Parim WordPressi meeskonna esitluspluginad 2020. aastal

Parimad WordPressi meeskonna showcase pluginad 2018. aastal

Ühelegi kliendile ei meeldi tegeleda automatiseeritud süsteemiga. Vestlusboksid, automatiseeritud vastused, vastamata jätmise kirjad – need võtavad isikliku kontakti täielikult ära. Ehkki automatiseeritud keskkonnas pole seda lihtne vältida, võime proovida muuta selle kõik vähem isikupäraseks. Üks viis selleks on oma meeskonna liikmete profiilimine oma veebisaidil, kasutades WordPressi meeskonna esitluspluginaid. Nii saavad kasutajad telefoni või e-posti teise otsa näo panna.


Teie töötajad on teie organisatsiooni tuum. Kasutajatele töötajate teavitamine annab neile enesekindluse teiega suhelda ja tõstab usalduse taset.

Muidugi, teie leht About on hea koht, kus klientidele selgitada, mida teie ettevõte saab teha. Kuid võite seda veelgi kaugemale viia ja lisada profiililehti, mis tutvustavad teie meeskonna liikmeid. See annab klientidele teada, et teil on inimesi, kellega tööd teha. Need pühendatud liikmelehed aitavad ka parema kasutajakogemuse saavutamiseks suhtlust õigele inimesele suunata.

Kuigi biograafia loomine võib olla üsna lihtne, nõuab selle kokku panemine ja atraktiivseks kuvamine rohkem pingutusi. See kehtib eriti suurte ja mitmekesiste meeskondade kohta. Pistikprogrammidega saab profiililehtedega palju ära teha – luua ja värskendada biosid, luua meeskonna lehti ja lisada liikmeid meeskonna lehtedele. Need on head nii väikeste rühmade kui ka suurte meeskondadega suurte organisatsioonide jaoks. Lisaks on need pistikprogrammid reageerivad ja seega saavad kasutajad neid vaadata mis tahes seadmest.

Vaatame mõnda meie WordPressi meeskonna lemmikkollektiivi pluginaid teie töötajatele.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WordPress Premium pistikprogrammi loomingulise meeskonna tutvustus

Loovmeeskonna esitlus on suurepärane võimalus oma meeskonna liikmete professionaalse ja (arvasite ära) loomingulise väljapaneku kujundamiseks. Pistikprogrammil on 6 kohandatavat ja tundlikku paigutust, sealhulgas mosaiik-, ruudukujulised ja ringvõred, liugur, laineanimatsioon, kuusnurk ja tekstisisene eelvaade (saate neid vaadata saidil demo sait).

Loomingulise meeskonna esitlus WordPress Premium pistikprogrammi jaoks

Mis kõige parem, kohandamine on tänu kaasasolevale juhtpaneelile lihtne. Valige intuitiivsete värvivalijate abil ridade, päiste, nimede, pealkirjade ja muu jaoks värve. Lohistage meeskonna liikmeid, et neid ümber järjestada. Lisage iga meeskonnaliikme jaoks piiramatu arv oskusi, sealhulgas nende sotsiaalseid sidemeid.

Creative Team Showcase ühildub täielikult ka populaarse WP Bakery Page Builderiga, nii et saate oma veebisaidi loomisel hõlpsasti meeskonnaesitluse lisada ükskõik millisele lehele. Muud funktsioonid, näiteks vinge fondi integreerimine, RTL-i tugi ja esmaklassiline tugi, muudavad selle vitriiniplugina suurepärase valiku iga professionaalse veebisaidi jaoks.

2. AWSM-i meeskond tutvustab tasuta ja lisatasu lisandmoodulit WordPress

AWSM-i meeskonna abil on hõlbus meeskonda luua ja hallata ning seda oma WordPressis näidata. Kui olete pistikprogrammi installinud, kuvatakse üksus AWSM-i meeskond teie administraatori külgribal.

AWSM-i meeskond tutvustab tasuta WordPressi pistikprogrammi

Alguses peaksite looma üksikute liikmeprofiilide lehti, kus oleks üksikasjad nagu nimi, kirjeldus ja kontaktteave. Need lehed on ka põhimall, mida iga liige saab kasutada biosaadete loomiseks. Kui liikmeslehed on valmis, võite alustada meeskonna või meeskondade loomist, lisades liikmeprofiile. Samuti saate konfigureerida iga meeskonna lehe välimuse ja ilme.

Saadaval on kolm eelseadet (kaart, tabel, loend) ja meeskonna liikmete kuvamiseks võite valida ükskõik millise. Igal eelseadel on mõned stiilivalikud ja võimalus CSS-i abil kohandada. Pistikprogramm on reageeriv ja puutetundlik.

Minge üle versioonile Pro

AWSM-i meeskonna esitlus Pro WordPressi pistikprogramm

WordPressi meeskonna tutvustavate pistikprogrammide (nagu enamiku pistikprogrammide) korral tähendab pistikprogrammi esmaklassiliseks versiooniks versiooniuuendus täiendavaid funktsioone ja arendaja prioriteetset tuge. Pistikprogrammi Pro versioon pakub rohkem funktsioone, mis aitavad teil oma vinge meeskonda paremini näidata. 5 täiendavat eelseadet ja mitu stiilivalikut muudavad vitriini kujundamise lihtsamaks. See toetab ka WPBakery Visual Page Builderit, nii et saate hõlpsalt meeskondi mis tahes teemasse lisada või lisada.

3. Meeskonna ehitaja – tutvuge Team Premium WordPressi pistikprogrammiga

Team Builderiga kaasneb võimas administraatori koostaja, WPBakery Visual Page Builderi tugi ja mitmed lühikoodid, mis võimaldavad teil oma meeskonna jaoks luua lühikese aja jooksul atraktiivse kuva. Pistikprogramm võib kuvada teie meeskonna ruudustikus, tabelis, liuguris või vidinas.

Team Builder - tutvuge Team Premium WordPressi pistikprogrammiga

5 teemaga libistatavad paneelid pakuvad teie meeskonna ekraanile meeldivat tausta. Visuaalseadmete koostaja, lohistamisfunktsioon ja arvukad kohandamisvõimalused muudavad teie meeskonna lehtede ehitamise lõbusaks harjutuseks. Komplekti kuuluvad valmispaigutused, millel on erinevad stiilisätted, koos sotsiaalsete ikoonide ribaga stiilivalikutega. Saate kohandada fonte, värve, erinevate elementide paigutust ja paigutust. Saate lisada ka väljamõeldud hõljumisefekte ja iga liikme jaoks kohandatud URL-i.

Liikmeid saab sildistada, nii et vaatajad saavad filtreerida personali osakondade või meeskondade kaupa. Oskuste ribad või tähed aitavad töötajaid hinnata ja luua kaarte üksikasjadega, nagu e-post, telefon, Skype, veebisait, biograafia, sildiliin või asukoht. Töötaja üksikasju saab salvestada ka kontaktidena, mis on WordPressi meeskonna esitlusprogrammide pluginate hulgast vinge funktsioon.

4. Meeskonnaliikmete tasuta ja WordPressi plugin

Veel üks meie meeskonna parimatest pluginatest, mida nimetatakse meeskonnaliikmeteks, on kahes versioonis – tasuta ja lisatasu eest.

Meeskonnaliikmed tasuta WordPressi plugin

Alustades WordPressi juhtpaneelil olevast üksusest Teams (meeskonnad), saate oma meeskonda liikmeid lisada nende foto, positsiooni, elulookirjelduse ja sotsiaalsete profiilide abil. Igal liikmel võib olla kolm sotsiaalset linki ja ühes reas saate kuvada kuni neli liiget. Esitleda võib suvalist arvu meeskonnaliikmeid.

Pistikprogramm on ka täielikult reageeriv ja tänu kaasasolevatele hõlpsasti kasutatavatele lühikoodidele, mida saate lihtsalt kopeerida ja lehte sirvida, on tiimiliikmeid lihtne kuvada kõikjal oma saidil.

Minge üle versioonile Pro

Darko meeskonna liikmed WordPressi pistikprogramm

Meeskonnaliikmete PRO versioon lisab rohkem funktsioone ja valikuid. Igal liikmel võib olla eraldi värv ja ühes reas võib koha leida kuni viis liiget. Heli hõljumisel võib ilmneda teine ​​foto või ilmuda lisateave. Saate fotodele lisada filtreid ja valida kujundusvalikuid, näiteks ruudukujulisi või ümaraid fotosid, ääriseid lisada või jätta vahele. Võite valida ka värve, et oma brändiga kaasas käia.

5. Meeskonnaesitlus Premium WordPressi plugin

Team Showcase WordPressi plugin on esmaklassiline plugin, mida saab kasutada igasuguse pildi ja teksti sisaldava sisu kuvamiseks. Selle pakutavate funktsioonide mitmekesisuse tõttu sobib hästi näidata ka oma meeskonda.

Meeskonnaesitlus Premium WordPressi pistikprogramm

Valmistatud paigutuse valikud on saadaval ja paigutusi saate kohandada, valides suvandeid. Ruudustiku- või tabelivormingute abil on võimalik kümneid paigutusi ja paigutuste kombinatsioone. Ruudustik on tundlik ja võib sisaldada teavet iga liikme kohta või see teave võib hõljuda.

Ka tabelid reageerivad, kuid silmapaistvaks on pisipiltide piipari paigutus. Selles vormingus on pildid üsna väikesed, kuid klõpsamisel ilmuvad need määratud piirkonnas suurendatuna. See paigutus sobib suurepäraselt suure hulga meeskonnaliikmete kuvamiseks väiksemal ekraanipinnal. Samal ajal saavad kasutajad lisateabe saamiseks klõpsata ükskõik millisel liikmel.

Pistikprogramm võimaldab teil kategoriseerida liikmeid ja rakendada filtreid, mis võimaldavad kasutajatel vaadata liikmeid mis tahes konkreetses meeskonnas või positsioonil. See ühildub WPBakery visuaalse lehe ehitajaga, aidates teil oma meeskonna lehti visuaalselt üles ehitada, kasutades lohistamist, et panna liikmeid mis tahes kuvamisjärjekorda. Igal liikmel võib olla oma leht ja vaikepildi suurust saab muuta. See on ka vidinavalmis, seda on lihtne kasutada ja kohandada.

6. Kaasaegne meeskonnaesitlus Premium WordPressi pistikprogramm

Kaasaegne meeskonnaesitlus võimaldab valida kümne reageeriva eelseade hulgast, mille abil saate oma liikmeprofiile paigutada. Lisaks saate neid eelseadeid hõlpsalt redigeerida visuaalse malli redigeerija abil. Redigeerimise lihtsus aitab teil luua ja uuesti luua liikme- ja meeskonnaprofiile ning tuua need oma veebisaidile üles väga lühikese aja jooksul.

Kaasaegne meeskonna esitlus Premium WordPressi pistikprogramm

Pistikprogrammiga on kaasas põhivorm meeskonna liikmete kohta teabe kogumiseks. Samuti aitab see teil luua oma vormi teabe kogumiseks. Samuti leiate mõned näpunäited, et saaksite oma profiili koostamise alustamiseks alustada.

Selle pistikprogrammi silmapaistev omadus on metavõtmepõhine loogikasüsteem, mida ta kasutab lahtri eristamiseks iga liikmega seotud kohandatud väljade alusel. Näiteks nupu klõpsamine võib esile tõsta liikmeid, kes on osa mingist programmist või kes on kvalifitseeritud õpetama.

7. uSquare Universal Grid

uSquare on võrgupõhine galerii lisatasu moodul WordPressi pistikprogramm. See pistikprogramm muudab unikaalsete ruudustiku galeriide ja portfellide loomise imelihtne. Selle pistikprogrammi üks parimaid omadusi on paindlikkus. uSquare sobib suurepäraselt töötajate ruudustiku, tootegaleriide, ajaveebi postituse ruudustike, pildiportfellide ja muu loomiseks. Teid piirab ainult kujutlusvõime. Lisaks saab uSquare isegi olemasoleva sisu abil ruute luua – kõik, mida peate tegema, on see seadistada konkreetsest postitusest või kategooriast tõmbamiseks.

uSquare Universal Grid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kohandamine on selle vinge plugina veel üks tähelepanuväärne omadus. Seal on sisseehitatud suvandid enam kui 600 Google’i fondi jaoks, kohandatud üksuste suurused (nii et saate luua ruudustiku, mis sobib teie veebisaidi proportsioonidega ja piltide kärpimisega), kohandatud värvivalikud ja palju muud. Ja kuna saate igasse võrku lisada nii palju või nii vähe üksusi, kui soovite, saate oma saidile lisada lõputu hulga ainulaadsete ruudustiku galeriide kombinatsiooni.

uSquare sisaldab ka valikuid efektide leevendamiseks, keritavat sisu, lohistamist ümberkorraldamist, kohandatud sotsiaalseid ikoone ja palju muud.

Teie mõtted meie parimate WordPress-tiimi esitluspluginate kohta

Selles loendis olevad WordPressi meeskonna esitluspluginad on suurepärased võimalused oma meeskonna liikmete tutvustamiseks oma veebisaidil. Need võivad anda teie organisatsioonile inimliku näo ja julgustada külastajaid teiega veebis suhtlema. Lisaks on see koos projektihalduse pistikprogrammidega suurepärane võimalus hoida oma ettevõte korras ja meeskond ühenduses.

Aga sina? Kas teil on lemmik WordPressi pistikprogramm, mis aitab teie meeskonda profiilida? Või olete juba proovinud mõnda neist WordPressi meeskonna esitluspluginitest? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map