Parimad pluginad WordPressi pahavara skannimiseks

WordPress on nüüd veebisaitide jaoks väga populaarne platvorm. Selle tulemusel köidab see koormatud tähelepanu, mõnikord häkkerite ja nende pahavara soovimatut tähelepanu. Automatticu WordPressi meeskond töötab pidevalt selle nimel, et WordPress oleks turvaline CMS, millega töötada. Kuid see on pidev protsess, omamoodi sõjapidamine, kuna uus pahavara ja häkkerid avanevad pidevalt. Varem on WordPressi veebisaidid olnud rünnakute sihtmärgid, mis suunasid liikluse pahatahtlikele URL-idele, mistõttu on nii tähtis WordPressi regulaarselt pahavara suhtes skannida.


Kui midagi sellist juhtub, on võimalik, et Google eemaldab teie veebisaidilt külastajaid. Seda tehakse selleks, et kaitsta külastajaid pahavaraga nakatumise eest. Seejärel hakkate märkama, et teie veebisaidi liiklus hakkab vähenema. Kui soovite aru saada, kuidas selline rünnak töötab, võite lugeda Sucuri ülevaade rünnakust.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kuidas õelvara teie veebisaidile jõuab

WordPressi kasutajad on teemade osas valikuvõimaluste pärast rikutud. Valige mõni nišš ja teil on oma nišile mitu teemavalikut, nii tasuta kui ka premium. Üks asi, mida kasutajad peaksid teema valimisel jälgima, on soovimatute koodide bitid, mis on teemadesse manustatud. Enamiku jaoks on see märkamatu, kuna enamik kasutajaid pole arendajad, mistõttu peaks teil olema olemas protsess WordPressi pahavara skannimiseks..

Alustada on siiski eriti ettevaatlik, kui ostate teemasid kolmandate osapoolte veebisaitidelt (mitte autori veebisaidilt) või tasuta teemade allalaadimisel. Selle põhjuseks on asjaolu, et mõned hoolimatute teemade müüjad saavad manustada koodi, mis võib kahjustada kasutaja veebisaiti.

Need koodibitlid võivad olla kahjutuks tehtud katkendid, mis on vähe kahju. Kuid need võivad olla ka piisavalt kahjulikud, et teie sait täielikult alla viia. Nad kinnistavad end teie blogis märkamatult. Tõenäoliselt ei pane te neid kunagi tähele, kui teie veebisaidil on tavaline töö.

Teemad pole ainus viis, kuidas pahatahtlik kood teie veebisaidile jõuab. Neid saab lisada pistikprogrammidesse, jätta kommentaaride sektsiooni, häkkimise või julma jõu rünnakute abil.

Mõnikord võite installida tarkvara, mis on komplekteeritud mõne populaarse allalaaditud ja installitud rakendusega. See tarkvara võib sageli olla õelvara või nuhkvara, mis on maskeeritud lisavõimalusena. Võite teadmatult lubada neid võimalusi oma veebisaidil, kus pahavara varitseb, lisades sellele saidile sageli rohkem pahavara.

Miks häkkerid süstivad pahavara?

Mis eesmärki need koodibitsid teenivad? Miks häkkerid nakatavad veebisaite? Häkkerid on pahavara manustanud, et seda saaks teha,

 • Lisage tagasi linke ja ümbersuunamisi saitidele, mida nad soovivad reklaamida.
 • Jälgige oma külastajaid.
 • Lisage oma ribareklaamid ja kuulutused.
 • Juurdepääs tundlikule isiklikule teabele, nagu nimed, paroolid ja e-posti aadressid.
 • Tooge oma veebisait täielikult kas põhjuse või lihtsalt lõbu pärast.

Mida kauem pahavara tuvastamata jääb, seda parem on see häkkerite jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad saavad teie veebisaiti jätkuvalt kasutada teabe kogumiseks ja rämpsposti saatmiseks, nakatades selle käigus oma külastajaid. Meie ülesandeks on regulaarselt skannida WordPressi õelvara ja kontrollida meie veebisaite, isegi neid, mis tunduvad silmatorkavad, pahavara osas.

10 parimat pistikprogrammi ja teenust, mis skannivad WordPressi pahavara jaoks

Pistikprogrammid ja skannimised on suurepärane viis kontrollida, kas teie veebisait on nakatunud pahatahtliku koodi, pahavara või mõne muu turvariskiga. Saadaval on mitmed kvaliteetsed pistikprogrammid, mida saab kasutada pahavara kontrollimiseks, ja meie alandliku arvamuse kohaselt on need 10 parimat.

Veebisaidi skannimine on potentsiaalselt mälumahukas tegevus. Võimalik, et peate PHP-mälu juurdepääsu muutma ja vahemälu kataloogid tühjendama, et skannimine oleks kiirem.

Enamikus pistikprogrammides on seotud turvafunktsioonid komplekteeritud ja ainult mõned pistikprogrammid on puhtalt lahendused pahavara tuvastamiseks. Mõned neist on täieõiguslikud turva- või varulahendused, mis sisaldavad pahavara tuvastamise funktsiooni. Näiteks Codeguard on täielik varundamise ja taastamise teenus, mis skannib ka WordPressi pahavara osas. See annab märku, kui leitakse midagi soovimatut.

Samuti võite valida, kas jätta kogu turvalisus, sealhulgas pahavara tuvastamine, pädevate professionaalide kätte, kui otsustate kasutada hallatud hostimisteenuseid, nagu WPEngine ja SiteGround.

Kuid nende jaoks, kes kasutavad virtuaalserverit, on siin mõned populaarsemad teenused ja pistikprogrammide võimalused pahatahtliku koodi tuvastamiseks.

1. VaultPress (kaasas JetPacki plaanidega)

VaultPress WordPressi jaoks

Kui kasutate JetPacki plaani, on teil õnne, sest teil on juba juurdepääs VaultPressile – Automatticu välja töötatud varundamise ja turbe pluginile.

Ehkki isiklik plaan sisaldab julma jõu kaitset ja tööaja jälgimist, peate uuemale versioonile üle minema (alates 3 dollarist kuus), et pääseda juurde igapäevasele pahavara skannimisele oma veebisaidil (või kevadel, kui professionaalne plaan on lisatud) kasu nii tellitavatest skaneeringutest kui ka automaatsetest eraldusvõimest – nii et te ei pea kunagi sõrme tõstma).

VaultPressi turvaskaneerimine

Kui VaultPressi pistikprogramm on installitud ja ühendatud teie veebisaidiga FTP / SSH-i kaudu, jälgib see teie saiti ise. Veult VaultPressi kasutaja armatuurlaual pääseb juurde igapäevase skannimise käigus leitud turvaohtude teabele ja vajadusel värskendusi saate teha (või taastada VaultPressi veebisaidi turvaline täielik varukoopia).

2. MalCare’i turve ja tulemüür WordPressile

MalCare'i turve ja tulemüür WordPressile

MalCare on täielik turvalahendus, mis töötati välja pärast enam kui 240 000 WordPressi saidi analüüsimist. See on tasuta ja kasutab oma saitide võrgustiku kollektiivset teavet, et hoida oma veebisaiti pahavara, häkkerite ja muu eest kaitstud.

Varase pahavara tuvastamise tehnoloogia aitab vältida teie veebisaitide musta nimekirja lisamist Google’is või veebihostide blokeerimist. MalCare suutis edukalt tuvastada keeruka õelvara, mida teistel populaarsetel pistikprogrammidel märkamatuks jääb.

Pistikprogramm keskendub pahavara tuvastamise täpsusele ja teatatavate valepositiivsete arvu olulisele vähendamisele. See tähendab, et teid teavitatakse ainult siis, kui pistikprogramm on kindel, et see on tuvastanud pahavara, mitte aga võimaliku kahtlustaja jaoks.

Malcare'i turvalisus ja julma jõu kaitse

Julma jõu rünnak on WordPressi saitidel väga tavaline ja seetõttu lubatakse tasuta pistikprogrammis automaatselt veebirakenduse tulemüür ja sisselogimiskaitse. See aitab kaitsta teie saiti ööpäevaringselt ööpäevas robotite, häkkerite ja muu sellise eest.

Lisatasu versioon puhastab teie veebisaidilt leitud pahavara automaatselt. Täiendava kaitsekihi jaoks on olemas sellised võimalused nagu IP-blokeerimine, sisselogimise kaitse ja veebisaidi kõvendamine. Pistikprogrammide haldamine võib olla peavalu, eriti kui teil on hooldamiseks mitu veebisaiti. Pistikprogrammide, teemade ja WordPressi tuuma värskendamine või eemaldamine toimub MalCare Pro armatuurlaual.

3. Sucuri SiteChecki skanner

Sucuri SiteChecki skanner

Sucuri SiteChecki tasuta skanner viib teie veebisaidi pahavara kaugkontrolli alla. Külastage Sucuri SiteChecki skannerit, sisestage oma veebisaidi URL ja klõpsake nuppu Skanni veebisait. Skänner eraldab lingid, javascripti failid ja iframe’id ning avab avalehe uuesti otsingumootori robotina.

Selles võrreldakse kõiki lehti ja linke Sucuri õelvara andmebaasiga ja antakse teada kõrvalekalletest. Skaneerimine tuvastab pahavara, musta nimekirja lisamise, rüvetamise, veebisaidi vead ja aegunud tarkvara. Skaneerimine genereerib leitud õelvara aruande ja soovitab, kuidas peaksite sellega hakkama saama.

Skänner ei pääse teie serverile juurde. Nii et kaugskanner ei tuvasta serveris midagi pahatahtlikku, mida brauseris ei kuvata. Seetõttu pole see skannimine tõhus andmepüügi, tagaukse ja pahatahtlike kasutajanimede korral.

Sucuri turvalisus Pistikprogramm saab teha palju enamat – auditeerimise logimine, terviklikkuse kontrollimine, e-posti märguanne, turvalisuse tugevdamine ja muud tööriistad. Kui te ei soovi URL-i sageli käitada, saate plugina aktiveerida ja genereerida tasuta API.

Sucuri plugin

Sucuri pakub ka paljusid tasulisi teenuseid – tulemüüriteenust, mis võib takistada häkkimist, pahavara puhastamist, turvaseiret ja palju muud.

4. MalCure WP pahavara skanner ja tulemüür

MalCure WP pahavara skanner ja tulemüür

malCure pahavara skanner on pahavara skanneri loendi hiljutine lisand. Pistikprogramm keskendub väga kasutajasõbralikule liidesele ja ülilihtsusele, samal ajal kui taustal on see võimeline tuvastama 50 000+ nakkust. malCure Malware Scanner viib läbi nii andmebaaside skannimise kui ka WordPressi failide skannimise täieliku 360 ° tuvastamise jaoks. MalCure pahavara skanneri põhjalikkus tuleneb kasutatavast lähenemisviisist: hübriidne lähenemine, mis hõlmab iga faili ja andmebaasi kirje mitme skaneerimist, st kontrollsumma terviklikkust, teadaolevate pahavaraallkirjade all skannimist ning heuristilist skannimist. See võimaldab väga täpset tulemust ja äärmiselt haruldasi valepositiivseid tulemusi. Määratlusi uuendatakse sageli, nii et malCure suudab tuvastada ka kõige uuemad nakkused.

MalCure skanner

Kuna pistikprogramm on tavakasutaja jaoks keskendunud lihtsusele, kõrgsurvele ja suure jõudlusega, on koht, kus malCure pahavara skanner tõeliselt paistab, on selle tugev integreeritus WP-CLI-ga. See viib selle kasulikkuse täiesti uuele tasemele, kuna saate WordPressi saite käsurealt hõlpsalt skannida ja puhastada, kui host on kehtestanud juurdepääsu veebisaidile, et sisaldada pahavara levikut. malCure’il on võimas funktsioonikomplekt WP-CLI-režiimis, mis muudab selle väga veetlevaks ka veebiturbeasjatundjatele. CLI-integratsioon aitab skaneerimist automatiseerida croni kaudu ja mõne skriptimisega seotud teadmisega saate malCure Malware Scanneri kasutada peaaegu igal võimalikul viisil..

Samuti võite oma veebisaidi Google’i otsingukonsooli atribuudiga ühendada pahaCure-skanneri, et tuua sisse kõik Google’i väljastatud hoiatused või turvateatised. See tagab, et skaneeringud hõlmavad ka sisestatud rämpsposti linke, Google Transparency musta nimekirja ja hoiatusi. malCure Scanneril on sisseehitatud tulemüür, mis kaitseb kõige sagedamini kasutatavate WordPressi rünnakvektorite eest.

5. iThemes Security (varem parem WP turvalisus)

iThemes Security

Alla laadinud üle 800 000 WordPressi kasutaja, on iThemes Security pistikprogramm üks populaarsemaid valikuid oma saidi kaitsmiseks ja WordPressi pahavara kontrollimiseks. Selle pistikprogrammi tasuta versioon pakub 30 kaitse- ja turvalisuskihti, sealhulgas ühe klõpsuga turvalise saidi kontroll, pahavara skaneerimine (Sucuri SiteChecki kaudu), paroolide tugev jõustamine, julma jõu kaitse, andmebaasi varukoopiad, failimuudatuste tuvastamine ja palju muud.

iThemes Security Scan

Kui soovite lisada veelgi kaitsekihte, kaaluge iThemes Security Pro, mis annab teile juurdepääsu sellistele funktsioonidele nagu kahefaktoriline autentimine, ajastatud pahavara skannimine, paroolide aegumine, WordPressi põhifailide võrdlused ja palju muud. Pistikprogramm maksab 80 dollarit aastas, mis võib mõne blogija jaoks olla pisut kõrge, kuid kas tõesti saate turvalisuse ja meelerahu hinda panna??

6. Ründevaratõrje ja brute Force tulemüür

Pahavaravastane turve ja brute Force tulemüür

Ründevaratõrje ja julma jõu tulemüür mitte ainult skaneerib ja tuvastab pahavara, vaid aitab ka neid parandada. See tuvastab teie serveris pahavara, viirused ja muud ohud ning tähistab neid võimalike ohtudena, jättes teiega tegelema.

Pahavaravastane GOTMLS

Kuid kui registreerite pistikprogrammi aadressil GOTMLS.NET, on teil juurdepääs uute määratluste allalaadimiseks, automaatseks eemaldamiseks ja teadaolevate haavatavuste parandamiseks. WordPressi revolutsiooni liugur on eriti kalduvus rünnakule ja seetõttu on selle funktsiooni kaitse selle pistikprogrammi korral automaatselt lubatud.

Lisatasu versioon pakub kaitset Brute Force ja DDoS rünnakute eest, kontrollib põhifailide terviklikkust ja laadib uued määratlused automaatselt alla.

7. Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür

Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür

Kõik ühes WP turvalisuse ja tulemüüri pistikprogramm on veel üks populaarne ja hõlpsasti kasutatav suvand. Pistikprogramm pakub hulgaliselt turvafunktsioone, näiteks parooli tugevust, julma jõu sisselogimise kaitset, sisseehitatud captcha-d, andmebaasi eesliidete valikuid, faililube, htaccess / wp-config varukoopiaid ja tulemüüri kaitset. Kuid pistikprogramm pakub ka hõlpsasti seadistatavaid turbekontrolle, mille abil saate pahavara kiiresti tuvastada ja eemaldada.

Kõik ühes WP-failiskanner

Failimuudatuste tuvastamise skanneri ja andmebaasi skanneri abil saate otsida failimuudatusi või andmetabelit, mida te ei olnud loonud. kasutage sätteid automaatse tuvastamise ajastamiseks ja e-kirjade saatmiseks otse teie postkasti, kui fail muutub. Sel viisil teavitatakse võimalikest häkkimiskatsetest kiiresti.

8. Wordfence’i turvalisus

ordfence turvalisuse tulemüür ja pahavara skannimine

Wordfence pole pelgalt pahavara skanner, vaid teie veebisaidi peaaegu täielik turbekaitse. See on tasuta ja avatud lähtekoodiga ning kasutab pidevalt värskendatavat ohu kaitsevoogu teie veebisaidi häkkimise jälgimiseks ja vältimiseks.

Veebirakenduse tulemüür võib valida üle 44000 teadaoleva pahavara ja takistada selle jõudmist teie veebisaidile. Samuti otsib see tagauksi, andmepüügi URL-e, troojalasi, kahtlast koodi ja muid julgeolekuohte.

WordFence

Skaneeringud viiakse tavaliselt läbi tunni intervalliga. Nii et tõenäoliselt teate oma veebisaidil oleva pahavara sisust tunni aja jooksul pärast selle jõudmist teie veebisaidile. Wordfence saab kontrollida südamiku terviklikkust ja jälgida liiklust reaalajas.

Ajastatud skaneerimise, riigiblokeerimise ja mõnede lisafunktsioonide puhul peate maksma ja saama a Premium API võti.

9. Quttera veebi pahavara skanner

Quttera veebi pahavara skanner

Pahavara, viirused, troojalased, tagauksed, kestad, pahatahtliku koodi süstimine, automaatselt loodud pahatahtlik sisu ja palju muud – Quttera Web Malware Scanner leiab need kõik, kui nad teie veebisaidil varitsevad.

Quttera veeb pahavara skanner

Kui Google on teie saidi mustas nimekirjas, näitab see seda ka skannimisel. See loob üksikasjaliku pahavaraaruande, mille põhjal saate oma veebisaiti puhastada. Pahavara eemaldamisel abi saamiseks peate võtma ühendust nende toega.

10. McAfee TURVALINE

McAfee TURVALINE

McAfee SECURE abil tagage külastaja turvalisus. McAfee SECURE pistikprogramm pakub mitmesuguseid turvafunktsioone – sealhulgas pahavara skannimist. Ja see sobib eriti hästi e-kaubanduse saitidele (see on 100% ühilduv WooCommerce’iga). Näidates külastajatega, kellega teie saidil on turvaline tegeleda, saavad nad suurema tõenäosusega teie saidiga suhelda ja ostavad, teades, et saavad poes ohutult ja enesekindlalt sisseoste teha.

McAfee turvaline usaldusmärk WordPressile

Kuidas see töötab? Installige lihtsalt pistikprogramm, lisage oma FTP mandaat ja aktiveerige oma tasuta McAfee konto. Kui teie veebisait on läbinud meie turbekontrolli, kuvatakse teie saidil usaldusmärgis Mcafee SECURE. Nii saavad kasutajad lühidalt teada, et teie veebisait on turvaline ning viiruste, õelvara ja muu pahatahtliku tegevuseta.

McAfee SECURE tasuta versiooni korral kuvatakse usaldusmärk teie saidil iga kuu kuni 500 külastajale. See näitab külastajatele, et nad saavad teie saiti turvaliselt sirvida ja / või teie WooCommerce’i poest osta. Võite ka minna üle McAfee SECURE Pro kavale, mis sisaldab piiramatuid külastusi koos täiendavate turva- ja identiteedikaitsefunktsioonidega. Mida rohkem teada saada? Vaadake allpool veel muid McAfee SECURE funktsioone!

Pea meeles

Pahavara otsimisel võib tõenäoliselt tekkida valepositiivseid andmeid, mida peate kontrollima. Kui otsite WordPressi pahavara järele ja tulemus näitab, et teie veebisait on puhas, kas saate sellele loota? Võib-olla, kuid võtke see koos soola teraga, kuna skaneerimine pole lollikindel.

Üks viis, kuidas kahjuliku koodi oma veebisaidile jõudmist minimeerida, on teemade ja pistikprogrammide allalaadimine otse autori lehelt või usaldusväärsetelt teemamajadelt, mitte kahtlaste kolmandate osapoolte veebisaitidelt..

Kui otsustate WordPressi skannida pahavara üle, on see teie veebisaidi kaitsmiseks kiire ja lihtne esimene samm. Ehkki teie veebisaidi kaitsmiseks turvaohtude eest kulub rohkem kui paar skannimist ja pistikprogrammi. Veebisaidi turvalisus on midagi, mida peate täielikult läbi mõtlema ja hoolikalt rakendama.

Ärge muretsege, oma veebisaidi kaitsmiseks võite kasutada seda juhendit WordPressi ajaveebi turvanõuannetes. Alates WordPressi hostimisest ja liikudes edasi varukoopiate, pistikprogrammide, kujunduste ja arvuti puhastamiseni, kuni SSL-i, paroolide ja kaustalubadeni, leiate selle kõik sealt. Kontrollige seda ja võtke ennetavaid ettevaatusabinõusid.


Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas WordPressit pahavara skannida? Või muid turvanõuandeid, mida soovite lisada? Jätke oma mõtted allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map