Parimad heategevus- ja mittetulunduslikud WordPressi teemad teie põhjuseks

Toetamiseks on palju suurepäraseid põhjuseid ja ükskõik, mis need siis ka poleks (olgu see vähiteadlikkus, välisabifond või kohalik kirik või kodutute varjupaik), on palju hämmastavaid WordPressi teemasid, mille abil saate luua veenvat veebisaiti inimesed kaasa lüüa. Oleme teie eesmärgi reklaamimiseks kogunud mõnda parimat näidet heategevus- ja mittetulunduslike WordPressi teemadest. Teema juurde liikumiseks klõpsake lihtsalt pilti. Kaevame sisse!


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

kogu teadlikkus-mittetulunduslik-sõnapress-teema

Info ja allalaadimineVaadake demo

Oktoober on rinnavähi teadlikkuse kuu, miks siis mitte seda sõna levitada ja teisi kaasata? Teadlikkuse demo sellel on täisekraani paigutus, ainulaadne värviskeem ja kohandatud jalus, mis kõik loodi teemaga Mitmeotstarbeline WordPress. See stiilne teema on professionaalne ja muljetavaldav viis oma võistluse Race for the Cure või 3 Day jagamiseks, et koguda suure eesmärgi nimel.

2. tõusnud

ülestõusnud-kirik-sõnapress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Risen on üks populaarsemaid kiriku ja usuorganisatsioonide WordPressi teemasid ning seda mõjuval põhjusel. See kvaliteetne teema on täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis ning sisaldab tuge selliste suurepäraste funktsioonide jaoks nagu üritused, jutlused ja netisaated. Lisaks muudavad kohandamisvalikud hõlpsaks teie organisatsiooni või eesmärgiga vastava veebisaidi kujundamise.

3. Vestige

jäänuk-muuseum-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ka muuseumid on mittetulundusühingud ja sageli võõrustavad nad raha kogumist või funktsioone headel põhjustel. Looge oma muuseumi või ajaloolise saidi jaoks veebisait, kasutades Vestige WordPressi teemat. Teemal on isotoobigalerii, piiramatu värvivalik ja muidugi ürituste tugi, nii et saate lisada kõik oma tulevased heategevusfunktsioonid.

4. Petitsioon

petitsioon-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Saate oma eesmärgi jaoks toetust ühe lehe WordPressi teemaga. Ükskõik, kas suurendate loomade varjupaikade teadlikkust või proovite oma maakonnas seadusemuudatusi saada, sobib petitsiooni teema sõna levitamiseks ja toetajate trahvimiseks. Koguge allkirju, jagage sotsiaalmeedias ja näidake toetajate kommentaare, et aidata kaasatud inimesi omavahel ühendada.

5. sõjaväelased ja veteranid

sõjaväe-WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle vinge WordPressi teema abil saate oma kohalike sõjaväelaste ja veteranide teadlikkust tõsta. Sõjaväelaste ja veteranide teema sobib suurepäraselt teie sõjaväe klubi, veteranide ühenduse või värbamiskeskuse korraldamiseks. Teemaga on kaasas PO-helilooja pistikprogramm, hädavajalik ruudukujuline pistikprogramm, Revolution liuguri pistikprogramm ja palju muud!

6. fudge

fudge-one-page-events-wordpress-theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fudge on armas üheleheline WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt oma kaasrahastaja, konverentsi, seminari või muu teadlikkuse suurendamise sündmuse jagamiseks. Teema pakub hõlpsasti kasutatavaid võimalusi kõlarite, konverentsiraja ja sponsorite lisamiseks. Lisaks sotsiaalse meedia integreerimine on lugejatel teie sündmuse jagamine hõlbus ja populaarse piletimüügipistikprogrammi integreerimisega (Eventbrite, EventEspresso ja Xing) saate isegi pileteid müüa.

7. Kiitus

kiitus-kirik-sõnapress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui plaanite kogukonnaüritust või isegi organisatsiooni, mis võõrustab aasta ringi mitut inimest, on kiitmine suurepärane võimalus. Juhtide jaoks kohandatud mallide, ürituste, vabatahtliku vormi, lehe, külastajavormi ja muu jaoks on sisse ehitatud palju tonne, et teie heategevusveebisaidi loomine oleks lihtne.

8. Kandidaat

kandidaat-WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas olete kirg mõne põhjuse, kogukonna juhi või sotsiaalse liikumise suhtes? Aidake oma WordPressi teemaga oma platvormi või missiooni reklaamida. Kasutage oma uudiskirjaga liitumise, veebis kohtumiste, galeriide ja muu jaoks suvalisi võimalusi, et jagada oma mõtteid ja kaasata teisi. Oh, ja lisatud lühikoodid muudavad kohandatud ilmega veebisaidi loomise imelihtne.

9. Charitiz

charitiz-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Charitiz on armas vabaühendus, heategevus- ja mittetulundusstiilis WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt mitmeks otstarbeks. Üks parimatest omadustest on annetuste kohandatud postitüüp, mis muudab kõigi oluliste põhjuste lisamise ja kogumise lihtsaks – see on isegi integreeritud PayPaliga, nii et saate maksetega nüüd nõustuda. Teema on ka WooCommerce valmis, nii et saate veelgi suurema toetuse kogumiseks müüa kaupu või ürituste pileteid!

10. TownPress

townpress-vald-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Linnad ja asulad peaksid olema ka mittetulunduslikud ning TownPress loodi spetsiaalselt omavalitsuste jaoks oma veebisaitide loomiseks. Kohalikel omavalitsustel on kohustus jagada oma kodanikega häid põhjuseid. TownPress pakub linnateateid, foorumeid ja muidugi uudiste jaotist, kus juhid saavad jagada käimasolevaid rahakogumiskampaaniaid või uusi heategevusorganisatsioone..

11. Heategevus

filantroopia-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Filantroopia on mittetulunduslik WordPressi teema, mis on täielikult reageeriv ja võrkkesta valmis. Seal on palju suurepäraseid funktsioone, nagu kohandatud värvivalikud, 3 erinevat kodulehe liugurit ja sisseehitatud lehe paigutust. Kuid oma heategevuseks meeldib teile lihtne sündmuste kalender, päise annetusnupp ja projektide kohandatud postitüüp, kui saate selgitada, mida teete maailma muutmiseks.

12. Maa

maa-öko-mittetulunduslik-WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Maa on öko stiilis mittetulunduslik WordPressi teema, mis on loodud teadlikkuse tõstmiseks maakera ja keskkonnaga seotud põhjuste kohta. Jagage oma kirge jääkarude päästmise üle, leidke kohaliku ranna koristusrühma vabatahtlikke või looge isegi oma loomaaia jaoks veebisait. Earth pakub kohandatud sotsiaalseid linke, sisseehitatud annetusnuppu, täielikku sündmuste kalendrit ja isegi lehe ehitust, nii et saate luua mis tahes muid lehti, mida vajate.

13. Heategevus

heategevus pluss wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Heategevus + on kaasaegne WordPressi teema filantroopiate jaoks. Teemaga on kaasas palju funktsioone, näiteks pildigaleriid, kohandatud sündmuste kalender, viimased uudised ja muidugi ka põhjused, mille tõttu kohandatud postitus on. Lisaks meeldivad lugejatele ja toetajatele kodulehe uudiste märgistajad, et nad oleksid kursis, ja julge uudiskirja viik toob teile kiiresti tellijaid juurde.

14. Khore

khore-conference-envents-wordpress-theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Khore on mitmeleheküljeline edasijõudnute sündmuste WordPressi teema. See trendikas teema sobib suurepäraselt inimeste tähelepanu köitmiseks ja toetajate kogumiseks. Põhifunktsioon on sotsiaalse meedia integreerimine, täisekraani kujundus ja täielik mobiilne ühilduvus. Plus Khore pakub koos ShowThemes’i kõigi uute sündmuste koostaja, sündmuste loendamise, lihtsa ajakavahalduri ja WooCommerce’i integreerimisega (piletisündmuste jaoks).

15. Heategevus

heategevusklõps-klõpsa-muuda-WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Heategevusklikkide klõpsamise ja redigeerimise teema on mõeldud kiireks ja lihtsaks lahenduseks, kui vajate oma mittetulundusühingu saiti võimalikult kiiresti. Kas järgmisel nädalal on lõbus jooks? Või on sul kaevu rajamiseks annetuste kogumiseks vaid paar nädalat aega? Kasutage lihtsalt teie veebisaidi (sisu ja kõik) loomiseks Templatici ekraaniloojat, seejärel laadige oma veebisaidile üles laaditud teema. See on suurepärane võimalus, kui olete aja jooksul krõbistatud!

Sinu kord

Need on vaid mõned saadavalolevatest suurtest heategevus- ja mittetulunduslike WordPressi teemadest. Oma filantroopia jaoks atraktiivse ja taskukohase teema leidmine võib olla keeruline, kuid loodetavasti teeb üks meie nimetatud premium-teema läbi trikke. Kui olete kasutanud ühte ülaltoodud teemadest, andke meile sellest teada. Meile meeldiks kuulda teie isiklikku kogemust!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map