcasti RSS-kanalist.

Hinnakujundus: Plaanid algavad 12 dollarist kuus 100 MB salvestusruumi kuus. Huvitav on see, et kui tellite teenuse 3 kuuks, saate selle kogumahtu 300 MB. Kõik plaanid on piiramatu ribalaiusega. Ja kui soovite alustamisel natuke abi, võite tutvuda meie PowerPressi kiirjuhendiga.

4. Tõsiselt lihtne taskuhääling

Tõsiselt lihtne taskuhääling

Tõsiselt lihtne taskuhääling on kõik-ühes lahendus teie WordPressi taskuhäälingu vajadustele. Teil on vaja muretseda ainult nende failide hostimise üle, mida saab kõigepealt oma WordPressi serverisse salvestada meediumifailidena.

Podcast-faile mängitakse vaikeprogrammiga WordPress. Pistikprogrammil on hunnik kasulikke funktsioone, näiteks:

 • Podcast postituse tüüp ja Sari taksonoomia Podcast-failide haldamiseks
 • Võimalus hostida samast saidist mitu taskuhäälingusaadet, kasutades erinevaid kategooriaid. (Iga taskuhäälingusaade saab oma unikaalse RSS-lingi)
 • Väga kohandatavad valikud, mis hõlbustavad selliste kataloogide esitamist nagu iTunes, Google Play ja Stitcher.
 • Funktsionaalsuse suurendamiseks tonnid lahedad lisandmoodulid nagu selline Podtraci integreerimine.

Tõsiselt lihtne taskuhääling toetab ka nii heli kui ka video taskuhäälingut ja sisaldab a tasuta statistika lisandmoodul et näidata oma taskuhäälingus olulist sisu.

Hinnakujundus: Tõsiselt lihtne taskuhääling on saadaval tasuta, kuigi saate täiendada piiramatut salvestusmahtu, ühe klõpsuga importimist, statistikat ja palju muud.

5. WavePlayeri helipleier

Helimängija WavePlayer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hostitage oma taskuhäälingusaate WordPressi ja intuitiivse WavePlayeri pistikprogrammi abil. Vaikimisi saate lihtsalt helifaile WordPressi üles laadida, kuna see ei muuda esitusloendi loomist ja atraktiivsel viisil kuvamist lihtsaks. Selle asemel saate WavePlayeri abil luua stiilse esitusloendi, mis on tundlik, kaasaegne ning integreeritud Media Manageri ja isegi WooCommerce’iga..

Selle pistikprogrammi abil saate:

 • Looge kohandatav ja reageeriv esitusloend
 • Kuvage taasesituse ajal helifailide lainekujusid
 • Valige lehe suuruseks 4 suurusevalikut
 • Radade / netisaadete lisamine WordPress Media Manager abil on hõlbus
 • Müüge WooCommerceiga esmaklassilisi lugusid

Hinnakujundus: WavePlayeri hind ühe dollari litsentsi eest on 26 dollarit, mis sisaldab 6-kuulist tuge ja värskendusi.

6. Podlove Podcast Publisher

Podlove Podcasti kirjastus

Podlove Podcast Publisher on WordPressi jaoks veel üks suurepärane tasuta taskuhäälingu plugin, mis toetab täiustatud analüütikat.

Uute taskuhäälingusaadete kirjeid saate luua kategoorias “Episoodid”. Podlove lisab veel ühe miili, kui lisate kohandatava mallimootori, mida kasutatakse mängija kohandamiseks vastavalt teie teemale. Pistikprogramm sisaldab ka veebimängijat ning saate hõlpsalt hallata ja esitada kõiki taskuhäälingusaadete kaastöötajaid.

Analüütika osas saate jälgida järgmist:

 • Jälgi allalaadimiste arvu
 • Podcasti kliendid kuulasid teie sisu
 • Populaarsed nädalapäevad
 • Laadige allikas alla

Teine pistikprogrammi USP on ühe klõpsuga tellimisnupp, millel klõpsamisel käivitatakse otse kliendi vaikimisi pakutav podcast-mängija. Siin on hea uudis – selle postituse alguses nägime, et 64% taskuhäälingusaadete sisust tarbitakse mobiililt. Seetõttu saate hästi läbimõeldud veebisaidi ja selge „Telli” CTA abil oma taskuhäälingusaate kuulajate arvu pidevalt suurendada.

Hinnakujundus: Podlove on täiesti tasuta pistikprogramm.

7. Nutikas Podcast-pleier

Nutikas Podcast Player

Veebiettevõtte ja netisaadete veteran Pat Flynni loodud Smart Podcast Player on elegantselt kujundatud veebipõhine netisaade, mis oli loodud pakkuma parimat podcasti kuulamise kogemus oma kuulajatele.

veebimängija saab sisestada postitusse / lehele lühinumbri abil. Mängija ise on väga kohandatav, sealhulgas heledad või tumedad teemad ja kohandatud värvid. Kuulajad saavad kontrollida taasesituse kiirust, sirvida ajatemplite abil, sorteerida esitusloendeid ja laadida veebimängijast üksikuid faile.

Hinnakujundus: Nutika Podcast Playeri ühe saidi litsents maksab iga kuu arve esitamise eest 8 dollarit kuus või 12 dollarit kuus ja see sisaldab automaatvärskendusi.

8. SimplePodcastPress

SimplePodcastPress

SimplePodcastPress on WordPressi jaoks mõeldud taskuhäälingusaadetega pleier, mis sisaldab hulgaliselt kasulikke funktsioone, näiteks klõpsatavaid ajatempleid ja taskuhäälingusaadete esitusloendeid.

Lisaks kohandatavale pleierile sisaldab pistikprogramm tellimisnuppe, e-posti lubamise kaste, taskuhäälingusaadete ärakirju, automaatväljaandjaid, automaatseid URL-i lühendajaid ja Tweet-i võimaldavad katkendid. Abonentide arvu suurendamiseks ja allalaadimiste arvu suurendamiseks saate kõik need suvandid oma taskuhäälingusaate lehele lisada.

Hinnakujundus: Ühtse saidi litsents maksab 67 dollarit ning sellega kaasneb ühe aasta tugi ja värskendused.

9. Libsyn Podcasti hostimine

Libsyn Podcasti hostimine

Libsyn on tuntud podcasti hostimislahendus, mis on loodud tõsine digitaalsed kirjastajad. Selles on kõike alates lihtsatest tööriistadest, näiteks HTML5-pleier, RSS-kanalid, kuni täieulatusliku lahenduseni “kohandatud rakendus teie jaoks – taskuhäälingusaadeteks”.

Hinnakujundus: Põhiplaanid algavad 5 dollarist ja 50 MB igakuise salvestusruumiga. Soovitame Libsyni inimestele, kes otsivad spetsiaalset podcasti hostimise lahendust.

10. WordPress.com (lisatasukavad)

WordPress.com (lisatasu plaanid)

Üllatunud? Nii olin ka siis, kui sain teada, et WordPress.com-il on sisseehitatud tugi netisaadete edastamiseks. Esiteks loote kategooria nimega “Podcastid” vms, laadite helifailid üles uude postitusse, omistate selle kategooriale Podcast ja teil on hea minna. Taskuhäälingusaade on saadaval RSS-i kanalina Netisaated kategooriasse.

Lisaks saate saata oma taskuhäälingusaate iTunesisse sama kategooria voo URL-iga. Meie näites oleks kategooria Netisaated. Enne selle toimimist peaksite meediumiseadetes konfigureerima kanaliteabe, määrama kujunduse, et parandada oma võimalusi iTunes Store’is.

Hinnakujundus: Podcastingu funktsioon on saadaval isiklikes või kõrgemates WordPress.com-i tasulistes plaanides. See algab 4 dollarist kuus (arveldatakse igal aastal) ja 6 GB mälumahuga piiramatu ribalaiusega.

Märge: Erinevalt teie enda WordPressi installist ei saa te installida WordPressi pistikprogramme, kui teie sait majutatakse WordPress.com. Kui olete WordPressiga alustanud, soovitame kasutada oma WordPressi seadistust.

Parimate Podcasti pistikprogrammide ja lahenduste pakkimine

Kas teate, mis on number üks, mis määrab teie taskuhäälingusaate edu? See ei loo avalöögi sisu, see pole kaunilt kujundatud veebisait ega küsitle ka teie domeeni mõjutajaid. Kõige olulisem tegur on pühendumus.

Kui soovite taskuhäälingust kiiret raha teenida, mõelge uuesti. Podcasting tähendab publiku ühendamist ja enda kaasamist hääl, mitte sõnu. Kui soovite oma hääle kuuldavaks teha, võib taskuhääling olla teie jaoks väga asjakohane kanal. Kas olete valmis alustama? Vaadake seda Lifehackeri artikkel taskuhäälinguga alustamise kiire juhend.

Kas sa oled podcaster? Kas otsite alustamist? Mis on see, mida soovite taskuhäälingust saavutada? Kas oleme unustanud ühe teie lemmik podcasti pistikprogrammi või teenuse? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map