Kuidas Plugina abil oma WordPressi saidile muusikat lisada

Parimad muusika- ja heli WordPressi pistikprogrammid

WordPress ja muusika käivad käsikäes. Või kas te ei tea, et WordPressi iga suurem versioon on nimetatud džässilegendi järgi? Selle kirjutamise ajal kandis meie lemmik CMS-i uusim peamine versioon nimega „Jaco“, kuid ma tean, et te ei viibi siin WordPressi ajaloo õppetükis.


Olete siin otsimas täiuslikku pistikprogrammi, et oma WordPressi saidile muusikat lisada. Kui see olete teie, siis on täna teie õnnepäev, kui anname ülevaate 10 parimatest WordPressi muusika pistikprogrammidest.

Selle loendi pistikprogrammid on kasulikud, kui olete muusik, DJ, bänd või keegi teine, kes soovib muusikat WordPressi saidile lisada. Neid kõiki on lihtne kasutada ja neil on moodne disain, mis sobib ideaalselt teie vajadustega.

Meie tänane serveerimine on täiuslik segu tasuta ja esmaklassilistest WordPress-muusika pistikprogrammidest. Ükskõik, millise marsruudi valite, vali ja jookse koos teie vajadustele ideaalse muusikapluginaga. Selles loendis pole konkreetset järjekorda, kuna usume, et need on ühed parimad WordPressi muusika pluginad turul.

Sellegipoolest, avastagem, mida WordPressi kogukond pakub muusikapistikute jaoks (ja mis on meie arvates tagasihoidlikumaks meie arvates kõige parem). Nautige lõpuni ja jagage kommentaarides oma lemmik WordPressi muusikapluginat!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Helialbum

Audioalbumi tasuta pistikprogramm

Alustame Ilmaistarjous – uskumatu audioalbumi pistikprogramm, mis loodi algselt Dave Draperi veebisaidile. See on tähelepanuväärne tarkvaraosa, mis aitab teil oma WordPressi saidile muusikat albumivormingus lisada.

Helialbum kasutab vaikimisi MediaElement.js see on osa WordPressi tuumast, muutes selle ideaalseks mis tahes teie jaoks mõeldud veebisaidile.

See on üks lihtsamaid WordPressi muusika pluginaid, mida te kunagi kasutate, ja tõenäoliselt viimane, mida te kunagi vajate. Freddy on selline julge väljakuulutamine, aga enne kui te mind juhtute, lugege lähemalt, miks Audio-albumil on ainult 5-tärniline hinnang ja üle 400 aktiivse installatsiooni, kui me räägime.

Alustuseks on see WordPressi muusikapistik koos kohutavate WordPressi kohandamisvalikutega, mis võimaldavad teil oma muusikaalbumeid ülemuse moodi stiilida.

Teiseks võite 2 lühikoodi abil oma audioalbumid oma veebisaidi mis tahes lehele visata. Kui sellest ei piisa, saate oma unistuste muusikamängija loomiseks lisada lühikoodidesse rohkem kui 20 parameetrit.

Audioalbum on lihtne WordPressi muusika plugin, kuid see on oma soola väärt. Ainus viis teada saada, mida see ilu pakub, on demoga mängida. Oota, oodake, see on tasuta pistikprogramm, mis tähendab, et te ei pea piirduma vaid demoga; saate pistikprogrammi täies hiilguses proovile panna. Palun tulge tagasi ja jagage oma järeldusi ��

2. Muusikamängija WooCommerce jaoks

WooCommendi tasuta pistikprogrammi muusikapleier

Kas müüte oma WooCommerce kaupluses muusikat? Kui see on jah, siis armastate kindlasti WooCommerce’i pistikprogrammi Music Player.

See WordPressi muusika pistikprogramm muudab teie saidil muusika müümise imelihtsaks, koos toredate funktsioonide komplektiga. See võimaldab teil lisada HTML5-mängijaid helifaile sisaldavatele toodetele ja poodidele. Sellisena saab kasutaja helifaili eelvaate vaadata, laadimata tingimata tootelehti. Mugavusest mu sõber.

Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad mitme mängijaga nahku, 4 helifailivormingu, st OGA, MP3, WAV ja WMA, tuge suuremate veebibrauserite ja mobiilseadmete jaoks, turvarežiimi volitamata allalaadimise vältimiseks, ühilduvust Gutenbergi redigeerija, Elementori, lehe ehitajaga. saidil SiteOrigin & Beaver Builder, täpsemad administraatori suvandid, Google Drive’i integreerimine ja vidin, et lisada esitusloend oma külgribale.

Kas olete see mees, kes tapab muusikat, netisaateid ja muud tüüpi helifaile? Kui jah, siis on pistikprogrammi Music Player for WooCommerce tegelik asi.

3. MP3-jPlayer

MP3-jPlayeri tasuta pistikprogramm

Simon Ward astub keskpunkti MP3-jPlayer, vapustava ja lihtsa WordPressi muusika plugina abil, mis muudab teie veebisaidil helifailide esitamise viisi.

MP3-jPlayer on tõhus lahendus kõigile, kes soovivad WordPressi saidil ilusaid helimängijaid ja esitusloendeid luua.

Pistikprogramm võib algul tunduda tavaline, kuid see on pakutud paari laheda valikuga, näiteks helitugevuse reguleerimise riba, kokkupandav esitusloend, allalaadimisnupp, kaunid taustad, peaaegu pidev taasesitus lehtede vahel ja popout-mängijad.

Saate lisada igale lehele mitu helimängijat ja isegi näidata mängijaid või pakkuda allalaadimist valikuliselt, sõltuvalt kasutaja sisselogimisolekust.

Lisaks saate värve, fonte, pealkirju ja hõlpsamini kohandada. Lisaks on teil lühikeste koodide parameetrid, mis pakuvad teile täielikku kontrolli oma mängijate üle.

MP3-jPlayer toetab MP3, M4A, MP4, WEBM, OGA, OGG, WAV, Icecast ja Shoutcast. Peale selle ühildub pistikprogramm nii suuremate brauserite kui ka mobiilseadmetega ning sellel on vanemate brauserite jaoks varuvariant.

See WordPressi muusika pistikprogramm on taastatav ja toetab kohandatud CSS-i, kui peate pleieri kujundusi kohandama. See on mitme saidiga ühilduv ning sisaldab lisandmooduleid ja palju arendajatele mõeldud funktsioone.

4. Kaasaegne helipleier (premium)

kaasaegne audiopleieri WordPressi muusika plugin

On aeg ilmuda esmaklassiline WordPressi muusikapistik. Austatud daamid ja härrad, öelge CodeCanyoni eliidi autori Teanile Modern Audio Playerile suur tere.

Paljude muudetavate funktsioonidega kaasaegne helimängija on võimas helipleieri pistikprogramm, mis töötab reklaamitud viisil. Pistikprogramm võimaldab teil luua piiramatu arvu helimängijaid ja esitusloendeid. Viimane võib olla segu erinevatest vormingutest, alates MP3-st kuni SoundCloudi ja podcastini ja nii edasi.

Kaasaegses WordPressi audiomängijas on kaunid nahad, mida saate hõlpsalt stiilida CSS-i trikkide abil. Lisaks sellele on pistikprogramm täielikult reageeriv, mis tähendab, et teie mängijad näevad mitme seadme puhul imelisi välja.

Muud huvitavad funktsioonid hõlmavad paindlikke mängijaasendeid, Font Awesome-ikoone, üksikasjalikku statistikat, pilvesalvestust, pidevat taasesitust, mitu taasesituse võimalust, allalaadimist ja klaviatuuri otseteid.

5. Kleepuv HTML5 pleier (lisatasu)

kleepuv html5 pleier

Teate mind, ma ei saa vastu panna suurepärase pistikprogrammi võtmisele proovisõiduks ja see laps möödus lendavate värvidega. Ja just nagu teie oma, võite ka mõnda aega demostega mängida – kui mitte päris asi -.

Kleepuv HTML-pleier on nii hea. Tänu hämmastavate funktsioonide komplektile, mis laseb võistluse täielikult veest välja, on see fantastiline lahendus kõigile audiofiilidele.

See WordPressi muusika plugin on ideaalne lahendus taustmuusika lisamiseks oma WordPressi veebisaidile. Pistikprogrammil on pideva taasesituse funktsioon, mis tagab, et teie muusika mängib lehtede vahetamisel eelmisest minutist alates.

Peale selle on kleepuvat HTML5-pleierit tohutult lihtne kohandada ja stiilida, mis sobib ideaalselt mis tahes veebisaidi kujundusega.

Vajadusel saate mängija esitusloendeid automaatselt laadida kaustast, mis sisaldab teie MP3-faile. Ja kuna see paha poiss on intuitiivne ja nutikalt kujundatud, ühildub see nii laua- kui ka mobiilseadmetega.

Tänu enam kui 30 parameetrile (saate helistada em-valikutele) saate oma helipleierit keerata vastavalt soovile. Pistikprogrammi värskendatakse regulaarselt ja see on hästi toetatud, mis tähendab, et olete heades kätes.

6. AudioIgniter

AudioIgniteri tasuta pistikprogramm

Kui olete mõnda aega WordPressi suhtlusringides olnud, olete CSSIgniteri meeskonna kohta juba midagi kuulnud. Kui olete täiuslik algaja, ärge muretsege, puutute brändiga kiiresti kokku, seega tundke end kodusena. CSSIgniter on tuntud oma soodsate WordPressi teemade ja pistikprogrammide poolest – ja üks nende tuntumaid pistikprogramme pole keegi muu kui AudiIgniter.

AudioIgniter on WordPressi tasuta pistikprogramm, mis muudab pleieri oma WordPressi saidile lisamise uskumatult lihtsaks. See pakub laia valikut võimalusi, mis võimaldab teil ehitada oma unistuste helipleieri. Selle tähtmuusika pistikprogrammi taga olev meeskond on testinud AudioIgniteri 150 populaarseima tasuta teema vahel, mis tähendab, et te ei pea muretsema ühildamatuse probleemide pärast.

Lisaks säästab AudiIgniter palju aega, kuna pistikprogramm üritab raja ID3 metaandmeid alla laadida ja vastavad väljad automaatselt täita. Hüvasti nende väljade käsitsi lisamisega, kui MP3-failid on koos metaandmetega.

Lisaks saate luua piiramatu arvu esitusloendeid. Kõik teie mängijad ja esitusloendid näevad mitme seadme puhul hämmastavalt ilusad välja, kuna pistikprogramm on täielikult reageeriv ja võrkkestaga valmis. Ja kui olete raadiosaatjas, saate ka oma jaama voogesitada! Kui sihvakas?

7. ZoomSounds (Premium)

suumib WordPressi muusika pistikprogrammi

Ja just siis, kui tagasi astute ja arvate, et olete näinud kõiki WordPressi pakutavaid heli mängijate osas, kuvatakse veel üks enimmüüdud.

Enimmüüdud lainehelimängija ZoomSounds WordPressi muusika plugin on jõud, millega arvestada. See on esmaklassiline variant, mille jaemüük on kirjutamise ajal kõigest 20 dollarit, kuid teie ja minu vahel on hind seda väärt.

Hüperbool kõrvale, mida ZoomSounds pakub peale väljamõeldud kõlava nime? Alustuseks on ZoomSounds täielikult reageeriv ja võrkkestavalmis, mis tähendab, et helipleier töötab ja näeb hea välja mitme seadme puhul, lauaarvutist mobiilini. Kuid kõik selles loendis olevad WordPressi muusika pluginad on reageerivad, nii et mis veel ilu see silma paistab?

Prooviandmed

ZoomSounds sisaldab näidisandmeid, mis tähendab, et saate demonstreerimisnäidete redigeerimise abil käima saada. Lisaks toetab pistikprogramm raadiojaamu SoundCloud, Icecast, Shoutcast ning ise hostitavaid MP4, M4A ja WAV helifaile.

Veel üks ainulaadne funktsioon, mis teile võiks meeldida, on sotsiaalne tugi, mis võimaldab kasutajatel suhelda teie ja teistega, meeldides ja kommenteerides. Woah – see on kindlasti funktsioon, mis pole paljudes teistes WordPressi muusika pistikprogrammides saadaval.

Lisaks integreerub ZoomSounds sujuvalt WooCommerce’iga, pakkudes teile täpselt seda, mida vajate helisisu müümiseks, ilma et higi puruneks.

Kaheksa laine nahaga on teil üsna kindel lähtepunkt oma kaubamärgile vastava helimängija loomiseks. Kui sellest ei piisa, on nahad 100% redigeeritavad; lihtsalt loobuge oma CSS-i stiilidest ja teil on hea pidu pidada.

Ja seal on veel …

Lisaks on ZoomSoundsil hõlpsasti kasutatav taustprogramm, mis on täis kõiki võimalusi, mida vajate helimängijate kohandamiseks oma südame sisu järgi. Rääkimata sellest, et selle pistikprogrammi CSS3 komponendid on üles ehitatud SASS-i peale.

Muud funktsioonid, mida tuleks meeles pidada, hõlmavad valikulist allalaadimisvalikut, SEO-sõbralikku koodi, manustamiskoode, ZoomBoxi valguskasti, puutefunktsiooniga UI-d, eluaegseid värskendusi, HTML5 tehnikaid, lühikoodide generaatorit, silmusvõimalust, esitusloendeid, WPBakery Page Builderi integreerimist, automaatne esitamine, pidev taasesitus (eeldusel, et teie teema toetab AJAX-i), väli, mille abil saate lisada kohandatud linke iTunes’i ja Amazoni, videoõpetused, üksikasjalik teadmistebaas, elukestvad värskendused ja maailmatasemel tugi muu hulgas.

On selge, et ZoomSounds on koletislik WordPressi muusika plugin, mis muudab seda, kuidas te oma WordPressi saidile muusikat lisate.

8. MP3-kleepuv pleier (lisatasu eest)

mp3 kleepuv mängija

Sellegipoolest lähevad asjad paremaks, eriti kui pildil on MP3 Sticky Player. Eliit autori FWDesign poolt teile toodud WordPressi muusikaplugin muudab seda, kuidas te arvate WordPressi helimängijatest.

Olete harjunud tavaliste helimängijatega, mis ei vasta kõigile teie vajadustele. Kui see pole nii, siis olete tuttav täpsemate lahendustega, mis segavad ja segavad teid kleepuva disaini ja funktsioonide ülespuhumisega, mis lihtsalt ei lõika seda.

MP3 Sticky Playeril pole kumbagi maailma; see on täiuslik segu täiustatud funktsionaalsusest ja lihtsusest. Teisisõnu, pistikprogrammil on pikk ja uskumatu funktsioonide loetelu, jäädes siiski puhtaks ja hõlpsasti kasutatavaks.

See WordPressi muusikapistik on võimas, reageeriv ja äärmiselt kohandatav, pakkudes teile lihtsalt tööriista, mida vajate oma audiofailide ja videote (sh YouTube) oma WordPressi saidile lisamiseks.

Ei mingeid katkestusi

Pistikprogramm tarnitakse hüpikmängijaga, mis võimaldab teil muusikat kuulates veebis sirvida, nii et peaksite katkestustega hüvasti jätma. Lisaks on MP3 Sticky Playeril kaasas allalaadimis- ja ostunupud, nii et saate oma muusikat ilma seljatagu maha müüa.

Tänu Google Analyticsile saate vaadata, kuidas teie helipleierid toimivad. Ja me kõik teame, et andmed on digitaalse maailma uus valuuta, milles me elame, see tähendab, et saate luua õigete andmetega võitva reklaamistrateegia.

MP3 Sticky Player toetab kohandatud postitustüüpe ja mitut tüüpi esitusloendeid, st XML, MP3 / MP4 kaust, HTML, SoundCloud PLS, taskuhäälingusaated, YouTube ja Official.fm.

Pidev taasesitus ei valmista MP3 Sticky Playeris kunagi pettumust ning lühikeste koodide generaator muudab pleieri lisamise ükskõik kuhu teie veebisaidil reaalsuseks.

Lisaks saate tänu sügavale linkimisele hõlpsalt jagada ühte helirada või kogu esitusloendit.

Varaste varjamiseks krüpteerib MP3 Sticky Player rajarajad. Näiteks, sisu / videod / some-audio-fle.mp3 muutub 7ode890g83C42a95877Ob738fd3b66f2, mis muudab faili varastamise võimatuks ka siis, kui volitamata kasutaja vaatab lehe allikat.

MP3 Sticky Player on varustatud veelgi rohkemate võimalustega, kuid meil oleks vaja tervet postitust, et kõike katta, seega kutsun teid tungivalt proovima veet demos.

9. Muusikamängija Karma

Karma pleieri tasuta pistikprogramm

Suurepärase WordPressi muusikaplugina leidmine on raske töö. Enamik minu loodud pluginaid – nii tasuta kui ka lisatasusid – ei ühildu WordPressi uusima versiooniga. Mõnda värskendati viimati 2015. aastal, mis on lihtsalt kurb, kuna need pakuvad suurepäraseid WordPressi helipistikprogramme.

Kuid mul pole sellest ühtegi; Ma ei soovita kunagi vananenud pistikprogrammi, isegi kui Envato turg näitab, et sellel on palju müüki.

Miks?

Kuna vananenud WordPressi pistikprogrammid panevad teid funktsionaalsuse probleemidele ja turvaaukudele. See on üks põhjusi, miks olen väga huvitatud WordPressi toodetest, mida ma kasutan ja mida ma toetan.

Karma pleier on suurepärane WordPressi plugin muusika- ja helifailide lisamiseks oma WordPressi saidile. Seda värskendatakse regulaarselt, mis tähendab paremat turvalisust ja funktsioone igal ajal.

Karma pleier on nii lihtne kui võimalik, kuid pakub teile piisavalt jõudu oma veebisaidi helifailide serverimiseks nagu profid. 10 värvipaletti muudavad teie veebisaidi jaoks ideaalse helimängija loomise uskumatult lihtsaks.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad vidinad, Elementori ja WPBakery Page Builderi ühilduvus, allalaadimisnupp, RTL tugi, reageeriv disain ja palju muud.

10. Kompaktne WP helimängija

Kompaktne WP-pleieri tasuta pistikprogramm

Viimane, kuid kindlasti mitte vähem oluline on see, et meil on kompaktne WP helimängija WordPressi pistikprogramm, mis tutvustab tagaosa. Näpunäidete ja näpunäidete HQ-s käsitööna valminud kompaktne WP helipleier on suurepärane WordPressi muusika plugin, mis paneb teie audiomängijatesse A-tähe.

Kompaktne WP Audio Player on lihtne helipleieri plugin, mis toetab ainult kahte vormingut; MP3- ja OGG-failivormingud. Pistikprogramm ühildub kõigi peamiste brauseritega. Lisaks sellele on Compact WP Audio Player tundlik, st see näeb välja ja töötab suurepäraselt igat tüüpi seadmetes.

See on funktsioonirikas lahendus sooloartistidele, DJ-dele, bändidele, produtsentidele ja kõigile muusikatööstuses tegutsevatele inimestele. Kui teil on turule uskumatu WordPressi muusikapistik, siis ärge otsige kaugemale, kuna kompaktsel WP Audio Playeril on teie selg.

Muud funktsioonid hõlmavad taskuhäälingusaadete tuge, heli eelvaateid, lühikoode, automaatset esitust ja palju muud. Kui olete valmis, saate oma veebisaidi ükskõik kuhu lisada kompaktse WP helimängija, et muusikat esitada ja rohkem lugejaid meelitada, eriti kui kasutate kvaliteetset materjali.

Paljude võimaluste abil saate oma helimängijaid oma brändi kajastamiseks kohandada. Teisisõnu, Compact WP Audio Player on vapustav WordPressi muusika plugin, mis ei valmista pettumust. Seadistamine ja kasutamine on lihtne, kuna me ei eelda, et teil tekivad probleemid. Pistikprogramm on tasuta allalaadimiseks saadaval saidil WordPress.org.

Viimane märkus

Seal on üsna palju WordPressi muusika pluginaid, igaühel neist on ainulaadne funktsioonide komplekt ja teosed. Peaksite alati otsima teie vajadustele vastavat WordPressi muusikat võimaldavat pistikprogrammi, olenemata sellest, kas valite tasuta mänguasi või lisatasu valiku.

Milline on teie lemmik WordPressi muusika plugin? Palun andke meile oma mõtetest kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map