Mobiilselt reageeriva menüü pistikprogrammid, et muuta oma WordPressi veebisait mobiilisõbralikumaks

Võimalik, et Mobilegeddon oli ja läinud. Isegi kui teie veebisait jäi sellest viimasest Google’i värskendusest märkamatult püsima, on teie jaoks alati palju enamat pange oma mobiilikülastajad end koduselt tundma oma veebisaidil.


Vastuvõtlik või isegi mobiiltelefonidest esimene WordPressi teema on suurepärane viis, kuidas majutada suurenevat arvu Interneti-kasutajaid, kes pääsevad veebisisu juurde nutitelefonides ja tahvelarvutites. Isegi kui teie veebisait on mobiilisõbralik, saate seda veel muuta, kui soovite seda muuta.

Teie veebisaidi üks konkreetne valdkond, mis võib pettumust tekitada külastajatele, kes sellele väikese ekraaniga seadmega juurde pääsevad, on see navigeerimismenüüd. Kui olete kunagi proovinud nutitelefoni kaudu pääseda veebisaidi erinevatele lehtedele kohmaka rippmenüü või ülerahvastatud päise navigatsioonisüsteemi kaudu, siis peaksite saama seda valupunkti seostada.

Nii et tagamaks, et teie veebisait ei tee seda fundamentaalset viga, ja vaatame läbi külastajate katsed teie saidi siselehtedele jõuda, uurime mõnda pistikprogrammi, mis aitavad teil luua mobiilikasutajatele kohandatud menüüsid, mis integreeruvad sujuvalt ka ülejäänud veebisaidiga. Vaatame ka näpunäiteid, mis aitavad teil tagada teie menüüd on võimalikult mobiilisõbralikud.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Nõuanded veebisaidi menüüde mobiilisõbralikumaks muutmiseks

Enne kui jõuame tegelike tööriistadeni, mis aitavad teil oma veebisaidi menüüd mobiilikülastajate jaoks kasulikumaks muuta, vaatame lühidalt mõnda kasutatavuse näpunäidet mobiilikasutajate paremaks toitlustamiseks:

 • Vähendage menüüelementide arvu: väikeste ekraaniseadmete paremaks mahutamiseks proovige eemaldada ainult mobiiltelefoni menüüdest ebaolulised elemendid.
 • Asetage soovitud lingid ette ja keskele: olenevalt teie veebisaidi eesmärgist on olemas hea võimalus mobiilikasutajad otsivad konkreetset lehte – see võib olla teie aadress, lahtiolekuajad või kontaktandmed – aitavad neid välja viia, pannes need lingid nähtavale kohale.
 • Minimeerige vajalike klikkide arv: enamik mobiilikülastajatest soovib juurdepääsu otsitavale teabele vaid ühe või kahe klõpsuga, nii et proovige oma menüüde kihte piirata.
 • Ekraani kinnisvara maksimeerimine: pesastatud või laienevad ja rippmenüüd sõlmitavad on suurepärane viis vältida menüüde liiga palju ekraanipinda. Menüü asukoha määramiseks kasutage universaalset kolmerealist „navigeerimise hamburgeri” ikooni, või veel parem, kasutage a kontekstitundlik sakkide riba.

2012. aastal oli 55% vastanutest a Google’i küsitlus teatas, et halb veebikogemus mobiilseadmes kahjustaks nende ettekujutust kaubamärgist; nii et kui te ei tee kõike, mida saate teha, muutke oma veebisait 2015. aastal mobiilikasutajatele tervitatavaks, kes teab, millist kahju te võiksite täna teha.

Parim mobiilile reageeriv menüü WordPressi pistikprogrammid

Loodetavasti näete nüüd, kui oluline on oma veebisaidi menüüsid mobiilisõbralikumaks muuta. Mõnda tervet mõistust ja ülaltoodud näpunäiteid kasutades saate tagada, et te ei lükka mobiilikasutajaid eemale, vaid pakute selle asemel külastajatele positiivset kasutuskogemust.

Kasutades ühte neist tasuta või esmaklassilistest pistikprogrammidest, saate oma veebisaidi navigatsioonisüsteemi muuta kasutajasõbralikumaks ja hõlpsamini kasutatavaks.

Vastuvõtva menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Vastuvõtlik menüü

See tasuta pistikprogramm võimaldab teil muuta oma veebisaidi mobiilses navigeerimismenüüs paljusid aspekte, et muuta see nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks kasutatavamaks. Teie algne veebisaidi menüü jääb puutumatuks ja muudele kasutajatele juurdepääsetavaks.

Menüü kohandamise võimaluste loend on väga ulatuslik. Kui pistikprogramm on lubatud, saate redigeerida oma menüü pealkirju, värve, suurust, asukohta, järjekorda ja paljusid muid atribuute, et muuta see menüü mobiilisõbralikumaks.

Ka tundliku menüü pistikprogramm teeb selle hõlpsaks peida oma menüü kuni kasutaja klõpsab selle kuvamiseks ikoonil. Võite kasutada tavalist kolmerealist menüüd burgeri sirvimiseks või üles laadida valitud ikooni. Parema ühilduvuse tagamiseks oma veebisaidi kujundusega saate valida ka menüü libisemissuuna. Kui otsite paindlikku valikut, on see populaarne ja läbimõeldud pistikprogramm hea valik.

WP tundlik menüü – tasuta WordPressi pistikprogramm

WP tundlik menüü

WP tundlik menüü on veel üks tasuta võimalus mobiilisõbralike menüüde lisamiseks oma WordPressi veebisaidile. Ehkki see pistikprogramm töötab mis tahes teema või raamistikuga otse karbist väljas, saate kohandada selle välimust oma veebisaidi kujundusele paremini vastavaks.

Seadete kaudu saate menüüsse lisada ka oma logo, valida libisemissuuna ja peida mobiilikasutajate eest mittevajalikud menüüelemendid. Sõltuvalt teie eelistustest saate ka menüüde suumimiseks näppimise sisse või välja lülitada. Selle pistikprogrammi lisatasu on saadaval ka siis, kui soovite juurdepääsu lisafunktsioonidele.

UberMenu Premium mobiilimenüü WordPressi pistikprogramm

UberMenu

Esmaklassiline Uber Menu pistikprogramm võimaldab teil teha mõnda toredat hämmastav kraam oma WordPressi veebisaidi menüüdega. Selle pistikprogrammi funktsioonid saavad kasu isegi teie töölaua ja mitte-mobiilikülastajatest.

Kui see tööriist on teie veebisaitidele installitud, võivad teie menüüd nüüd sisaldada mitmesugust tüüpi sisu, sealhulgas pilte, vorme, kaarte ja ikoone. Selle pistikprogrammiga saab menüüde kõiki aspekte kohandada, muutes need lihtsatest navigatsioonisüsteemidest teie veebisaidi isikupärastatud laiendiks.

Selle tundliku menüüehitaja pistikprogrammi eriti tore omadus on see, et kogu menüüde isikupärastamine toimub tööriista WordPress Customizer kaudu. See annab teile oma tööst reaalajas ülevaate, säästes nii aega kui ka vaeva.

Ehkki UberMenu menüüd on vaikimisi reageerivad ja mobiilside jaoks optimeeritud, saate palju täiendavat kontrolli selle üle, kuidas nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajad teie navigatsioonisüsteeme kogevad. See hõlmab konfigureeritavaid murdepunkte, täiustatud puutetundlikku tuge Androidi, iOS-i ja Windows 8 kasutajatele ning üksusi peidetakse sõltuvalt ekraani suurusest.

UberMenu on suurepärase väärtusega lisatasu menüü koostamise pistikprogramm, mis aitab viia teie veebisaidil navigeerimise järgmisele tasemele (lisaks on kaasas kõrgema taseme dokumentatsioon, tugi ja regulaarsed värskendused, mida ülaltoodud tasuta valikud ei taga).

Järeldus

Nagu näete, on mobiilse reageerimisega menüü lisamine oma WordPressi veebisaidile või olemasoleva menüü täiendamine väga lihtne. Ühte ülaltoodud pistikprogrammidest saate selle ülesande täita ilma et peaksite koodi muutma, muutke oma WordPressi teemat või muutke otse selle toimimist.

Ehkki oma veebisaidi mobiilivalmiks muutmiseks on vaja enamat kui lihtsalt menüü optimeerimine, on see hea koht alustamiseks. Teie veebisaidi navigatsioonisüsteem on võib-olla selle kõige olulisem funktsioon, seetõttu on oluline tagada selle sobivus kasvavale mobiilikasutajate arvule.

Kui soovite rohkem nõu muutes oma veebisaidi mobiilisõbralikuks, vaadake seda artiklit WordPressi mobiili optimeerimise näpunäidete kohta või seda artiklit mobiiltelefonide jaoks valmis WordPressi teemade ja pistikprogrammide kohta.

Mis teid kõige rohkem häirib, kui kasutate veebisaidi menüüsid oma nutitelefonis või tahvelarvutis? Milliseid funktsioone soovite näha mobiilile reageeriva menüü pistikprogrammis? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map