Maps Marker Pro pistikprogramm WordPressi ülevaate jaoks

Maps Marker Pro

Vähemalt 72 võimsa funktsiooni abil on Maps Marker Pro (arendaja sõnul) „kõige põhjalikum ja kasutajasõbralikum kaardistamislahendus WordPressile“. Kas korraldate ühissõidukite jalgrattamatka, soovite suurendada liiklust oma Tai restorani või plaanite avada boutique pagariäri, on Maps Marker Pro WordPressi kaardistamise lahendus.


Selles artiklis käsitleme lähemalt Maps Marker Pro ja paljastame, kui palju selle kõige võimsamaid funktsioone saab teie WordPressi veebisaidil kasutada..

Pistikprogrammi Maps Marker Pro põhifunktsioonid

mapsmarkerpro-wordpress-plugin
Maps Marker Pro kõige elementaarsem funktsionaalsus võimaldab teil luua silmas peetava geograafilise asukoha markeri, kasutada ühte enam kui tuhandest ikoonist selle koha tähistamiseks ja luua suunajuhiste lingi. Lisateksti saab lisada hüpikaknasse.

Saate luua ka markerite klastrid. Ütle näiteks, et sa oled orgaanilise koeratoidu tootja ja turustaja. Teie kliendid võiksid teada saada, kust teie toodet kohapeal osta saab. Saate klastrite abil tuvastada iga linna piirkonna, kus teie koeratoitu leiate, ja tarbijad saavad igas piirkonnas leida üksikuid kaupluste asukohti.

Maps Marker Pro tähelepanuväärsed lisafunktsioonid

 • Kasutage lühikoode, et manustada kaarte oma lehtedele, postitustesse, mallidesse ja vidinatesse.
 • Ekraaniikoone saab kohandada.
 • Valige oma põhikaardid, sealhulgas Google Maps, Open Street Map, Bing, Mapbox ja kohandatud WMTS-kaardid.
 • Täielikult reageeriv.
 • Lisage oma kaartide QR-koodid pakenditele jne.
 • Looge kaardi legend.

Kõik need ja enam muud funktsioonid on saadaval ühekordse litsentsitasu eest.

Standardne tugi ühe domeeni jaoks on saadaval saidil Isiklik plaan 31 dollarit. Saidil on toetatud viis domeeni Pluss plaan 87 dollarit ja Professionaalne plaan pakub tuge 25 domeenile hinnaga 164 dollarit. Ehkki iga litsents on ühekordne tasu, maksavad värskendused ja jätkuv tugi aastatasu.

Enne täielikku pühendumist saate neid funktsioone proovile panna 30-päevase prooviversiooni aktiveerimine. Prooviversioon läheb sujuvalt tasulisse versiooni, kui või kui olete valmis versioonile Pro üle minema.

Otsustades, millised funktsioonid sobivad teile kõige paremini

Kui valite nii palju funktsioone, võiksite küsida, millised neist võiksid teile ja teie ärieesmärkidele tõeliselt kasu tuua. Uurime mõnda reaalset juhtumianalüüsi.

Ewetopia kasutab Maps Marker Pro’i, et näidata, kust kliendid oma tooteid leiavad. Alloleval pildil kasutavad nad klastrite, kihtide ja ikoonide abil oma tooteid vedavatele turgudele ja restoranidele osutamist.

Maps Marker Pro ettevõttekaardi näidis

Näited rühmitamisest ja mitmesugustest markerikoonidest

Niagra jalgrattaspordi turismikeskus lõi ka mitu kaarti. Mõni osutab jalgratturite marsruutidele ja teised näitavad, kus jalgratturid võiksid jalgrattateedel remondi ja lisateenuste saamiseks peatuda. Kolmas pilt on Maps Marker Pro legendist.

Maps Maker Pro marsruutide näide

Niagara veinitee GPX radade ekraanipilt

Maps Marker Pro näide teenuse peatustest

Jalgrattalaenutuse ja remondimarkerite ekraanipilt

Maps Marker Pro kaardilegendi näide

Kaardilegendi ekraanipilt

Kartograafiakoolitust ei ole vaja oma kaartide loomiseks, mis näeksid välja nii täpsed ja professionaalsed.

Maailma toomine oma (virtuaalse või füüsilise) ukse juurde

Kuidas seda kõike täpselt tehakse? Oletagem, et olete saidi omanik Mindi’s Moochi Delights & Cafe – kus müüte Moochi magustoite, jooke ja lühikese koka menüü üksusi. Teil on nii veebisait kui ka telliskivide pood, kuid teie peamine turunduseesmärk on tuua oma poodi liiklust. Mis oleks teie järgmine samm?

Samm 1

Pärast installimist klõpsake nuppu Maps Marker Pro WordPressi halduspaneelil, millele järgneb käsk Lisa uus marker. Teid tuleks suunata lehele, mis näeb välja järgmine:

Maps Marker Pro Lisage uus marker

Ekraanipilt „Lisa uus marker”

2. samm

Täitke kõik vajalikud väljad. Soovite markerile nime anda, sisestada selle asukoha, valida selle kaardi suuruse ja suumi taseme, määrata kihi (soovi korral), määrata juhtpaneeli ja kuvapaneeli tüübi, valida ikooni, otsustada, kas soovite hüpikut kuvada sisestage see tekst ja klõpsake siis nuppu Avalda.

Teil võidakse paluda sisestada soovitud asukoha pikkus- ja laiuskoordinaadid. See on lihtsaim viis, mida ma selle leidmiseks olen leidnud. Kui kõik väljad on täidetud, peaksid need välja nägema umbes nii:

Maps Marker Pro markerite loomine

Väljade „Lisa uus marker” täitmine

3. samm

Kopeerige oma uue markeri lühinumber lehe ülaosast:

Maps Marker Pro_Grabi lühikood

Siin saate haarata oma kaardi lühikoodi

Teise võimalusena võite klõpsata nupul Lisage kaart nuppu, mis asub teie uue lehe või postituse tekstiredaktorimenüü ülaosas.

Maps Marker Pro näidislehe lisamine lehel

Teise võimalusena võite sisestada lühikese koodi uuele lehele või postitada, klõpsates linki „Lisa kaart”

Kui teil pole olemasolevat postitust või lehte, kus saaksite oma uut kaarti kuvada, looge see ja lisage siis lühike kood vastavasse piirkonda. Vormindage leht või postitus soovitud viisil ja proovige siis oma uut kaarti. Siin on lõpptulemus:

Valminud Map_Map Marker Pro pistikprogramm

Nii näeb välja teie valmis kaart

Sellel põhikaardil on selge pilt, millel on täpsed koordinaadid. See aitab kindlasti klientidel saada visuaalset arusaama ettevõtte asukohast. Hüpikaknale lisatud teave parandab veelgi kliendikogemust, kuna nad ei pea otsima põhiteavet, näiteks tööaega või parkimise saadavust.

Maps Marker Pro kasutamine kasvava äriga

Maps Marker Pro kihtide näide

Kui loote kihte,
külgnevad kohad muutuvad klastriteks

Kuna teie ettevõte või korraldatud sündmus kasvab, võib ka teie WordPress Maps Marker Pro pistikprogrammi abil saidi külastajatele esitatud teabe põhjalikkus.

Keskmiselt vajavad saidi külastajad, kes esitavad ühe kaarditaotluse – nagu ka teie veebisaidil ühe geograafilise asukoha kuvamise taotlemisel – kulisside taga sadu kaardiressursse. Kui veebiserver peab seda palju teavet meelde tuletama, võivad lehed laadida aeglasemalt, mis põhjustab halva kasutajakogemuse.

Saidikülastajad otsivad lehe laadimise asemel tavaliselt mõnda muud veebisaiti. Kuid hea uudis on see, et klastrimisvõimalus , mida pakub Maps Marker Pro pistikprogramm, vähendab lehe laadimisaega.

Ülaloleval pildil on roheline ring rühmitamise näide. Läheduses on kaks kohvikukohta, nii et need on kokku koondatud. Pärast klõpsamist näevad vaatajad iga asukoha eraldi.

Klastrite loomiseks teeksite kihid sarnased nende markeritega, mille kohal ületasime. „Lisage uus marker” asemel valite „Lisa uus kiht”. Pärast kõigi väljade täitmist ja uue kihi salvestamist saate määrata oma markerite ilmuma teie loodud kihile. Selle tulemuseks on pilt otse ülal – üks kaart, millel on mitu rühmitatud asukohta.

Kas olete proovinud Maps Marker Pro-d?

Maps Marker Pro pistikprogramm on vahva tööriist, mis võimaldab teil pakkuda saidikülastajatele ja potentsiaalsetele klientidele lisatud teabekihti. Selles on kümneid funktsioone ja tõlkevõimalusi ning sellel on madal õppimiskõver, nii et te ei pea oma kaartide aktiveerimiseks ja kuvamiseks kulutama palju aega oma hõivatud ajakavale.

Hankige Maps Marker Pro

Kas arvate, et Maps Markeri pistikprogramm on teie ettevõttele elujõuline lahendus? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map