Nende vinge pistikprogrammiga lisage WordPressile küsitlusi ja küsitlusi

Lisage küsitlused ja küsitlused WordPressi

Enamik ettevõtteid kasutab andmeid teadlike otsuste tegemiseks. Võimalus koguda andmeid, mida saab kasutada tulude teenimise ja müügi muundamise tõhustamiseks, on iga ettevõtte jaoks hindamatu väärtus. Ettevõtte juhid ja ettevõtjad sõltuvad otsuste tegemisel suuresti andmetest. Selle teabe olemus on elektrooniliseks muutunud alles umbes viimase kümnendi jooksul. Ja erinevalt varasemast, saate teavet koguda tasuta või tasuta.


Küsitlused ja küsitlused aitavad suurendada suhtlemist oma lugejate ja vaatajaskonnaga. Selles artiklis käsitlen mõnda parimat WordPressi pistikprogrammi ja teenust, mida saate kasutada oma lugejate ja klientide arvamuse kogumiseks WordPressi veebisaitidel.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Ümbersuunamine

Modal Survey on WordPressi jaoks mõeldud lisatasu uuringu koostaja, mida saab kasutada abistavate küsitluste loomiseks, küsitluste koostamiseks, allalaadimiste pakkumiseks ja isegi sisu lukustamiseks. Valige erinevate stiilide hulgast (hüpik, klõps, leht), integreerige oma infoleht (13 suurema postiteenuse pakkuja, sealhulgas MailChimp, Constant Contact ja Campaign Monitor) tugi, lisage piiramatu arv küsimusi, lisage oma sotsiaalsed lingid, looge kohandatud animatsioone jQuery kergendamise abil, piirake küsitluse / küsitluse kuvamist ühe kasutajaga ja lisage tulemused värviliste diagrammide, graafikute või tekstina.

Kuid mis muudab Modali uuringu nii lihtsaks, on intuitiivne Visual Builder. Saate oma küsimusi üles ehitada ja töötamise ajal näha reaalajas eelvaadet! Nagu see näide:

Modaalse uuringu WordPressi pistikprogramm

Samuti on transpordiliikide uuring lokaliseeritud ja tõlkimiseks valmis, sisaldab valikuvõimalusi tingimuslike küsimuste lisamiseks, valikuid, kuidas seada küsitlus ühele lehele või kuvada ülemaailmselt, sellel on lihtne eksportimisvõimalus ja see on GDPR-iga valmis (äärmiselt oluline omadus, mis on vajalik EL-i saitidel).

Saate vaadata otseülekandeid ja saada lisateavet Modaalne uuring nende demoveebisaidil. Seal saate kontrollida 11 erinevat küsitlusvormingut, 4 stiilivarianti, erinevaid tulemuste diagrammi võimalusi ja kiiret sissejuhatavat videot. Või haarake CodeCanyonilt selle võimsa küsitluse ja küsitluse pistikprogrammi koopia kõigest 35 dollari eest.

Hankige transpordiliikide uuring

2. Polldaddy

Polldaddy on võimas küsitluse toimetaja 19 küsimustüübiga, mis võimaldab teie küsitluse sisu koostada. See on suurepärane Freemium’i küsitlusvõimalus. Võite saata küsitluskutseid e-kirjade kaudu, lisaks töötab pistikprogramm mitmes keeles ja kogub vastuseid kõigisse seadmetesse. Nad on välja töötanud rakenduse ka ainult Apple’i seadmetele.

Lisaks küsimuste lisamisele saate kasutada vahelejätmise ja hargnemise loogikat, et luua keerukate küsitluste piiranguid. Fondi, värvi ja suuruse muutmise abil saate oma uuringud väljamõeldiseks. Alustuseks saate 15 teemat ja võite ka CSS-i muutes natuke edasi minna. Teil on võimalus lisada sisu ka YouTubeist, Flickrist ja Google Mapsist. Sellest võib olla abi konkreetsete teemade kohta arvamuste kogumisel, mille jaoks on enne teemadele vastamist vaja video tutvustamist.

Küsitlused

Mis tahes küsitluse tulemuste andmeid saab vaadata mitme filtriga ja lähteandmeid saab eksportida ka Exceli, Pdf, Google Docs ja XML vormingutesse. Nii saab tulemusi hõlpsalt töökaaslastega jagada ja oma klientuuri paremaks teenimiseks võite hakata oma veebisaidil muudatusi tegema.

Pistikprogramm on täiendava turvalisuse huvides ka SSL-iga ühilduv. Samuti saate uuringute juurdepääsu kaitsta nii IP kui ka parooliga. Võite ka sulgeda küsitlusi kuupäeva või konkreetsete vastuste arvu kvootide alusel ning kõiki eelnimetatud funktsioone saab korrata reitingusüsteemide, viktoriinide ja küsitluste abil. Polldaddy freemium-struktuur sisaldab tasuta paketti, mis piirdub 200 küsitluse vastusega kuus, nende proplaan algab 200 dollarist aastas, kuni 5000 vastust kuus.

Hankige Polldaddy

3. TotalPollPro

TotalPollPro abil saab luua otsingumootoritele optimeeritud, reageerivaid ja kaubamärgiga küsitlusi. Juurdepääs 30+ unikaalsetele funktsioonidele, et luua oma WordPressi saidile õige küsitlus.

TotalpollPro

Selle funktsioonide mõistmiseks peaksite tutvuma selle pistikprogrammi 25 demoversiooniga. Seal on palju rõhku pandud petmisvastasele kaitsele, plugin jälgib seansse, kasutab küpsiseid ja captcha-sid, piirab teatud IP-sid ja IP-vahemikke. Samuti saate küsitlused lubada ainult registreeritud saidi liikmetele.

TotalPollPro võimaldab kasutajal määratleda küsitluse lähedal, sõltuvalt konkreetsete kvootide täitmisest ja kuupäevast. Kui küsite tundlikke küsimusi, saate küsitluse tulemused privaatseks jätta. Muud lahedad funktsioonid hõlmavad võimalust vastuse korraldusi segamini ajada, RTL-i kasutada ja seitsmes keeles küsitlusi korraldada kõigest 26 dollari eest..

Hankige TotalPollPro

4. Vastuvõtlik küsitlus

Armastan seitset animeeritud diagrammi, mis on saadaval koos Responsive Polli pistikprogrammiga – sektordiagramm, autode diagramm, sõõrikute skeem, joondiagramm, radarikaart, polaardiagramm ja alglaadimisriba edenemisribad. Vaadake neid allpool!

reageeriv küsitlus WordPressi plugin

Võib-olla natuke eelarvamusi, kuid kellele ei meeldi andmed graafilises vormingus? See muudab tõlgendamise palju lihtsamaks. Saate tulemustele juurdepääsu saamiseks lisada ka erinevaid õigusi. Esitage tulemusi alati enne hääletust või lubage kasutajal see kõne teha. Või saate tulemustele juurdepääsu lubada ainult nendele kasutajatele, kes on hääletanud, või otsustate neid üldse mitte avaldada (kui valite selle, võite hiljem tulemuste salvestamiseks suure paljastamise jaoks salvestada).

Olen suur jalgpallifänn ja armastan näha mängijate statistikat radari diagrammide abil. Nii saate täieliku pildi tema kaastöödest. Kui teil on veebisait, mis avaldab palju statistikat, ja soovite korraldada küsitlust, oleks see suurepärane lisa teie WordPressi saidile. Ja kõigest 16 dollari juures takistab see teid?

Hankige reageeriv küsitlus

5. Yop küsitlused

Yop on tasuta küsitluse pistikprogramm, mis võimaldab küsitlusi ja küsitlusi luua. Lisage need hõlpsalt oma saidi ajaveebi postitustesse ja lehtedele. Aega säästmiseks saate eelmisi küsitlusi kloonida ja redigeerida.

Küsitlused ise pakuvad palju valikuvõimalusi ajakava koostamiseks, ID-ga küsitluste kuvamiseks ja mitut tüüpi küsitlusvastuste jaoks, mida saab vaadata tähestiku järjekorras või häälte arvu järgi. Küsitluste tulemuste abil saate neid kuvada häälte arvu või protsendi järgi. Tulemusi saab avalikustada pärast või enne hääletamist või teatud kasutajatele või konkreetsel kuupäeval. Saate kohandada küsitlusmalle ja kloonida neid mitme eraldi küsitluse jaoks.

Yoptemplate

Turvalisuse osas võib Yop Poll keelata kasutajad e-posti aadressi, IP või kasutajanime abil. See on päris hea küsitluse ja küsitluse pistikprogramm, eriti kui arvate, et see on täiesti tasuta ja sellel pole ühtegi piirangut üheaegselt läbiviidavate küsitluste arvule.

Hangi Yop küsitlus

6. Küsitlused arvamusjärgu järgi

Valisin selle pistikprogrammi, kuna sellel näib olevat väga tugev sotsiaalne külg. Arvamusküsitlused on suurepärane pistikprogramm, kui soovite, et küsitlusi jagataks kõigis sotsiaalsetes võrgustikes. Saate inimesi küsitleda nende sotsiaalse identiteedi alusel või anonüümselt.

Sotsiaalprofiilide abil saate juurdepääsu ka palju lisaandmetele asukoha, soo ja muude demograafiliste filtrite kujul. See säästab ka küsitluse aega, kuna iga küsitluse või küsitluse alguses ei pea te küsima rutiinseid küsimusi.

OpiStage

See pistikprogramm näib olevat suurepärane tööriist, mis aitab parandada teie veebisaidi sotsiaalset nähtavust. Võite korraldada võistlusi, mis suurendavad suhtlusvõrgustike liiklust. Plugin Polls By Opinion Stage toetab 30 keelt ja toimiks suurepäraselt paljude veebisaitide jaoks kogu maailmas. Teine võimalus, mille allalaadimisi pole veel liiga palju tehtud, on Ühiskondlikud küsitlused, mille on koostanud Wedgies.com – võrdselt tasuta ja funktsioonirikas plugin WordPressi hoidlast.

Hankige arvamusstaadiumi küsitlused

7. Poller Master

Poller Master on veel üks kõikehõlmav WordPressi saitide küsitlussüsteem. Looge küsitlusi ja kasutage neid suvalisel arvul veebisaidil.

PollerMaster

Saate oma küsitluse osana lisada videoid, pilte, liugureid, diagramme ja Google Mapsit. Lisaks tavapärasele võimalusele korraldada küsitlus algus- ja lõppkuupäevade järgi, võite kiirustamisel kasutada rohkem küsitlusi ka küsitluste loenduse taimeritega..

Selle pistikprogrammiga saadaolevad valikud on üsna ulatuslikud. See hõlmab 40+ spetsiaalselt loodud ruutu ja raadiosisendi stiile, 85+ efekti tulemuse, vea- ja eduteadete kuvamiseks. Spetsiaalne IP-põhine küpsiste jälgija hoiab teie küsitluse tulemusi ausana. Ainult 19 dollari eest saate terve hulga küsitlusfunktsioone!

Hankige valijameister

Mähkimine üles

Küsitlused ja küsitlused on kurioosne asi, kuid kui need töötavad õigesti, annavad need kindlasti teie saidile lisaväärtuse. Kui olete küsitlusprogrammi pistikprogrammi proovinud, tahaksin teile allpool olevates kommentaarides kuulda teie mõtteid selle kohta. Loodetavasti on artiklist abi �� Kui soovite veel sama, tellige WpExploreri ajaveeb!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map