Parandage kaasamist ja ära hoidke kadunud kliente WordPressi hüpikpistikprogrammide väljumise kaudu

Parandage kaasamist ja ära hoidke kadunud kliente WordPressi hüpikpistikprogrammide väljumise kaudu

Kui otsite viisi oma veebisaidi seotuse parandamiseks ja kaotatud müügivihjete vähendamiseks, siis ärge otsige enam. Täna vaatame väljumise hüpikuid ja kuidas nad saavad teid selles osakonnas aidata.


Hüpikakendest väljumine on hõlpsasti rakendatav ja tõhus viis müügivihjete loomiseks, müügi suurendamiseks ja teie saidi muude eesmärkide saavutamiseks teisendamiseks..

Sellest on teatatud üle 70% teie saidilt lahkuvatest külastajatest ei naase. Selles artiklis vaatleme, kuidas väljumise hüpikaknad saavad selle statistikaga võidelda. Arutame täpselt, mis on väljumise hüpik, miks peate neid kasutama, ning saadaval olevad eri tüüpi väljumise hüpikaknad ja WordPressi väljumise hüpikute pistikprogrammid.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Mis on hüpikmenüü Exit?

LeadMagnet

Väljapääsu hüpik on just see. See on hüpik, mis kuvatakse veebilehel, just nagu külastaja kavatseb saidilt lahkuda. Kasutaja hiire liikumisi jälgitakse nii, et niipea, kui nad näitavad saidist lahkumise kavatsust, kuvatakse hüpik. Seejärel julgustab väljumise hüpikaken vaatajat teie valitud toimingu lõpule viima.

Hüpikakendest väljumist saab kuvada mitmel viisil. Kõige tavalisem on valguskasti hüpik, mis kuvatakse ekraani keskel. Hüpikakendest väljumised võivad ilmuda ka slaididena või vaataja ekraani paremas alanurgas. Mõned parimatest WordPressi väljumise hüpik pluginatest annavad teile isegi võimaluse võtta vastu kogu brauseriaken. Valitud stiil peaks kajastama hüpikakende väljumise eesmärki ja veebisaidi stiili.

Kuidas hüpikakendest väljumine aitab eesmärgi teisendusmäära suurendada

Väljumise hüpikute kuvamisel on palju eeliseid, kuid lõpuks on nende veebisaidil kasutamise põhjuseks eesmärgi konversioonimäärade suurendamine.

Kasvatage oma meililisti

Esiteks ja väga sageli kasutatakse väljund-hüpikut pliigeneraatorina. Hüpikakendest väljumine võib aidata koguda uudiskirjade ja meililistide e-kirju või sotsiaalmeedia jälgijaid. Kui olete külastaja e-posti aadressi kogunud või julgustanud teda teid sotsiaalmeedias jälgima, saate temaga ühendust hoida, luua raporti, meelitada nad tagasi oma saidile või kasutada mõnda muud võimalust..

Suurendada müüki

Teiseks kasutatakse väljumise hüpikuid populaarse meetodina müügi suurendamiseks. Tasuta saatmise, sooduskupongide, raha väljavõtmise või sooduspakkumiste kuvamine hüpikmenüüs on kõik tõhusad viisid lahkuvast külastajast makstavaks kliendiks.

Koguge kasutajate tagasisidet

Hüpikakendest väljumist saab kasutada ka tagasiside saamiseks oma veebisaidi või selle protsesside kohta (nt väljaregistreerimise lihtsus). Mõistes külastajatele meeldivaks või keeruliseks osutunud, saate oma saiti näpistada, et muuta see kasutajasõbralikumaks. Mida lihtsam on teie vaatajaskond teie saidil navigeerimiseks, seda tõenäolisem on, et nad jäävad, suurendades sellega konversioonimäärasid.

Vähendage põrkemäärasid ja suurendage lehevaatamisi

Lõpuks on hüpikakendest väljumine suurepärane viis lahkuvate külastajate taasaktiveerimiseks ja põrkemäärade vähendamiseks. Hüpikakendest väljumine võib peatada teie vaatajaskonna lahkumise, kuvades linke saidi teisele lehele või artiklile. Kui külastaja lahkub teie saidilt, nägemata teie hämmastavat sisu ja teie pakutavat, võite kaotada selle igaveseks. Kui suunate liikluse väljapääsu hüpikaknaga, vähendate seda riski.

Millist tüüpi hüpikmenüüst väljumist peaks teie sait kasutama??

Teie hallatava veebisaidi tüüp ja selle eesmärgid määravad, millist tüüpi väljumise hüpikut peaksite kasutama ja millist sisu teie hüpikaknad kuvavad. Peamine on kuvada väljumise hüpik sisu, mis on asjakohane selle suhtes, mida soovite oma saidil saavutada.

Kuvage e-posti teel registreerumise vorm

LeadMagnet WordPress Hüpikpistikprogrammidest väljumine

Kui soovite oma e-posti loendit laiendada või müügivihjeid genereerida, siis soovite kuvada hüpikmeili e-posti teel registreerumise lahkumiseks. Selleks võib olla lihtsalt inimeste palumine tellida teie meililisti või igakuine infoleht. Kuid see on ka võtmekoht, kus kuvatakse pliimagnet, minnes selle täiendava miili suunas, et julgustada inimesi oma e-posti aadressiga lahku minema.

Kutsu inimesi üles jälgima teid sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedia WordPress Exit pop-up

Külastajate naasmise võimaluse kaotamise vältimiseks võiks teie lahkumise hüpik paluda inimestel teid sotsiaalmeedias jälgida. Sageli on kasutajad ettevaatlikud e-posti aadressi üle andma, kuid on avatumad jälgimisele vms. Kui saate lahkuva vaataja muuta sotsiaalmeedia fänniks, on teil ikkagi nendega ühendus ja võimalus oma saiti ja pakkumisi tulevikus otse reklaamida..

Paku tasuta saatmist või sooduskupongi

Soodushind väljumise hüpikmenüüst

Kui kasutate e-poe poodi, on üks parimatest kuvatavatest väljumise hüppesisu tüüpidest kas allahindluskupong või tasuta saatmispakkumine. See, et külastajad sirvivad teie poodi, tähendab, et nad on enam kui tõenäolised teie müüdavate toodete vastu.

Tasuta saatmine

Kui nad teie saidilt lahkuvad, lähevad nad tõenäoliselt otse teie konkurentide poole. Tehke neile pakkumine, millest nad ei saa keelduda, toote allahindlusega või tasuta saatmise reklaamiga.

Edendage parimaid pakkumisi või eripakkumisi

Kõigil pole hea meel müüa oma e-poe kaupluses tooteid madalama hinnaga või pakkuda tasuta saatmist. Sel juhul võite ikkagi kasutada väljumise hüpikakent, et meelitada oma potentsiaalseid kliente rahaga lahkuma.

Reklaamige väljumise hüpikaknas oma parimaid pakkumisi või tutvustage oma eripakkumisi. See mitte ainult ei julgusta inimesi teie veebisaidil kauem viibima, vaid sellel on müügitulemuste võimalus.

Vältige ostukorvist loobumist

Hüljatud ostukorv

E-poe poodides on ostukorvist loobumise määr kõrge ja väljumise hüpikakna kasutamine on suurepärane viis selle probleemiga toimetulemiseks. Kui vaataja lahkub, võib väljumise hüpik välgatada teate nende ostukorvis olevate toodete kohta. See aitab neil meelde tuletada, mida nad tahtsid osta, ja loodetavasti aitavad teil müügi lõpetada.

Koguge tagasisidet veebisaidi kohta

Tagasiside Hüpikaknast väljumine

Tagasisidest väljumise hüpikud on sageli lehe paremas alanurgas. Need ulatuvad stiilis alates küsimusest, miks klient täna ei osta, või mida veebisait võiks paremaks muuta, kuni küsimiseni, kas vaataja hindab seda saiti või klienditeenindust.

See aitab teil mõista, milline on teie saidi kasutajakogemus ja miks teie potentsiaalsed kliendid ei pruugi oma tehinguid lõpule viia.

Reklaamige võistlust

Kui korraldate oma saidil konkurssi, mille eelised peaksid olema lõputud, peaksite väljumise hüpikaknad selle reklaamimiseks olema hea koht. Sõltuvalt sellest, kuhu teie vaataja teie saidil on otsinud, võisid nad kõik võistluse koos maha jätta. Selle kohta uudiste avaldamine hüpikaknas peaks inimeste tähelepanu köitma ja sellest võib piisata, et julgustada neid osalema.

Millised on parimad WordPressi väljumise hüpik pluginad?

WordPressi väljumise hüpikprogrammide pluginaid on seal palju, mis aitavad teil oma saidil hüpikaknaid luua ja seadistada.

Optimonk

OptiMonki hüpikakendest väljumine ja kohapealne ümbersuunamine

Optimonk on WordPressi väljumise hüpik- ja ajakohastamise plugin. Kui pistikprogramm on tasuta, vajate premium-klassi Optimonki tellimust (ehkki nad pakuvad 1-päevast tasuta prooviperioodi – nii võite olla kindel, et armastate teenust enne plaani sisselogimist).

Optimonk sisaldab 5 erinevat tüüpi sõnumit, mille abil saate enne saidilt lahkumist oma saidi külastajate tähelepanu köita. Lisage tavapärane hüpik, vahereklaam, külgriba teade, segamatu nanoribad või isegi tehinguga õnnelik ratas (lisaks on valida 50+ stiiliga malli vahel). Lihtsalt määrake oma päästik – näiteks väljumise kavatsus või passiivsus – ja alustage juhtnööride hõivamist. Mis kõige parem, Optimonk on isegi integreeritud Facebook Messengeri taasesitusega – see teisendab palju paremini kui e-post.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad Hüpikute A / B testimine, külastajate sihtimine ja lohistamise hüpikkohandaja. Siit saate rohkem teada saada Optimonki hüpikud oma saidil ja registreeruge tasuta prooviversiooniks, et proovida seda oma saidil.

OptinMonster

OptinMonster WordPress Optin vormid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

OptinMonster on varustatud võimsa väljumiskavatsusega tehnoloogiaga, mis võimaldab teil kuvada väljumise hüpikakna sel hetkel, kui külastaja valib teie veebisaidilt väljumise. Avastades kasutajate sellist käitumist ja paljastades nad suunatud kampaanias, just siis, kui nad peagi lahkuvad, hoiate tõenäolisemalt oma saidil külastajaid, kogute e-kirju ja müüte.

OptinMonster on esmaklassiline toode ja selle arvukad omadused kajastavad seda. Muu hulgas võimaldab see kuvada isiklikke hüpikuid vastavalt kasutaja asukohale ja teie saidiga suhtlemisele.

See WordPressi väljumise hüpikprogramm võimaldab teil hüpikaknaid testida, et teada saada, mis teie vaatajaskonnale meeldib. See pakub ka analüütikat, nii et saate tulemusi mõõta. Tõeliselt mitmekülgne lahendus, OptinMonster on muljetavaldav pistikprogramm neile, kes oma eesmärkide saavutamisse tõsiselt mõtlevad.

MailOptin

MailOptin - hüpikaknad, Optiini meilivormid ja infolehed

MailOptini plii genereerimise pistikprogramm on suurepärane võimalus hüpikakende ja optiini vormide loomiseks oma saidil. Pistikprogramm pakub vormi koostaja ja mallide koostaja kaudu hõlpsaid valikuid (saate valida kasti, teaberiba, sisseehitatava, manustatud, enne / pärast postitust või vidinat), nii et stiilida on lihtne. Selle abil saate kiiresti luua kohandatud tegevuskutseid, mida kasutatakse konkreetsetel lehtedel, külgribal või jaluses või isegi siis, kui kasutajad lähevad teie saidilt lahkuma.

MailOptin Pro sisaldab võimsat väljumiste kava, mis võimaldab tuvastada, millal kasutaja lahkub. Saitide hülgamise vältimiseks lubage see funktsioon kohandatud optil optiliselt tõmmata kasutaja tähelepanu, kuvada pakkumine ja / või lasta tal enne lahkumist tellida..

Pistikprogrammi Pro versioon sisaldab ka kasulikke plii genereerimise funktsioone, nagu A / B jagatud testimine, kohapeal käivitamise aeg, täpsem sihtimine, täiendavad optiini mallid, sisseehitatud automaatreageerija ja isegi Elementori integreerimine. MailOptin ühildub ka peaaegu kõigi suuremate meiliturunduse platvormidega – nagu MailChimp, Pidev Kontakt, ConvertKit, Drip, AWeber ja paljude teistega.

Õitsele viib

Õitsele viib

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Thrive Leads WordPressi pistikprogramm pakub tervet valikut hüpikvorme. Külastajate püüdmiseks enne teie saidilt lahkumist kasutab see populaarne WordPressi väljumise hüpik plugin SmartExit ja SmartExit + tehnoloogiat.

See ulatuslik tehnoloogia võimaldab hüpikaknaid kuvada vastavalt kasutaja käitumisele. See tähendab, et külastajad ei jäta hüpikuid unarusse, neid ei sega ja nad ei näe samu hüpikteateid, kui nad soovivad saidil jääda.

Thrive Lead’i hüpikaknaid on lihtne luua ja need on väga kohandatavad. Pakutakse võrreldes OptinMonsteriga palju soodsama hinnaga, on Thrive Leads suurepärane WordPressi väljumise hüpikpistikprogramm väiksematele ettevõtetele või alandlikule blogijale.

Yeloni Hüpikakendest väljumine

Yeloni Hüpikakendest väljumine

Yeloni väljumise hüpikaknad on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis on spetsialiseerunud väljumishüpikutele. See kerge pistikprogramm võib muu hulgas kuvada pakkumisi, sotsiaalseid nuppe, ümbersuunamisi ja e-posti teel registreerumise vorme.

See tasuta WordPressi väljumise hüpikpistikprogramm on kiiresti seadistatav ja hõlpsasti kohandatav. Pistikprogrammi käitumist saab ka konfigureerida nii, et see sobiks paremini teie saidi vajadustega. See teeb sellest väga populaarse tasuta valiku ja eriti väärtusliku pistikprogrammi neile, kes alles alustavad hüpikakende avanemise maailmas.

Lõplikud mõtted

On oluline, et valiksite oma saidi jaoks õige väljumise hüpikmenüü. Mõelge oma saidi eesmärkidele ja sellele, mida soovite väljumise hüpikmenüüst, hoolikalt järele mõelda, siis minge sealt edasi.

Samuti võite proovida käivitada erinevaid väljumise hüpikuid, jälgides hoolikalt oma analüütikat, et näha, millised valikud annavad parimaid tulemusi. Milline väljumise hüpikakt töötab teie saidil kõige paremini? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map