Parimad asukohapõhise sisu WordPressi geosihtimise pistikprogrammid

Parimad asukohapõhise sisu WordPressi geosihtimise pistikprogrammid

Kindlasti olete teadlik, et Google pakub teie asukohale vastavaid otsingutulemusi. Kuid veebisisu isikupärastab sõltuvalt külastajate asukohast mitte ainult Google. Näete muid veebisaite, nagu Amazon, eBay ja paljud e-kaubanduse veebisaidid, mis pakuvad üles teie maailmaosa jaoks olulisemaid lehti. Ja kui see teile meeldib, pole mingit põhjust, miks ka teie veebisait ei peaks sisu esitama vastavalt teie külastajate asukohale. Selles aitab WordPressi geosihtimise pistikprogrammid.


Geosihtimine tuvastab teie külastaja asukoha ja edastab seejärel selle asukohaga seotud sisu. Näiteks kui teil on ilmastikuga seotud veebisait, kuvab vidin külastaja asukoha kohaliku ilma. Poe lokaatori pistikprogrammid sõltuvad ka geosihtimisest.

Kuidas teie veebisait teab külastaja asukohta? Asukoha tuvastamine on külastaja IP-aadressi ja geograafilise asukoha andmebaasi abil lihtne.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Mis on IP-aadress ja geosihtimine?

An IP-aadress on number, mis näitab külastaja arvuti füüsilist aadressi. Geosihtimine on see, kui kasutate seda aadressi külastajate asukoha tuvastamiseks ja seejärel nende jaoks kõige olulisema sisu esitamiseks. Selle tulemusel tunnevad külastajad rohkem teie veebisaiti.

Mõista oma liiklust

Enne kui kiirustate asukohapõhise sisu loomisega, on oluline mõista oma veebisaidi veebiliikluse mustrit. Vaadake lihtsalt oma serveri logisid. See ei aita mitte ainult leida teie IP-aadresse, mis üritavad teie armatuurlauale juurde pääseda, vaid aitab teil blokeerida ka soovimatud IP-aadressid wp-admin’i lehtedele juurdepääsu saamiseks ja kaitseb teie administraatoriala mitmel muul viisil.

Teine tööriist, millele saate oma liikluse mõistmiseks tugineda, on Google Analyticsi demograafiafunktsioon.

Miks peaksite kasutama WordPressi geosihtimise pistikprogramme??

On palju põhjuseid, miks peaksite kaaluma erineva sisu pakkumist erinevatele sihtrühmadele:

 • Kohaliku keele kuvamine inspireerib külastajate usaldust teie veebisaidiga suhelda.
 • Saate kohe ühendust võtta kohaliku publikuga, viidates kohalikele sündmustele ja kasutades kohalikku huumorit ja kohalike isiksuste tunnistusi.
 • Lisaks on võimalik kohandada pakkumisi, sündmusi ja kuponge ning korraldada sihitud kohalikke reklaami- ja turunduskampaaniaid.
 • Klienditeeninduse parandamiseks saate külastajatele teada anda tarnepiirkondadest, tööajast, parkimiskorrast jne.
 • Kohalike filiaalidega ettevõtted saavad suunata kliendid lähedalasuvasse poodi või kohalikule alamsaitile.
 • Saate kuvada riigipõhise maksu- ja saateteabe.
 • Kuvada tuleb ainult riigipõhiseid juriidilisi teateid.
 • Te saate pakkuda kohapealset teavet ja sisu.
 • Sihtida konkreetseid geograafilisi piirkondi, kus teie teenuste või toodete järele on suur nõudlus.
 • e-kaubanduse saidid võivad piirata toodete kuvamist, mis pole konkreetses piirkonnas saadaval.
 • Te ei soovi, et teie kohalik ettevõte raiskaks ribalaiust teistest riikidest tuleva liikluse jaoks.
 • Suure rämpsposti liikluse piiramiseks, mis ei too kaasa konversioonimäärade vastavust.
 • Veebisaidi turvalisuse suurendamiseks, eriti kui teie veebisait on ülemere häkkerite suhtes haavatav.

Parimad WordPressi pistikprogrammid geosihtimiseks

Kas olete märganud, et värskendatud WordPressi versioonid kasutavad geo sihtimise funktsiooni? Armatuurlaual kuvatakse teie asukohaga seotud eelseisvad sündmused. CMS-il endal pole aga sisseehitatud funktsioone sisu optimeerimiseks asukoha alusel.

Õnneks on teid abistamiseks saadaval palju tasuta ja esmaklassilisi pistikprogramme. Need WordPressi geosihtimise pistikprogrammid võivad veebisaite täiustada kogu maailmas. Enamik pistikprogramme vajab teil tasuta / tasulise API hankimist, et taotleda pistikprogrammi serverilt või kolmanda osapoole serverilt IP-geograafilise asukoha teavet.

Vaatame mõningaid pistikprogramme, mis aitavad teil liiklust optimeerida ja teha muid toiminguid vastavalt külastajate IP-aadressidele.

Märge: Andmekaitse üldmääruse (GDPR) kohaselt peavad ettevõtted asukohateabe kogumiseks saama kasutaja nõusoleku. Soovitame konsulteerida GDPR-i spetsialisti või juristiga, et olla kindel, et teie veebisait vastab täielikult nõuetele.

1. GeoTargeting WP

GeoTargeting WP

Info ja allalaadimine

GeoTargeting Pro on esmaklassiline pistikprogramm, mis aitab kasutajaid sihtida kolmel viisil, kõik põhinevad kasutajate asukohtadel:

 • Erineva sisu kuvamine
 • Kasutajate ümbersuunamine
 • Blokeeri kasutajad

Suure liiklusega veebisaidid saavad sellele pistikprogrammile tugineda, et juhtida eri külastajatele kuvatava sisu liike. Mitte ainult täielikud ajaveebi postitused, vaid isegi lehed, menüüüksused, vidinad, hüpikaknad ja kohandatud postitustüübid (sealhulgas WooCommerce tooted) moodustavad kõik osa sihitud sisutüüpidest. Lisaks, kui vajate suuremat paindlikkust ja kontrolli, on olemas PHP-funktsioone, mille saate oma saidi koodis paigutada ükskõik kuhu.

Sihtpiirkonnad saab kas kaasata või välistada. Ja mitte ainult, saate postituse või lehe redigeerimise ajal piirata igasugust sisutükki. Seda funktsiooni saab kõige paremini kasutada konkreetsete toodete peitmiseks, mida piirkonnas pole saadaval. Sõltuvalt külastaja asukohast on võimalik kuvada ka erinevaid CTA-sid või reklaame. Otsitav rippmenüü vidin võimaldab kasutajatel asukohta muuta.

Pistikprogrammi abil on lihtne hõlpsalt erinevaid riike sihtida, grupeerides need erinevatesse kategooriatesse. Lisaks ühendab pistikprogramm hästi Geo Redirectsi (kasutajate ümbersuunamiseks erinevatele lehtedele vastavalt nende asukohale), Geo Blockeriga (kasutaja blokeerimiseks erinevatest asukohtadest) ja Geo Flags’iga (kasutajate riigilippude kuvamiseks). Kasutustasu sõltub geograafilise asukoha andmebaasi tehtud päringute arvust.

GeoTargeting WP Lite

GeotargetingWP Lite kasutab API-d, kui nad peavad leidma kasutaja asukoha. Nii et näiteks kui kasutajal on vaja ainult sisu sihtida või kasutajad ühele lehele ümber suunata, tarbivad krediiti ainult selle lehe külastused. Ja mitte ainult siis, kui lehte külastav robot või indekseerija ei kutsu API-d üldse. See on peamine erinevus konkurentidega võrreldes.

GeotargetingWP Lite pakub ka vahemälurežiimi kasutajatele, kes sihivad kogu oma veebisaidi, nii et kasutajad tarbivad krediiti ainult külastuse esimesel lehel, samal ajal kui järgnevad vaated laaditakse vahemälust. Vahemälust rääkides on lehe vahemälu turul geograafilise sihtimise pistikprogrammide suurim vaenlane. See pistikprogramm ühildub täielikult WP Rocketiga ja pakub ka AJAX-režiimi. Nii et see töötab ülejäänud turul asuvate vahemälu pistikprogrammidega.

Selle pistikprogrammi GeoTargetingWP Lite tasuta versioon on profiversiooniga võrreldes tavaline. See lihtsalt võimaldab teil täpsustada, millised riigid, osariigid või linnad on sisu võimelised nägema. Töötades selliste populaarsete tulemüüriteenustega nagu Sucuri ja CloudFlare, suudab see tuvastada kasutajate tegelikke IP-sid. Ja kuna see ühildub WordPressi hüpikakende pistikprogrammiga, saate ka sihtmärgistada hüpikaknaid.

2. Geograafiline asukoht

Geograafilise asukoha tasuta WordPressi pistikprogramm

Geolocationi pistikprogramm võimaldab WordPressi kasutajatel sujuvalt lisada oma postitustesse geoandmeid. Lisaks teie postitusele väärtuse lisamisele on sellest tohutult abi ka siis, kui soovite pakkuda lugejatele mõningast asukohateavet.

Kui olete lisanud geograafiliste andmete mis tahes postitusele lehel Redigeeri postitust, näevad kasutajad avaldatud postituses linki. Hõljumisel avab see interaktiivse kaardi.

Pluginaga töötamine muutub lihtsamaks, kui kasutate WordPressi iPhone’i jaoks, WordPressi Androidi jaoks või WordPressi BlackBerry jaoks. Selle põhjuseks on see, et nendel rakendustel on sisseehitatud geomärgistamise funktsioonid, mis kohe märgistavad teie postitused.

3. CF Geo plugin

CF geograafiline plugin WordPressile

Kui otsite oma veebisaidi geoturunduse hõlbustamiseks ühte pistikprogrammi, võib CF Geo plugin ideaalselt sobida. See pistikprogramm kasutab teie külastajate kohta geograafilisi andmeid, et aidata teil luua sihtturunduskampaaniaid, kuvada oma e-poe poes kohalikke valuutasid, suunata kasutajad teie saidi õigele lokaliseeritud / tõlgitud lehele ja isegi välja filtreerida juriidilisi teateid, mida võib-olla pole vaja konkreetsed asukohad.

Muud märkimisväärsed pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad Cloudflare CDN-i tuge, kasulikku Geo Banneri lühikoodi dünaamiliste teadete jaoks, GEO Defenderit teatud asukohtadele juurdepääsu blokeerimiseks, riigi SEO suunamist, sisu lisamist või välistamist asukoha järgi ja SSL-i tuge.

4. IP-geoplokk

IP-geoploki tasuta WordPressi pistikprogramm

IP-geoploki pistikprogramm blokeerib määratud külastajatele, IP-aadressidele ja isegi tervetele riikidele või piirkondadele juurdepääsu teie saidile. See funktsioon võib olla kasulik, kui peate takistama inimeste või robotite tungimist oma veebisaidile.

Pistikprogramm pakub kaitset soovimatutest riikidest või piirkondadest pärit pahatahtlike sisselogimiste, kommentaaride rämpsposti, trackbacki ja pingback rämpsposti eest. Juurdepääs teie veebisaidi taustaprogrammile kinnitatakse IP-aadressil põhineva riigikoodi abil. Saate lisada konkreetsete riikide, sealhulgas IP-aadresside nimekirja valgesse nimekirja või musta nimekirja. Kuid see ei piirdu sellega, see tuvastab rünnakumudelite alusel isegi lubatud riikide pahatahtlikke rünnakuid.

Pistikprogrammi saab konfigureerida laadima teiste pistikprogrammide prioriteediks. Selle tulemusel väheneb teie serveri koormus kaitsega julma jõu rünnakute eest. Samuti peidab see http-viitaja, kui klõpsate oma saidil välisele lingile.

5. iQ Block Country

iQ Block riigi tasuta WordPressi pistikprogramm

iQ Block Country on funktsioonilt üsna sarnane eelmise pistikprogrammiga, võimaldades teil lubada või piirata konkreetsete riikide külastajatel oma sisu vaatamist. Tõhus on blokeerida tervete riikide petturitest häkkerid ja ka rämpsposti kommentaarid. Ja kui soovite lubada mõnele külastajale juurdepääsu blokeeritud riikidest, on see ka võimalik. Peate ainult nende IP-d valgesse loendisse lisama.

Pistikprogramm tagab teie administraatori lehele peaaegu rauakattega turvalisuse, lubades siseneda ainult määratud IP-aadressidele või teie koduriigis asuvatele aadressidele. Külastajaid, kellele sisenemisest keeldutakse, saab suunata teisele lehele või veebisaidile. Või võite neile näidata sõnumi, mille saab kujundada CSS-i abil.

Pistikprogrammi kasutamiseks peate geoandmetele juurdepääsu saamiseks alla laadima geoIP andmebaasi kolmandalt osapoolelt või hankima neilt API. Pistikprogramm töötab hästi paljude (kuid mitte kõigi) vahemälupistikprogrammidega.

6. WP GeoIP riigi ümbersuunamine

WP GeoIP riigi ümbersuunamise WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

WP GeoIP on riigipõhine ümbersuunamise WordPressi pistikprogramm. Kas olete kunagi vajanud WordPressil põhineva veebisaidi jaoks usaldusväärset tööriista, mis aitab külastajaid riikide kaupa suunata? Ära vaata enam! WP GeoIP riigi ümbersuunamine võimaldab teil oma kasutajate riike IP-aadressi põhjal automaatselt tuvastada ja teie sisendi põhjal toiminguid teha.

GeoIP abil on võimalik oma veebisaidi liiklust hallata, suunates erinevatest riikidest pärit külastajad kindlatele postitustele või lehtedele. Saate seda kasutada paljude eeliste jaoks, näiteks:

 • Kasutaja suunamine riigipõhisele lehele / veebisaidile
 • Suunake külastajaid mitmekeelse tõlgitud veebisaidi õigetele lehtedele
 • Sõitke eemale ettevõtlusega mitteseotud riigid
 • Kuva leht, kus pakkumine on saadaval ainult kindlates asukohtades
 • Suunake kliendid maksude saamiseks õigetele poelettidele
 • Ainus piir on teie enda kujutlusvõime!

Teil on ka mõned keerulised omadused, näiteks IP-aadressi erandid, kõik riigid, välja arvatud üks reegel, URL-is pole ümbersuunamise parameetrit, küpsisefunktsiooni üks kord ümbersuunamine jne. Ja allpool näete rohkem pistikprogrammi funktsioone!

Veel WordPressi geosihtimise pluginaid, mida tasub vaadata:

 • Geo minu WordPress: aitab teil lihtsustada mis tahes asukohapõhise veebisaidi (nt kinnisvara, sündmused ja kataloog) loomist. See aitab teil luua läheduse otsinguvorme, et leida oma saidi mõni geograafilise tähisega komponent.
 • Geo IP määramine: on kasulik IP-põhise geograafilise teabe pakkumiseks. Seda saab kasutada teemades või muudes pistikprogrammides, nii lühikoodina kui ka CSS-i korpuseklasside kaudu. See teave võib aidata valuutade, ajavööndite, lähima poe jms valimisel.
 • WP mootori geotahtlus: Kui teie veebisait töötab WP Engine’i keskkonnas, võib see pistikprogramm aidata kuvada külastajate asukohaga seotud sisu, integreerides teie WP Engine’i saidi erinevate muutujatega.
 • WooCommerce geograafilise asukoha põhised tooted: populaarse WooCommerce’i pistikprogrammi laiend, mis külastajatele tooteid kuvab / peidab vastavalt nende asukohale. Tooteid on võimalik filtreerida riigi, piirkonna või linna järgi.
 • CloudGuard: võimaldab teil valida riike, millel on juurdepääs teie sisselogimislehtedele. See tähendab, et juurdepääs kõigile teistele riikidele on blokeeritud. Kuni pistikprogramm on tasuta, vajate Cloudflare’i kontot, millel on lubatud geograafilise asukoha funktsioon.
 • WP Pro Geo Targeting: hõlpsasti kasutatav lisatasu plugin, mida saab kasutada kõigile postitustele ja sisutüüpidele, et reguleerida külastajatele juurdepääsu olenevalt nende riigist. Sisu konkreetsetele osadele juurdepääsu kontrollimiseks võite kasutada lühikoode. See sobib hästi WP PRO reklaamisüsteemiga.
 • Riikide ja mobiilide ümbersuunamine WordPressi jaoks: on sisuliselt plugin külastajate ümbersuunamiseks erinevate kriteeriumide alusel, sealhulgas riik, linn, mandriosa, osariik või piirkond. Lisaks kasutajate blokeerimisele saate lisada ümbersuunamiste jaoks ka hüpikaknad. See pole mitte ainult ühilduv populaarsete vahemälupistikprogrammidega, vaid ühildub ka WMPL, Caldera Forms ja mitme saidiga.
 • AdRotate: on proovimist väärt, kui soovite oma reklaamimisvõimalusi optimeerida. See aitab esitada erinevaid reklaame eri riikides, osariikides või linnades. Geosihtimise funktsioon on saadaval ainult pistikprogrammi esmaklassilise versiooniga.
 • Täpsemad reklaamid: on järjekordne pistikprogramm, mis aitab sihitud reklaamimisel, mis põhineb geograafilise asukoha lisandmoodulil. See võimaldab teil oma reklaamieeskirju ulatuslikult kohandada.

Lõplikud mõtted

WordPressi geosihtimise pistikprogrammid pakuvad suhteliselt lihtsat viisi sisu isikupärastamiseks kasutajatele nende asukoha põhjal. See aitab külastajaid paremini siduda teie veebisaidiga nende jaoks kõige olulisema sisuga. Lisaks saate seda funktsiooni kasutada oma WordPressi veebisaidi turvalisuse suurendamiseks ja tõhususe suurendamiseks. Aja jooksul võib see aidata luua isegi lojaalset publikut.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map