Parim CSS Live’i toimetaja WordPressi pistikprogrammid 2020

Saidi kujunduse kohandamine pole kunagi varem olnud nii lihtne. WordPress CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogrammi abil saate nüüd luua ainulaadse saidi, mis vastab teie konkreetsetele kujundusspetsifikatsioonidele ja kajastab teie brändi mainet.


Veel üsna hiljuti oli CSS-i kasutamine oma saidi välimuse muutmiseks peamiselt veebi disainerite hooleks. Nüüd on aga saadaval mitmesuguseid WordPress CSS-i reaalajas redaktori pistikprogramme, mis aitavad teil oma saiti kohandada. Mõni nõuab pisut kodeerimise teadmisi, teised aga ei vaja mingit kodeerimise kogemust. Ja need kõik võimaldavad teil reaalajas töötada reaalajas saidi esiosas.

Selles artiklis vaatleme, mis on täpselt CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogramm, millised WordPress CSS-i reaalajas redaktori pluginad on saadaval ja mida nende valimisel otsida.

Mis on WordPress CSS Live Editori plugin?

WordPress CSS-i reaalajas redaktori pistikprogramm võimaldab teil kohandada oma teema kujundust. Erinevalt CSS-failide otse redigeerimisest või rabastandardi CSS-pistikprogrammi kasutamisest võimaldab WordPress CSS-i reaalajas redaktori pistikprogramm töötada oma saidi esiotsaga. See tähendab, et saate tehtud muudatusi reaalajas jälgida nende tegemise ajal.

WordPress CSS-i toimetaja pistikprogramm

WordPress CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogrammi kasutamine hõlmab koodi sisestamist või esiosa juhtnuppude kohandamist. See tähendab, et saate vaadata, kuidas muudatused teie teksti sisestamise ajal toimuvad. Mitte ainult see, et veebisaidi külastaja poolel töötamine säästab teie aega vahekaartide vahel vahetamiseks ja pidevalt värskendamise vajutamiseks.

WordPress CSS Live Editori pluginate juhtpaneel

WordPress CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogrammid, mis ei nõua CSS-i redigeerimist, kuvavad otse saidi esiosas juhtpaneeli, mis võimaldab teil visuaalse liidese abil oma saidi kujundust muuta. See toimib väga lihtsalt sellega, et lihtsalt osutate ja klõpsate lehel asuvale elemendile ning valite olemasolevatest suvanditest uue sätte. Selle funktsiooniga ühe WordPress CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogrammi valimine sobib ideaalselt neile, kes soovivad oma saidi kujundust kohandada, kuid ei tea, kuidas CSS-i kirjutada.

Mis iganes WordPress CSS-i reaalajas redigeerija pistikprogrammi kasutate, on lõpptulemused põhimõtteliselt samad. Saate luua oma veebisaidile originaalse ja isikupärase kujunduse. Reaalajas redigeerija komponendi tõttu ei säästa mitte ainult aega ja vaeva, vaid võite protsessi tegelikult ka nautida.

Mida otsida WordPress CSS Live Editori pistikprogrammist

See, mida otsite CSS-i reaalajas redaktori pistikprogrammist, sõltub väga palju teie CSS-i teadmistest või kodeerimise kogemusest.

Kui te pole kodeerija, ärge muretsege, on loodud mõned CSS-i reaalajas redaktori pluginad, mida saavad kasutada kõik algajad. Siiski peate valima aktiivse redigeerija pistikprogrammi juhtpaneeliga, mis võimaldab teil muudatuste tegemiseks lihtsalt osutada ja klõpsata. Siiski tasub vaadata, milliseid elemente saate kohandada, kuna iga pistikprogramm on erinev.

Kogenumad arendajad võivad vajada pistikprogrammi, mis võimaldab teil koodi ise sisestada või muuta. Hea võimalus on üks, mis annab teile abikäe koodide kodeerimisel ja vigade esiletõstmisel. Muud pistikprogrammi funktsioonid, mida otsida, olenemata teie kogemusest:

 • Kas see töötab kõigi WordPressi teemade ja pistikprogrammidega?
 • Kas see pakub mingeid eelvalmistatud kujundusi??
 • Kas saate enne muudatuste avaldamist töötada mustandirežiimis?
 • Kas see salvestab käimasolevaid muudatusi, et saaksite vajaduse korral oma töö tagasi võtta?
 • Kas see pakub põhjalikku dokumentatsiooni, õpetusi ja tuge??

Nüüd teate, mida enne valiku tegemist kaaluda, vaatame lähemalt erinevaid saadaolevaid WordPress CSS-i reaalajas redaktori pistikprogramme.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. CSS kangelane

CSS kangelane

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

CSS Hero on esmaklassiline WordPressi teemaredaktori pistikprogramm, mis võimaldab teil kohandada peaaegu kõiki kujunduse aspekte. Selleks kasutatakse intuitiivset punkti- ja klõpsuliidest, mis töötab saidi esiosas, ilma et peaksite sisestama CSS-i rida, kui soovite. Seega, isegi kui teil pole kodeerimisega seotud teadmisi, saate seda pistikprogrammi siiski oma saidi kujunduse muutmiseks kasutada.

CSS Hero-l on mõned eriti tähelepanuväärsed omadused. Esiteks salvestab see kõik muudatused, nii et saate tehtud töö tagasi võtta või pöörduda tagasi töövoo mõnda konkreetsesse punkti. Enam ei pea te kartma vea tegemist ja saidi purunemist.

Teiseks pakub CSS Hero ‘Valmis stiile’ ja ‘Teemanahad’. See annab teile sadu kujundusi ja 29 eelvalmis paigutust, millest saate oma saidi lähtepunktidena valida. Nii et isegi need meist, kellel pole disainilahendust ega visiooni, saavad luua saidi, mille üle uhked olla.

CSS Hero on üks muljetavaldavamaid WordPress CSS-i reaalajas redaktori pistikprogramme, mis on loodud selleks, et saaksite hõlpsalt oma saidi kujundust kohandada, sõltumata sellest, kas olete kodeerimisega alustaja või veebiarendaja. Enne CSS Hero ostmist kõigest 19 dollari eest tasub kontrollida, kas see pistikprogramm töötab teie teemaga. CSS Hero töötab paljudel kangelasvalmis teemadel ja need pakuvad teile kirjeldust, ühilduvuse protsenti (fyi koguhinne on kõrgeim kõrgeim hinnang – 99% – palju kõrgem kui teistel enimmüüdud premium-teemadel) ja igaühe reaalajas testimissaidi. Võite proovida ka CSSHero RocketMode et see oleks teie praegusele teemale juurdepääsetav.

CSSHero suvemüük

Praegu saate CSSHero suvises müügis säästa kuni 50%! Koodit pole vaja, kassasse jõudes kehtib soodustus. Pakkumine lõpeb 9. augustil 2016.

Säästke CSSHero-s kuni 50%

2. Kollane pliiats

Kollane pliiats

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kollane pliiats on WordPress Visual CSS Style redaktor ja veel üks plugin, mis ei vaja kodeerimist. Neile, kellele meeldib oma stiililehti käsitsi redigeerida, on sisse ehitatud CSS-redaktor. See pistikprogramm töötab 100% kasutajaliideses, võimaldades teil oma saiti reaalajas näha ja sellega töötada. See on loodud selleks, et saaksite kohandada mis tahes teema või pistikprogrammi mis tahes elementi. See võimaldab teil oma teemat mõne minutiga redigeerida või soovi korral kogu veebisaidi kujunduse ümber kujundada..

Kollane pliiats võimaldab teil hõlpsalt esile tuua CSS-i valijaid, muutes teema muutmise kiireks ja valutuks. Sellel pistikprogrammil on üle 300 tausta, 600 ja enam fondiperekonda ning 50 ja enam animatsiooni, mille hulgast valida, mis võimaldab teil kohandada oma tee oma brändi kuvandiga. Yellow Pages sisaldab ka ulatuslikku dokumentatsiooni ja tuge neile, kes pole WordPressi live CSS-i redigeerija pluginaid varem kasutanud.

Kollane pliiats teeb teile tagasi 23 dollarit ja ühildub kõigi WordPressi teemade ja pistikprogrammidega. Jällegi, suurepärane võimalus nii algajatele kui ka kogenud veebidisaineritele.

3. TJ kohandatud CSS

TJ kohandatud CSS-pistikprogramm

TJ Custom CSS teemast Junkie on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil oma saiti kohandada kasutajaliidese kaudu. See pistikprogramm on loodud koodereid silmas pidades ja see ei ole pistikprogramm, mida soovitatakse neile, kes pole CSS-is kindlad.

Nagu paljud neist pistikprogrammidest, kasutab ka TJ Custom CSS CSS-i haldurit kohandatud CSS-i lisamiseks teie saidile, alistades mis tahes teema või vaikestiilid. Sellele pääsete juurde ja saate sellega töötada armatuurlaual.

Kuid TJ Custom CSS võimaldab teil ka muudatusi reaalajas eelvaadata. Live kohandaja abil saate vaadata muudatuste mõju kohandatud CSS-i lisamisel. See võib säästa palju aega, kuna te ei pea pidevalt oma tööd säästma, brauseri vahekaarte vahetama ja lehti värskendama.

TJ Custom on väga lihtne pistikprogramm, mis aitab teil luua täpselt teie vajadustele vastava ainulaadse saidi. Kui teile meeldib koodiga tutvuda ja teil on kogemusi oma teema kohandamisega CSS-i abil, võib see olla teie jaoks ideaalne pistikprogramm.

4. SiteOrigin CSS

SiteOrigin CSS Editor

SiteOrigin CSS on saidi SiteOrigin tasuta täiustatud WordPress CSS-i toimetaja plugin. Teadaolevalt ühilduvad kõik WordPressi teemad. See funktsioonirikas pistikprogramm pakub valikut tööriistu kõigi kasutajate vajaduste rahuldamiseks, olenemata nende kodeerimiskogemusest.

Algajatele pakub SiteOrigin CSS Visual Editori. See koosneb lihtsast juhtseadiste komplektist, mis võimaldab teil hõlpsalt stiile, värve ja muid sätteid valida. Kui teil pole üldse kodeerimisoskust, saate oma saidi kujunduses muudatusi teha vaid mõne klõpsuga.

Neile, kellel on CSS-i käsitsi redigeerimise kogemus ja kellel on vaja teha rohkem, on SiteOrigin kaasas dünaamilise inspektoriga. See aitab teil leida õige valija, mida kasutada konkreetse elemendi sihtimiseks, mida soovite kohandada. See võib sageli olla olemasoleva CSS-i redigeerimise kõige raskem osa, seega on see suureks abikäeks neile, kes alles õpivad.

Seal arenenumate kodeerijate jaoks on SiteOrigini pistikprogrammi võimsal CSS-redaktoril nii CSS-i valijate kui ka atribuutide automaatne täitmine. See aitab teil enne selle avaldamist CSS-is probleeme leida.

Ükskõik milliseid selle pistikprogrammi funktsioone oma WordPressi saidi kohandamiseks kasutate, toimub kogu töö reaalajas saidi esiosas, et saaksite muudatusi nende tegemisel jälgida.

5. Mikroteater

Mikroterma

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Microthemer on intuitiivne ja võimas visuaalne esiotsa lisatasu teenusega WordPress CSS-i redaktori pistikprogramm. See võib kohandada mis tahes WordPressi teema või pistikprogrammi välimust ja see on piisavalt kerge, et vältida saidi aeglustumist.

Microthemer pakub võimalusi nii algajatele kui ka proffidele. Mittekodeerijad võivad muuta elemente, näiteks värve, fonte, taustpilte ja saidipaigutusi, kui nimetada mõnda. Arendajad saavad töötada reaalajas eelvaate režiimis, kodeerides käsitsi CSS-i, SCSS-i ja JavaScripti.

Microthemeri peamine omadus on see, et see võimaldab teil töötada mustandirežiimis. Võite proovida oma saidi uut kujundust või kulutada aega erinevate stiilivalikute proovimisele, ilma et see mõjutaks teie vaatajaskonna kogemust teie saidil. Kui olete lõpliku mustandiga rahul, saate kõik muudatused ühe korraga avaldada.

Microthemeril on äärmiselt põhjalikud õpetused, dokumentatsioon ja tugifoorumid, mis aitavad teil sellest pistikprogrammist maksimaalselt kasu saada. Microthemeri saate osta 45-dollarise ühekordse tasu eest, mis sisaldab tasuta versiooniuuendusi kogu eluks.

Boonus: Ultimate Tweaker

Ultimate Tweaker WordPressi jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Võib-olla soovite redigeerida mitte ainult oma veebisaidi esiosa ilmet, vaid ka mõnda kasutajarolli, sisselogimislehte või muid WordPressi funktsioone. Siin võib abi olla WordPressi jaoks mõeldud Ultimate Tweakerist. Pistikprogramm ühildub WordPressi praeguste versioonidega. Enamik JavaScripti võimaldavaid brausereid töötab neil ilma probleemideta.

Ultimate Tweaker sisaldab enam kui 260 erinevat häkki ja näpunäidet, mis võimaldavad kasutajatel (ilma php- või programmeerimisteadmisteta) WordPressi konfigureerida ja kohandada. Vaatamata suurele hulgale funktsioonidele on pistikprogramm väga kiire ja optimeeritud laadima ainult kasutatud näpunäiteid (laisk laadimine ilma mälukasutuseta).

Pistikprogramm toetab ka enamikku teemasid, logosid ja ikoone ning kaitseb sisu (pole kontekstimenüüd, valikut ega lohistamist). HTML-i minimeerimisfunktsioon aitab kasutajatel eemaldada kommentaare, minimeerida HTML-i ja luua suhtelisi URL-e.

Selle pistikprogrammi silmapaistvate omaduste hulgas on kerge administraatori liides koos automaatse salvestamisega, HTML-i minimeerija ja suhteliste linkide koostaja, võimalus varjata kohandatud lehtede metabokse, Roolihaldur, Roolist sõltumatu seadistusrežiim, 2x kiirem / Lazing laadimine, Peitmine ja „Ultimate Tweaker” administraatori roll.


Lõplikud mõtted

Kõik siin nimetatud WordPress CSS-i reaalajas redaktori pluginad on muljetavaldavad võimalused, mis aitavad teil oma saidi kujundust kohandada. Ükskõik, millise pistikprogrammi valite, lugege kindlasti kaasasolevat dokumentatsiooni, et saaksite sellest parimat kasu. Mida rohkem saate aru reaalajas redigeerija kasutamisest, seda paremad on teie kujundused.

Kas kasutate CSS-i reaalajas redaktori pistikprogrammi ja kui jah, siis kumba? Kas soovitaksite seda? Jagage kommentaarides kõiki käepäraseid näpunäiteid või tähelepanekuid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map