Minu 7 lemmik WordPressi pistikprogrammi (mida te ehk pole kuulnud)

toms-lemmik-pluginad

On vähe asju, mida ma rohkem armastan, kui uue suurepärase WordPressi pistikprogrammi avastamine. Olen testinud blogija ja WordPressi kirjutajana sadu, kuid see ei vanane, kui avastad midagi värsket.


Seda silmas pidades arvasin, et teen ühe oma lemmik WordPressi pistikprogrammidest, millest te pole ehk kuulnud. Kui olete olnud WordPressi kasutaja rohkem kui paar nädalat, saate teada kõike tavalistest kahtlustatavatest, pistikprogrammidest, millel on miljonite allalaadimiste arv ja koormatud kõrgeim reiting. Kuid katte all peitub karedas teemantide kuldmiin, millest pole kunagi kuulnud.

Peate vaid vaatama WordPressi pistikprogrammide perioodilist tabelit, et näha, kui palju tohutult populaarseid pistikprogramme seal on, kuid nüüd on aeg vaadata ülejäänute parimad küljed!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Mis on fail

Kui soovite oma teema PHP-failides pisut tutvuda, siis meeldib see pistikprogramm. See lisab teie ajaveebi WordPressi tööriistaribale väikese valiku, mis ütleb teile, milline PHP-fail on seotud teie lehel. Nii et kui ma olen näiteks postituse lehel, kuvatakse failis Milline on fail single.php:

Mis on faili ekraanipilt.

Ja kui ma olen oma kodulehel, kuvatakse see index.php:

Mis on faili ekraanipilt.

See on eriti mugav, kui soovite mõnda konkreetset lehte redigeerida, kuid ei tea, mis PHP-failiga see on seotud. Ma kasutan seda kogu aeg – see on üks neist lihtsatest tööriistadest, milleta vihkan ilma elamata!

Mis on fail

2. Laisk koormus

Olen lehe laadimise kiirusest pisut kinnisideeks, mistõttu ilmselt meeldib mulle Lazy Load nii palju. Selle funktsionaalsus on lihtne, kuid samas väga tõhus – see tagab, et teie ajaveebi pilte laaditakse ainult siis, kui neid saab brauseri ekraanil vaadata. Nii et kui pilt jääb teie lehe allapoole, laaditakse see ainult siis, kui külastaja kerib seda vaatama.

Selle eelised on ilmsed – pildid (st failid, mis on tavaliselt teie saidil kõige ressursimahukamad) laaditakse ainult siis, kui neid vaja on. See tähendab, et ülejäänud saidi saab laadida ilma, et suurimad failid neid segaksid.

Samuti aitab see, et seda pistikprogrammi töötasid välja mitte keegi teine ​​kui saidi inimesed Automattic – sellest piisab, et täita kindlust selle funktsionaalsuse ja tõhususe osas.

Laisk koormus

3. Globaalsed sisublokkid

See pistikprogramm on suurepärane tööriist kõigile, kellel on identset sisu, mida kasutatakse korduvalt mitmel lehel, näiteks koodilõigud, registreerumisvormid, vastutusest loobumine, lisaplaadi tekst ja nii edasi.

Globaalsed sisublokeeringud võimaldavad teil luua tekstide ja / või koodilõikude, mis on sisestatud lehtedele ja / või postitustesse lühikoodidena. See ei tähenda mitte ainult seda, et saate sisestada sama teksti mitmele lehele ilma, et peaksite kopeerima ja kleepima, vaid plugin säilitab ka igasuguse vormindamise ja takistab WordPressil siltide eemaldamist jms..

4. Paindlike postituste vidin

On õiglane öelda, et WordPressi vaikimisi vidinatel pole funktsionaalsuse osas pisut puudust – vidin Hiljutised postitused on heaks näiteks. Paindlike postituste vidin püüab selle probleemiga tegeleda, pakkudes palju võimsamat vidinat valiku teie postituste kuvamiseks. Valikud on üsna põhjalikud:

Paindlike postituste vidina ekraanipilt.

See sobib suurepäraselt postituste kuvamiseks kategooria või sildi järgi – nii saate näiteks sildistada konkreetsed postitused, mida soovite esile tõsta, ja valida, kas kuvada ainult need postitused. Ma kriimustan lihtsalt pinda, öeldes, et siiski – potentsiaalsed kuvamisvõimalused on peaaegu lõputud. Näiteks saate vidina kohandada ka pisipiltide kuvamiseks ja isegi luua oma malle:

Paindlike postituste vidina ekraanipilt.

Paindlike postituste vidin

5. Lihtne Tweet manustamine

Pean siin loobuma loobumisest – arendasin selle pistikprogrammi välja, mis ilmselt tekitab minus teatud eelarvamusi, öeldes, et see on suurepärane tööriist teie postituse uuesti säutsude arvu suurendamiseks.!

Lihtne Tweet Embed jäljendab sisuliselt funktsiooni Click to Tweet pakutavat funktsionaalsust – erinevusteks on see, et see muudab “säutsu linkide” lisamise palju kiiremini ja lihtsamalt. Siin on lühike video, mis näitab just seda:

Lihtne Tweet manustamine

6. Täpsem koodiredaktor

Kuidas ma ei saa lisada selle funktsionaalsust tutvustavasse videosse pistikprogrammi, mis pakub tehnomuusikat? Advanced Code Editor on koodiredaktor, mida WordPress kasutab peaks on.

Kui leiate, et soovite WordPressis regulaarselt PHP-failidega tutvuda, on selle pistikprogrammi installimine natuke vaevamatu.

7. Parem sisemine linkide otsing

Ma ei saa sellest pistikprogrammist piisavalt aru – soovitan seda kõigile, kes annavad mulle poole võimaluse. Selle funktsionaalsus on tegelikult üsna lihtne, kuid see ei tähenda, et see ei muudaks oluliselt seda, kui hõlpsalt saate oma saidi postituste ja lehtede vahel linke luua.

Parem sisemine lingiotsing teeb täpselt seda, mida te ootate – see muudab sisemise lingi otsingu paremaks. Kui te pole kindel, mida ma mõtlen „sisemise lingi otsingu” all, räägin ma ruudust, mis ilmub, kui proovite linki postitusele või lehele luua:

Sisemise lingi otsingu ekraanipilt.

Vaikimisi otsib otsing teie valitud märksõna mainimist kõikjal teie saidi kõigil postitustel ja lehtedel, ilma et rõhutataks asjakohasust või mõnda muud järjestamistegurit. Seejärel tagastatakse kõik postitused ja lehed, kus märksõna on nimetatud kronoloogilises järjekorras. Piltlikult öeldes imeb see sisu otsimise meetod.

Parema sisemise lingi otsinguga püütakse selle probleemiga tegeleda, piirates märksõna otsingut ainult pealkirja postitamiseks. Kuna (a) mäletate tõenäoliselt vähemalt ühte sõna selle postituse pealkirjast, kuhu soovite linkida, ja (b) võimalused on tõenäoliselt palju piiratud, leiate parema sisemise lingi otsingu abil postitusi palju hõlpsamini installitud.

Lisaks võimaldab see lisada kategooria- ja sildilehti ning ka plaanilisi postitusi, mis on fantastiline, kui plaanite üsna varakult ette ja soovite linkida postituste vahel, mida pole veel avaldatud.

Parem sisemine linkide otsing

Millised on teie lemmikud tundmatud pistikprogrammid?

Olen üsna kindel, et ei leidu ühtegi inimest, kes loeks seda, kes juba teadis kõiki selle loendi seitset pistikprogrammi (kui te seda teadsite, siis teate tõesti oma pistikprogramme!).

Siiski ei taha ma peatuda kella seitsmel – kui võite mõelda suurepärasetele, kuid suhteliselt tundmatutele pistikprogrammidele, mida ma pole ülalpool maininud, siis palun ärge kõhelge meiega allpool olevas kommentaaride jaotises jagamast.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map