Looge WordPressi jaoks ägedaid veebikogukondi koos ülima liikmega

Kui soovite luua veebisaiti, kus inimesed saavad registreeruda ja liikmeks saada, on saadaval uus pistikprogramm, mis muudab teie elu palju lihtsamaks. Viimane liige on kogukonna ja kasutajaprofiilide pistikprogramm, mille abil on saidile ilusate kasutajaprofiilide lisamine ja täiustatud veebikogukondade loomine väga lihtne.


um-profiil

Pistikprogramm on äärmiselt mitmekülgne ja võimaldab teil luua mitmesuguseid saite, kus kasutajad saavad registreeruda ja liikmeks saada. See on täis funktsioone ja funktsioone, kuid on siiski hõlpsasti kasutatav ja kerge.

Ehkki selles postituses on liiga palju funktsioone, et mainida plugina peamisi funktsioone, on järgmised: kohandatud kasutajarollid; mitu registreerimisvormi koos rolli määramisega; piiramatu vormi väljad kasutajaandmete hõivamiseks; tinglik loogika väljade jaoks; täiustatud pukseerimisvormi ehitaja; ilusad kasutajaprofiilid; tingimuslikud menüüd; liikmeskataloogid valikuliste otsingufiltritega; kontoleht, kus kasutajad saavad oma kontot hallata (parooli muuta, konto kustutada, privaatsus jne); sisu piirang koos lehe ümbersuunamistega; e-posti mallid ja palju muud.

um-liikmeskataloogid

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kohene seadistamine

Plugina jaoks on tore see, et saate oma kogukonna saidi mõne minutiga üles ja käima panna pistikprogrammi kohese häälestusega, mis lisab automaatselt kõik põhilehed, mida on vaja inimeste registreerimiseks ja liikmeks saamiseks..

Laiendused

Lihtsuse säilitamiseks ning pistikprogrammi kerguse ja paistetusest hoidmiseks kasutab pistikprogramm laiendusmudelit, mis on sama mudel, mida kasutavad sellised populaarsed pistikprogrammid nagu WooCommerce, Easy Digital Downloads ja Ninja Forms. Ultimate Member pakub praegu järgmist Lõplikud liikmelaiendid mida on tulevikus rohkem planeeritud:

Sotsiaalne sisselogimine

Kui soovite lasta kasutajatel oma saidil sotsiaalsete võrkude kaudu registreeruda / sisse logida, et nad ei pea meeles pidama veel ühte sisselogimisandmete komplekti, saate seda teha sotsiaalse sisselogimise laiendiga, mis võimaldab kasutajatel registreeruda / sisse logida Facebooki, Twitteri, Google+ kaudu , LinkedIn, Instagram, VK.com/VKontakte. Võite otsustada, milliseid võrke kasutada, ja saate lühikoodide abil nuppe kuvada sisselogimis- ja registreerimisvormidel või saidi kõikjal.

um-sociallogin

MailChimp

MailChimpi laiendus integreerib MailChimpi pistikprogrammiga ja võimaldab kasutajatel teie saidil registreerumisel teie meililistid tellida. Kasutajad saavad tellida mitu loendit ja loobuda loenditest otse oma konto lehelt. Selle laiendi abil saate sünkroonida kasutaja meta oma MailChimpi loendisse.

um-mailchimp

bbPress

Kogukonnapõhiste saitide loomisel on tavaline foorum, kus kasutajad saavad üksteisega suhelda. See laiend integreerib Ultimate Memberi sujuvalt bbPressiga ja teisaldab bbPressi profiiliteabe Ultimate Memberi profiilile.

um-bbpress

Kasutajate arvustused

Lõppliikmete kasutajate arvustuste laiend pakub teie saidile viietärni- ja arvustussüsteemi, mis võimaldab kasutajatel üksteist hinnata ja üle vaadata. Selle laiendi abil saate tellida kõrgeima reitinguga kasutajate kataloogikatalooge, lubada kasutajatel filtreerida katalooge reitingu järgi, lisada oma saidile vidinaid, kus kuvatakse enim hinnatud ja enim hinnatud kasutajad, ja palju muud.

um-kasutajate ülevaated

myCRED

Kui soovite oma saiti mängima hakata ja kasutajaid premeerida, saate seda hõlpsalt teha, integreerides Ultimate Memberi myCRED-iga, mis on minu arvates WordPressi jaoks parim punktide haldamise süsteem. See laiendus võimaldab teil premeerida kasutajaid punktide eest konkreetsete toimingute eest ja kuvada ka nende profiilil kasutaja punktid, märgid, auastme ja progressimõõtja.

um-mycred

Teated

Seal on palju pistikprogramme, mis võimaldavad teil oma veebisaidile lisada kogu saidi teateid, kuid mitte paljudel pole võimalust näidata teateid teatud kasutajarollidele või sisse logida / välja logida kasutajaid. Selle laiendi abil saate täielikult kontrollida, millised kasutajad saavad iga teatist näha. Samuti saate teateid kuvada kogu saidil või kindlatel lehtedel ainult lühikoodi abil.

um-teated

Reaalajas teated

Kui soovite oma saidile lisada Facebookis ja Twitteris leituga sarnase teavitussüsteemi, siis see laiendus võimaldab teil seda teha. Reaalajas teavitussüsteem võimaldab kasutajatel saada reaalajas teateid otse teie saidil nende jaoks oluliste sündmuste kohta.

um-teated

Online kasutajad (tasuta)

Kui soovite lasta kasutajatel näha, millised teised kasutajad on võrgus, siis see tasuta laiendus võimaldab teil näidata, kes on teie saidile praegu sisse logitud. Nagu paljude teiste pistikprogrammi elementide puhul, võimaldab see laiendus kasutajatel oma privaatsust kontrollida, nii et kui kasutaja ei soovi teistele kasutajatele teada anda, et nad on võrgus, saavad nad end oma kontolehe kaudu peita.

um-veebikasutajad

Google reCAPTCHA (tasuta)

Ehkki pistikprogrammiga on sisselogimise ja registreerimise vormide jaoks juba lisatud rämpspostitõrjemeetmeid, võimaldab see tasuta laiendus teil vormidele lisada ametliku Google reCAPTCHA, mis aitab rämpsposti veelgi võidelda.

um-recaptcha

UM-i galerii (kolmanda osapoole laiend)

Ultimate Memberi galerii

WordPressi pistikprogramm Ultimate Memberi galerii on Ultimate Memberi sotsiaalse võrgustiku pistikprogrammi jaoks üks parimaid galeriisid. Seadistamine ja kasutamine on lihtne. Selle UM-galerii kasutamine annab igale sotsiaalsele võrgustikule tänapäevasema kogemuse foto- ja videotoe, kommentaaride ja albumi juhtimisega.

See pistikprogramm sobib suurepäraselt igasse suhtlusvõrku, kuna see hoiab kasutajad aktiivsena igas suhtlusvõrgus, hoides neid seotuna piiramatute albumite ja fotode kaudu. Lisaks on 2 režiimi; Ühe albumi režiim ja piiramatu režiim. Üksiku albumi režiimis laadivad kasutajad kõik oma fotod ühte albumisse, piiramatu režiim annab neile võimaluse korraldada fotod ja videod piiramatutesse albumitesse. Pistikprogrammil on uhke ka kohandatud disainiga valguskast, mis võimaldab meediaomanikel muuta albumi kirjeldust ja fotode pealkirju.

Kui sait ei vaja videotugi, saab selle administraatori galerii lisandmoodulite abil hõlpsalt välja lülitada. Selles jaotises saab lubada ka kommentaaride lisandmooduli, mis lisab võimaluse kirjutada fotodele kommentaare valguskastist.

Kui Ultimate Memberi pistikprogramm Social Activity on aktiveeritud, saab administraator lubada UM galerii jaoks Activity Wall’i lisandmooduli. Kui see on lubatud, kuvatakse uued albumid tegevuste seinal.

Pluginal on arendajatele saadaval mõned konksud, sealhulgas konksud pärast foto üleslaadimist, albumi redigeerimist, albumi loomist jne.


Kui otsite lihtsat viisi oma saidile kogukonna sarnaste funktsioonide lisamiseks, võib Ultimate Member olla just teie jaoks pistikprogramm. Kuigi pistikprogramm ei võimalda teil praegu luua sellist sotsiaalvõrgustikku, nagu saate BuddyPressi abil, tähendab plugina paindlikkus lisaks kasvavale laienduste arvule seda, et Ultimate Member on suurepärane valik paljudele WordPressi kasutajatele, kes soovivad luua veebikogukondi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map