Parimad LMS WordPressi pistikprogrammid kursuse loomiseks 2020

Parimad LMS WordPressi pluginad kursuse loomiseks

Internet on hea koht oskuste ja teadmiste omandamiseks. Otse kodus olevast õppelaualt saate uurida kursuste kohta Internetti, registreeruda nende jaoks, töötada tundide kaudu ja lisada lõputunnistust oma CV-le (nagu need ägedad WordPressi kursused algajatele). Ja teie veebisaidi täielikuks õppehaldussüsteemiks muutmiseks on palju lihtsaid LMS WordPressi pluginaid ja valikuid.


Lihtsamalt öeldes on paljud inimesed rohkem kui nõus maksma oma valitud teema veebikursuse eest head raha. Selle nõudmise rahuldamiseks pöörduvad mitmed asutused ja üksikisikud nende poole oma haridusveebisaitide kaudu. Need veebisaidid osutavad otseturbeteenuseid, alates kursuse sisu koostamisest ja üliõpilaste registreerimisest kuni eksamite tegemiseni ja kursuse lõputunnistuste väljaandmiseni..

Ja nende veebisaitide kujunduslike ja funktsionaalsete vajaduste rahuldamiseks on turul saadaval veebipõhisele haridusplatvormile vastavad kvaliteetsed teemad ja pistikprogrammid.

Võite WordPressil põhinevat õppehaldussüsteemi (LMS) ehitada mitmel viisil – võite oma kodeerimisoskused proovile panna ise hostitavas WordPressi installis või võite kasutada ühte paljudest valmis premium-teemadest, mis aitavad teid välja . Kui soovite ainult kursusi pakkuda, lisage pistikprogramm, mis piirab kasutajate juurdepääsu sisule.

Lisaks on olemas spetsiaalsed LMS WordPressi pistikprogrammid, mis on loodud veebipõhiseid kursusi pakkuvate veebisaitide kõigi erifunktsioonide käsitlemiseks. Need aitavad teil kursusi juhtida, neid reklaamida ja teenida neilt teenustasude ja reklaamidega raha. Ilma pikemalt ootamata on siin mõned tipptasemel võimalused, mis meie arvates on ühed parimad LMS WordPressi pistikprogrammid turul.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. MasterStudy LMS tasuta WordPressi pistikprogramm

MasterStudy LMS tasuta WordPressi pistikprogramm

MasterStudy on täisfunktsionaalne veebikursus ja LMS WordPressi pistikprogramm. See hõlpsasti kasutatav pistikprogramm muudab kursuste haldamise imelihtsaks tänu sisseehitatud videote, viktoriinide, tasuliste liikmemaksude, hinnangute, sooviloendite ja muule toetusele.

Kursuse ülesehitamisel on juhendajatel palju võimalusi õppekava koostamiseks (koos tundide ja kursuse lõputunnistusega), KKK-de ja põhiteabe lisamisega kursuse kohta (kestus, loengud, videotunnid, kasutaja tase jne). Komplekti kuuluv MasterStudy teadetetahvel on suurepärane võimalus õpetajatele ja õpilastele suhtlemiseks. Täiustatud reaalajas küsimuste ja küsimuste ning viktoriinide funktsioonid võimaldavad nii digitaalse käe tõstmist õpilastel kui ka kursusejuhendajatel lisada ajastatud teste. Pluss PayPali ja triibuga integreerimine muudab kursuste rahaks tegemise imelihtne.

Mis kõige parem, kuigi MasterStudy peaks töötama kõige populaarsemate WordPressi teemadega, on olemas MasterStudy Education & LMS WordPressi teema, mis on loodud spetsiaalselt selle võimsa kursuse pluginaga töötamiseks. Teema hõlmab heledat ja tumedat nahka, võimalusi võrguühenduseta kursuste jaoks, erinevaid õppetundide kujundamise vorme, kasutaja profiililehti, lohistamise lehe ehitajat, tõlketuge ja palju muud. Nii et kui kaalute tasuta MasterStudy LMS WordPressi pistikprogrammi, siis tutvuge kindlasti ka teemaga.

2. Juhendaja täielik WordPressi LMS

Juhendaja WordPressi täielik LMS-lahendus

Tutor LMS on freemium plugin, mis on täis funktsioone teie veebikursuste jaoks. Alustuseks saate hõlpsasti kasutatava kursuseehitajaga luua piiramatu arvu kursusi. Kasutage lohistamisprogrammi abil õppetundide lisamiseks, kursuse sisu, materjalide tellimiseks, kestuse määramiseks, raskusastme lisamiseks jne. Pistikprogramm pakub ka Gutenbergi plokid, videotugi (emakeel, Youtube ja Vimeo), teadaanded, kursuste hinnangud / arvustused ja piiramatu arv juhendajaid. Nii on lihtne pakkuda kursusi erinevatelt ekspertidelt. Seal on isegi viktoriini looja testi õpilane teadmisi kogu kursuse vältel!

Lisaks sisaldab juhendaja õpilaste esipaneeli armatuurlaudu, õpetajate profiile ja paneele, sisseehitatud stiilivalikuid, kohandatud kursuse vidinat ning WooCommerce’i ja EDD ühilduvust. Ja see kõik on ainult tasuta versioonis! Saate uuemale versioonile üle minna Juhendaja LMS Pro täpsemaid viktoriiniseadeid (sobitamine, pildi sobitamine või vastused, tellimine, lühike vastus), kursuse koostajat, kursuse eeltingimusi, ülesande esitamist, hindamist, aruandeid ja kursuse tunnistuse malle. Pro lisab õpilastega jälgimiseks ka kasuliku e-posti teavitussüsteemi ja sisu tilkumise, samuti toe WooCommerce’i tellimustele ja tasulise liikmelisuse programmile Pro (kuid need on vaid funktsioonid kirjutamise ajal – kontrollige välja teekaart et näha, mis saab). Ja kui vajate abi, sisaldab Pro ka üheaastast värskendust, prioriteetset tuge ja isegi installiteenust.

3. WP kursusvara WordPressi kursuse looja lohistamine

WP õppevara WordPress kursuse looja lohistamine

WP õppevara kasutab pukseerimisfunktsiooni, et aidata teil kursusi luua ja korraldada õpilastele ja juhendajatele tuttavas vormis. Samuti on tundide või ühikute loomine lihtne – looge WordPressis lihtsalt postitusi või lehti tavalisel viisil ja avaldage need. Soovi korral korraldage tunnid mooduliteks ja kursusteks ning ümardage need mitme viktoriinivorminguga, mis testib õpilaste arusaamist tundidest. Lisaks tilkade söötmise funktsioonile saate sisu avaldamise ka kuupäeva või intervalli järgi ajastada. Ja andke õpilastele teada, kuidas neil hinneteraamatu abil on läinud.

Kasutage kohandatavaid e-posti malle, et edastada hindeid ja tulemusi e-posti teel. Lisaks saate edukate õpilaste jaoks luua ainulaadseid, allalaaditavaid ja isikupärastatud lõputunnistusi. Ärge unustage lubada juurdepääsu juhendajatele sisu redigeerimiseks ning kursuste ja õpilaste haldamiseks.

Õpilaste registreerimine võib toimuda käsitsi või automaatselt. Lisaks sellele saate lubada juurdepääsu kursustele ainult siis, kui eeltingimused on täidetud. WP õppematerjal ühildub WordPressi standardteemadega. Teile on tagatud kaitse volitamata juurdepääsu eest, kuna liikmelisuse pistikprogramme (MemberPress, OptimizePress) toetatakse. Lisaks aitab kursuste veebimüügis populaarsete e-kaubanduse pistikprogrammide (WooCommerce, Easy Digital Downloads) tugi.

4. Sensei WordPressi õppehaldussüsteem

Sensei WordPressi õppehaldussüsteem

Sensei abil kursuste sisu loomine on sama lihtne kui lehe või postituse loomine WordPressis. WooCommerce’i välja töötatud õppehaldussüsteem integreerub sujuvalt nende e-kaubanduse pistikprogrammiga. Sidudes kursused ostetud tootega, saate reklaamida kursust väga asjakohasele publikule. Seega saab tikandikomplekti ostja tõenäoliselt pakkumise tikkimise kursuse kohta.

Sensei WordPress LMS õppematerjal

Pistikprogramm kasutab kursusele registreerumiseks tuttavaid WordPressi kasutaja registreerimisfunktsioone. Eeldusi saab täpsustada nii iga kursuse kui ka iga tunni jaoks. Looge küsimuste pangad ja kasutage neid juhuslike viktoriinide seadistamiseks. Pistikprogramm sisaldab analüüsivahendit, mis jälgib üksikute tudengite või kursuste kulgu.

Sensei töötab hästi enamiku standardsete WordPressi teemadega, ehkki arendajad soovitavad teemasid, mis pakuvad Senseile integreeritud tuge. Sõltuvalt funktsioonidest, mida soovite kaasata, saate pistikprogrammile lisada mitmeid laiendusi. Enamik neist on tasuta, kuid voo sisu tühjendamiseks ja saavutuste märkide omistamiseks peate laiendused eraldi ostma.

5. LearnDash WordPress õppehaldussüsteem

Õppehaldussüsteem LearnDash WordPress

LearnDash on täielik õppehaldussüsteem, mis rakendab API Tin Can (Experience) API-d teie kasutajate õppetegevuse hõivamiseks ja talletamiseks. Tin Can API on e-õppe tarkvara spetsifikatsioon, mis jälgib ja registreerib kõiki õppimiskogemusi. See kogub andmeid selliste kogemuste kohta nagu mobiilõpe, simulatsioonid, reaalainete tegevused, kogemusõpe, sotsiaalne õpe, võrguühenduseta õppimine ja koostööõpe. Need andmed annavad teile ülevaate kasutajate õppetegevustest. Eelkõige aitab see informaalset ja isikupärastatud õppimist, kus juhendajad või instituudi töötajad jälgivad individuaalset sooritust tagantpoolt..

LearnDash on funktsioonipakett ja integreerub hästi WordPressiga, et teil oleks hõlbus sisu avaldada ja veebis raha teenida. Kursuste lihtsaks tutvustamiseks võite jagada kursused mitmeks astmeks. Tilgutage sööda sisu vastavalt ajakavale ja keelake juurdepääs määratud aja möödudes. Kasutage mis tahes meediumielemente, näiteks heli-, video-, pildi-, Google Docs-, Articulate- või Adobe Captivate-faile. Kujundage viktoriinid lihtsas küsimustikuvormingus või valige pistikprogrammi pakutavate 8 eelprojekteeritud viktoriini tüübi seast.

Tunniajasturid juhendavad, kui palju aega võib õpilane kulutada ühele õppetundile. Ülesandejuhid lubavad esitatud tööülesandeid kommenteerida. Kasutajad saavad luua profiile kasutajaliidese kaudu ja registreerunud kasutajad saavad liituda privaatsete või avalike kursustega seotud foorumitega.

Selle pistikprogrammi väljatöötamisel on arendajad tuginenud oma rikkalikule tööstusalasele kogemusele ning kasutajate seas on arvukalt mainekaid ülikoole. Pistikprogramm on mitme saidiga lubatud ja töötab mis tahes teemaga. Täiustatud funktsioonide jaoks on saadaval mitmeid tasuta ja esmaklassilisi laiendusi. Need laiendused on välja töötatud vastusena kogukonna tagasisidele. Lisaks on sadu ühilduvaid teemasid (näiteks eLumine või ülikool), mis lisavad lisafunktsioone ja stiilivalikuid.

6. LearnPress WordPress LMS-i pistikprogramm

LearnPress WordPress LMS-i pistikprogramm

LearnPressi põhiline pistikprogramm on tasuta ja kerge. Kui teie veebisaidil on mõni funktsioon, mida vajate, otsige seda tasuta ja tasuliste lisandmoodulite hulgast. Mõned funktsioonid aitavad veebisaiti paremini rahaks teha.

Kasutajaliides aitab kursuse sisu koostamisel, redigeerimisel ja hooldamisel. Enne järgmisele tasemele liikumist saate siin reguleerida paljusid sätteid, näiteks kursuse kestus, nõutavad läbimismärgid, katsete arv ja viktoriinide koostamine. Samuti on võimalik kursusi eksportida teistele veebisaitidele, mis kasutavad LearnPressi. BuddyPressi toel saavad õpilased moodustada rühmi probleemide arutamiseks ja teadmiste jagamiseks.

õpipress

Pistikprogramm on tõlgitud paljudesse keeltesse, see toetab mitme saidi võrke, aga ka makseviise PayPal, Stripe ja WooCommerce. Ehkki saate LearnPressi kasutada mis tahes tavalise WordPressi teemaga, soovitavad autorid tungivalt, et seda kasutataks koos Haridus WordPressi teema või LMS WordPressi teema. Muudel juhtudel soovitavad nad kursuste kimpudele, gamifikatsioonidele, kursusesertifikaatidele ja arvukatele lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks versioonile Pro üle minna..

7. Namaste! LMS WordPressi jaoks

Namaste! LMS WordPressi jaoks

Kui olete installinud Namaste tasuta versiooni! LMS, saate teisendada oma WordPressi install funktsionaalseks hariduslikuks veebisaidiks. E-õppe funktsioonide hulka kuuluvad tundide ja ülesannete loomine, õpilaste registreerimine, kursuste ja õpilaste juhtimine, tundide eeltingimuste seadmine ja palju muud.

Täiustage pistikprogrammi funktsiooni tasuta liikmelisuse pistikprogrammiga Konnichiwa! Koostage üksikasjalikud aruanded õpilaste kohapealse tegevuse kohta. Aktiveerimisel näitab juhtpaneeli vidin lehel kindlaksmääratud arvu päevade tegevust. Integreerimine PayPal ja Stripe aitab kursuste eest makse koguda.

namaste-lms

Lisatasu versioon muudab veebisaidi raha teenimise lihtsaks – lisage määratud kursustele ostukorv, looge ja hallake sooduskuponge ning hallake kaitstud faile. Lisaks sellele saate mõnele kasutajale anda klassijuhatajana juurdepääsu ja anda tunnusmärke kursuse läbimise või punktide teenimise eest.

8. LifterLMS WordPressi pistikprogramm

LifterLMS WordPressi pistikprogramm

LifterLMSi põhiline pistikprogramm on tasuta, intuitiivselt kasutatav ja paindlik. See kontrollib peaaegu kõiki ruute õppehaldussüsteemi vajalike funktsioonide loendis ja volitused WP101, populaarne WordPressi videoõpetussari.

Õpilased saavad oma edusammude jälgimiseks õppida eduribade ja viktoriinidega. Hoidke õpilasi kursis automatiseeritud e-kirjadega. Need e-kirjad valitakse nii, et õpilaste tegevus on eelnevalt määratletud, nagu näiteks pikema aja jooksul mitte sisse logimine, viktoriini ebaõnnestumine, tähtpäeva meeldetuletus ja palju muud. Kasutage tegevuspõhiseid e-kirju ja pöörduge õpilaste poole, kes lahkuvad kursusest. Tilgutage sisu vastavalt kindlaksmääratud ajakavale või vastavalt õpilaste edusammudele.

LifterLMS haldusfunktsioonid

LifterLMS pakub hulgaliselt kursuste haldamise tööriistu, samuti maksete töötlemist PayPali, triibu või Authorize.net’i kaudu ning tuge WooCommerce’ile. Õpilaste registreerimise suurendamiseks saate veebisaidil lisada kuponge ja allahindlusi. Saadaval on mitmeid tasulisi lisandmooduleid ja saate neid osta eraldi või kõik-ühes komplektina.

9. Edwiser Bridge – Moodle’i LMS-i integreerimine WordPressile

Edwiseri sild - Moodle'i LMS-i integreerimine WordPressile

Ja kui olete fänn Moodle avatud lähtekoodiga kursuste raamistik, siis võiksite teada saada, et Moodle’i kursuste integreerimiseks WordPressiga on lihtne viis. Edwiser Bridge’i tasuta pistikprogramm võimaldab teil importida kõik oma Moodle’i kursused ja sünkroonida kursusekategooriad otse oma WordPressi saidiga. Sealt saate neid tasuta postitada, neid müüa (kasutades sisseehitatud PayPali integratsiooni), lubada kursustele registreerumist ja palju muud.

Edwiser Bridge sisaldab ka mitmeid sätteid (näiteks automaatne sünkroonimine kursustele, registreerunud kasutusalad, keel jne), mida saate lihtsalt lubada. Kui olete arendaja (või teil on juba olnud), on kiirema kohandamise jaoks olemas isegi sisseehitatud konksud ja filtrid. Veelgi parem, kui saadaval on fantastilisi lisandmooduleid, et veelgi rohkem energiat oma Moodle’i toega WordPress LMS-i lisada.

Valikuline sünkroonimine

Kasutades nuppu Valikulise sünkroonimise laiend Edwiser Bridge’i jaoks saavad Moodle’i kasutajad valida ja valida kursusi, mida nad soovivad sünkroonida WordPressi platvormiga, et neid siis edasi turustada või müüa. See hõlpsasti kasutatav pistikprogramm muudab Moodle’i administraatorite jaoks ülilihtsaks keskenduda ühele kindlale kursuste komplektile ja suurendada nende kursuste veojõudu.

Ühekordne sisselogimine

Muutke sisselogimisprotsessi ja kursusele juurdepääsu lihtsamaks Ühekordse sisselogimise laiendus sest Edwiser Bridge teeb. Kasutajad saavad samaaegselt sisse logida kas Moodle’i ja lingitud WordPressi saidile, sisestades sisselogimismandaadid ainult üks kord. See töötab mõlemas suunas! Kasutaja saab sisse logida kas Moodle’i või WordPressi veebisaidile ja olla sisse logitud vastavalt vastavatele WordPressi ja Moodle’i saitidele.

Väljalogimine töötab sama hästi, kuna toimingut tuleb teha vaid üks kord, ei pea õpilased muretsema selle pärast, et ei logi välja mõlemalt veebisaidilt. Lihtsa seadistamisega aitab see pistikprogramm WordPress-Moodle’i integreerimist ja hõlbustab kasutajatel juurdepääsu mõlemale saidile, kuna neil on ainult üks mandaadikomplekt, mida nad peavad meeles pidama. Saadaval on ka lühikood, mille saab sisselogimise võimaldamiseks panna ükskõik kuhu WordPressi veebisaidil.

Masskursuse ost

Laske kasutajatel osta Moodle’is mitu kursust korraga Edwiseri silla hulgiostu pikendus. See on WordPressi pistikprogramm, mis kasutab WordPressi ja WooCommerce’i jõudu, et võimaldada Moodle’i administraatoritel müüa kursusi WordPressil ja võimaldada ostjatel neid kursusi hulgi osta. Ja see pole veel kõik, kursuse ostmisel on Moodle’i kasutajatel intuitiivne liides, et õpilasi kursusele registreeruda.


LMS võimaldab kasutajatel õppida omas tempos, kasutades mis tahes seadet, mis neile sobib. Õppeprotsessi saab põnevamaks muuta, märkides välja auhinnad, uuenduslikud viktoriinid ja tipptegijate nimekirjad. Lisaks võib foorumi või kogukonna lisamine aidata õpilasi õppeprotsessis julgustada.

Viimastel aastatel on WordPressi üha rohkem kasutatud haridusasutuste veebisaitide ja veebikursuste alusena. Selles postituses käsitletud WordPressi LMS-i pluginad ühendavad kõik hästi WordPressi südamikuga, et luua täielik veebikursuste edastamise süsteem. Mõni on tasuta, samas kui teised pakuvad väga atraktiivseid funktsioone vähem kui 250 dollari eest (mis on vähem kui 1 dollar päevas).

Kas teil on kogemusi nende WordPress LMS-i pistikprogrammidega? Või oleme unustanud ühe teie soovitatud LMS WordPressi pistikprogrammi? Jagage palun kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map