Parimad kinnisvara WordPressi pistikprogrammid kinnisvara veebisaidi loomiseks

Parimad kinnisvara WordPressi pistikprogrammid

Kui soovite WordPressiga kinnisvara veebisaiti luua, on seal terve hulk WordPressi kinnisvara pistikprogramme. Mõned neist pistikprogrammidest on suurepärased võimalused, mis mitte ainult ei muuda teie elu palju lihtsamaks, vaid avaldavad teie ettevõttele märgatavat mõju.


Selles artiklis leiate valiku kõige muljetavaldavamatest ja funktsioonirikkamatest pistikprogrammidest, mis aitavad teie kinnisvara veebisaiti uuendada. Allolevatest pistikprogrammidest pakutakse kõigile midagi, alates kaunitest atribuutide kuvadest kuni täpsema otsingu valikuni.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

WordPressi kinnisvara pistikprogramm

Parimad WordPressi kinnisvara pistikprogrammid

Kui soovite arendada elegantset saiti, kus oleks luksuslikud atribuudid, siis võib WordPressi kinnisvaraklassi pistikprogramm olla teie jaoks üks. Pakkudes ulatuslikke funktsioone, pakub see pistikprogramm kõiki teie kinnisvara saidi vajadusi, mis aitavad teil luua visuaalselt muljetavaldavat saiti.

WordPressi kinnisvarapistikprogramm võimaldab teil loetleda oma atribuudid üksikasjalike üksikasjadega ja kuvada neid oma saidile sobivas stiilis. Pistikprogramm integreerub Google Mapsiga, võimaldades külastajatel otsida kinnisvara valitud piirkonnas. See WordPressi kinnisvara pistikprogramm pakub ka mitmesuguseid tööriistu, mis võimaldavad kasutajatel hõlpsalt atribuute üksikasjalikult otsida ja teiega otse ühendust võtta. Funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Täpsemad alatüübid, nii et saate lisada igat loetellu kantud alatüübile konkreetseid ja asjakohaseid üksikasju.
 • Displeide loomise mitu viisi aitavad teil luua oma ainulaadse saidi.
 • Integreerimine Google Mapsi abil kirjete hõlpsaks sirvimiseks.
 • Täpsem otsing aitab külastajatel leida täpselt seda, mida nad otsivad
 • Kontaktvormi 7 integreerimine, et teie potentsiaalsed ostjad saaksid hõlpsalt kontakti.
 • Agentina mitu kasutajat, nii et kogu teie meeskond saab luua ja hallata oma kirjeid ja atribuute.

See pistikprogramm maksab 26 dollarit (lisatasu eest 7,80 dollarit, kui soovite üheaastast klienditugi).

Optima Express ja Market Boost IDX pistikprogramm

OptimaExpressi kinnisvara pistikprogramm

Optima Express ja Market Boost IDX pistikprogramm iHomefinder tõi teile ja on muljetavaldav lahendus seal asuvatele tõsistele kinnisvaraveebisaitidele. See pakub teie WordPressi saidil varade nimekirju, turuaruandeid ja MLS-i andmeid. Samuti on ta uhke oma maine üle SEO ja pliihõive osas. Muud pistikprogrammi funktsioonid:

 • Täielikult reageeriv disain.
 • Pilkupüüdvad galeriid – lehtedele, postitustele ja külgribadele saab lisada galeriisid. Võimalik on lisada animeeritud galerii liugurid, et luua muljetavaldav omaduste show.
 • Interaktiivne kaart.
 • Kasutajasõbralik kinnisvaraotsing.
 • Mitme juhtimisega hõivamisfunktsioonid – alates e-posti teadetest kuni kontakt- ja registreerimisvormideni.
 • Aruandlus ja juhtimine.

Muidugi, selline pistikprogramm maksab palju. Ehkki tuum Plugin on tasuta allalaaditav, pärast a 30-päevane tasuta prooviperiood selle kasutamiseks peate maksma iHomefinderi igakuise tellimuse.

Keskmine pakett pakub parimat omaduste ja hinna tasakaalu, makstes 49,95 dollarit kuus. Kui soovite siiski kasutada iHomefindersi tilgutusega e-posti turundusvõimalust, tasub minna üle nende lisatasu plaanile, mida nad pakuvad hinnaga 74,95 dollarit kuus.

See WordPressi kinnisvara pistikprogramm võib olla tavaliste kinnisvaraveebisaitide jaoks liiga suur, kuid tõsiste projektide jaoks võib see olla just see, mida vajate.

AgentPressi nimekirjad

Agent Pressinupplugin

AgentPress Listings on StudioPressi välja töötatud tasuta WordPressi plugin. See on kindel pistikprogramm neile, kes alles alustavad kinnisvaraäris või kellel veel pole eelarvet ulatuslikuma lahenduse jaoks.

AgentPress Listings plugin integreerub AgentPress Pro kinnisvarateemaga, et luua kirjete haldamise süsteem. See töötab ka teiste Genesise toega WordPressi veebisaitidega, lisades kirjete kohandatud postituse tüübi, et saaksite oma veebisaidil avaldada üksikasjalikke varade loendeid. Sellel pistikprogrammil on ka:

 • Kiire ja lihtne paigaldada.
 • Kiire ja tõhus kasutamine.
 • Muljetavaldavad visuaalid üksikute, otsitavate või kõigi kirjete jaoks.
 • Kasutab kohandatud postitustüüpe, taksonoomiat ja vidinaid.
 • Taksonoomia loomise tööriista saab kasutada oma ainulaadse mooduse loomisel olevate omaduste klassifitseerimiseks.
 • Neid taksonoomiat saab kasutada selleks, et külastajad saaksid kirjeid otsida.

See pistikprogramm on eriti hea võimalus, kui te ei kasuta IDX-teenust.

Lihtsad varade nimekirjad

EasyPropertyListings

Lihtsad kinnisvaraobjektid on ilmselt kõige pädevam tasuta nimekirjad WordPressi plugin saadaval. See võimaldab teil kuvada oma WordPressi saidil varade loendeid ja peaks töötama mis tahes teemaga. Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Mitu loenditüüpi, nii et saate hõlpsalt loetleda elamukinnisvaraid, üürisid, äri-, ettevõtteid, maad ja muid.
 • Integreeritud Google Mapsiga.
 • Juhtmete ja kontaktide tõhusaks haldamiseks võtke ühendust CRM-süsteemiga.
 • Kirjete jälgimise aruanded.
 • Valuutatoetus mittedollarilistele valuutadele, et saaksite loetleda atribuute kogu maailmast.

Lihtsate varade nimekirju saab laiendada ka selle raamatukoguga lisandmoodulid. Need ei ole aga odavad, nii et kui soovite laiaulatuslikumat lahendust, võiksite otsida esmaklassilist toodet.

Contempo kinnisvara kohandatud postitüübid

kaasaegse kinnisvara-pistikprogramm

Kui olete arendaja, kes soovib oma esimest kinnisvarateemat üles ehitada, siis Contempo Real Estate Custom Post Types pistikprogramm on suurepärane võimalus. See pistikprogramm on suurepärane alus oma kinnisvarateema loomiseks lihtsate valikutega kirjete ja iseloomustuste kohandatud postitustüüpide jaoks, samuti seotud kohandatud väljad ja taksonoomiad (kategooriad ja sildid). Soovitame seda pistikprogrammi teema arendajatele, kuna lehe / postituse malle pole kaasas, nii et peate teema ise looma (või kontrollima Contempo kinnisvara WordPressi teemade raamatukogu).

Muud kinnisvara veebisaidi olulised pistikprogrammid

Lisaks WordPressi pistikprogrammidele, mis on loodud spetsiaalselt kinnisvarasaitide jaoks, on ka mõned muud olulised pistikprogrammid, mida peaksite kaaluma.

Koostage e-posti loend opt-in-hüpik pluginaga

Meililisti koostamise ja selle järgimise hõlbustamiseks peate tõesti installima hea opt-in plugina. See võimaldab teil mitte ainult e-posti aadresse koguda, vaid ka alustada potentsiaalsete klientidega suhtlemise ja suhete loomist. Lisateavet selle kohta, kuidas oma kinnisvara saidile hõlpsalt valimisvormi lisada, lugege meie Bloom WordPressi pistikprogrammi ülevaadet.

Hankige rohkem säritust sotsiaalsete jagamisnuppudega

Kinnisvaramaaklerina soovite, et teie sisu jagataks, jagataks, jagataks. Selleks vajate jagamisnuppe igal lehel, postitage ja loetlege, et julgustada oma vaatajaskonda seda sisu oma sotsiaalmeedia lehtedel jagama. Lihtsad sotsiaalsed jagamisnupud on funktsioonidega pakutav pistikprogramm, mis peaks vastama kõigile teie vajadustele..

Kasutage SEO-d suurema liikluse jaoks

Pärmi SEO

Kinnisvara on äärmiselt konkurentsivõimeline ettevõte ja teie saidi mootori optimeerimine (SEO) võib tõesti aidata teil konkurentsist edasi pääseda. Pärmi SEO on tasuta funktsioonirikas WordPressi pistikprogramm, mis suudab hoolitseda paljude SEO-ga seotud ülesannete eest. Lisateavet Yoast SEO pakutavate oluliste funktsioonide kohta leiate meie SEO pistikprogrammi juhendist.

Saidi turvamiseks installige varundusplugin

UpdraftPlus WordPressi varundusplugin

Kaasaegse maaklerina teate oma veebisaidi olulisust. Kujutage nüüd ette, et see sait kaob üleöö! Veendumaks, et see pole kunagi valik, peate installima varukoopia plugina, nii et kui juhtub halvim ja teie sait jookseb kokku, saate koopia taastada. UpdraftPlus on täielik lahendus varundamiseks, mis võimaldab teil oma saidi paari hiireklõpsuga taastada.

Mõista oma Analyticsist oma vaatajaskonna tundmiseks

GoogleAnalyticsDashboardWP

Jaotis selle kohta, kuidas teie veebisait toimib ja millist liiklust sealt saabub, on kinnisvaraäris oluline. Esiteks laadige alla Google Analyticsi juhtpaneel WP jaoks nii et saate oma andmeid analüüsida ilma, et peaksite saidilt lahkuma. Teiseks alustage oma andmete tõlgendamise ja kasutamise õppimist.

See aitab teil oma vaatajaskonda mõista ja tagab, et teie veebisait ja teie ettevõte vastavad nende vajadustele. Selle võtmevaldkonna paremaks mõistmiseks lugege kindlasti meie hiljutist vaatajaskonna mõõdikute juhendit.

Lõplikud mõtted WordPressi kinnisvara pistikprogrammide kohta

Kinnisvara saidi jaoks valitud pistikprogrammid sõltuvad väga palju teie ettevõttest. Mis teie veebisaidil puudu on? Milliseid tööriistu teie külastajad kasutavad? Kui suur on teie eelarve?

Kõik nimetatud pluginad on head võimalused, nii et pistikprogramm sobib teie vajadustega. Kas teil on kinnisvara veebisaiti? Milliseid pistikprogramme te kasutate? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map