Parimad fotograafia WordPressi teemad aastal 2020

Parimad fotograafia ja disainerite WordPressi teemad

Seal on palju hästi läbi mõeldud WordPressi teemasid. Teenindame palju erinevaid eesmärke. On isegi selliseid, mis iseenesest saavad saidi kujundust üsna palju teostada. Fotograafi, disainerina või kujutava kunstnikuna ei vaja te seda teemat, et see teie jaoks silma paistaks, vaid peate teema, mis laseb teie tööl rääkida, ilma, et teeksite teele.


Selles postituses loetletud teemad jagavad kõik seda võtmekvaliteeti. See tähendab, et paljud siin soovitatud teemad näevad välja sarnased, kuid erinevad funktsionaalsuse ja tunde ning tüpograafia ja muude viiside poolest. Igatahes siin on 35+ fotograafi parimatest WordPressi teemadest 2019. aastal.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Vega

vegafotograafia

Vega abil saate uuesti valida, kuidas soovite oma kodulehte mitmest erinevast läbimõeldud mallist vaadata. See sisaldab 11 erinevat galerii paigutuse malli, samuti filtreeritavat portfelli funktsionaalsust. Seal on ka sisu koostaja, mis võimaldab teil loominguliselt juhtida galerii või portfelli koostamist.

2. kokku

WordPressi portfell kokku

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ehkki Total on tehniliselt mitmeotstarbeline teema, on sellel sisseehitatud täiustatud ja kohandatav portfell. Teema toetab kõige levinumaid meediumivorminguid (pilt, galerii, heli, video) ja lehtede paigutusi saab täielikult kohandada tänu kaasasolevale esikülje koostajale. Looge oma kujundus liugurite, viikte, nuppude, graafikute, galeriide, kaartide ja muu abil.

Teema Kogu sisaldab isegi 40+ kiirkäivituse demosid, päise ja jaluse koostaja, lisatasu liugurid, sadu kohandamisvõimalusi, SEO sõbralik kood ja populaarsete pistikprogrammide tugi … sealhulgas WooCommerce, nii et kui soovite oma fotot müüa, saate!

3. Pronto (tasuta)

Pronto tasuta müüritisegalerii WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pronto on tasuta WordPressi teema, mis on mõeldud fotograafidele, disaineritele ja teistele loojatele, et luua kiire portfoolio kiire (pronto!). Teema sisaldab lihtsaid valikuid postituste lisamiseks, kohandatud logo üleslaadimiseks, galeriide sisestamiseks ja teemavärvide kohandamiseks (muutke lihtsalt aktsentvärvi reaalajas teema kohandajas).

4. INA fotolood

INA fotolood WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Isikliku veebisaidi kujundamine on Inaga imelihtne. Ina sobib ideaalselt fotoblogijate vajadustega ja seda saab hõlpsasti paigaldada ja kohandada vastavalt kasutaja vajadustele. Selle WordPressi teema kaasaegsel ja klanitud ilmel on 10 ja enam erinevat ajaveebipaigutust, 3 päisestiili ja 5 vidinustatud ala, mainides vaid mõnda funktsiooni. Teemavalikute paneel on võimas ja hõlpsasti kasutatav imelise kujunduse, värvi, logo ja kohandatud paigutusvalikutega.

Ina abil saate kirjutada vinge sisu mitmesugustel teemadel, näiteks toit, riided, mood, elustiil ja isiklikud kogemused. Kasutajad saavad demonstratsioonisaidi importida vaid ühe klõpsuga ja kasutada WordPress Live’i kohandajat, et pärast veebisaidi funktsioneerimist muudatusi paigutuses, värvides, kujunduses või fondides saaks teha. Kasutajad saavad ka Wp Admini paneeli kaudu WordPressi teema näidissisu väga hõlpsalt importida.

Ina on ühe postituse paigutusega täislaiuses ja külgribadega. Seda WordPressi teemat saab mitte ainult kiiresti laadida, vaid ka SEO-sõbralik ja sellel on juurdepääs 600+ Google’i fondile. Seal on 10 erinevat tüüpi ajaveebi paigutust, mille hulgast saate valida ja kirjutada autori lehele oma blogija teekonna üksikasjad. Kaasa on võetud ka lapseteema ja sotsiaalmeedia ikoonid võimaldavad kasutajatel luua ühenduse soovitud sotsiaalmeedia platvormidega. Ina on hästi dokumenteeritud ja tõlkevalmis veebisait, millel on pidev taustprogrammi tugi ja mis juhendab kasutajaid installimis- ja kasutamisprotsessides. Veebisaidile pääsete juurde erinevatest seadmetest, saate fotosid või videoid üles laadida ja lugusid kirjutada isegi jooksu ajal.

5. artefakt (tasuta)

Artifacti WordPressi teema

Artifact on armas lameda stiili fotograafia ja portfelli premium WordPressi teema. See kaasaegne teema on puhas ja lihtne ning sobib suurepäraselt oma töö jälgijate ja klientidega jagamiseks. Artefakt sisaldab kasuliku fotograafia veebisaidi loomise miinimumvõimalusi. Teema eemaldamisel laaditakse see kiiremini, et mahutada kõik teie fantastilised fotod. Lisaks on puhas, ruudustik portfell täiuslik oma töö tutvustamiseks.

See teema sisaldab palju suurepäraseid funktsioone kohandamiseks. See on oluline, kuna soovite, et teema vastaks teie isiklikule maitsele ja stiilile. Teema kohandaja muudab värvi muutmise või logo üleslaadimise lihtsaks ning kohandatud vidinad lisavad teie jalusesse ja külgribale hulgaliselt suurepäraseid funktsioone (Flickri voog, sotsiaalsed lingid jne). Plus Artifact on WPML-iga ühilduv ka hõlpsa tõlkimise jaoks ning integreerub kasulike kontaktvormide jaoks täielikult kontaktvormiga 7.

6. Tume tuba

tume tubafotofüüm

See on fotograafidele suunatud täisekraani teema. See pakub klanitud kodulehte, mis muudab teie valitud pildid kogu teie veebisaidi keskpunktiks. Võite valida mõne erineva kodulehe malli hulgast; üks pilt, liugur, karussellid ja saate taustaks määrata isegi video. Valige kas YouTube’i või Vimeo video või ise hostitud videofail, mis kuvatakse teie veebisaidi täisekraani taustana. Teema portfelli kujundus on klanitud ja väga sisuline. Pole midagi siin oma teed seista.

7. Luminis pulmapiltide tegemine

Luminis pulmapiltide WordPressi teema

Luminis, professionaalse fotograafia WordPressi teema, on ideaalne valik kunstnikele, kes korraldavad fotostuudioid, fotoagentuure ja muid loomingulisi ettevõtmisi. Kui olete fotograafiaäris ja otsite teemat oma pulmade, reiside ja muude sündmuste portfelli tutvustamiseks, on Luminis ideaalne platvorm. See on minimalistlik teema, mis pakub klanitud paigutusi ja elegantset kujundust, et saaksite oma parima loomingulise jala ette viia.

Veebiportfelli kohandamiseks võite valida mitme malli kujunduse, värvi, fontide ja ajaveebi paigutuse vahel. Teema on täielikult reageeriv ja seda saab kasutada paljudest seadmetest, pakkudes võrdselt meeldivat kasutajakogemust. Kasutajad saavad valida 5 portfelli kujunduse ja 3 ajaveebi paigutuse seast, et kujundada SEO-sõbralik veebisait, mis on teie otsingutulemustes kõrgel kohal. Lisaks on Luminis suurepärase taustatoega installimine ja regulaarsed värskendused.

Kasutajatel on juurdepääs ka 700+ Google’i fondile ja teema reaalajas kohandaja võimaldab teil muuta veebisaidi ilmet ka pärast seda, kui te selle reaalajas käivitate. Samuti saate oma sihtrühmani jõuda, kui loote nendega ühenduse kõigi sotsiaalmeediavõrkude kaudu, kasutades ajaveebi paigutustes toodud ikoone. Esitage oma uusimat professionaalset fotoportfelli Instagrami jaluse abil. Luminis on tõlkevalmis veebisait, kus saate tõlkida veebisaidi teie valitud keelde.

8. Kameron

Kameroni fotograafiaportfell

Ainulaadse portfellipaigutuse saamiseks proovige Kameroni. Horisontaalselt keritav kodulehe galerii teeb muljetavaldava avalduse. Kiire alustamiseks kasutage ühe klõpsuga demoimportijat. Seejärel looge teema sisseehitatud suvandite abil piiramatu arv portfelle ja galeriilehti.

9. Pöidlate portfell (tasuta)

Pisiportfelli tasuta teema

See on veel üks ruudustiku stiilis teema, mis toimib samal viisil. Erinevus seisneb selles, et Thumbs Portfolio on pisut minimalistlikum, võib-olla tänu puhtale galeriivõrgule pisut rohkem tähelepanu pöörata visuaalsele sisule.

10. Objektiiv

lenstheme

Objektiivi vaikimisi koduleht on täislehe mosaiik-stiilis galerii, mille vasakpoolses servas on menüü. Kuid võite valida, kas muuta see liug-, täisekraaniliuguri, portfelli, täislaiusega üksiku pildi ja muuks. Teemavalikutes saate muuta ka värviteemasid ja kohandada muid kujunduse üksikasju.

Asi, mis eristab Objektiivi võistlusest, on see, et sellel on sisseehitatud animeeritud üleminekud. Nii et kui veebisaidil navigeerite, selle asemel, et lihtsalt linki klõpsates enne valge laadimist kuvada valget ekraani, toimub veetlev visuaalne üleminek.

See ühildub ka WooCommerceiga, võimaldades teil integreerida piltide, väljatrükkide ja muude asjade pood otse teie veebisaidile, mida hallatakse WordPressi juhtpaneelil.

11. Zyra

zyratheme

Zyra on täisekraanil fotograafia teema, vaikimisi avaleheks on liugur, mille vasakpoolses servas on menüü. Erinevalt paljudest teistest teemadest ei paku Zyra lugematul hulgal erinevaid kodulehe malle, kuid kui soovite, et standardne stiil oleks nii hea välimusega, siis miks te seda soovite muuta?

Värviskeemi saab täielikult kohandada teemavalikute seast ning kõigil lehtedel on olemas video tugi. See tähendab, et võiksite teha video oma kodulehe liuguris või galeriis esimese tüki. Zyra toetab ka WooCommerce’i, seega on veebipoe loomine selle teemaga üks võimalus.

12. Twinkle (tasuta)

Twinkle WordPressi teema

Üsna minimalistlik teema, mille avalehel on täislaius hiljutisi postitusi ja lihtne, kuid elegantne tsentreeritud postituste paigutus. See võtab ka pildid esiletoodud piltidelt ja lingib automaatselt postitustega, tehes sellest veel ühe hea valiku fotoblogijate jaoks, kellel on midagi öelda.

13. ePix

epixtheme

ePix on üks enimmüüdud täisekraanifotograafia teemasid. Vaikimisi avaleht on täisekraani liugur, vasakul peidetav menüüriba. Sellesse on sisse ehitatud laisk koormus, mis muudab saidi nähtava osa kiiremaks laadimiseks, laadimata fotosid ja muud meediumit saidi osadesse, mis pole brauseriaknas veel nähtavad..

See on pakitud paljude erinevate värvilahenduste, 6 galeriimalli ja lehekülje koostajaga (visuaalne helilooja). See tähendab, et teil on veebisaidi väljanägemise üle palju loovat kontrolli, isegi kui te ei tea ühte koodirida. See toetab ka Woo Commerce-i, seega on veebipoe loomine selle teemaga üks võimalus.

14. dk

dktheme

dk on veel üks väga populaarne alternatiiv. Vaikimisi avalehel on täisekraani liugur, millel on piltidele kerge pikslitusefekt. Lisaks taustamuusika võimalusele, lisades veel ühe külastajakogemuse kihi, mida katsetada huvilistele. See pakub 10 erinevat lehemalli, mitmeid galeriimalleid ja tuge videote jaoks.

15. Ananass (tasuta)

Ananassivaba WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite minimalistlikku veebikujundust, on ananass teile ideaalne tasuta teema. Ananass on lihtne ajaveeb, mida saab kasutada galeriina, kuna teema kujunduse põhijooneks on teie postituste esiletoodud pildid. Ananass toetab ka video-, heli- ja tsiteerimispostituse vorminguid, et saaksite lisada kõik oma loomingulised tööd.

16. Statiiv

statiivi teema

Veel üks populaarne valik – Tripod pakub pukseerimisteenuste koostajat, mis hõlbustab kohandatud ruudustiku kodulehe loomist, mis mängib hästi teie valitud piltidega. Üks, mis selle teema juures silma paistab, on sisseehitatud animatsiooniefektid, mis lisavad madala klahviga menüüle täiendavat selgust. See toetab ka WooCommerce’i, seega on ka e-poe loomine selle teema puhul võimalus.

17. Väljendus

väljendus

Veel üks bestseller, Expression pakub kasutajatele palju kohandamisvõimalusi. Lisaks sellele, et saate valida erinevate eelvalmis mallide vahel, saate ka luua oma asju alustades, muutes kõike värviskeemidest paigutuseni ja tüpograafiani. Teemal on sisseehitatud ka osaline pildi laadimise funktsioon, mis aitab kaasa lehe laadimise kiirusele.

18. Rajad (tasuta)

trackstheme

Lood on ilus tasuta teema, mis sobib ideaalselt fotode blogimiseks. Kui teile meeldib jutustada lugusid või lisada jagatavatele piltidele luulet, on see suurepärane valik. Kasutage lihtsalt sisseehitatud suvandeid veergude, kohandaja sätete, autori vidina ja muu jaoks.

19. Armada

armada

Võimas teema, paljude kohandamistega, ohustamata lehe kiirust. Vaikimisi avalehel on ilus animeeritud täisekraani liugur. Lisaks muudele kaasasolevatele mallidele pakub Armada ka lohistamist, mis aitab teil luua oma disaini. Armada toetab ka WooCommerce’i, seega on veebipoe loomine selle teemaga üks võimalus.

20. Nikko portfell (tasuta)

Nikko portfelli teema

Nikko on tasuta portfelliteema, mis sobib suurepäraselt oma fotoajaveebi alustamiseks või veebiportfelli loomiseks. Kiireks alustamiseks (ja tasuta) saate kasutada kohandatud tausta, oma logo ja lihtsate galerii suvandite valikuid..

21. Tuum

tuumminimalistlik fotograafia

Fotograafia enimmüüdud teema teemametsal. Seal on kolm erinevat kodulehe malli ja teil on võimalus soovi korral taustamuusikat lisada. Sellel on valida 4 erineva portfooliostiili vahel ja mõned peamised animeeritud efektid, mis lisavad veebisaidile teatud voolu ja tunde. Core’i müügiargumendiks on minimalistlik lähenemisviis, kuidas teema väljub ja laseb sisul raskesti tõstetud.

22. Fluxus

fluxustheme

Veel üks minimalistlik teema, siinne vaikimisi avaleht on liugur, millel on diskreetne ülamenüü. Sellel on paindlik ruudustiku portfelli paigutus, mis kohandub lisatud piltide mõõtmetega. Video tugi portfellis ja mujal. Nagu ka mitmed kohandamisvõimalused.

23. Photocrati raamistik

fotokraadid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fotograafidele ühe teema müümise asemel on Photocrati pigem raamistikupõhine lähenemisviis, mis sarnaneb Elegantsete teemadega, keskendudes ainult fotograafidele. Ühe hinnaga saate põhiraamistiku ja juurdepääsu paljudele erinevatele mallidele, mille vahel valida. See loodi spetsiaalselt fotograafide jaoks, et näidata oma isiklikke ja professionaalseid portfelle veebis.

Photocrati pole ainult WordPressi teema – see on raamistik. See on 15 WordPressi fotograafia kujundust ja hulgaliselt funktsioone, mis on kokku pakitud. Praegu on valida 15 ainulaadse fotograafia teema vahel. Lisaks saab valida 60 kodulehe kujunduse, 4 kodulehe galerii stiili ja 5 galerii paigutuse vahel. Lisaks saate luua piiramatu arvu postitusi ja lehti, et tagada oma veebisaidil kõigi fotode kaasamine.

See on kõik-ühes teemaraamistik, nii et Photocrati on teie jaoks isegi integreeritud e-kaubanduse võimalused. See on õige – saate oma originaalseid kunstiteoseid ja väljatrükke otse oma veebisaidilt müüa, ilma et peaksite kolmandale osapoolele kasumit jagama. PayPali valikud, maksud, saatmine ja käitlemine on kõik raamistikku sisse ehitatud.

Kõiki Photocrati teemasid saab kohandada, need hõlmavad suurepärast galeriihaldust, toredaid ajaveebisid ja hulgaliselt muid fantastilisi funktsioone! Näiteks sisseehitatud e-kaubandus. Kui soovite tegeleda trükiste või muude asjade müügiga ja soovite seda veebis teisaldada, teeb Photocrati selle hõlpsaks.

24. Piir

bordertheme

Ainulaadse ja väga klanitud kujundusega Border paistab hunnikust silma. Selle asemel, et menüü oleks ühel küljel, üleval või all, on äärisel pildi ümber õhuke valge äär, kus päis ja menüüvalikud on ühtlaselt jaotunud.

Mul on menüü jaoks kena animeeritud üleminekud ja kui valite uuele lehele minemise. Samuti saate vajadusel piltide animeeritud teksti üle kanda. Samuti on sellel projektilehed, mis sobivad suurepäraselt individuaalsete eraldiseisvate projektide tutvustamiseks, videotugi koos paljude kohandamisvõimalustega.

25. Andra

Andra - fotoportfolio WordPress Ajaxi teema

Andra on minimaalne portfoolio teema, millel on võrkkesta tugi, aga ka öörežiim, et oma töid paremini pimedas näidata. Laadige oma pilte lihtsalt hulgi üles, et luua galeriid, kujundada lehti koos ehitajaga, seada värvivalikud, lisada Ajaxi lehtede üleminekuid ja palju muud oma saidi väljaarendamiseks..

26. austri

austritera

Vaikimisi avaleht on täisekraani liugur, mille ülaosas on menüü. Lisaks heledale ja tumedale nahale on ka muid mallivalikuid. Teil on portfellide ja galeriide vahel valida mitu kujundust ning sellel on automaatse laadimise funktsioon külastajatele, kes teie galeriisid sirvivad. Sellel on pukseerimislehe ehitaja ja isegi peagi saabuva lehe funktsioon

27. esile kutsuma

Kutsu fotolugusid WordPressi ajaveebi teema

Evoke on dünaamiline tundlik WordPressi teema, millel on arvukalt funktsioone, nagu vidinaga avaleht, 7 paigutust artiklite kuvamiseks, reaalajas kohandamine, piiramatud värvivalikud jne. Lisaks on see ühilduv kõigi peamiste brauserite ja seadmetega. Nii et saate rohkem keskenduda kauni kvaliteetse sisu loomisele. See on imeline WordPressi teema, mis on spetsiaalselt loodud kunstilise hõnguga inimestele, kes soovivad oma kogemusi sõnadega jagada.

Täielikult reageeriv paigutus ja muud lisafunktsioonid võimaldavad kasutajal üles laadida kirjutisi ja pilte isegi oma põllupiirkondadelt. Teema saab WordPressi teema kohandaja abil kohandada vaid mõne hiireklõpsuga ja vaadata eelvaadet reaalajas. Eksklusiivsel autorilehel on salvestus kõigi teie andmete kohta, et vaatajad saaksid teid lugeda ja teiega ühendust võtta.

Evoke on lapse jaoks valmis, ja teie tõlgete täielik lokaliseerimine toetab. Live Customizer on funktsioonirikas ja saate redigeerida paigutusi, stiili, värvi ja kujundust ka pärast selle ilmumist. Väljendage end, kirjutades koos fotode üleslaadimistega kauni tüpograafiaga kütkestavaid artikleid, mida saab lugeda täisekraanipildilt.

28. Gridsby (tasuta)

Gridsby tasuta WordPressi teema

Gridsby on lihtne ruudustiku kujunduse teema, et näidata oma pilte. Kodulehel kuvatakse postituste funktsioonipilte, nii et see on ideaalne teema neile, kes soovivad näidata oma tööd (ja ainult oma tööd) esiküljel ja keskel. Teema on ka võrkkest ja reageeriv, nii et teie pildid näevad alati suurepärased.

29. Tellis + Müürsepp

Telliskivi + müürseppade teema

Brick + Mason on fotograafidele ja disainistuudiodele mõeldud fotograafia- ja portfelliteema. Teema sisaldab puhast (ja reageerivat) müüritise paigutust, libisevat külgriba, lõpmatut kerimisvõimalust, lihtsaid teemavalikuid reaalajas kohandaja kaudu, kohandatud Google’i fonte ja palju muud.

30. CleanPortfolio (tasuta)

CleanPortfolio tasuta teema

CleanPortfolio tasuta teema on puhtalt kujundatud portfoolio teema. Oma portfelli loomisel on lihtsad võimalused, saate lisada oma sotsiaalmeedia linke, sealhulgas päise meediumiteksti ja palju muud. See on kiire ja lihtne viis oma fotograafia kiireks tutvustamiseks.

31. Mira

Mira fotolugude ajaveeb WordPressi teema

Mira on võluv fotoseeria WordPressi teema blogijatele, kirjanikele, disaineritele, fotograafidele ja ränduritele. Sellel puhtal ja täielikult reageerival teemal on enam kui 15 artikli paigutust. Kui soovite täiuslikult kohandatud veebisaiti, nagu näiteks reisipäevikute ajakiri, ajakiri, fotograafia ajaveeb, portfell või toidublogi, saate valida hämmastavate funktsioonide kollektsiooni ja teie sait tehakse vaid mõne hiireklõpsuga.

Kliendi reaalajas eelvaade võimaldab kasutajatel oma veebisaidi täieliku kasutuselevõtmise eest enda kanda võtta. Pärast veebisaidi funktsioneerimist saate muuta värve, tüpograafiat, logo või mis tahes puudusi, mis muutuvad silmapaistvaks. See hämmastav WordPressi teema pakub võimsaid ühenduvuse funktsioone, nii et saate oma postitusi hõlpsalt jagada kõigi sotsiaalmeedia võrkudega. Kasutajad saavad teemavalikute paneelilt valida paigutusi, päiseid ja kohandatud stiile, et muuta oma veebisait atraktiivseks, produktiivseks ja kasutajasõbralikuks.

Vastuvõtlik paigutus ja tõrgeteta kasutajakogemus tõmbab publiku tagasi teie veebisaidile. Nad pääsevad blogile juurde erinevatest seadmetest ja sirvivad seda hõlpsalt. Demosisu installija pakub kõiki abifunktsioone, mis võimaldavad kasutajal veebisaidi sujuva installimise vaid mõne minutiga. Lisaks on kõigile kasutaja küsimustele vastamiseks saadaval usaldusväärne klienditugi. Administraatori paneel on varustatud dünaamiliste funktsioonidega, mis annavad teile täieliku kontrolli ja hõlbustavad veebisaidi käsitsemist ühe armatuurlaua all. Juurdepääsul 700 või enamale Google’i fondile on SEO-sõbralik Mira blogijatele tõeliselt hea meel.

32. Ichiban

Ichibani elegantne fotograafia WordPress-teema

Ichiban on elegantne ja viimistletud fotograafia esmaklassiline WordPressi teema. Ainulaadse jagatud ekraaniga paigutusega on see kindel viis potentsiaalsetele klientuuridele mulje avaldamiseks. Näidake oma portfelli nii loominguliselt kui Ichibaniga. Sellel armsal väikesel teemal on ainulaadne jagatud ekraaniga paigutus, mis võimaldab teil tõepoolest näidata olulist – oma fotograafiat.

Sellel teemal on suurepärased funktsioonid, näiteks kohandatavad galeriid (saate valida oma pildi suuruse), mitu päisekujundust (saate isegi taustale pilte, videoid ja liugureid lisada) ning palju postitusvorminguid. See annab teile võimaluse seadistada oma sait soovitud viisil.

Ichiban on tõesti suurepärane ka uute WordPressi kasutajate jaoks, kuna see sisaldab suurepärast dokumentatsiooni – teie jaoks on isegi hõlpsasti jälgitavaid videoid, mis aitavad teil alustada. Ja kui teil on muid küsimusi, võite ka kaasasolevat tuge kasutada.

33. Rokophoto

Rokophoto fotograafia WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Rokophoto on puhas ja moodne fotograafia premium-teema WordPress teema Themeisle. See teema on suurepärane võimalus oma jälgijatega veebis fotosessioone tutvustada.

Pärast kõiki fotosessioone on teil tõenäoliselt palju fantastilisi pilte, mida soovite jagada. Kuid Instagrami või isegi Flickri kasutamine pole parim viis. Miks mitte luua oma veebisait, et saaksite oma töö eest krediiti võtta? Rokophoto on suurepärane teema, mis aitab teil alustada.

Selle teema üks parimaid omadusi on puhas ja minimaalne disain. Lihtne ühe lehe paigutus koos kohaliku kerimisega võimaldab lugejatel hõlpsalt näha, millega olete kursis, ja potentsiaalsetel klientidel on teie portfooliot sirvida ja töö saamiseks teiega ühendust võtta. Oh, ja kohandatud täisekraanil kuvatav valge taustaga valguskast võimaldab lugejatel teie tööd hõlpsalt kaasa võtta.

Muud Rokophoto suurepärased omadused hõlmavad täielikult reageerivat kujundust, piiramatuid värvivalikuid, kohandatud tausta (isegi pilte), stiilseid piltide hõlju teie portfelli jaoks ja palju muud.

34. Inspiro

Inspiro WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Inspiro on WPZoomi välja töötatud tundlik täisekraanfotograafia WordPressi teema. See armas ja minimaalne teema sobib ideaalselt iga veebiportfelli või galeriisse. Teema on kiire ja lihtne viis isikliku veebisaidi loomiseks, et oma fotosid jagada ja isegi teemat veebis müüa. Installige lihtsalt teema ja kasutage oma saidi kiireks viimistlemiseks sisseehitatud funktsioone ja lehtede malle.

Kuna see on fotograafia teema, on sellel muidugi fantastilisi pildivalikuid. Sellel teemal on uimastatav avalehe täisekraaniliug, et näidata oma lemmikpilte. Lisaks on fantastiline täielik galerii, kuhu saate lisada kõik oma fotod, reaalajasündmused või telefon.

Inspiro muude suurepäraste funktsioonide hulka kuulub sotsiaalne vidin, et teie lugejad saaksid teid piiksutada ja teid jälgida, kohandatud logo ja taustpildi tugi, et muuta teema isikupärasemaks, täielik ajaveeb, et jagada teie värskeid uudiseid ja kasulikke näpunäiteid ning palju muud.

35. Fotoreaktiivne

Fotoreaktiivne fotograafia WordPressi teema

Fotoreaktiivne on täisekraanil pildistamise WordPressi teema, mis on saadaval saidil ThemeForest. See uimastamise teema teeb fotograafide, disainerite ja muude loominguliste filmide jaoks suurepärase veebiportfelli või galerii.

Selle teema eesmärk on näidata palju pilte, nii et hõlpsalt on hõlmata kogu oma töö või lihtsalt proovivõtt – olenevalt sellest, kumb teie jaoks sobib. Lisage igale lehele tohutu täisekraani avalehe liugur, täisekraani taustpildid ja looge oma tööde tutvustamiseks uhked portfellid. Lisaks on palju portfelli võimalusi veergude, filtrite, ruudustiku, AJAX ja muu jaoks.

Teema on ka e-kaubandus valmis. Fotoreaktiivne sisaldab populaarse WooCommerce’i pistikprogrammi tuge ja stiili. Elegantsed ja minimaalsed poe- ja tootelehed näevad välja suurepärased, kui teema toetatud kohandatud taustaga on. Fotoreaktiivne ühildub ka WPML-i mitmekeelse pistikprogrammiga, nii et saate kogu oma veebisaidile (portfoolio, ajaveeb, pood ja kõik muud teie lehed) tõlkevalikud korraga lisada.

36. Fotograaf

Fotograaf WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fotograafi WordPressi teema on orgaaniliste teemade loodud premium-teema, millel on täielikult reageeriv paigutus, mis sobib suurepäraselt mitte ainult teie digitaalfoto jagamiseks, vaid ka teie fotode müümiseks. Kaasas WooCommerce’i tugi, nii et saate oma fotosid veebis müüa, kasutades seda pistikprogrammi, kohandatud päisevalikuid, kohandatud taustavalikuid, esiletoodud pilte / videoid, mitut kodulehe paigutust, raskusvormi kujundamist ja palju muud!

See teema, mis on loodud fotograafi silmas pidades, võimaldab teil häälestada portfelli, kasutades erinevaid mallivalikuid (1,2 või 3 veerusuvandit). Värvimuutmise suvandeid on mitu, nii et saate teema kohandada vastavalt oma kaubamärgile, selle reageeriv see näeb hea välja, olenemata teie kasutaja ekraani suurusest, ja loomulikult teeb minimaalne disain selle ideaalseks fotode jagamiseks.

Järeldus

Visuaalse portfelli teemadel on kolm peamist lähenemisviisi; mõne valitud foto näitamine koos eraldiseisvate linkidega edasiste piltide / teabe juurde või ühe foto (või video või muu visuaalse kujunduse) esitlemine kodulehel või liuguri olemasolu kodulehel, et näidata ühte tükki korraga. Milline neist eelistab, võib dikteerida teie teemavaliku … siiski on paljudel selle loendi teemadel kõik kolm võimalust, olenemata vaikevalikust.

Nii et kui märkasite disaini, mis teile meeldis, kuid millel oleks pigem ruudustik või täisekraani stiilis avaleht, võtke funktsioonide kontrollimiseks pisut aega. See võib lihtsalt olla teema, mida olete otsinud.

Kas meil jäi mõni puudu? Mis on teie lemmikteema 2019. aastal siiani? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map