Liikluse suurendamiseks sotsiaalmeedia WordPressi pluginad

Liiklus on tõepoolest iga veebisaidi elujõud. Ilma piisava liikluseta on teil ainult kood ja sisu. Teil ei ole ettevõtet ja kui te ei registreeri regulaarselt märkimisväärset arvu kokkulangevusi, pole teil isegi turundustööriista. Kuid kuidas saada rohkem inimesi teie veebisaiti külastama? Nende sotsiaalse meedia WordPressi pistikprogrammidega muidugi!


Esiteks peate tagama, et teie WordPressi SEO on tipptasemel, kuna me ei saa ignoreerida otsimootoreid kui veebis suurimat liikluse allikat. Teiseks peate oma sisu jagama (või andma kasutajatele võimaluse jagada) sotsiaalsete võrgustike kaudu, mis on veel üks suurepärane veebiliikluse allikas, mis on otsingumootorite jaoks alles teine.

Lähiminevikus avalikustasime WordPressi parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid. Selle teise loendi eesmärk on sellele postitusele tugineda, andes teile veel kakskümmend (20) pistikprogrammi, et levitada teie sisu nagu kulutulena kogu sotsiaalmeedias ja suurendada liiklust.

Muide, siin on kakskümmend võimsat sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammi, mis suurendavad teie veebisaidi või järgmise projekti liiklust. Nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. VIVO Live Tweets WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPress-vivo-live-tweets-wpexplorer

Suurendage oma veebisaidil seotust, kasutades Vivo Live Tweets WordPressi pistikprogrammi, mis võimaldab teil manustada oma veebisaidile säutsu asukoha, räsimärgendite (otsingusõnad) ja kasutajate säutsude põhjal. See pistikprogramm võib olla kasulik, eriti kui teil on uudiste sait, mis võib trendidest ja kanaliseeritud säutsudest palju kasu tuua.

Lühidalt on funktsioonid hõlpsasti kohandatavad, täielikult reageerivad, määratud kuvatavate säutsude arv, ühilduv suuremate brauseritega, lühikoodide funktsionaalsus ja seda on lihtne kasutada. Vivo Live Tweetsil on hea ostjareiting 4,75 / 5,00 ja jaehind on ainult 16 dollarit.

2. jQuery Facebooki seina WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pluginad-for-wordpress-jquery-facebook-wall-wordpress-wpexplorer

See pistikprogramm on Vivo Live’i Tweetide Facebooki vaste ainult veel mõne funktsiooniga. Näiteks jQuery Facebooki seina WordPressi pistikprogramm võimaldab teil oma WordPressi saidile hõlpsalt lisada albumeid, fotosid, vooge ja sündmusi.

See sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogramm pakub suurepäraseid funktsioone, näiteks kauneid CSS-animatsioone, tundlikku kujundust, mitme lehe voogude tuge, Facebooki valguskasti fotode jaoks, kommentaaride ja sarnaste nuppude jaoks ning ka üle neljakümne (40) valiku. jQuery Facebooki seina WordPressi pistikprogramm müüb hinnaga 17 dollarit ja selle muljetavaldav ostjareiting on 5,00 / 5,00.

3. Easy Social Metrics Pro WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-lihtne-sotsiaalse-meetrika-pro-for-wordpress-wpexplorer

Kui teie sotsiaalmeedia strateegia hakkab ennast ära tasuma, on teil vaja sotsiaalsete mõõdikute lahendust, et jälgida teie sisu toimimist sotsiaalvõrgustikes. Siin tuleb kasutusele WordPressi Easy Social Metrics Pro.

Seda sotsiaalmeedia pistikprogrammi on lihtne paigaldada ja kasutada, see sisaldab suurepärast armatuurlauda, ​​kogub andmeid automaatselt ja seejärel annab üksikasjalikke aruandeid, mis võimaldavad teil oma sisu jälgida kuni kaheteistkümnes (12) suuremas suhtlusvõrgustikus. WordPressi pistikprogrammi Easy Social Metrics Pro pakub muid funktsioone, sealhulgas vidin, et kuvada oma parimaid sotsiaalseid postitusi. Pistikprogramm on suhteliselt uus (avaldatud 2. septembril 2014), nii et seda pole veel hinnatud. Kliendid räägivad pistikprogrammi kohta siiski suuri asju. See pistikprogramm tagastab teile ainult 28 dollarit.

4. Sossy – sotsiaalne profiil ja loendur WordPressile

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-räpane-sotsiaalse-profiilid-ja-counter-for-WordPress-wpexplorer

Kas teadsite, et sotsiaalse tõestuse näitamine võib suurendada teie veebisaidil kasutajate kaasatust ja sotsiaalset aktiivsust? Pärast liikluse genereerimist otsingumootoritest, sotsiaalmeediast või mujalt peaksite kaasamiseks pildistama ja Sossy annab teile just selle, mida vajate.

Sossy on kõige paremini tuntud järgmiste funktsioonide poolest: täielikult reageeriv, mis tähendab, et teie suhtlusloendurid näevad hea välja mis tahes seadmes, piiramatu suhtlusprofiil, lohistamine, lühikoodide funktsionaalsus, piiramatud kuvamisvõimalused (st saate kuvada Facebooki meeldimisi, Twitteri jälgijaid jne), vahemälu funktsioon lehe laadimisaja lühendamiseks ja palju muud. Phpbits lõi WordPressi jaoks hämmastava sotsiaalmeedia pistikprogrammi, selle kõrge reiting on 4,80 / 5,00 ja müük on ainult 14 dollarit. Suurepärane investeering teie WordPressi saidile.

5. WordPressi suhtlusvõrgustiku vahekaardid

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-sotsiaalne-võrk-vahelehed-for-wordpress-wpexplorer

Ettevõtte Design Chemical, kes on e – raamatu autor WordPressi sotsiaalne voog, tuleb veel üks võimas sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil “… ühendada kõik oma lemmik suhtlusvõrgustiku profiilid ja kanalid libiseks libisevateks või staatilisteks vahekaartideks”. Ja teil on palju ruumi hämmastavate vahekaartide loomiseks, kuna see pistikprogramm toetab kuusteist (16) sotsiaalset võrgustikku ja kuni kuuskümmend üheksa (69) voo tüüpi.

Muud funktsioonid hõlmavad AJAX kiiret laadimist, lühikoodi funktsionaalsust, paindlikku positsioneerimist, hõlpsasti kohandatavat, pukseerimisliidest ja täielikku dokumentatsiooni, kui mainida vaid mõnda. Umbes 4000 müügi ja reitinguga 4,53 / 5,00 võime järeldada, et Design Chemical on pühendunud tipptasemele ja kvaliteedile. WordPressi sotsiaalsete võrgustike vahekaardid maksavad 14 dollarit, kuid pistikprogramm on iga senti väärt.

6. Lihtne sotsiaalse postkasti WordPressi pistikprogramm Facebooki, Twitteri ja Google’i jaoks+

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-lihtne-sotsiaalne-postkast-facebook-twitter-google-pluss-wpexplorer

Viige oma WordPressi sotsiaalmeedia turundus järgmisele tasemele lihtsa sotsiaalpostkastiga, mis on sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogramm nagu ükski teine. Dtbakeri, muide eliitautori välja töötatud, makstes kõigest 18 dollarit ja hea ostjareitinguga 4,33 / 5,00, annab Simple Social Inbox teile võimaluse jagada blogipostitusi Facebooki, Twitterisse ja Google+ ühe klõpsuga otse oma WordPressi administraatori piirkond.

Lisaks saate WordPressi armatuurlaual jälgida oma sotsiaalsete linkide toimivust ja vastata sotsiaalsetele sõnumitele (kommentaarid, säutsud jne)! Kui lahe. dtbaker valas sellesse sotsiaalmeedia pistikprogrammi loovust ja geniaalsust!

Autori sõnul on Simple Social Inbox suurepärane alternatiiv Hootsuite’ile. See plugin on veelgi põnevam, kuna saate nautida hobilauasarnaseid funktsioone otse oma WordPressi juhtpaneelil. Hüüdke dtbakerile, et luua tõeliselt ainulaadne sotsiaalmeedia pistikprogramm WordPressi jaoks, isegi kui see toetab kirjutamise ajal ainult kolme (3) suhtlusvõrgustikku.

7. Pinteresti automaatne pin WordPress-plugin

20-vinge sotsiaalmeedium-pistikprogrammid-for WordPress-pinterest-automaatne-pin-plugin-wpexplorer

Pärast 2010. aastal turuletoomist on Pinterest kasvanud nii lauatelefoni kui ka liikluse allikana. Tegelikult konkureerib Pinterest liikluse suurendamise osas soodsalt Google+, LinkedIni ja YouTube’i meeldimistega. Peate kasutama seda tohutut liikluse allikat ja Pinteresti automaatse pin-pistikprogramm on täpselt see, mida vajate.

See sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogramm annab teile õiguse automaatselt piiramatuid pilte oma Pinteresti tahvlitele kinnitada. Saate isegi oma esiletõstetud pilte (või esimese pildi igas postituses) kinnitada, mitu pilti hulgimüügiks kinnitada ja oma postitustele nööpnõelad siduda. Automaatselt. Installige lihtsalt pistikprogramm ja teie töö on tehtud.

Pinteresti automaatne pin-pistikprogramm toetab WooCommerce’i (kinnitage teie tootepildid automaatselt), kohandatud postituste tüüpe, kategooriapõhiseid nööpnõudeid ja kohandatud taksonoomiat. Pistikprogramm sisaldab muid funktsioone, mida ei ole ülalpool mainitud, samuti tasuta tugi. Pinteresti automaatse pin-WordPressi pistikprogrammi müük on üle 1200, see on suurepärane hinnang 4.30 / 5.00 ja müüb ainult 15 dollarit.

8. DITTY Twitter Ticker WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for wordpress-ditty-twitter-ticker-wpexplorer

See on rohkem lisandmoodul, kuna see nõuab Ditty News Ticker (tasuta) tööle. Lisaks võite Ditty Twitter Tickeri abil luua oma WordPressi saidile mitu Twitteri voogu. Hulk valikuid võimaldab see pistikprogramm teil oma vooge kuvada loendis, rotaatoris, kerimismasinas või vidinas. Saate luua Twitteri voo mitmelt Twitteri kontolt ja tootenimest. Ditty Twitter Tickeri suurepärane reiting on 4.33 / 5.00, seda on ostetud üle kaheksasaja (800) korra ja see maksab kõigest 7 dollarit.

9. Sotsiaalmaksed WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-sotsiaalsete maksete-wpexplorer

Paljud arendajad on ehitanud WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammid, mis võimaldavad kasutajatel “maksta” sarnaste, säutsude või +1-ga, et näha piiratud sisu. Kuid ainult mõned neist pistikprogrammidest vastavad Butterfly Media sotsiaalmaksete WordPressi pistikprogrammiga kaasnevale elegantsile ja kasutusmugavusele..

Sotsiaalmaksed ühilduvad suuremate brauseritega WordPress 3.9 ja võimaldavad täielikku kohandamist. Lisaks toetab pistikprogramm lühikoode, nii et saate oma sotsiaalmaksete ikoone lisada kuhu iganes. Tore, peate uskuma, et pistikprogramm töötab. See suhteliselt uus pistikprogramm müüb ainult 18 dollarit.

10. Instagrami teatri WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for wordpress-instagram-teater-wpexplorer

Kas olete Instagramis aktiivne? Kui leiate, et postitate pilte Instagrami mitu korda päevas, saate neid oma WordPressi saidil hõlpsasti ja stiilselt tõmmata ja kuvada, kasutades Instagrami teatri pistikprogrammi. Mis veel? Pistikprogramm aitab teil oma Instagrami mängu üles tõsta, kui olete mahajäänud.

Instagram Theatre võimaldab teil WordPressi veebisaidil luua kauneid Instagrami galeriisid / portfelli ilma palju vaeva nägemata. Teile on saadaval mitu paigutust, sealhulgas loend, ruut ja täisekraan. Pistikprogramm reageerib täielikult, selle ostja reiting on 4,3 / 5,00 ja müük on 14 dollarit.

11. Sotsiaalse kappi WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-sotsiaalne kapp-for-WordPress-wpexplorer

Olenemata sellest, kui suurepärane teie sisu on, ei klõpsa inimesed lihtsalt sotsiaalseid nuppe nii tihti, kui soovite. Kuidas oleks inimestega, kes maksavad sarnase, säutsu või Google +1-ga, et saada juurdepääsu teie kõige väärtuslikumale sisule? Social Locker for WordPress on kaunilt kujundatud sotsiaalmeedia pistikprogramm, mis aitab teil oma veebisaidi sotsiaalseid tulemusi parandada, nähtavust koguda ja hõlpsalt ja kiiresti luua jälgijate kogukonna. WordPressi sotsiaalset kappi on ostetud üle 3600 korra, muljetavaldav reiting on 4,68 / 5,00 ja jaemüük on 24 dollarit..

12. Naljakas Facebooki hüpik WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-naljakas-facebook-pop-up-wpexplorer

Kes ei kasutaks korraks korraks? Naer on nende sõnul parim ravim ja kui soovite oma veebikülastajad naerma ajada ja samal ajal oma sotsiaalset skoori suurendada, vajate seda naljakat Facebooki hüpikakent.

Alustuseks on hüpikaknal tüüpiline nupp Meeld ja koomilise kergenduse korral nupp Meelisetu, mida pole võimalik klõpsata. Jah, see liigub hiirekursoril. Piisab, kui öelda, et saate lehte ainult meeldida või hüpikakna sulgeda. Mõlemal juhul olete naernud. Naljaka Facebooki hüpikaknal on ostja reiting 4.00 / 5.00 ja see maksab ainult 5 dollarit.

13. ULTIMATE WP sotsiaalse Deux WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pluginad-for-wordpress-ülim-sotsiaalne-deux-wpexplorer

Hämmastava hindega 4,68 / 5,00, üle 1700 müügi ja paljude suurepäraste võimalustega on Ultimate Social Deux see sotsiaalse meedia pistikprogramm, mille abil soovite oma veebisaidil sotsiaalset tegevust juhtida. Ultimate Social Deux töötab karbist välja ja mängib hästi teiste WordPressi pistikprogrammidega. Peamised omadused on see, et pistikprogramm on ülikiire, täielikult reageeriv, sisaldab kohandatud värve, automaatvärskendusi, mitme keele tuge jne. Ultimate Social Deux maksab kõigest 14 dollarit..

14. Socialslider Universaalne sotsiaalse külgriba WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for-wordpress-socialsider-wpexplorer

Sotsiaalmeedia plugin SocialSider on pehmelt öeldes ilus. Rohkem kui kuuekümne (60) sotsiaalse ikooni, kuue (6) värvistiili ja klanitud kujundusega muude ainulaadsete funktsioonide hulgas aitab SocialSider teil mõne minuti jooksul luua ilusa sotsiaalse külgriba. Sellel WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammil on suurepärane reiting 4.9 / 5.00 ja jaemüük on 13 dollarit, mis annab teile ka suurepärase toe.

15. ShareIt – jagatav sisulõiked WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for-wordpress-shareit-wpexplorer

Olen teinud harjumuseks loovust vallandada alati, kui seda näen. Elliot valis idee ja lisas serva jagatava sisulõigete juurde oma ainulaadse pistikprogrammi ShareIt abil. Pistikprogrammi tuntakse kõige paremini tänu suurepärastele funktsioonidele, näiteks võime jagada seda erinevate sotsiaalsete võrgustikega (nt Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn ja Tumblr), täielikult reageeriv disain, mitmed joondamisvõimalused (st paigutage lõigud vasakule, vasakule) paremal või keskel), integreerimine WYSIWYG-i visuaalredaktorisse, kohandatud CSS-i, FontAwesome’i ikooni integreerimine, suurepärane tugi ja palju muud. ShareIt’i vinge reiting on 4.62 / 5.00 ja see maksab ainult 14 dollarit.

16. Jetpacki jagamine WordPress.com poolt

20-vinge sotsiaalmeedia-pluginad-for-wordpress-jetpack-sharing-wpexplorer

Jetpackist olete vist juba kuulnud. Selle pistikprogrammiga on kaasas palju lahedaid mooduleid, sealhulgas jagamine, mis võimaldab teil oma sisule lisada kauneid sotsiaalse jagamise nuppe. Jetpack Sharing toetab muu hulgas mitmeid sotsiaalseid võrgustikke, sealhulgas Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon ja Pinterest. Seda on lihtne installida, aktiveerida ja kasutada. Lisaks võimaldab Jetpack Sharing moodul teil sotsiaalseid nuppe lohistada, et neid vastavalt oma soovile korraldada. Jetpackil on üle kaheteistkümne (12) miljoni allalaadimise ja reiting 3.9 / 5.00. Teile meeldib see jagamismoodul, kui hindate lihtsat ja puhast kujundust.

17. Mashshare’i sotsiaalse jagamise nupud – tasuta WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pluginad-for-wordpress-share-button-mashshare-wpexplorer

Mashable.com sai sotsiaalse jagamise õiguse oma ainulaadse sotsiaalse jagamise süsteemiga, mis võtab kokku ja kuvab iga postituse ülaservas aktsiate koguarvu. Jagamisnupp MashShare annab teile võimaluse korrata Mashable’i sotsiaalseid nuppe oma veebisaidil. Pistikprogramm ei laadita väliseid skripte ja kasutab vahemälu, mis tähendab selle ülikiiret. Lisaks on see ühilduv kõigi WordPressi teemadega ja sellel on lühikoodifunktsioonid, nii et saate sotsiaalseid nuppe paigutada kuhu iganes soovite.

18. FLARE tasuta WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for wordpress-flare-wpexplorer

Pärast filamendi kontole registreerumist (lihtne ja tasuta) saate kiiresti teada, et Flare pakub palju paindlikke võimalusi. Alustuseks on sotsiaalseid nuppe lihtne seadistada ja kohandada. Lisaks. Flare’il on suurepärane kasutajaliides, mis võimaldab teil luua soovitud sotsiaalse kogemuse. Olete oma WordPressi saidi sotsiaalturunduse eest tõeliselt vastutav, kuna Flare’i abil saavad inimesed teie sisu jagada ja teid kiiresti jälgida. See pistikprogramm on üles ehitatud jQuery abil, see toetab ka peamisi brausereid.

19. Sotsiaalse tööriistariba tasuta WordPressi pistikprogramm

20-vinge sotsiaalmeedia-pistikprogrammid-for WordPress-sotsiaalne-tööriistariba-wpexplorer

Korraldage kõik oma sotsiaalsed nupud visuaalselt atraktiivsel tööriistaribal, kasutades uskumatut sotsiaalse tööriistariba pistikprogrammi. Teisisõnu, sotsiaalse meedia pistikprogramm Social Toolbar võimaldab teil oma veebisaidi jaluse jaotisesse lisada hõlpsasti kohandatava tööriistariba. Tööriistariba saate kohandada vastavalt oma värvivalikule (nt brändi värvid). Pistikprogramm reageerib täielikult ja aitab teil oma veebisaidil seotust suurendada, ilma et see takistaks lugejaid.

20. Sotsiaalne jagamine Danny tasuta WordPressi pistikprogrammi abil

20-vinge sotsiaalmeedia pistikprogrammid-for wordpress-sotsiaalne jagamine-by-danny-wpexplorer

Selle sotsiaalse meedia WordPressi pistikprogrammi tõi teile Danny van Kooten, mees, kes arendas teiste suurepäraste WordPressi pistikprogrammide seas populaarse MailChimp WordPressi pistikprogrammi. See pistikprogramm on kiire, paindlik ja lihtne. Rohkem kui viieteistkümne tuhande (15K) allalaadimise, silmapaistva reitingu 5,0 / 5 ja hulga fantastiliste funktsioonide abil aitab Danny’i sotsiaalne jagamine viia teie sotsiaalsete mängude mängu täiesti uuele tasemele. Seejärel töötab pistikprogramm WordPress 3.5 või uuema versiooniga ja toetab mitut keelt, samuti lühikoodide funktsioone.

Teie mõtted sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammidest

Nüüd, kui teil on veel paarkümmend hämmastavat sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammi, pole ühtegi põhjust, miks teie WordPressi sait peaks sotsiaalmeedia turunduse korral halvasti toimima. Samal ajal pidage meeles, et kvaliteet ja väärtus saavad rohkem inimesi teie sisu jagama. Milliseid sotsiaalmeedia WordPressi pluginaid oma WordPressi saidil kasutate? Jagage ja panustage sellesse postitusse alloleva kommentaaride jaotise kaudu. Kõike paremat!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map