Parimad Lazy Load pluginad WordPres jaoks

Pildid, infograafikud ja väljamõeldud efektid on suurepärased abivahendid igasuguse veebisaidi sisu reklaamimiseks. Nad on kindla tähelepanu alla võtjad ja suudavad sisu sisu kaadris edasi anda. Pole ime, et lugeja tähelepanu saamiseks ja kasutajate paremaks kaasamiseks internetis usaldame pilte.


Klapi poolelt võtab piltide veebilehele laadimine sageli aega. Ja kui teie ühendus on aeglane, võib laadimine kuluda igavesti. See võib olla suur väljalülitus kasutajatele, kes tõenäoliselt eemalduvad lehelt.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kuidas saaksime pildi rasked lehed kiiremini laadida?

Miks võtab piltide laadimine aega? Noh, me saame seda selgitada nii – veebileht koosneb paljudest elementidest – tekst, pildid, meediumid, skriptid ja palju muud. Iga elemendi laadimiseks esitab brauser veebisaidile päringu (nimetatakse HTTP päringuks). Paljud elemendid, eriti pildid, on bait-rasked ja laadimiseks kulub aega. Tavaliselt proovivad kõik elemendid korraga laadida ja see viivitab kogu veebilehe laadimisega.

Loogiline toimimine on see, et kiire laadimisega sisu ilmuks kõigepealt brauserisse ja hoiaks vaataja tähelepanu. Samal ajal lükake raskete andmete laadimine edasi. See lähenemisviis veenab kasutajaid tõenäoliselt ootama, kuna ekraanil on midagi nende tähelepanu hoidmiseks.

Mis on Lazy Loading?

Saame piltidega viivitada, kasutades laiska laadimistehnikat – laadige kõigepealt ainult tekst või valitud sisu ja laske piltidel või aeglasel laadimisel elementidel maha jääda. Piltide laadimine on jaotatud, nii et veebilehe esimese baidi aeg paraneb. Kui kasutaja kerib, tõmmatakse pildid ükshaaval alla. Sellest tulenevalt väheneb samal ajal serverit löövate HTTP-taotluste arv.

Pildid asetatakse kohatäitesse, et neid hiljem laadida. Kui pildid jõuavad vaatealale, tõmmatakse need serverist. Need ilmuvad ekraanile, kui nad liiguvad voldi kohale. Lõpmatu kerimise korral kasutatakse ajaxi laadimiseks rohkem, kui kasutaja jõuab ekraani alaossa.

Kuidas aitab laisk laadimine

Laisk laadimine vähendab laadimisaegu. Kiirem veebisait on hea kasutajakogemuse ja otsimootorite jaoks. Samuti vähendab see serveri ribalaiust, laadides pilte ainult siis, kui neid tõesti vaja on. See säästab ribalaiust nii serveri kui ka kasutaja otsas. Valitud lehtedele või saidile saab rakendada laiska laadimist.

Üks puudus laisa laadimisega on see, et pärast klapi saamist sisu ei pruugi otsingumootorid leida. Otsingumootorid ei pruugi tuvastada lõpmatut kerimissisu. Selle puuduse vähemalt osaliselt ületamiseks peame URL-id struktureerima nii, et neid saaks otsingumootorites töödelda. See võib muuta kohahoidjad otsingumootoritele nähtavamaks, kuni pilt laeb.

Teie WordPressi veebisaidil töötab arvukalt pluginaid, mille laadimine võib olla laisk. Vaatame mõnda populaarset pistikprogrammi,

BJ Lazy Load

Kõigi või osa postituspiltide asendamiseks, pisipiltide, granaadi piltide ja sisu kaadrite asendamiseks kohahoidjaga kasutage BJ Lazy Load. See võib asendada ka iframe’i ja see tähendab, et saate YouTube’i ja Vimeo manustatud videoid laiskada. Töötab ka tekstividinate puhul. Lihtsa filtri abil saab oma teema pilte ja iframe-e edasi lükata.

bj-laisk-koormus

Pistikprogrammi veebisaidil töötamiseks laadige lihtsalt alla, installige ja aktiveerige. Seejärel saate külastada seadeid ja välja mõelda, milliseid elemente laadimisel viivitada. Soovi korral lisage oma kohahoidja pilt.

See pistikprogramm kasutab JavaScripti. Selle tulemusel näeb JavaScriptita külastaja originaalelemente ilma viivituseta.

Laisk koormus

Tavaliselt kasutatav pistikprogramm WordPressi veebisaitidele laisa laadimise lisamiseks, Laisk koormus on lihtne plugina installimine ja aktiveerimine. Võite seda enesekindlalt proovida, teades, et selle arendamiseks kasutatakse Automatticu WordPress.com VIP-meeskonna, TechCrunch 2011 Redesign meeskonna ja Jake Goldmani (10up LLC) koodide segu..

laisk-koormus

Samuti ei pea te pärast aktiveerimist midagi enamat tegema. Kui soovite siiski mõnda muudatust teha, saate seda teha php-faili redigeerimise teel. Autorid on esitanud mõned kasulikud koodilõigud, mida saate kasutada kohahoidja pildi muutmiseks, piltide laiska laadimiseks oma teemasse või kõigi piltide laisaks laadimiseks väljundpuhvri abil.

Ajax laadige rohkem – lõpmatu kerimine

Ajax laadib rohkem on sobiv hilinenud laadimisel pikkadele veebilehtedele, mida vaadatakse allapoole kerides. Kasutage seda laiskade postituste laadimisel, kohandatud postitustüüpide, üksikute postituste, lehtede ja kommentaaride laadimisel.

ajax-load-more

Lisaks saate kohandatud WordPressi päringute raamimiseks kasutada Shortcode Builderit. Lisage sisuredaktori kaudu valitud lehtedele või otse mallifailidesse genereeritav lühikood. Vaadake lehte esiotsast ja kontrollige Ajaxi käsku Laadi rohkem sisu laadimisel isegi alla kerides.

Veelgi enam, Ajax Load More töötab suurepäraselt koos WooCommerce’i ja lihtsate digitaalsete allalaadimistega, seega sobib see pikkadele tootelehtedele.

Laiskade laadimine videote jaoks

Kui teil on veebisait, millel on mitu manustatud videot, on see teie jaoks. Laiskade laadimine videote jaoks asendab manustatud videod klõpsatava pildiga. Veebileht ei laadita videoid kohe, kui külastaja seda lehte kutsub. Videod laaditakse ainult siis, kui pildil klõpsatakse.

laiskade jaoks-videote jaoks

Pistikprogramm kontrollib manustatud videoid ja asendab kõik välised failid staatilise pildi ja esitusnupuga. Videod laaditakse ainult siis, kui külastaja klõpsab nuppu. See võib lehtede laadimise kiirust tõeliselt mõjutada, eriti kui sellel on palju videoid. Ja kasutaja jaoks on see sujuv kogemus.

a3 Laiska koormus

Kuna veebisaite vaadatakse üha enam pihuarvutites, tuleb need optimeerida ka mobiiliga kasutamiseks. a3 Laiska koormus on mõeldud mobiiltelefonide saidi kiiruse parandamiseks, viivitades valitud leheelementide laadimisega. Elemente saab valida administraatori sätetes.

a3-laisk-koormus

Pistikprogramm toetab sisu iframe-kaadrite sisu korral, mis on paigutatud sisusse või vidinatesse. Manustatud WordPress-meediumid, Facebook – nagu profiilide kastid, nagu nupud, soovitusnupud, Google+ profiilid, Google Maps ja muu sarnane meediumisisu – saab kõik laisaks laadimiseks valida.

Lisaks ei ole kiirendatud mobiililehtedega (AMP) vastuolusid – laiska koormust ei rakendata / amp lõpp-punkt. Ainult siis, kui brauser kasutab URL-i ilma / amp et laisk koormus tuleb mängu.

WP YouTube’i lüte

Kui teie veebisait tõmbab YouTube’i tugevalt üles, WP YouTube’i lüte võib teile palju kasu tuua. See lisab “Lite YouTube’i manused”, mis tunduvad sarnased YouTube’i manustustega. Kuid videoid kutsutakse üles ainult siis, kui neile klõpsatakse.

wp-youtube-lyte

Selle pistikprogrammi toimimiseks teie veebisaidil on vaja uue taotlejana registreeruda YouTube’is. Pistikprogramm kasutab iga video YouTube’i API-liidese toomiseks selle YouTube’i hoidlast. Selle API kasutamiseks oma veebisaidil peab olema lubatud YouTube’i poolt teile väljastatud API-võti. YouTube’i poolt saadud serverivõtmed tuleb täita.

Kui olete YouTube API klahvid lubanud, kohandage seadeid, et mängija mõõdud ja asukoht sobiks teile.

Lehe laadimine laadimisekraaniga

Koos Lehe laadimine laadimisekraaniga, kasutajatel on ettekujutus ooteajast enne lehe laadimist. Pistikprogrammil kuvatakse ekraan, mis näitab laadimise edenemist protsendina valmistamisest.

laadimis-leht-laadimis-ekraaniga

Valige kuvada edusamme ainult avalehel või kõikidel lehtedel. Tasuta versiooni korral kasutatakse kuvamiseks ainult edenemisriba. Täiendavate valikute saamiseks peate üle minema versioonile lisatasu versioon. Samuti lisatasu versioon rakendab piltide laiska laadimist.

Veel mõned pistikprogrammid,

 • Laadi rohkem on pikkadel tootelehtedel kasulik funktsioon. Neid leidub tavaliselt WooCommerce’i veebisaitidel. WooCommerce’i lõpmatu kerimine ja Ajaxi leht teisendab vaikelehekülje leheküljed lõpmatuks kerimiseks või Ajaxi lehttekstideks. Kasutaja jaoks tähendab see, et nad ei pea korduvalt klõpsama nuppu „Järgmine leht“. Kui kasutaja jõuab lehe alaossa, hangitakse ja laaditakse automaatselt järgmine tootekomplekt. Mobiilseadmete jaoks on saadaval erinevad lehtimisvõimalused.
 •  Laadige rohkem tooteid WooCommendi jaoks saab lisada järgmiselt lehelt rohkem toodete laadimiseks, kasutades Ajaxi lõpmatu kerimise või nupuga Laadi veel. Animatsiooniefektide ja kohandamise jaoks, profiversioon on olemas.
 • Pildid lazyload ja slaidiseanss – Selle pistikprogrammi abil saate igale pildile lisada valguskasti efekti või kohandatud galeriiefekti ning viivitada laadimisega. Sellel on 3 efekti ja saate lisada ka oma.
 • Raketi laiskkoormus – on eriti kerge (vähem kui 2 kb). See süstib teie saidi päisesse pisikese Javascripti, mis töötab pisipiltide, postituse kõigi piltide, vidinateksti või avataride abil. See lükkab pildid kogu saidil ilma JavaScripti teeki (nt jQuery) kasutamata.
 • Hull laisk – teeb sama tööd, olles samal ajal kerge, hõlpsasti paigaldatav ja kasutatav ning ei vaja seadistamist. Mis tahes pildi saab välistada, kui lisate sellele lihtsalt atribuudi.
 • Laiska laadige XT – on kiire pistikprogramm, mis töötab piltide, raamide, YouTube’i videote ja Vimeo jaoks. See on täielikult kohandatav.

Paljud liugurid meeldivad Kuninglik liugur ja WP elektrikarussell lisage piltide laadimiseks ka laiska laadimise põhimõte. Ürituste broneerimine Pro toetab laiska laadimiskalendrit.

Kokkuvõtteks

Laisk laadimine on tõhus viis saidi kiiruse parandamiseks, eriti veebisaitidel, mis pakuvad palju pilte ja videoid. Saidi kiiruse parandamiseks võib aidata ka palju muid meetodeid, näiteks pildi optimeerimine ja vahemällu salvestamine. Valige pistikprogramm, mis sobib teie veebisaidile, ja optimeerige toimivust, et muuta see kasutaja jaoks paremaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map